Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, desmo napisał:

Pokaż tego maluszka z metra, wiadomo że przybliżone powiększa 😉

Azzuro niestety jest nieczytelny. Ale jako bransoletka - czemu nie.

 Nie jest duży. Z metra oczywiście, że wygląda inaczej niż na foto. Dlatego pisałem o nim, że jest maluszkiem 😉Mimo wszystko naprawdę  go strasznie lubię i bardzo mi się podoba 😋

 

31 minut temu, Just1MoreWatch napisał:

Idealny config chociaż kusi mnie Roman Dial Azzurro Blue.

Co ciekawe kilka tygodni temu pytałem w AD o taki jak Twój lecz 41 i było dostępnych kilka sztuk od ręki.

 

Tej tarczy na żywo nie miałem okazji zobaczyć. Lubię większość niebieskich tarcz więc jest szansa, że ta też by mi się spodobała 😉

 

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo masz troszkę z innej odległości. Tylko takie byłem w stanie zrobić samemu 😉 Powinno być zrobione jeszcze troszkę dalej i z sylwetką ale jestem obecnie sam, więc mogłem jedynie oddalić aparat 😀

U mnie nie ma wielkiego nadgarstka więc nie uważam, żeby było jednak źle. Akurat przy tym modelu nie wyobrażam sobie 41mm na moim ręku. Jakoś od zawsze DJ dla mnie to 36mm. Może przy innym nadgarstku miałbym inne podejście. 

IMG_20200907_164905.jpg

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dramatu. Trudno ocenić co lepsze nie mając porównania.  Ja zawsze w przypadku wątpliwości robię takie zdjęcia obydwu zegarkom, które rozważam. Ostatnio miałem taki dylemat w przypadku Santosa.   W twoim wypadku maluszek nieco lepiej będzie wyglądał przy długim rękawie. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, desmo napisał:

Nie ma dramatu. Trudno ocenić co lepsze nie mając porównania.  Ja zawsze w przypadku wątpliwości robią takie zdjęcia obydwu zegarkom, które rozważam. Ostatnio miałem taki dylemat w przypadku Santosa.   W twoim wypadku maluszek nieco lepiej będzie wyglądał przy długim rękawie. 

Kiedyś miałem okazję mierzyć 41 mm. Miałem trochę dylemat czy większy nie byłby lepszy. Niestety u mnie te 41 mm nie leżało dobrze akurat w tym modelu. Mimo, że w innych modelach noszę 40-42mm. Tutaj jakoś chyba przez ten rozmiar dodatkowo czuje, że mam coś wyjątkowego. Przy Subie jakoś tego uczucia nie mam, mimo że zegarek również  bardzo mi się podoba. 

 

IMG_20200907_171649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bartek79 napisał:

Mariusz-Coke na pewno(bo nie ma go w creamice jeszcze, Hulka nie wyobrażam sobie w jakimś wznowieniu bo niby jak on mialby wyglądać? Zieloną bransoletę dorzucą?😁

Bartek, ja będę bardzo zaskoczony jeśli Hulk całkiem zniknie z oferty bo to jest zegar w pewnym sensie ikoniczny - najbardziej rozpoznawalny model w charakterystycznym dla firmy kolorze. Byłoby dziwne gdyby się nie utrzymał .

Raczej obstawiam że jeśli wychodzi nowy Sub to jego konsekwencją będzie nowy Hulk, być może z analogicznymi zmianami dotyczącymi koperty i mechanizmu.

Dopóki nowego nie będzie to ceny starych będą wysokie, wiadomo, na razie jest szał i macanie rynku ile można nadąć ale to już jest chyba sytuacja kiedy nikt nie kupuje do noszenia tylko dla spekulacji, próbując przewidzieć czy jeszcze warto kupić za 90 bo za rok będzie 140 czy też powtórzy się sytuacja z SD43 albo Pepsi które na początku wystrzeliły w kosmos a potem stabilizowały się na niższym poziomie.

Dopóki nie ma następcy to na pewno jest to model który będzie trzymał wartość więc jesteś wygrany, od Rolexa będzie teraz zależało jak bardzo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nieco zostawiając temat nowości.

Czy ktoś wie jak z zapisami na 116500LN white dial? W Kruku mówią, że w zasadzie z dnia na dzień Rolex zablokował zapisy i niewiadomo kiedy sytuacja się zmieni.

 

Ma ktoś jakąkolwiek wiedzę na ten temat?

 

Edit: wklejona referencja zrobila dziwny formating :)

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nixon111 napisał:

Desmo masz troszkę z innej odległości. Tylko takie byłem w stanie zrobić samemu 😉 Powinno być zrobione jeszcze troszkę dalej i z sylwetką ale jestem obecnie sam, więc mogłem jedynie oddalić aparat 😀

U mnie nie ma wielkiego nadgarstka więc nie uważam, żeby było jednak źle. Akurat przy tym modelu nie wyobrażam sobie 41mm na moim ręku. Jakoś od zawsze DJ dla mnie to 36mm. Może przy innym nadgarstku miałbym inne podejście. 

IMG_20200907_164905.jpg

Wygląda bardzo dobrze i proporcjonalnie, aż ciężko uwierzyć że ma tylko 36. Gratuluję pięknego zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bugs napisał:

Bartek, ja będę bardzo zaskoczony jeśli Hulk całkiem zniknie z oferty bo to jest zegar w pewnym sensie ikoniczny - najbardziej rozpoznawalny model w charakterystycznym dla firmy kolorze. Byłoby dziwne gdyby się nie utrzymał .

Raczej obstawiam że jeśli wychodzi nowy Sub to jego konsekwencją będzie nowy Hulk, być może z analogicznymi zmianami dotyczącymi koperty i mechanizmu.

Dopóki nowego nie będzie to ceny starych będą wysokie, wiadomo, na razie jest szał i macanie rynku ile można nadąć ale to już jest chyba sytuacja kiedy nikt nie kupuje do noszenia tylko dla spekulacji, próbując przewidzieć czy jeszcze warto kupić za 90 bo za rok będzie 140 czy też powtórzy się sytuacja z SD43 albo Pepsi które na początku wystrzeliły w kosmos a potem stabilizowały się na niższym poziomie.

Dopóki nie ma następcy to na pewno jest to model który będzie trzymał wartość więc jesteś wygrany, od Rolexa będzie teraz zależało jak bardzo ;) 

Pożyjemy, zobaczymy. Jak tam Polar, jest już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy, zobaczymy. Jak tam Polar, jest już?

Jeszcze nie, na razie 3 miesiące czekam dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho się zrobiło. Mój ulubiony zegarek, fotka wyciągnięta z archiwum.


c6603a9c5d0f8f52164856c9f494045a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to moj

2da0895fb9364f80ea2bffb4bf25c541.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski cały. Na czasie, taka moda panie.

1 godzinę temu, mario1971 napisał:

Coś tu cicho się zrobiło. Mój ulubiony zegarek, fotka wyciągnięta z archiwum.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna odmiana

9757e2e12a6d706d8ecc9fce7a7e8e21.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, foti napisał:

Przyjemna odmiana


 

Trzeba sobie to jasno powiedzieć, że aluminiowy bezel jest może mniej praktyczny, ale za to ma większą prezencję.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ???   W Rolkach amilenium lepiej wygląda ?

 

Ja mam 2 TAGi.  Jeden ma bezel alu, drugi ceramika.  IMO ten drugi jest ładniejszy.  

Edytowane przez Grygos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, memento mori napisał:

Nie jest ładne to co ładne, a to co się komu podoba. 🙂

Mądre słowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł na chwilę pomysł sprzedaży Exa i była okazja wyjąc z pudełka. To świetny zegar jest. Chyba niedoceniany troszkę. 5bc04099a0e21ba69870810be3c0f045.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próba sprzedaży Explorera zakończyła się przymiarką Hulka. Hulk jak dla mnie trochę przereklamowany, ten ma jednego właściciela i jest trochę porysowany. Nadal jest to zegar „koktajlowy” jak cała nowa seria. Za dużo bling bling. Rolex juz imho nigdy nie będzie toolwatchem. Moim zdaniem stary Kermit o wiele lepiej sie prezentuje ale ja się nie znam
af892fc38760a086f71009043b0db7a6.jpg
9b25877d0fe4e02116cc9af76942762c.jpg

Rolexa nigdy nie za dużo
e15795eeb466b7701c395fe1771cd71e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawa opinia. Dla mnie ceramiczny czarny SUB jest bardziej bling - lakier tarczy plus ceramika. W Hulku akurat satyna koperty i bransolety oraz zgaszony bezel trzymają w ryzach rozpromienioną tarczę. 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ciekawa opinia. Dla mnie ceramiczny czarny SUB jest bardziej bling - lakier tarczy plus ceramika. W Hulku akurat satyna koperty i bransolety oraz zgaszony bezel trzymają w ryzach rozpromienioną tarczę. 

No wlaśnie ta tarcza mi nie podchodzi, to rozpromienienie. Zegar fajny ale nawet za cene z metki bym nie kupił.
Ps. Znaczy kupiłbym i sprzedał


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, memento mori napisał:

Nie jest ładne to co ładne, a to co się komu podoba. 🙂

Trafione w sedno :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.