Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dla kontrastu ciemna tarcza i żywe kolory, tak na pożegnanie z klubem miłośników zegarków ROLEX, gdyż, chyba, rozstaję się z kolegą Air-Kingiem.

DSCF0724.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedawaj!  Zakończą produkcję i nagle ten nazywany przez wielu "najbrzydszym" modelem stanie się baaaaardzo atrakcyjny, a cena się podwoi :)  Tutaj dostępność wyznacza atrakcyjność modelu.  Wrzuć pomiędzy skarpety i czekaj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musisz, to nie sprzedawaj. Nie prawdą jest, że to najbrzydszy Rolex. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chce sprzedać to jest dobry moment na górce. Za 4 miesiące już tyle może nie dostać. 
Trzeba pamiętać ze airkinga nikt nie chce i nie potrzebuje a liczyć na wycofanie to totek.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego za 4 miesiące coś ma się zmienić?Możesz wyjaśnic  czy posiadasz jakieś informacje z góry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, wieloryb napisał:

Nie sprzedawaj!  Zakończą produkcję i nagle ten nazywany przez wielu "najbrzydszym" modelem stanie się baaaaardzo atrakcyjny, a cena się podwoi :)  Tutaj dostępność wyznacza atrakcyjność modelu.  Wrzuć pomiędzy skarpety i czekaj ...

 

2 godziny temu, Dorian06 napisał:

Jeśli nie musisz, to nie sprzedawaj. Nie prawdą jest, że to najbrzydszy Rolex. 

 

Nie muszę i nie wiem nawet czy chcę ale jakiś wewnętrzny głos mi mówi, że powinienem sprzedać, dla zagłuszenia wyrzutów sumienia związanych z poranną i spontaniczną inwestycją zegarkową 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadnie popyt , ceny na wtórnym pójdą w dół. To oznacza że dzisiaj warto airkinga sprzedać ale nie kupować (na rynku wtórnym oczywiście). Generalnie branża wejdzie w recesje. Topowe modele się być może obronią ale nie leżaki.

2 minuty temu, MarekTe napisał:

 

 

Nie muszę i nie wiem nawet czy chcę ale jakiś wewnętrzny głos mi mówi, że powinienem sprzedać, dla zagłuszenia wyrzutów sumienia związanych z poranną i spontaniczną inwestycją zegarkową 😉


Jeśli podoba Ci się model to po co miałbyś sprzedawać?

Rolex to cash, lepiej czy gorzej ale zawsze sprzedaż, zwłaszcza jeśli nadal będzie owczy pęd na sporty.A raczej przez najbliższe 5 lat tak będzie.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale mam wrażenie że piszesz to z taką pewnością jakbyś wrocil w czasie z marca 2021 i wszystko wiedział . Poprzednio też było podobnie jak na wiosnę się pandemia nasilala, nie mam tu na myśli Twoich wypowiedzi ale takie różne informacje od "wrozbitow" były. Jak na razie raczej rolki nie tanieją i po prostu takie pissanie moim zdaniem jest bez sensu, a przynajmniej pisanie z taką pewnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo poważnie podchodzisz do ekspertyz Lotusa. Wyobraź sobie, że oglądasz wiadomości TVP i tak mniej więcej należy traktować rzetelność informacji tego eksperta. Ale podsumowania robi za***iste! Gdybym chodził z nim do szkoły, to bym od niego ściągał 😅😅😅

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wieloryb napisał:

Za bardzo poważnie podchodzisz do ekspertyz Lotusa. Wyobraź sobie, że oglądasz wiadomości TVP i tak mniej więcej należy traktować rzetelność informacji tego eksperta. Ale podsumowania robi za***iste! Gdybym chodził z nim do szkoły, to bym od niego ściągał 😅😅😅

Mówisz, że w jego szkole się nabierali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 godzin temu, wieloryb napisał:

Nie sprzedawaj!  Zakończą produkcję i nagle ten nazywany przez wielu "najbrzydszym" modelem stanie się baaaaardzo atrakcyjny, a cena się podwoi :)  Tutaj dostępność wyznacza atrakcyjność modelu.  Wrzuć pomiędzy skarpety i czekaj ...

 

13 godzin temu, Dorian06 napisał:

Jeśli nie musisz, to nie sprzedawaj. Nie prawdą jest, że to najbrzydszy Rolex. 

 

10 godzin temu, Maserati napisał:

Jeśli podoba Ci się model to po co miałbyś sprzedawać?

Rolex to cash, lepiej czy gorzej ale zawsze sprzedaż, zwłaszcza jeśli nadal będzie owczy pęd na sporty.A raczej przez najbliższe 5 lat tak będzie.

Przekonaliście mnie, a propos sumienia o którym wcześniej pisałem, to uświadomiłem sobie, że mam je czyste, bo nieużywane 😉 Reasumując nie nadeszła jeszcze pora na pożegnanie. A serio, to dzięki, Wasze posty utwierdziły mnie, iż skoro nie chcę i nie muszę sprzedawać, to po co miałbym działać wbrew sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponioslo mnie znowu troche ... tradycyjne budowanie napiecia w watku Rolexa ;D

9521E8BE-D570-47FD-BF68-27CE9180B58D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario jakos natchnales mnie swoim zdjeciem z przmiarki . 
Taki nietypowy cygan wpadl :)))

1027D673-2FB6-47E7-AB61-C25513927CB5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.

To z Posnani? Jeśli tak, to dzisiaj go oglądałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, ChrisM napisał:

Mario jakos natchnales mnie swoim zdjeciem z przmiarki . 
Taki nietypowy cygan wpadl :)))

 

Przepraszam, nie chciałem! 😇 Świetny jest ten YM, szczerze gratuluję!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje pieknie Panowie . Jest naprawde moc , chcialem w sumie Rhodium ale jak zobaczylem to kombo to nie bylo watpliwosci .

Jesli chodzi o ciekawsze modele to w sumie mierzylem Daytone Bicolor , ale jakos do mnie nie zagadala na zywo . 
Jest to moj pierwszy Rolek , w ktorym sa wszystkie naklejki zabezpieczajace tak jak fabryka wypuscila - niby pier**la , a frajda niezla z rozpieczetywaniem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, marrko napisał:

Sorry ale mam wrażenie że piszesz to z taką pewnością jakbyś wrocil w czasie z marca 2021 i wszystko wiedział . Poprzednio też było podobnie jak na wiosnę się pandemia nasilala, nie mam tu na myśli Twoich wypowiedzi ale takie różne informacje od "wrozbitow" były. Jak na razie raczej rolki nie tanieją i po prostu takie pissanie moim zdaniem jest bez sensu, a przynajmniej pisanie z taką pewnością. 


Szanuje Twoją perspektywę na temat i poziom komunikacji.

A teraz do rzeczy:

1. Rolex zdusił AD.

2. Na greju jest pełny wybór nowych modeli , nigdy podaż nie była tak wysoka , można kupić dosłownie wszystko z katalogu Rolexa. System dystrybucji się zmienił, to AD pełni role słupa. Rolex to widzi.

3. Jeśli popyt osłabnie , a to stanie się conajmniej z dwóch powodów w przyszłym roku, dzisiejsze ceny z chrono24 odejdą do lamusa. Dotyczy to modeli które nie były nigdy pożądane, a to większość z katalogu Rolexa.

4. Teoretycznie jako właściciel kilku Rolexow powinienem tutaj dbać o ich wartość w przyszłości i pisać o niezatapialności marki ale to zostawię kryptohandlowi, masie fliperskiej, giermkom i Ludwikom XIV👍.

 

 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2020 o 23:42, nixon111 napisał:

 

U mnie podobne zestawienie 😀 Niestety póki co Ex musi poszukać nowego domku ale pewnie jeszcze do niego wrócę. Tak czy inaczej gust podobny 😁

IMG_20201119_154902.jpg

 

Faktycznie, prawie identyczne trio i dokładnie ten sam dylemat. Ex jest świetnym zegarkiem i kiedyś wrócę do niego, ale teraz się żegnamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On wie, co jest dobre i trzeba zostawić, a co można oddać :)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maserati napisał:


Szanuje Twoją perspektywę na temat i poziom komunikacji.

A teraz do rzeczy:

1. Rolex zdusił AD.

2. Na greju jest pełny wybór nowych modeli , nigdy podaż nie była tak wysoka , można kupić dosłownie wszystko z katalogu Rolexa. System dystrybucji się zmienił, to AD pełni role słupa. Rolex to widzi.

3. Jeśli popyt osłabnie , a to stanie się conajmniej z dwóch powodów w przyszłym roku, dzisiejsze ceny z chrono24 odejdą do lamusa. Dotyczy to modeli które nie były nigdy pożądane, a to większość z katalogu Rolexa.

4. Teoretycznie jako właściciel kilku Rolexow powinienem tutaj dbać o ich wartość w przyszłości i pisać o niezatapialności marki ale to zostawię kryptohandlowi, masie fliperskiej, giermkom i Ludwikom XIV👍.

 

 

Mogę ci zadać jedno pytanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2020 o 22:27, ChrisM napisał:

I u mnie takze , tylko exa brakuje . Jednak zamiast exa widzialbym 16710 jako perfekcyjne trio :)

354E2330-A644-4D39-830E-121DC7475B8F.jpeg

 

GMT Ekstra, ale moim zdaniem nie doda wiele do takiego zestawu. Albo sub albo GMT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, outofthecool napisał:

 

GMT Ekstra, ale moim zdaniem nie doda wiele do takiego zestawu. Albo sub albo GMT :)

Coś namieszałeś :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.