Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, desmo napisał:

Za krótkie wskazówki 😉

Nie ma sprawy. 
Już zmieniłam. 

006FE1AB-8ABC-41B1-95CD-0438BA063DFD.jpeg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, littleblack napisał:

Dobry wieczór,

 

jestem nowa na forum, jednak za parę dni na moim nadgarstku wyląduje (równie nowy jak moja obecność tutaj:)) DJ 31, chętnym z przyjemnością pokażę moją zdobycz...

Międzyczasie chciałabym Was zapytać o odczucia dot. drobnej kobiety i kosztownego zegarka. Moje obawy niektórym mogą się zdawać dziwacznie-absurdalne; jednak płeć i postura nie powinna wykluczać z możliwości użytkowania czegokolwiek, na co mamy ochotę i możliwości.

Tak się jednak zdarza, że często jestem poza domem, a moje „kieszonkowe” wymiary plasują mnie wśród tych drobnych istot... Przechodząc do clou, bez zbędnych dywagacji (poza tymi powyżej... :))

Czy uważacie, że mam się czego obawiać nosząc na codzień taki zegarek? 
Rolex, szczególnie w rolesorze jednak może dawać po oczach.

Czy powinnam być szczególnie ostrożna, czy czasy torebkokradziejów nieco odeszły wraz z postępem gospodarczym (jeżeli w kontekście naszego kraju możemy mówić o znacznym progresie ;))?
 

Serdecznie Was pozdrawiam

P

 

Powiem Ci prawdę najprawdziwszą..... Największą uwagę do Twojego zegarka, przywiązujesz Ty :) 99.9% ludzi mijających Cię na ulicy, na spotkaniach biznesowych, etc. ma to kolokwialnie mówiąc 'w pompie' i nie odróżni kwarcu od automatu. Mogłoby wydawać się inaczej, ale naprawdę niewiele osób rozpoznaje 'drogie' zegarki i zwraca na nie uwagę. .Też miałem obawy, gdy zacząłem nosić droższe zegarki, że noszę przecież tyle pieniędzy na nadgarstku, etc. Takie myślenie bardzo szybko mija, tym bardziej że dobrze kupiony zegarek trzyma wartość lub traci niewiele, a zegarek noszony nabiera charakteru. 

 

Moja żona, również drobna, nosi rolexy na codzień (pewnie jak większość w tym wątku) i nie ma w tym nic wyjątkowego. Nikt nigdy nawet nie zapytał :) Mnie zapytano przez te wszystkie lata tylko raz.... o kupione niedawno Seiko SNK803 🤣 (i proszę się tu nie śmać - rewelacyjny zegarek).

 

Nie martw się i ciesz nowym zakupem :)

 

Pzdr

OOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, littleblack napisał:

Dobry wieczór,

 

jestem nowa na forum, jednak za parę dni na moim nadgarstku wyląduje (równie nowy jak moja obecność tutaj:)) DJ 31, chętnym z przyjemnością pokażę moją zdobycz...

Międzyczasie chciałabym Was zapytać o odczucia dot. drobnej kobiety i kosztownego zegarka. Moje obawy niektórym mogą się zdawać dziwacznie-absurdalne; jednak płeć i postura nie powinna wykluczać z możliwości użytkowania czegokolwiek, na co mamy ochotę i możliwości.

Tak się jednak zdarza, że często jestem poza domem, a moje „kieszonkowe” wymiary plasują mnie wśród tych drobnych istot... Przechodząc do clou, bez zbędnych dywagacji (poza tymi powyżej... :))

Czy uważacie, że mam się czego obawiać nosząc na codzień taki zegarek? 
Rolex, szczególnie w rolesorze jednak może dawać po oczach.

Czy powinnam być szczególnie ostrożna, czy czasy torebkokradziejów nieco odeszły wraz z postępem gospodarczym (jeżeli w kontekście naszego kraju możemy mówić o znacznym progresie ;))?
 

Serdecznie Was pozdrawiam

P

Biżuteryjny zegarek na ręku kobiety - jakiejkolwiek postury - jest powszechny i raczej nie będzie wzbudzał wyjątkowego zainteresowania, mnóstwo jest tanich marek w podobnym stylu od Korsa zaczynając; co innego jak takie złotko błyska na nadgarstku mężczyzny, wtedy wiadomo że to na ogół coś co ma pokazać status więc jest drogie.

Jak nie będziesz rozpowiadać wśród znajomych i nieznajomych ile to warte to mało prawdopodobne żeby ktoś wpadł na to że wśród mnóstwa kobiet ze złotymi zegarkami akurat Ty nosisz kosztownego Rolexa.

A złe dzielnice są wszędzie, i tam to już wszystko może być powodem napaści ale takie miejsca są zwykle znane.

Ciesz się nabytkiem, idealnie Ci pasuje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, littleblack napisał:

Kochani, dziękuję za szybkie odpowiedzi, to bardzo miłe powitanie mnie na forum.


 

Oto zegarek, który za parę dni zamieszka nad moją lewa dłonią 🙂

9E53C7B6-E2C1-43E5-B2DB-758BBC7EADB3.jpeg

 

Fajny wybór! Gratuluję :)

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99,9% może i ma to w pompie ale w tych 0,01% są fanatycy tacy jak my (nieszkodliwe świry:) ) i złodzieje i cwaniaczki i ten mały promil jest dla nas najgorszy. Po Londynie już dzisiaj strach chodzić z czymś droższym niż seiko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłem grzeczny w tym roku...

 

Chciałoby się powiedzieć, świeżo z pudełka - ale nie ma pudełka :P

 

 

1-1.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
99,9% może i ma to w pompie ale w tych 0,01% są fanatycy tacy jak my (nieszkodliwe świry:) ) i złodzieje i cwaniaczki i ten mały promil jest dla nas najgorszy. Po Londynie już dzisiaj strach chodzić z czymś droższym niż seiko. 
Naprawde jest az tak zle pod tym względem w Londynie? Pytam serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzine w Londynie i z ich opowiesci Londyn to niebezpieczne miasto. Ogólnie można dostać za złe spojrzenie i nie ważne czy kobieta czy facet. Przejrzyj na youtube kanal Paul Thorpe. Co chwile zglaszaja się do niego ludzie, ktorzy padli ofiarami złodzieji. Policja jest bezradna. Łupem padają głównie Rolexy. Ja jak ich odwiedzam to bez zegarka, bez gotowki i jeden telefon i bez markowych ciuchów. Może mam paranoje ale zawsze to bezpieczniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Majk2 napisał:

Mam rodzine w Londynie i z ich opowiesci Londyn to niebezpieczne miasto. Ogólnie można dostać za złe spojrzenie i nie ważne czy kobieta czy facet. Przejrzyj na youtube kanal Paul Thorpe. Co chwile zglaszaja się do niego ludzie, ktorzy padli ofiarami złodzieji. Policja jest bezradna. Łupem padają głównie Rolexy. Ja jak ich odwiedzam to bez zegarka, bez gotowki i jeden telefon i bez markowych ciuchów. Może mam paranoje ale zawsze to bezpieczniej. 

 

Prawda - przemoc w Londynie to narastający problem. Mieszkałem tam dwa lata i nie czułbym się tam bezpiecznie z drogim zegarkiem na nadgarstku.

 

 

Pytanie paskowe, ale stricte związane z Rolexami - mam nadzieję, że mogę tutaj: jakie gumowe paski polecacie do submarinera? Zachwycają mnie Everest bands i Rubber B. Nie wiem który wybrać, może jest coś lepszego na rynku?

 

 

 

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RubberB są IMO lepsze jeśli chodzi o jakość gumy. Skórzane everesty jak miałem w ręku to poza mocowaniem przy kopercie to wykonaniem zwykły pasek za kilkadziesiąt pln. 

 

Jak ktoś nie ma dużego nadgarstka to gdzieś u mnie leży czarny rubberB pod suba ceramicznego i klamrę glidelock. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozstaw dziurek w RubberB jest co 8mm, ciężko dopasować do łapki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, eye_lip napisał:

RubberB są IMO lepsze jeśli chodzi o jakość gumy. Skórzane everesty jak miałem w ręku to poza mocowaniem przy kopercie to wykonaniem zwykły pasek za kilkadziesiąt pln. 

 

Jak ktoś nie ma dużego nadgarstka to gdzieś u mnie leży czarny rubberB pod suba ceramicznego i klamrę glidelock. 

 

Skusiłbym się, ale mam suba 41mm - jeszcze nie wypuścili serii do tego modelu. Interesuje mnie tylko skóra

59 minut temu, mario1971 napisał:

Rozstaw dziurek w RubberB jest co 8mm, ciężko dopasować do łapki. 

 

Przy glidelocku nie powinien być to problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieść poziom swojego samozadowolenia - bezcenne :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Markiza napisał:

Wydaje mi się , ze w tym temacie jest za dużo czarnych i szaro burych zegarów.  
Przyszedł czas, żeby trochę podnieść poziom. 

 

 

Zajefajny! 👍💪

To jest pomarańczowy czy czerwony, ostatecznie? 🤔

Bo ja znam tylko trzy kolory 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pablo122 napisał:

 

 

Zajefajny! 👍💪

To jest pomarańczowy czy czerwony, ostatecznie? 🤔

Bo ja znam tylko trzy kolory 🤭

Dzięki. 
Kororowy😂

koralowy👍

57 minut temu, dawid82 napisał:

Super kolor :) Gratulacje 

Dzięki bardzo. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

18 godzin temu, Markiza napisał:

Wydaje mi się , ze w tym temacie jest za dużo czarnych i szaro burych zegarów. 
Przyszedł czas, żeby trochę podnieść poziom. 😀

0DED2BAD-343B-4230-898D-478DBE177A74.jpeg

D5E4362E-1577-401A-B60E-436ED3EAAF39.jpeg

 

 

Świetny kolor! Poprosimy wrist shoty

Edytowane przez outofthecool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, mario1971 napisał:

Podnieść poziom swojego samozadowolenia - bezcenne :)

Brawo. To jest dobre 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zbyniu70 napisał:

Brawo. To jest dobre 🤣

To jest dobre i dotyczy każdego z Was a raczej Nas, z każdego tematu którego nazwa zaczyna się " klub miłośników....." Taka prawda.😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, ChrisM napisał:

Nie , ten z Mo..nachium 😂

Myślałem, ze to ten wstawiony stronę/dwie temu przez Konrada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2020 o 21:09, Markiza napisał:

Wydaje mi się , ze w tym temacie jest za dużo czarnych i szaro burych zegarów. 
Przyszedł czas, żeby trochę podnieść poziom. 😀

 

Niech się nosi. 

 

Pokaż jak się prezentuje na ręce.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.