Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 
Piotrku i takie podejście mi się podoba, idź swoją drogą, kupuj to co TOBIE odpowiada i miej otwarty umysł zarówno na te pozytywne komentarze jak i negatywne. I zgadzam się, że powinniśmy się wstrzymać przed ocenianiem ludzi, których tak naprawdę nie znamy. Ja sam niekiedy usłyszałem i przeczytałem różne opinie o moim "rolku", niestety tych mniej pochlebnych jest zdecydowanie więcej. Ale mam to gdzieś, to mój zegarek i mój wybór. No i przede wszystkim moja kasa A jak komuś się nie podoba to nie i już, NARA Hehe no i oczywiście zazdraszam szczerze tak obszernej kolekcji bo ja ze swoimi 11 zegarkami to ewentualnie mogę raz na tydzień coś zmienić

Czasem mam ochotę pozbyć się przynajmniej 70%. Nawet się okłamuje , że to zrobię. Przez ostatnie 2 lata zrobiłem ponad 200 zegarków , każdy zegarek przed wysyłką w świat , przynajmniej jeden dzień noszę by sprawdzić , przetestować. Teraz widzisz jak to jest , nie mam za bardzo kiedy używać z mojej osobistej kolekcji. A mam sporo fajnych. Jak ktoś mnie zna , to zrozumie mój gust jest troszkę skrzywiony


Sent from my iPhone using Tapatalk
Oczywiście masz rację - forumowicze na tym forum tylko czekają aby ci doj....ać. Ja np. tylko czekam aby ci personalnie dołożyć. Godzinami się zasadzam żeby wyładować swoją frustrację. O tempora, o mores.
 

A Panu już podziękuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
Piotrek, dla mnie podobają się oba Yacht-Mastery, których jesteś (mam nadzieję szczęśliwym) posiadaczem. Tak jak pisałem kilka stron wcześniej; aby bardziej obiektywnie je ocenić trzeba chociaż dać im szansę na nadgarstku. Te zegarki zupełnie inaczej wyglądają na zdjęciach, a inaczej (dla mnie zdecydowanie lepiej) prezentują się w rzeczywistości.
Zwłaszcza YM 40 częściowo złoty śni mi się po nocach (na zdjęciach wygląda dość zwyczajnie, ale w rzeczywistości ma ten błysk i coś w sobie - dla mnie esencja męskiej biżuterii)... cóż pewnie jeszcze długo pozostanie w sferze moich marzeń zanim uzbieram odpowiednią kwotę. Ciesz się, bo naprawdę jest czym 

YM nie jest skromnym zegarkiem , jest jak piszesz , biżuteria męska. Szczególnie TT , można się zakochać , jak miało to miejsce w moim przypadku.
Życzę wytrwałości i spełnienia marzeń


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych wszystkich radykalnych opiniach nt tego co się nam podoba a co nie jest jeszcze jeden paradoks, który sprawdziłem na sobie. Dziś podobają mi się niektóre zegarki, które krytykowałem kilka lat temu 😉 

No i faktycznie krytykując zegarek czy firmę go produkującą nie ma sensu zapędzać się w próby ocen motywacji, gustu czy stanu portfela  jego właściciela. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, desmo napisał:

W tych wszystkich radykalnych opiniach nt tego co się nam podoba a co nie jest jeszcze jeden paradoks, który sprawdziłem na sobie. Dziś podobają mi się niektóre zegarki, które krytykowałem kilka lat temu 😉 

No i faktycznie krytykując zegarek czy firmę go produkującą nie ma sensu zapędzać się w próby ocen motywacji, gustu czy stanu portfela  jego właściciela. 

 

Dobrze gada - polać mu! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy fan roleksa tak skończy

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, okulary przeciwsłoneczne i telefon, tekst „02-UK 21:45 51% Groups collectors world 1d Hello I have rolex watch”


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zielony.m napisał:

każdy fan roleksa tak skończy

 

 

w sensie skonczy ze złotym roleksem czy robiący sobie durnowate zdjecia i chwalący sie innym?

Ja mam R. ale sygnetu do całowania nie noszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sensie skonczy ze złotym roleksem czy robiący sobie durnowate zdjecia i chwalący sie innym?
Ja mam R. ale sygnetu do całowania nie noszę
To był post do interpretacji dowolnej:p

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robol1 napisał:

...

Ja mam R. ale sygnetu do całowania nie noszę

Jeszcze.  ;)

 

 

A tak całkiem serio. Złoty sygnet nie jest zły jak jest ładny. I nie zależnie czy na ręce jest Rolex, inny zegarek czy jego brak. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zielony.m napisał:

każdy fan roleksa tak skończy

 

 

 

Ciekawi mnie czy liczarka do banknotów w tle jest przypadkiem czy celowo ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, piotrek39 napisał:

Jak ktoś mnie zna , to zrozumie mój gust emoji3.png jest troszkę skrzywiony

Nie, jest Twój i nikomu nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Michal93 napisał:

W Mokotów gabloty wręcz wymiecione, pusto praktycznie :)

Może zapisujący się na nowe suby wykupili wszystko, żeby mieć większe szanse na miejsce w kolejce 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jubileuszowy subik. Nikt tu nie kombinuje ze swoim zegarkiem to muszę nadganiać :) f8323d4687a01f2f97b429cf3c3b176b.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem level wyżej :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra! Jedynie L2L źle wymierzone, powinien złapać od czubków uszu a nie endlinków.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nastałem w kolejkach, z Babcią po kawe w Prl i teraz za Rolexem. Mam dość
Co do tematu kart gwarancyjnych to pepsi mialo stary typ, a batman juz nowy. Różnica w zakupie około miesiąca.
88d5e9d3b750780bdf8d2839deca8300.jpg&key=92dffa40946a415c6a30ffe218400e43fada7178ac9f16c7c6394578c5f639f2


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba fajne. Może kiedyś się pojawia w zbiorze

2915014f00e5c18b6d4c33491079e51b.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche spamu z nowym paskiem i widok koperty, endlinków.
40dc3b43ed4ee90da35959fddf8a1af0.jpg
1ef5a5e56acf03c99f4c94fee8d3d601.jpg
adeb93cd9bf06091e34ecf9f963c85c8.jpg
c01e75726cd2374d814c73d5225ccbd4.jpg
cfe2103acb25f7cde25791003f49394e.jpg
59fd05bcd96749cbc6e1448e8daf04aa.jpg
3eed1a9e7592bab8aa68ee5cbadc5df2.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarna i czerwona farbka i lecisz
Czarna i czerwona, niebieska i czerwona już są w 16710. Miałem na myśli że może kiedyś nowszy model. :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czarna i czerwona, niebieska i czerwona już są w 16710. Miałem na myśli że może kiedyś nowszy model. default_smile.png

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


A na co to komu, Panie, potrzebne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał:


A na co to komu, Panie, potrzebne emoji6.png?


https://www.youtube.com/watch?v=OO3FANjwKHY

 

Sorry ale są jest jakieś lata 90te forum. Jak wstawić gif, youtube?

 

Edycja, gdzie są jakieś grafiki? Nawet autokorekty tekstu nie ma. Se kurde zmieniłem sygnature...

922985744_ScreenShot2020-09-16at22_12_06.png.5a821036d0e28427e05b6095008c7236.png

 

Edytowane przez Yenjay
macie lipe z jsonem i z całym portalm

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.