Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, byniek napisał:

Pokaż Kolego DOWÓD, a nie pitol za każdym razem, jak nie masz racji.

chyba że masz znajomych, od których słyszałeś że gość ma multikonta. Wtedy, rzeczywiście można potraktować to jako „argument” :)

 Tak jak większość pseudo ekspertów na tym forum, którzy mają znajomych znajomych i ogłaszają prawdy objawione na forum. 

Jak na razie sam wychodzisz na trolla. 

Jak już spuszczasz powietrze to spróbuj w inną stronę. Był za to wielokrotnie banowany i nawet się do tego przyznawał. A takie posty to dowód że  „lizanie po jajkach” dotyczy nie tylko Rolexa... 

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, byniek napisał:

Masz dowód, czy liżesz się po jajkach z zachwytu, że BEZPODSTAWNIE oskarżasz kogoś o czyn niepopełniony?

pytanie jest proste : MASZ DOWÓD ? 

Bo jak nie to jesteś zwykłym TROLEM 

Że by napisać, sorry, mylę się, to trzeba mieć JAJA, a nie wydmuszki z rolexem ma ręku.....

Już, ulżyłeś sobie? Od krzyku w internecie do racji droga daleka. Jak masz problem to skonsultuj się ...na początek z moderacją.

A na twoje obsesje w temacie jaj wybacz nie pomogę ale zawsze możesz spróbować  z którymś wcieleniem „lajkujacego” 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, byniek napisał:

DOWÓD PROSZĘ. 

NIE kolejny bełkot. 
oskarżyleś PUBLICZNIE   gościa o multikonta. Udowodni proszę. 

Myślisz, że jak natłuczesz 7500 postów i założysz roelxa, to zwalnia Cię to z odpowiedzialności za słowa ???? 

Nie bądź śmieszny gość został za to wielokrotnie „skazany”. A jak ci nie pasuje to pozwij mnie o zniesławienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, byniek napisał:

DOWÓD PROSZĘ. 

NIE kolejny bełkot. 
oskarżyleś PUBLICZNIE   gościa o multikonta. Udowodni proszę. 

Myślisz, że jak natłuczesz 7500 postów i założysz roelxa, to zwalnia Cię to z odpowiedzialności za słowa ???? 

Lotus, Makao, Maserati, Krezus, Belmondo, Speedy, Natan, LotusX, Boot666, jamesik, Krzysiekv1, Pronto, Lotus_official. I jeszcze z dziesięć innych, które zostały w miarę szybko skasowane. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, byniek napisał:

 

Żałosne i słabe, rzeczywiście nie jesteśmy na tym samym poziomie.

Najbliźsza czynna piaskownica jest .....

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, byniek napisał:

Wylistuj jeszcze 100 innych bzdurnych kont. Adresy IP DO KONT, POTWIERDZAJĄCYCH, że TERAZ użytkownik Maserati korzysta z multikonta. 
Napisz jeszcze, że masz znajomego znajomego informatyka,  i on  to potwierdza co napisałeś

Dowody są oczywiste, wystarczy poczytać.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, byniek napisał:

Wylistuj jeszcze 100 innych bzdurnych kont. Adresy IP DO KONT, POTWIERDZAJĄCYCH, że TERAZ użytkownik Maserati korzysta z multikonta. 
Napisz jeszcze, że masz znajomego znajomego informatyka,  i on  to potwierdza co napisałeś
 

 

Podam Ci adres, abyś do niej trafił..... 

Miłej niedzieli byniu. I żeby była miła, załączam Rolexa, kolorowy tak jak lubisz. 

64A1FCE7-32AB-4E69-8E42-B75DEB8EDFF9.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podane konta to creme de la creme naszego forumowego trolla.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, byniek napisał:

Wylistuj jeszcze 100 innych bzdurnych kont. Adresy IP DO KONT, POTWIERDZAJĄCYCH, że TERAZ użytkownik Maserati korzysta z multikonta. 
Napisz jeszcze, że masz znajomego znajomego informatyka,  i on  to potwierdza co napisałeś
 

 

 

Zawsze znajdzie kogoś, komu zaimponuje. To jego być albo nie być ;) Wczoraj złapał pana X, dzisiaj Ciebie, a w kolejnym wcieleniu jeszcze kogoś innego.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, byniek napisał:

Wolę atlantica na ręce uczciwego i prawdomównego, niż rolexa na ręku kłamcy i oszczercy
To co wkleiłeś, i komentarz, to nadaje się do ŻENADY ROKU. 
 

byniu, weź to sobie zanalizuj. Dorosły facet ( chyba ) używa multikont, za które jest banowany i wraca z kolejnymi a inny dorosły facet ( chyba ) broni go zaciekle obrażając przy tym innych choć wcale go nie zna ...a może jednak zna... nie wiem i nie chce wiedzieć kto wam ( tobie?) może pomóc ale litości nie obnoście się z tym publicznie. 

PS miałeś już tu nie zaglądać, pamiętasz?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał:

Panowie, starczy może?

Prawda. Ale nawet zdjęcia nie docenił. Miłośnik.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, byniek napisał:

Raczej Twojego Kolegę,  złapałem na manipulacji, z której nie potrafi się wykręcić. 
nie lubię oszczerców i kłamców, bez względu na ilość zegarków na ręku. 
Nie zastanowiłeś się, że to może nie Maserati jest problemem, tylko WASZE kółko wzajemnej adoracji, które jest w stanie przełknąć każdą bzdurę, o ile jest lansowana przez koolegów? 
A żaden z Was, nie ma jaj, aby przeprosić, że się mylił.

Twarde dowody, albo nie brnij dalej.

A co do jaj... no wiesz :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O nic nie walczę. Brzydzę się bezpodstawnym, publicznym oskarżaniem, bez możliwości obrony. 
to tak jakby ktoś PUBLICZNIE na forum powiedział, że wszystkie Twoje zegarki są kradzione. 
 

No właśnie walczysz ...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując kilka kwestii:

1. Użytkownik Maserati nie ma zarejestrowanych innych kont i nie pisze z nich rownolegle. Z tego powodu nikt nie dostarczy tutaj żadnego dowodu w tej sprawie.

2. Oczywiście był Lotus, Makao itp ale teraz jest Maserati i jak widać nie muszę się rejestrować od nowa pod nowym nickiem. Odbieram to jako plus i pozytyw👍. Za to też chciałbym podziękować wielu forumowiczom którzy z własnej woli napisali coś od siebie, myśle że to zwyczajnie pomogło.

A pozostałym kilku osobom , którzy notorycznie mnie obrażało, donosiło na mnie  albo cytowało klasyków życzę dobrego dnia. Docencie też to że nie musieliście kilka razy zmieniać nicków, że nie każdy donosi...


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Lotus musiał mocno nadepnąć na odcisk koledze Desmo i teraz kolega D lata cały czas za nim po forum i się przyper... to taka moja opinia.Ciekawa sytuacja kiedy ktoś uważany za trola zachowuje się lepiej niż ten co go o to oskarża.Panowie dajcie spokój proszę was.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, syneq napisał:

Kolega Lotus musiał mocno nadepnąć na odcisk koledze Desmo i teraz kolega D lata cały czas za nim po forum i się przyper... to taka moja opinia.Ciekawa sytuacja kiedy ktoś uważany za trola zachochowuje się lepiej niż ten co go o to oskarża.Panowie dajcie spokój proszę was.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

 
Prawdziwy stalker a może psychofan😁

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas na zmianę tematu...

 

Taka mnie naszła refleksja, pewnie część z Was ma swoje firmy a część pracuje dla kogoś. Jak reagują właściciele firm i osoby na stanowiskach wyższych od waszycy, widząc na Waszych nadgarstkach Rolka? 

 

U kumpla w firmie zaczęło się gadanie, że chyba za dobrze zarabia skoro stać go na rolexa :D spotkaliście się z takim traktowaniem sprawy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zawsze, gdzie zbierze się się trochę samców cośtam rozpoznających z firm zegarkowych - pojawia się temat marka/kasa.. Co nie przeszkadza big bossom nosić zegarki dużo tańsze niż można by się spodziewać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, desmo napisał:

Jaki ożywczy wątek, przynajmniej na tle zachwytów nad tęczowymi puchnącymi w oczach  OP.

Źródło- Dane Eurostatu na przykład. Ostatnie z 2018 ale co najmniej od 2000 jesteśmy 5 konsumentem  pestycydów w krajach EU.  Za to gonimy liderów najszybciej. A o podejściu naszych rolników do „ wydajności z hektara za wszelką cenę” sporo słyszałem od osób sprzedających te cudowne produkty. Największym powodzeniem cieszą się naturalnie „te niemieckie”.

PS. Dawaj Lotus - jako samozwańczy ekspert od wszystkiego w szczególności od rozmów sam ze sobą z licznych multikont możesz teraz „zrobić podsumowanie”.... 

Z nawozu mineralnego zrobił się w wątku organiczny:)


Jak w konsumpcji mamy 5 pozycje a w produkcji rolnej (areał i wielkość produkcji) 3 to zużywamy na jednostkę produkcji więcej, czy mniej niż inni?


Temat jak zwykle jest bardziej złożony niż się wydaje, a to, ze jesteśmy na tym forum świadczy o tym ze wszyscy lubimy złożone mechanizmy:)

 

Niby król jest jeden, ale nie każdy jest alfą i Omega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ziomek1988 napisał:

Chyba czas na zmianę tematu...

 

Taka mnie naszła refleksja, pewnie część z Was ma swoje firmy a część pracuje dla kogoś. Jak reagują właściciele firm i osoby na stanowiskach wyższych od waszycy, widząc na Waszych nadgarstkach Rolka? 

 

U kumpla w firmie zaczęło się gadanie, że chyba za dobrze zarabia skoro stać go na rolexa :D spotkaliście się z takim traktowaniem sprawy? 

Mnie raz nie chcieli dać premii🤪. Miałem najdroższy zegarek w departamencie, więc wg szefostwa stać mnie było żeby bez premii żyć. Polska, niestety. 
A tak naprawdę to nic nie znaczy, bo były prezes mojej firmy miał na ręku Montblanca, a zarobki w granicach 10 milionów zł rocznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał:

Mnie raz nie chcieli dać premii🤪. Miałem najdroższy zegarek w departamencie, więc wg szefostwa stać mnie było żeby bez premii żyć. Polska, niestety. 
A tak naprawdę to nic nie znaczy, bo były prezes mojej firmy miał na ręku Montblanca, a zarobki w granicach 10 milionów zł rocznie. 

Tego może?

MBV-Pulso-2.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.