Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi


Dziwna sytuacja. Z jednej strony masz dzięki temu zegarek szybciej, ale przecież nie zawsze jest możliwość odebrania telefonu, a tym bardziej zorganizowania gotówki w pare chwil.

Wiadomo, czy gość, który był przed Tobą przeskoczył na kolejne miejsce w kolejce, czy z niej wypadł?

Jak się odezwał , to pierwszy , który się pojawi po Nowym Roku będzie jego. Specjalnie się nie dopytywałem. Cała złość przeszła w momencie ujrzenia zegarka. Nie rozumiem takiego zachowania , tym bardziej , że wiem jak to u nich wyglada. Jakieś dwa tygodnie temu , na ich stronie FB pokazali GMT root beer że jest w sklepie , zadzwoniłem dosłownie kilka minut po , dowiedziałem się , że już jest sprzedany. Wiec to nie przez strach przed nie sprzedażą. Może to taka pazerność czy chęć przypodobania się kierowniczki działu Rolex właścicielowi ? Być może.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Rolexowi towarzyszy marketingowa schizofrenia. Chcą abyśmy czuli się wyjątkowo a traktują jak nastolatków którzy powinni być na skinienie...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegar klasa

Sent from my iPhone using Tapatalk


Potrafi dobrze wyglądać nawet ta ze złotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, piotrek39 napisał:

Taka nowinka emoji41.png

Niech się nosi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie legendy
ebef37a7d0e248dea9314fab6a382c72.plist


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki film na niedzielny wieczór. Oceny wykończenia jak zwykle mogą się różnić...

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne są te opisy odbierania zegarka, leć na wezwanie albo spadaj. Po takim telefonie usłyszeli by kilka ciepłych słów. A jak sam rolex to organizuje to dla mnie skreśla tą markę.

Ale wrzucona tutaj daytona jest pięknym podsumowaniem tego rynku, w porównaniu do stalowej jest dostępna, czyli określony czas czekania. Można upolować nówkę na półce i to taniej niż u AD podczas odbioru.

A w efekcie jak ktoś chce "na już" to zapłaci taniej za złotą niż za stalową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Undziak napisał:

Przy 4:56 widać białą kropkę, która została przysłonięta przez wskazówkę - dobrze widzę?

 

Kropka na tarczy, wyraźna.

I sporo kurzu, widać że na blacie i sporo na sekundniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Undziak napisał:

Przy 4:56 widać białą kropkę, która została przysłonięta przez wskazówkę - dobrze widzę?

Przy 9:05 widać ją lepiej.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu jak zacząłem oglądać i "dojechałem" do 4:56 to napisałem. Potem pod koniec się upewniłem. 

Tak czy siak zegarek bardzo mi się podoba i gdyby robili 43-44 mm to byłby na liście zakupowej:)

Tak, wiem, są 43-44 u Rolexa ale grube busole..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie przez ten AR - jak go nie było, to kropek nie było widać ;) 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cudowne są te opisy odbierania zegarka, leć na wezwanie albo spadaj. Po takim telefonie usłyszeli by kilka ciepłych słów. A jak sam rolex to organizuje to dla mnie skreśla tą markę.
Ale wrzucona tutaj daytona jest pięknym podsumowaniem tego rynku, w porównaniu do stalowej jest dostępna, czyli określony czas czekania. Można upolować nówkę na półce i to taniej niż u AD podczas odbioru.
A w efekcie jak ktoś chce "na już" to zapłaci taniej za złotą niż za stalową.

Niby dostępna , niby nie. Jeśli chodzi o cenę , nie sadze byś znalazł nowy zegarek w cenie jaką zapłaciłem. Ale to inna sprawa. Tak z ciekawości , gdzie szukać tych okazji cenowej ? Gdziekolwiek bym nie sprawdził , to nie natknąłem się na zegarek nowy w tej cenie. Nie mówię o rocznym czy dwu letnim nie używanym. A i te tanio nie jest.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chrono24 jest wysyp w cenach 75 i więcej. Za nowe oczywiście.
A stalowe to tak 95 i więcej.

Wiec mówię , nie znajdziesz taniej


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wykonanie jest na wysokim poziomie, a mała ta mała kropka..., no cóż, każdemu się może przydarzyć :)Na ręce tego gościa zegarek wygląda bardzo proporcjonalnie. Wraca także stara zasada: czego gołym okiem nie znajdziesz, nie szukaj na siłę z lupą ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chrono24 jest wysyp w cenach 75 i więcej. Za nowe oczywiście.
A stalowe to tak 95 i więcej.

Pokazuje to tylko jak rynek sie „zapedzil” i pogubil. Trzeba chyba przyznac, ze gdy nowy TT z yellow gold jest tanszy od stalowego modelu to cos jest nie halo. W dodatku TT jest „obtainable”, nawet jesli sie czeka 1-2 lata, a SS nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowa Daytona do dawna nie była dostępna „od ręki”

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 miesiące temu w Kruku chcieli mi sprzedać Daytone TT plus Gold tarcza . Cena metki była 78 k. Tarcza oczywiscie szampanska wysadzana brylantami.

 

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał:

Wg mnie wykonanie jest na wysokim poziomie, a mała ta mała kropka..., no cóż, każdemu się może przydarzyć :)Na ręce tego gościa zegarek wygląda bardzo proporcjonalnie. Wraca także stara zasada: czego gołym okiem nie znajdziesz, nie szukaj na siłę z lupą ;)

 

Taka wpadka na cyferblacie i kurz? Ja kupując omegę oglądałem ją dokładnie by była idealnie czysta i jest, nie musiałem oglądać wszystkich.

Dostałem (bardzo dobrą) podróbkę daytony, jak powiedziałem koledze że mi się podoba ale nie będę stać w kolejce, kupować miejsce w kolejce albo przepłacać u handlarza.

Jest czysta i nie ma skaz!

A tutaj dobro reglamentowane, które trzeba odbierać TERAZ! albo spadaj, klient jest traktowany z buta a pod szkłem kurz i skazy.

Czegoś tutaj nie rozumiem. W moim założeniu drogi zegarek ma nie tylko wyglądać, bo z daleka może wyglądać i tani, ale być ultra precyzyjnie wykonany. Bo za to płacimy.

 

19 minut temu, piotrek39 napisał:


Niby dostępna , niby nie. Jeśli chodzi o cenę , nie sadze byś znalazł nowy zegarek w cenie jaką zapłaciłem. Ale to inna sprawa. Tak z ciekawości , gdzie szukać tych okazji cenowej ? Gdziekolwiek bym nie sprawdził , to nie natknąłem się na zegarek nowy w tej cenie. Nie mówię o rocznym czy dwu letnim nie używanym. A i te tanio nie jest.
 

 

A ile zapłaciłeś? Nie widzę też tutaj powodu by robić tajemnice, ja nie ukrywam ile na co rabatu dostałem. Wszędzie to temat jawny ale nie w rolexie "bo to rolex".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A ile zapłaciłeś? Nie widzę też tutaj powodu by robić tajemnice, ja nie ukrywam ile na co rabatu dostałem. Wszędzie to temat jawny ale nie w rolexie "bo to rolex".

Nie mam powodu robić z tego tajemnicy , jeśli przeliczyć kurs dolara 3.8 to blisko 10 K mniej jak te z chrono


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.