Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na końcówce jest delikatnie zwichrowana :D 

 

Tarcza szary mat, fabrycznie oryginalna @outofthecool

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, desmo napisał:

Nie jest łatwo wypatrzyć tę różnicę ( jeśli jest) bo złote wskazówki lepiej widać 😉 . Na pewno nie jest to przełom na miarę zmiany długości w Explorerze.

 

Zależy jak kto wypatruje ;) 

Dla mnie np. poprzednia referencja SUBa właśnie m.in. przez te za krótkie wskazówki to była dyskwalifikacja.

jak raz zobaczyłem to już nieodzobaczyłem ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee przesadzasz, były minimalnie krótsze od obecnych ale wszystkie wcześniejsze  suby tak miały. Słabo to wyglądały przełożone wskazówki przez Rolexa z wersji 36mm Exolorera do wersji 39mm mk1. 
Teraz rzeczywiście jest prefekt. Mi natomiast nie podobają się tez za długie wskazówki (minutowa) w Tudorach. 
Edit-widzę że Robert już pisał o tym. 

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety tak jak Pisar, jak tylko widzę Suba to odruchowo wgapiam się w te nieproporcjonalnie małe wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

jestem nowa na forum, jednak za parę dni na moim nadgarstku wyląduje (równie nowy jak moja obecność tutaj:)) DJ 31, chętnym z przyjemnością pokażę moją zdobycz...

Międzyczasie chciałabym Was zapytać o odczucia dot. drobnej kobiety i kosztownego zegarka. Moje obawy niektórym mogą się zdawać dziwacznie-absurdalne; jednak płeć i postura nie powinna wykluczać z możliwości użytkowania czegokolwiek, na co mamy ochotę i możliwości.

Tak się jednak zdarza, że często jestem poza domem, a moje „kieszonkowe” wymiary plasują mnie wśród tych drobnych istot... Przechodząc do clou, bez zbędnych dywagacji (poza tymi powyżej... :))

Czy uważacie, że mam się czego obawiać nosząc na codzień taki zegarek? 
Rolex, szczególnie w rolesorze jednak może dawać po oczach.

Czy powinnam być szczególnie ostrożna, czy czasy torebkokradziejów nieco odeszły wraz z postępem gospodarczym (jeżeli w kontekście naszego kraju możemy mówić o znacznym progresie ;))?
 

Serdecznie Was pozdrawiam

P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia powiem ci, że mało kto zauważy że masz Rolexa na nadgarstku, ot jakiś biżuteryjny zegarek. Ja na przykład po stolicy, kiedy tam mieszkałem, poruszałem się komunikacją miejską, a w powszechnym odbiorze w Polsce posiadacz Rolexa musi jeździć super autem, więc nawet jeśli ktoś zauważył co mam na nadgarstku, to i tak był to wg nich fejk. 
 

Nie ma się co przejmować, tylko nosić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, outofthecool napisał:

 

Wydaje się trochę bardziej galanteryjnym subem.

 

 

Sama nazwa mówi, że to zegarek do odpoczywania na jachcie :P Więc jest mniej toolwatchowy, a bardziej glanteryjny niż zegarek do nurkowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał:

Z mojego doświadczenia powiem ci, że mało kto zauważy że masz Rolexa na nadgarstku, ot jakiś biżuteryjny zegarek. Ja na przykład po stolicy, kiedy tam mieszkałem, poruszałem się komunikacją miejską, a w powszechnym odbiorze w Polsce posiadacz Rolexa musi jeździć super autem, więc nawet jeśli ktoś zauważył co mam na nadgarstku, to i tak był to wg nich fejk. 
 

Nie ma się co przejmować, tylko nosić. 

 

Zgadzam się z przedmówcą - nie ma się co przejmować. Co więcej - z mojego doświadczenia posiadania Rolexa (roczna próba, związek nieudany ;)) nawet jak ktoś zauważył, to najczęściej pytał / stwierdzał / myślał, że to na pewno podróba. Niestety takie jest moje doświadczenie z marką.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, dziękuję za szybkie odpowiedzi, to bardzo miłe powitanie mnie na forum.


 

Oto zegarek, który za parę dni zamieszka nad moją lewa dłonią 🙂

9E53C7B6-E2C1-43E5-B2DB-758BBC7EADB3.jpeg

Edytowane przez littleblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, littleblack napisał:

Kochani, dziękuję za szybkie odpowiedzi, to bardzo miłe powitanie mnie na forum.


 

Oto zegarek, który za parę dni zamieszka nad moją lewa dłonią 🙂

9E53C7B6-E2C1-43E5-B2DB-758BBC7EADB3.jpeg

 

Świetny, gratulacje! Zieleń ostatnio w modzie :D


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ☺️
 

 nie mogę się doczekać...

 

zaspamuję jeszcze dwoma zdjęciami, producenta oraz moim „na żywo”

 

6B6191C4-4CE5-4FF2-B62E-8B8F5BA400DA.thumb.jpeg.e28c79920577e3ffb48f4e879f48b2e0.jpeg

28C0AD35-43E7-43B3-80A2-39867E215CCC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim nadgarstku wygląda doskonale. Ale w metrze Paryskim czy w bok od Rambli bym uważał. Generalnie ilość rozbojów celowanych w zegarki wzrosła . Najbezpieczniej jest w bogatszych częściach  Azji i ....Polsce. Choć z zupełnie innych powodów.

EDIT: choć jak patrzę co się dziej w tym kraju z milicją to już nie jestem pewien czy możesz czuć siė bezpiecznie

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, robol1 napisał:

mega piękny.Szkoda ze nie robią wiekszych 

Robią 😉

9667D298-90C4-4C4D-B225-23AD415081B3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@littleblack, bardzo ładny zielonas :) Liczę na dużo lepsze fotki w najbliższym czasie.

 

Polska to względnie bezpieczny kraj - można spokojnie paradować z Rolexem na łapce. Ja, wychodząc na imprezy firmowe i inne towarzyskie w swojskim gronie, zakładam zawsze swoje ulubione zegarki. Za to idąc na miasto w cug, wybieram dla bezpieczeństwa kultową Certinę ;) Przebywając w hotelach (w kraju i na wojażach) lepiej trzymać Rolexa na łapie, a w razie wyjścia do sauny czy na tenisa, lepiej zostawić go w sejfie, niż na szafce nocnej lub w szufladzie.    

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał:

@littleblack, bardzo ładny zielonas :) Liczę na dużo lepsze fotki w najbliższym czasie.

 

Polska to względnie bezpieczny kraj - można spokojnie paradować z Rolexem na łapce. Ja, wychodząc na imprezy firmowe i inne towarzyskie w swojskim gronie, zakładam zawsze swoje ulubione zegarki. Za to idąc na miasto w cug, wybieram dla bezpieczeństwa kultową Certinę ;) Przebywając w hotelach (w kraju i na wojażach) lepiej trzymać Rolexa na łapie, a w razie wyjścia do sauny czy na tenisa, lepiej zostawić go w sejfie, niż na szafce nocnej lub w szufladzie.    

Mario, Rolexa zostaw w sejfie a zabieraj Reverso. Brzmi prawie jak Orient 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał:

Mario, Rolexa zostaw w sejfie a zabieraj Reverso. Brzmi prawie jak Orient 😉

Robert, mam jeszcze Szina - brzmi azjatycko, wygląda jak farbowany beton, no i ponoć nie do zarysowania :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, memento mori napisał:

@pisar Pisząc o poprzedniej referencji masz na myśli 16610 czy 116610?

 

116610


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, littleblack napisał:

Dziękuję ☺️
 

 nie mogę się doczekać...

 

zaspamuję jeszcze dwoma zdjęciami, producenta oraz moim „na żywo”

 

6B6191C4-4CE5-4FF2-B62E-8B8F5BA400DA.thumb.jpeg.e28c79920577e3ffb48f4e879f48b2e0.jpeg

28C0AD35-43E7-43B3-80A2-39867E215CCC.jpeg

Witam serdecznie. 
Bardzo dobry wybór. 
Jest przepiekny. Zielona oliwka. 
Nareszcie coś innego. 👍


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.