Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Szyszkops napisał:


Uuuuu niezły kozak emoji6.png

Ja tam widzę dwa kozaki :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w niewłaściwych lasach szukasz.

 

W takich leżą w co drugiej kałuży...

4ca83a2a-1f29-4c92-85bb-36893cbdbc75.thumb.jpg.bf560e062a0ef5ebf02d2bd0e208d1a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło. Ja na Bawarii a tam w lasach są drogi asfaltowe lub inne utwardzone i można autem jeździć.  Brak kałuż = brak Rolków.. :(  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał:

Tomek, przekonałeś się do 5-cyfrowych? Super, myślałem ze ze względu na dopasowanie bransolety masz jedynie 6-cyfrowe. Chyba ze to stare foto albo pożyczony zegar ;)

 

Właśnie próbuję się przekonać, wziąłem na jakiś czas od znajomego. 

I zdania nie zmieniłem, dla mnie są sześciocyfrowe. I to nie tylko z uwagi na dopasowanie bransolety, ale też ogólną jakość wykonania.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY
W dniu 7.11.2020 o 05:48, mario1971 napisał:

Takie tam wspominki :) 20200816_201813-01.thumb.jpeg.fb07e8d50100ad53143c3f3502007978.jpeg

Oczko sie odkleilo  temu Misiu. 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tommaso napisał:

 

Właśnie próbuję się przekonać, wziąłem na jakiś czas od znajomego. 

I zdania nie zmieniłem, dla mnie są sześciocyfrowe. I to nie tylko z uwagi na dopasowanie bransolety, ale też ogólną jakość wykonania.

 

O to to! Macając Suba od znajomego z bodajże 86 roku zastanawiałem się "to jest Rolex?!" zapięcie, bransoleta i spasowanie między uszami no nie tego oczekiwałbym od tej marki, rozumiem że to już nie nowy zegarek i swoje przeszedł, klimaty vintage- może się to podobać, ale to nie dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat mu mija u mnie.

20200923_135733.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nomysz4 napisał:

Polar niektórym się nie podoba ... nie kumam dlaczego...

Gucio lubi AirKinga... tak tylko przypominam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, nowe zapięcie do  5 cyfrowej referencji? Właśnie „wynalazłeś” zegarkowy synonim powiedzenia : pasować jak kwiatek do kożucha .... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, BRUDASKI wszystkie do mycia i spać. 

A285AFF8-7FF2-49B0-85C1-E487EF9D3262.jpeg

 

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nicon napisał:

Zapięcie, albo nawet cała bransoleta, wszystko pasuje idealnie, jak komuś przeszkadza brak masy to może wymienić. Czemu kwiatek do kożucha, to tylko bransoleta :).

 

Tutaj wiele fotek na kermicie, ale to taka sama koperta: https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=534952&highlight=glidelock+on+submariner

 

 

 

W drugą stronę też można ;):

 

 

To nie kwestia czy się da tylko po co...może blaszka nie jest sexi ale za to dobrze pasuje do ciężaru i wizerunku 5 cyfrowych referencji. Zapinka od nowej referencji jest dłuższa, cięższa i ma gładki , gorzej imo korespondujący z bransoletą wzór. 

Z drugiej strony zapinka w nowej referencji poza szybką korektą stabilizuje klockowatą kopertę co nieco słodzi jej drewniany design. Staruszki są fajne bo są spójne w swoich niedoskonałościach  , nowe części imo odbierają im tą autentyczność. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, desmo napisał:

To nie kwestia czy się da tylko po co...może blaszka nie jest sexi ale za to dobrze pasuje do ciężaru i wizerunku 5 cyfrowych referencji. Zapinka od nowej referencji jest dłuższa, cięższa i ma gładki , gorzej imo korespondujący z bransoletą wzór. 

Z drugiej strony zapinka w nowej referencji poza szybką korektą stabilizuje klockowatą kopertę co nieco słodzi jej drewniany design. Staruszki są fajne bo są spójne w swoich niedoskonałościach  , nowe części imo odbierają im tą autentyczność. 

 

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 godziny temu, Smycel napisał:

Dwie powszechnie lubiane i szanowane marki razem 😁😂

Ale masz oko, rozpoznać kurtkę skórzaną Triumpha, po niewielkim fragmencie logo. Brawo Ty 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie fascynuje tu na forum umiejętność dostrzegania szczegółów na zdjęciach. Kiedyś jakiś kolega wrzucił zdjęcie zegarka i gdzieś w tle pojawił się ledwie widoczny gramofon. I rozpoczęła się dyskusja jaki to fajny sprzęt ma. Ostatnio w wątku Omegi kolega wrzucił zdjęcie nowego nabytku a ktoś zauważył (chyba w makro) że wskazówki są pokryte nierówno lumą. Czasem to aż strach zdjęcie wrzucić, bo się człowiek dowie tylu rzeczy😄.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mnie fascynuje tu na forum umiejętność dostrzegania szczegółów na zdjęciach. Kiedyś jakiś kolega wrzucił zdjęcie zegarka i gdzieś w tle pojawił się ledwie widoczny gramofon. I rozpoczęła się dyskusja jaki to fajny sprzęt ma. Ostatnio w wątku Omegi kolega wrzucił zdjęcie nowego nabytku a ktoś zauważył (chyba w makro) że wskazówki są pokryte nierówno lumą. Czasem to aż strach zdjęcie wrzucić, bo się człowiek dowie tylu rzeczy.

O nie, nie. Ta wskazówka wyglądała jak po wojnie, a nie, że nierówno pokryte lumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szyszkops napisał:


O nie, nie. Ta wskazówka wyglądała jak po wojnie, a nie, że nierówno pokryte lumą emoji6.png

No była, była, ale ja nie zauważyłem za pierwszym razem, być może ze wzrokiem słabo. W tym przypadku akurat to powinno pomóc koledze wymienić produkt (miejmy nadzieję). Czasem człowiek wstawi zdjęcie nadgarstkowe zegarka a dowie się że w tle, 200m dalej widać sąsiadkę pod prysznicem 🤪. Jakby tu był zespół detektywów-tropicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cztery pory roku.
28a4d685e689871512f75eacb4979f5c.jpeg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.