Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ChrisM napisał:

Mario jakos natchnales mnie swoim zdjeciem z przmiarki . 
Taki nietypowy cygan wpadl :)))

Gratuluję. YM jest 👍 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał:

Coś namieszałeś :lol:

Alkohol pewnie namieszał 😉😉😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba mial na mysli, ze zegarki sa podobne i albo sub albo gmt. 
jednak sub dla mnie z maxi case i ceramika a 16710  z alu bezelem i z delikatniejsza koperta i uchami to kompletnie inne zegarki wiec imo kompletnie sie nie dubluja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał:

Coś namieszałeś :lol:

Skrót myślowy: Jak dla mnie dodanie do zestawu DJ + Sub trzeciego zegarka, czyli 16710 (GMT) niewiele wnosi. Sam o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że w przypadku tych trzech zegarków jest miejsce tylko na dwie pary: DJ + Sub lub DJ + GMT :)

2 minuty temu, ChrisM napisał:

Kolega chyba mial na mysli, ze zegarki sa podobne i albo sub albo gmt. 
jednak sub dla mnie z maxi case i ceramika a 16710  z alu bezelem i z delikatniejsza koperta i uchami to kompletnie inne zegarki wiec imo kompletnie sie nie dubluja 

Otóż to. Maxi case + pięknie spatynowany 16710 faktycznie może mieć sens. Choć ja wtedy bym się nie zastanawiał i ciągle nosił GMT... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ChrisM napisał:

Kolega chyba mial na mysli, ze zegarki sa podobne i albo sub albo gmt. 
jednak sub dla mnie z maxi case i ceramika a 16710  z alu bezelem i z delikatniejsza koperta i uchami to kompletnie inne zegarki wiec imo kompletnie sie nie dubluja 

 

2 minuty temu, outofthecool napisał:

Skrót myślowy: Jak dla mnie dodanie do zestawu DJ + Sub trzeciego zegarka, czyli 16710 (GMT) niewiele wnosi. Sam o tym myślałem i doszedłem do wniosku, że w przypadku tych trzech zegarków jest miejsce tylko na dwie pary: DJ + Sub lub DJ + GMT :)

16710 to jak dla mnie jeden z najlepszych Rolexów (wersja pepsi lub coke). Można go łączyć w kolekcji praktycznie z każdym innym modelem 5-cio i 6-cio cyfrowym. Ja już trzykrotnie podchodziłem do zakupu tej referencji. Za każdym razem dziwnym zbiegiem okoliczności kupowałem cos innego. W ciągu dwóch ostatnich lat 16710 podrożał o jakieś 12-15k...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał:

 

16710 to jak dla mnie jeden z najlepszych Rolexów (wersja pepsi lub coke). Można go łączyć w kolekcji praktycznie z każdym innym modelem 5-cio i 6-cio cyfrowym. Ja już trzykrotnie podchodziłem do zakupu tej referencji. Za każdym razem dziwnym zbiegiem okoliczności kupowałem cos innego. W ciągu dwóch ostatnich lat 16710 podrożał o jakieś 12-15k...

Jestem tego samego zdania , dla mnie 16710 jest pewnego rodzaju holy grailem . Podchodzilem do niego juz chyba nie przesadzajac z 10 razy 😂

jednak za kazdym razem byla to cena premium za stan , ktory sobie wymarzylem . O ile ceny nowych referencji juz dawno poszybowaly w kosmos , o tyle 16710 mozna dorwac w full secie , nie polerowanym za rozsadne pieniadze . Takze ciagle poluje , jakby ktos cos to dawac info 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał:

 

16710 to jak dla mnie jeden z najlepszych Rolexów (wersja pepsi lub coke). Można go łączyć w kolekcji praktycznie z każdym innym modelem 5-cio i 6-cio cyfrowym. Ja już trzykrotnie podchodziłem do zakupu tej referencji. Za każdym razem dziwnym zbiegiem okoliczności kupowałem cos innego. W ciągu dwóch ostatnich lat 16710 podrożał o jakieś 12-15k...

 

Prawda - 16710 jest rewelacyjny i mógłby (podobnie jak sub) być moim jedynym zegarkiem w inwentarzu. W 2016 przymierzałem takowego, świeżo po serwisie do wzięcia za bodajże 31tys....  ech.

 

Wyznaję zasadę, że miejsce zegarków jest na nadgarstkach - jeśli jakiegoś nie noszę, to znaczy, że czas się rozstać. Z tego powodu, po dodaniu suba postanowilem sprzedać EXP 1(który był dotychczas w duecie z DJ). Zrobiłbym to samo z subem po zakupie 16710 :) Rozumiem natomiast, że niektórzy chcą mieć, lub mają i trzymają wszystkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas już przynajmniej trzech - polujących na 16710 🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem i szczerze polecam, pierwszy Rolex i chętnie bym do niego wrócił, najgłupsza decyzja zegarkowa 😣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można kupić na grey ale cena jest jaka jest, tak czy nie? Reszta to dalej gdybanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2020 o 23:40, desmo napisał:

Mówisz, że w jego szkole się nabierali ?

Są na to spore szanse!  Nauczyciele często lubią takich prymusów z 1 ławki, którzy deklamują ciekawostki dot. przedmiotu. A że nie znajdują one poparcia w rzeczywistości czy podręczniku?- kto to sprawdzi... 

It' all about that jazz... 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gasp50 napisał:

miałem i szczerze polecam, pierwszy Rolex i chętnie bym do niego wrócił, najgłupsza decyzja zegarkowa 😣

Jak bym juz kupil to bym sie nie pozbyl .

W zeszlym roku mialem okazje kupic piekny egzemplarz , za dobre pieniadze ale zaspalem i wlasciciel sprzedal komus innemu.

W tym roku ten sam egzemplarz pojawil sie na niemieckim forum 40 % drozej i poszedl w 2 dni bodajze 😱

szalone czasy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ChrisM napisał:

Jak bym juz kupil to bym sie nie pozbyl .

W zeszlym roku mialem okazje kupic piekny egzemplarz , za dobre pieniadze ale zaspalem i wlasciciel sprzedal komus innemu.

W tym roku ten sam egzemplarz pojawil sie na niemieckim forum 40 % drozej i poszedl w 2 dni bodajze 😱

szalone czasy ..

kolejny problem to stan dostepnych 16710 na rynku. modele po polerkach bez papierów ani serwisu za 50tys...

 

Ja raczej nastawiam sie na czarny bezel. Bedzie latwiej trafic. 

11 godzin temu, mario1971 napisał:

No to jest nas już przynajmniej trzech - polujących na 16710 🤣

😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, poziom cenowy 16710 vs ich stan dobił sufitu. Dlatego za każdym razem wybierałem nowe/nowsze modele. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, marr napisał:

na sweter nie było zapisów

IMG_3930.JPG

 fajny.... Sweter! 

 

No dobra, zegarek też - byłeś w kolejce kruka i sie doczekałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mario jakos natchnales mnie swoim zdjeciem z przmiarki . 
Taki nietypowy cygan wpadl :)))
1027D673-2FB6-47E7-AB61-C25513927CB5.thumb.jpeg.51eec86af13dedef14695debcb44fc69.jpeg

Gratuluje zakupu YM jest świetny e99f7fa3cb583321e16cf7f637f245c4.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli szykujemy się na przyjęcie Mikołaja, Gwiazdora czy Dziada Mroza:) Zależy gdzie się znajdujemy w Polsce:)

 

Edytowane przez I_love_britney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

06.XII  Mikołaj

24.XII Gwiazdor

Dziadek Mróz i Śnieżynka to w sylwestra 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja 2 lata temu kupiłem swój zegarek w sklepie w którym Stallone kupował swojego:) Taki miły zbieg okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Paweł Bury. napisał:

06.XII  Mikołaj

24.XII Gwiazdor

Dziadek Mróz i Śnieżynka to w sylwestra 😜

100% racji! 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Paweł Bury. napisał:

06.XII  Mikołaj

24.XII Gwiazdor

Dziadek Mróz i Śnieżynka to w sylwestra

 

Jeśli rozdają Rolexy, to obojętnie kto z tej bandy mnie odwiedzi. Może być czerwony kapturek.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, I_love_britney napisał:

Powoli szykujemy się na przyjęcie Mikołaja, Gwiazdora czy Dziada Mroza:) Zależy gdzie się znajdujemy w Polsce:)

IMG_9223.JPG

 

320C6A2F-C2F2-4D0A-8F63-F6FF0D7D9524.thumb.jpeg.8bdd9873475de661571ae67fc7b30e9d.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz choinka...?
Toz to dopiero 05.12 dzisiaj.
Ktos chyba nie moze sie doczekać prezentow pod choinka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, outofthecool napisał:

 fajny.... Sweter! 

 

No dobra, zegarek też - byłeś w kolejce kruka i sie doczekałeś?

Tylko sweter na zdjęciu nowy 😉

Zegar jeszcze z czasów bez „typowania” centrali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.