Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirosuaw napisał:

 


No jak to mało czytelny? Przecież wyraźnie widać dużą czcionką: "YACHT-MASTER" default_wink.png

 

 

 

Kurcze faktycznie, masz rację. Chyba czas zmienić okulary 😳

 

46 minut temu, deviles napisał:

On jest totalnie nieczytelny szczególnie dla yacht Mastera. Jak już chcieli coś z yachtingu to powinni dodać przynajmniej kompas a tak to tylko nazwa dla "szpanerów".

 

Nie wiem, może dla zawodników startujących w zawodach żeglarskich jest to pomocne narzędzie, nie znam się 🙄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje z takimi znawcami tematu. Bez sensu. Logiczne jest , iż ten zegarek nie jest zegarkiem do codziennego użytku. To jest tylko uzupełnienie kolekcji , zegarek , który jest mało popularny a jest dowodem na to , że Rolex tez potrafi. Do szpanowanie są inne Rolki , Sub , DJ i tym podobne. Bo Daytona czy DD , YM ll czy SD raczej nie. Te zegarki raczej kupują ludzie , którzy mają gdzieś opinie innych. Ludzie , dla których posiadanie dłoni jest rzeczą istotną.
Ale widzę , że komentują sami znawcy , którzy z nie jednego pieca chleb jedli.
Z jednym się mogę zgodzić , nie jest zbyt czytelny. Ale być nie musi , to nie zegarek codziennego użytku
Pozdrawiam szanownych kolegów


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piotrek39 napisał:

Chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje z takimi znawcami tematu. Bez sensu.

No, raczej nie ma ;)

 

Piotr, pozdrawiam! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


...mówta co chceta


Sam chciałeś

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Sam chciałeś

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


Toś powiedział


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał:

Chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje z takimi znawcami tematu. Bez sensu. Logiczne jest , iż ten zegarek nie jest zegarkiem do codziennego użytku. To jest tylko uzupełnienie kolekcji , zegarek , który jest mało popularny a jest dowodem na to , że Rolex tez potrafi. Do szpanowanie są inne Rolki , Sub , DJ i tym podobne. Bo Daytona czy DD , YM ll czy SD raczej nie. Te zegarki raczej kupują ludzie , którzy mają gdzieś opinie innych. Ludzie , dla których posiadanie dłoni jest rzeczą istotną.
Ale widzę , że komentują sami znawcy , którzy z nie jednego pieca chleb jedli.
Z jednym się mogę zgodzić , nie jest zbyt czytelny. Ale być nie musi , to nie zegarek codziennego użytku emoji2369.png
Pozdrawiam szanownych kolegów emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

No ale ten zegarek chyba właśnie do szpanowania służy - rozumiem, że ty używasz go zgodnie z przeznaczeniem, czyli do odmierzania czasu na regatach??? To jest wielka cebula - widziałem go kiedyś na nadgrastku znajomego - ani to ładne, ani praktyczne. W porównaniu do YM2, YM wygląda naprawde skromnie. To jest twój wybór i bardzo fajnie że ci się podoba, ale prezentując go na forum, musisz spodziewac się ochów i achów i także opinii o nim krytycznych - jak to na publicznym forum. No i jeszcze ten mega napis Yach Master II na bezelu - na co to komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, beniowski napisał:

i jeszcze ten mega napis Yach Master II na bezelu - na co to komu?

Jak to na co - aby wszyscy widzieli, że właściciela stać na Rolexa.😄

 

3 godziny temu, piotrek39 napisał:

Logiczne jest , iż ten zegarek nie jest zegarkiem do codziennego użytku

A dlaczego nie jest do codziennego użytku - a bo nie daj boże dostanie jakiejś ryski i jego potencjalna wartość odsprzedaży spadnie - więc to taki pułkownik albo raczej pudełkownik 😄. Mam kilka zegarków (IWC, Omega - jest i Rolex) i wszystkie są do codziennego użytku bo taka ich rola a nie do leżenia w zamknięciu oczekując na kaprys właściciela który będzie chciał podbić swoje ego i dlatego wyjmie je na moment z pudełka aby obejrzeć lub pokazać znajomym - no ale co kto lubi - bez napinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ci dalej swoje domysły i przemyślenia sami odpowiedzieliście na pytanie dlaczego nie jest zegarkiem codziennego użytku , to zegarek na regaty a tak po prawdzie , miałem go na ręce może 4 razy i nie dla tego , ze boje się o ryski jak by podzielić 360 dni na zegarki jakie mam pod ręką , pewnie wyszło by , że na jeden zegarek mam 4 dni w roku
Gratuluje IWC , Omega i Rolex też
Na codzień nosze jeszcze bardziej rzadkie i bardzo niszowe zegarki. Zegarki , które mają dla mnie wartość wiele większą jak ten Rolex. Ale to już inna historia.
Nie oceniajcie jak kogoś nie znacie

Edit
Skromny YM 19322f94c96304e6e5fa33b34f5826e0.plist


Sent from my iPhone using Tapatalk
3368ea351d797b6816e06b2e98ee433e.plist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie musisz nam się spowiadać ze swojej kolekcji. My tu nie jesteśmy po to, żeby się licytować co kto ma (przynajmniej tak mi się wydaje).

 

I swojego zdania w temacie jak okropny YMII jest nie zmienię 😄.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie musisz nam się spowiadać ze swojej kolekcji. My tu nie jesteśmy po to, żeby się licytować co kto ma (przynajmniej tak mi się wydaje).
 
I swojego zdania w temacie jak okropny YMII jest nie zmienię .

Ależ możesz mieć swoje zdanie czemu przy tym mnie obrażasz kto chwalił się tym co ma ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, tęsknię za czasami sprzed internetu. Jesteś na publicznym forum, pokazujesz swoje zegarki i spodziewasz się wyłącznie odpowiedzi typu "gratki", "mega", "ale ekstra"? Obecnie w necie cięzko prowadzić jakąkolwiek dyskusję, bo jeśli tylko ktoś ma odmienne zdanie to jest "hejt" i "agresywna napaść". 

Skoro coś eksponujesz, musisz spodziewać się zarówno reaakcji pozytywnych, jak i negatywnych. A odnośnie sposobu prowadzenia rozmowy, sprawdź sobie prosze definicje słów" dyskusja" "erystyka" czy "wymiana poglądów; sprawdź jeszcze "ironia" i "sarkazm". Jeśli czujesz się obrażony, mea culpa, niemniej wydaje mi się że to ty co kilka stron wrzucasz posta ze zdjęciem "fajny ten mój Rolex, co nie?" - bardzo to dużo wnosi do dyskusji o marce tutaj, zaprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, piotrek39 napisał:

Na codzień nosze jeszcze bardziej rzadkie i bardzo niszowe zegarki. Zegarki , które mają dla mnie wartość wiele większą jak ten Rolex.

I o to chodzi - to jest prawdziwe czerpanie z przyjemności życia doczesnego. Kasa to czasem (na szczęście) nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

https://www.chrono24.com/rolex/rolex-submariner-date-new-model-41mm-126610-fullset--id16455027.htm

https://www.chrono24.com/rolex/rolex-submariner-date-ne-092020-lc-eu-ref126610ln--id16447350.htm

 

Dziwne. Albo już pojawiły się fejki, albo te nowe referencje wjeżdżają równocześnie -ze starymi i -z nowymi kartami gwarancyjnymi.

 

16454686-srt95ju4flgjmqi4ahbsq1x1-Zoom.thumb.jpg.01d58a9204bd7433a459d7bde2e2936f.jpg16447329-9arvynon94x4ok04mu2frmkr-Zoom.thumb.jpg.441348cc124b2d8330e49752b8958790.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, vitriol napisał:

https://www.chrono24.com/rolex/rolex-submariner-date-new-model-41mm-126610-fullset--id16455027.htm

https://www.chrono24.com/rolex/rolex-submariner-date-ne-092020-lc-eu-ref126610ln--id16447350.htm

 

Dziwne. Albo już pojawiły się fejki, albo te nowe referencje wjeżdżają równocześnie -ze starymi i -z nowymi kartami gwarancyjnymi.

 

 

 

Nowy Sub miał być zaprezentowany na Baselworld w marcu, nowe karty są od czerwca/lipca (?). Domyślam się, że fabryka od co najmniej marca (a pewnie i wcześniej) produkowała już te zegarki, więc możliwe całkiem, że niektóre są jeszcze sprzed wprowadzenia nowych kart, a wydane dopiero teraz, bo premiera się przesunęła.

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hylu napisał:

u mnie bez zmian6ae89029e5518af2693d685ac3f111d2.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Jaki rozmiar, 39 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Sam piszesz najpierw mówta co chceta a potem się oburzasz że ktoś napisał szczerze co myśli. YMII ma urodę ogólnie dyskusyjną i to nie tylko zdanie ludzi na tym forum, poczytaj na Rolexforums czy WUS opinie na temat tego designu to się przekonasz. Fajnie że "Tobie smakuje" i idziesz pod prąd, ale moim zdaniem ten zegar szczególnie w złocie to mokry sen ruskiego nuworysza albo króla cyganów, broni go tyle że w sumie można to samo powiedzieć o prawie każdym współczesnym Rolexie default_biggrin.png.
 
comment_EzZicMlN2oU17pXIHrZYA4PkCfxboHLy.jpg&key=e8b944c2191d81033fd8528d909c5e9920aa7be1a129e9d2a560f2588cf45d03

Wszystko się zgadza , opinie są jakie są. Mi się podoba i temu kupiłem. Rzecz gustu. Ale jak ktoś pisze , już nie o zegarku tylko jego właścicielu , to już mało smaczne. Czy wyciągani z pudełka by pokazać znajomym i z powrotem by rysek nie złapał to tez słabe. Tym bardziej , że żaden kolega , znajomy nie ma pojęcia jakie zegarki mam a tym bardziej ich wartości. Najlepszy przyjaciel może być Twoim największym wrogiem. Znam to z autopsji , lecz chodziło o kobietę. Nie istotne.
Pisząc mówta co chceta , miałem na myśli zegarek , a nie moją osobę. Z góry wiedziałem jaka opinia będzie na temat zegarka. A przy okazji poznałem i opinie na temat mój.
Jest ok. Walić to


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zobaczyć coś niebieskiego i przy okazji ladnego?  Proszę bardzo :)

20200914_191045-01-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex
9 minut temu, piotrek39 napisał:


Wszystko się zgadza , opinie są jakie są. Mi się podoba i temu kupiłem. Rzecz gustu. Ale jak ktoś pisze , już nie o zegarku tylko jego właścicielu , to już mało smaczne. Czy wyciągani z pudełka by pokazać znajomym i z powrotem by rysek nie złapał to tez słabe. Tym bardziej , że żaden kolega , znajomy nie ma pojęcia jakie zegarki mam a tym bardziej ich wartości. Najlepszy przyjaciel może być Twoim największym wrogiem. Znam to z autopsji , lecz chodziło o kobietę. Nie istotne.
Pisząc mówta co chceta , miałem na myśli zegarek , a nie moją osobę. Z góry wiedziałem jaka opinia będzie na temat zegarka. A przy okazji poznałem i opinie na temat mój.
Jest ok. Walić to emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mnie się Twój (ten akurat) zegarek nie podoba. A inne masz całkiem fajne. Zdarza mi się nawet coś polubić😉No i racja, walić to, najlepiej puszczać bez komentarza i dalej robić swoje👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu wolę nic nie pisać o czymś co mi się nie podoba na forum.Osobiście z tego przyjemności nie czerpię a można komuś popsuć humor.Co innego jak ktoś się radzi przed zakupem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę też jest to zabawne , nawet biorąc pod uwagę duży napis YM ll , to podejrzewam , że 70-80% normalnych zjadaczy chleba , nie zauważy w nim Rolex-a Tak myśle.
Opinia na temat zegarka „bo widziałem go kiedyś u znajomego na nadgarstku „ też może być mylna. Trzeba ponosić , po obcować , żeby takową wyrazić. Myśle , że to jednak nie chodzi o zegarek. Bardziej by komuś doj....ać
Nie ważne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Genovese_ napisał:

Ja znowu wolę nic nie pisać o czymś co mi się nie podoba na forum.Osobiście z tego przyjemności nie czerpię a można komuś popsuć humor.Co innego jak ktoś się radzi przed zakupem.:)

Też tak staram się robić. 

Jest dla mnie mnóstwo zegarków które mi się nie podobają a są powszechnie uważne za piękne, kultowe czy jeszcze jakieś inne a których nie założyły nigdy na rękę. I nie piszę w ten sposób o nich. 

Tak jak piszesz, ktoś kto go kupił najprawdopodobniej się podobał. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał:

Wszystko się zgadza , opinie są jakie są. Mi się podoba i temu kupiłem. Rzecz gustu. Ale jak ktoś pisze , już nie o zegarku tylko jego właścicielu , to już mało smaczne. Czy wyciągani z pudełka by pokazać znajomym i z powrotem by rysek nie złapał to tez słabe. Tym bardziej , że żaden kolega , znajomy nie ma pojęcia jakie zegarki mam a tym bardziej ich wartości. Najlepszy przyjaciel może być Twoim największym wrogiem. Znam to z autopsji , lecz chodziło o kobietę. Nie istotne.
Pisząc mówta co chceta , miałem na myśli zegarek , a nie moją osobę. Z góry wiedziałem jaka opinia będzie na temat zegarka. A przy okazji poznałem i opinie na temat mój.

 

Piotrku i takie podejście mi się podoba, idź swoją drogą, kupuj to co TOBIE odpowiada i miej otwarty umysł zarówno na te pozytywne komentarze jak i negatywne. I zgadzam się, że powinniśmy się wstrzymać przed ocenianiem ludzi, których tak naprawdę nie znamy. Ja sam niekiedy usłyszałem i przeczytałem różne opinie o moim "rolku", niestety tych mniej pochlebnych jest zdecydowanie więcej. Ale mam to gdzieś, to mój zegarek i mój wybór. No i przede wszystkim moja kasa :) A jak komuś się nie podoba to nie i już, NARA :D Hehe no i oczywiście zazdraszam szczerze tak obszernej kolekcji bo ja ze swoimi 11 zegarkami to ewentualnie mogę raz na tydzień coś zmienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał:

Troszkę też jest to zabawne , nawet biorąc pod uwagę duży napis YM ll , to podejrzewam , że 70-80% normalnych zjadaczy chleba , nie zauważy w nim Rolex-a emoji57.png Tak myśle.
Opinia na temat zegarka „bo widziałem go kiedyś u znajomego na nadgarstku „ też może być mylna. Trzeba ponosić , po obcować , żeby takową wyrazić. Myśle , że to jednak nie chodzi o zegarek. Bardziej by komuś doj....ać emoji3.png
Nie ważne emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Oczywiście masz rację - forumowicze na tym forum tylko czekają aby ci doj....ać. Ja np. tylko czekam aby ci personalnie dołożyć. Godzinami się zasadzam żeby wyładować swoją frustrację. O tempora, o mores.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dla mnie podobają się oba Yacht-Mastery, których jesteś (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem. Tak jak pisałem kilka stron wcześniej; aby bardziej obiektywnie je ocenić trzeba chociaż dać im szansę na nadgarstku. Te zegarki zupełnie inaczej wyglądają na zdjęciach, a inaczej (dla mnie zdecydowanie lepiej) prezentują się w rzeczywistości.

Zwłaszcza YM 40 częściowo złoty śni mi się po nocach (na zdjęciach wygląda dość zwyczajnie, ale w rzeczywistości ma ten błysk i coś w sobie - dla mnie esencja męskiej biżuterii)... cóż pewnie jeszcze długo pozostanie w sferze moich marzeń zanim uzbieram odpowiednią kwotę. Ciesz się, bo naprawdę jest czym 😀

Edytowane przez Deathcoil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.