Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dariusz chlastawa napisał:

a Hulki już staniały wg Twojej przepowiedni ? bo na razie wyglada na niesienie właśnie kaganka teorii wyssanych z palca a nie laserowego reflektora oświaty 

Poczekajmy do końca pierwszego kwartału , tak prognozował Lotus, czytajmy proszę jego rekomendacje uważnie aby uniknąć kontrowersji.

 

31 minut temu, memento mori napisał:

Nasza forumowa samochwała Lotus myśli, że niesie kaganek oświaty, a w rzeczywistości niesie jak sam to dosłownie napisał, uwaga cytuję: "kaganiec" 😂 Parafrazując rzekłbym nawet, że niesie, ale nie przed tylko na sobie "kaganiec chroniący przed oświatą". 😜 Problem polega na tym, że tak jak i w zagadnieniach zegarkowych pewnie i tu nie dostrzega różnicy. Poźniej ma o sobie wysokie mniemanie (wystarczy spojrzeć na stopkę) dziwiąc się, że ludzie traktują go jak błazna.

 


Czytasz legendę z uwagą i za to Tobie dziękuje. Drobne niedoróbki fakt zdarzają się nawet guru.


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Maserati napisał:

Poczekajmy do końca pierwszego kwartału , tak prognozował Lotus, czytajmy proszę jego rekomendacje uważnie aby uniknąć kontrowersji.

 

 

 z przyjemnością wypomnę Ci te bzdury, które pisałeś o cenach Rolexa, szkoda tylko że być może dla Ciebie taki troling prześmiewczy to jakaś forma zabawy, ale niektórym możesz po prostu zaszkodzić sianiem dezinformacji 

to tak jakby na forum lekarzy rozpisywać się nad zaletą leczenia poprzez włożenie chorego na kwadrans do pieca chlebowego, niestety zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy i zastosuje 

szkoda, że uprawiasz szkodnictwo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, dariusz chlastawa napisał:

 z przyjemnością wypomnę Ci te bzdury, które pisałeś o cenach Rolexa, szkoda tylko że być może dla Ciebie taki troling prześmiewczy to jakaś forma zabawy, ale niektórym możesz po prostu zaszkodzić sianiem dezinformacji 

to tak jakby na forum lekarzy rozpisywać się nad zaletą leczenia poprzez włożenie chorego na kwadrans do pieca chlebowego, niestety zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy i zastosuje 

szkoda, że uprawiasz szkodnictwo ..


Już za 3 miesiące będzie sytuacja jasna więc póki co nie ma się co ekscytować. Amerykanie zajmą się płaceniem podatków wtedy rynek lekko się koryguje , jest też kilka innych czynników makroekonomicznych, pożyjemy zobaczymy.

 

Szkoda jest wtedy kiedy krowa wejdzie w żyto a tutaj staramy się wymieniać opiniami, rekomendacjami lub faktami. 


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maserati napisał:

Poczekajmy do końca pierwszego kwartału , tak prognozował Lotus, czytajmy proszę jego rekomendacje uważnie aby uniknąć kontrowersji.

 


Czytasz legendę z uwagą i za to Tobie dziękuje. Drobne niedoróbki fakt zdarzają się nawet guru.

Działania tego użytkownika są sprzeczne z celem forum, jakim jest m.in. krzewienie wiedzy o zegarkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie za nim te zegary potanieją albo nie (żadnych wróżek nie słucham i tak) , zrobiłam pierwsze testy śniegowe. 
I muszę przyznać, ze ten wyjątkowy czerwony kolor spisuje się na medal. 

72D86ABF-FFC8-4540-88C6-2EE0436047DB.jpeg

65B1C27D-F306-4FD2-A61B-08CCFC18A90F.jpeg

44570294-4AC6-4709-8E53-DBEDFB45CDB7.jpeg

Edytowane przez Markiza
Poprawka

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ullala ale czerwony opek ma sesje

Widać pełną profeske fotograficzną 

😄

Zegarek ciekawy imho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Markiza napisał:

To w takim razie za nim te zegary potanieją albo nie (żadnych wróżek nie słucham i tak) , zrobiłam pierwsze testy śniegowe. 
I muszę przyznać, ze ten wyjątkowy czerwony kolor spisuje się na medal. 

72D86ABF-FFC8-4540-88C6-2EE0436047DB.jpeg

65B1C27D-F306-4FD2-A61B-08CCFC18A90F.jpeg

44570294-4AC6-4709-8E53-DBEDFB45CDB7.jpeg

No super   i nie trzeba będzie myć szczoteczką.😉

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Markiza napisał:

To w takim razie za nim te zegary potanieją albo nie (żadnych wróżek nie słucham i tak) , zrobiłam pierwsze testy śniegowe. 
I muszę przyznać, ze ten wyjątkowy czerwony kolor spisuje się na medal. 

72D86ABF-FFC8-4540-88C6-2EE0436047DB.jpeg

65B1C27D-F306-4FD2-A61B-08CCFC18A90F.jpeg

44570294-4AC6-4709-8E53-DBEDFB45CDB7.jpeg


Chwila odpoczynku od tych nadgarstków mocy w niebo 👍


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, dariusz chlastawa napisał:

 z przyjemnością wypomnę Ci te bzdury, które pisałeś o cenach Rolexa, szkoda tylko że być może dla Ciebie taki troling prześmiewczy to jakaś forma zabawy, ale niektórym możesz po prostu zaszkodzić sianiem dezinformacji 

to tak jakby na forum lekarzy rozpisywać się nad zaletą leczenia poprzez włożenie chorego na kwadrans do pieca chlebowego, niestety zawsze się znajdzie ktoś kto uwierzy i zastosuje 

szkoda, że uprawiasz szkodnictwo ..

 

10 godzin temu, dariusz chlastawa napisał:

a Hulki już staniały wg Twojej przepowiedni ? bo na razie wyglada na niesienie właśnie kaganka teorii wyssanych z palca a nie laserowego reflektora oświaty 


Dariusz, tak na szybko jedno z zestawień cen ewolucji Hulka od momentu info dotyczącego zakończenia jego produkcji. Na podsumowanie przyjdzie czas na koniec kwartału ale już dzisiaj widać trend, co prawda to Stany, ale z tego co kojarzę Hulk testował u nas (UE) 100kpln a dzisiaj większość ofert ma 8 lub 9 z przodu( nawiązuje do modeli z roku produkcji 2020 roku tylko). To zjawisko opisywał w swoim referacie Lotus.

B5BD9BDD-C596-4E04-87A8-04811B075C16.jpeg


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Maserati, w styczniu będzie te -30C jak straszą czy tylko -18C bo już sam nie wiem na co się szykować?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Maserati napisał:

 


Dariusz, tak na szybko jedno z zestawień cen ewolucji Hulka od momentu info dotyczącego zakończenia jego produkcji. Na podsumowanie przyjdzie czas na koniec kwartału ale już dzisiaj widać trend, co prawda to Stany, ale z tego co kojarzę Hulk testował u nas (UE) 100kpln a dzisiaj większość ofert ma 8 lub 9 z przodu( nawiązuje do modeli z roku produkcji 2020 roku tylko). To zjawisko opisywał w swoim referacie Lotus.

B5BD9BDD-C596-4E04-87A8-04811B075C16.jpeg

Masz rozdwojenie jaźni ? przecież Lotus to Ty, tylko zmieniasz sobie nicki na forum ( nota bene niezgodnie z regulaminem, ale co mnie to już..) A merytorycznie to taki wykresik każdy może zrobić jaki sobie chce .. jakieś dane lub źródło ( tylko mi nie pisz, że z chrono24 copy-paste) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dariusz chlastawa napisał:

Masz rozdwojenie jaźni ? przecież Lotus to Ty, tylko zmieniasz sobie nicki na forum ( nota bene niezgodnie z regulaminem, ale co mnie to już..) A merytorycznie to taki wykresik każdy może zrobić jaki sobie chce .. jakieś dane lub źródło ( tylko mi nie pisz, że z chrono24 copy-paste) 


Dariusz, już wyjaśniam.

Primo: używam zwrotu Lotus ponieważ większość tak się do mnie tutaj zwraca, a niestety ten nick utraciłem.

Secondo, pierwsza lepsza wyszukiwarka która mi wpadła to była watchcharts.com , nie miałem czasu na szukanie zajęło mi to 3 minuty i pyk wkleiłem ostatnie 6 miesięcy sprzedaż hulk bo o tym była mowa.

 

Na koniec , rynek Rolexa jest bardzo dynamiczny a przewidywania trudne. Coby nie mówić , Lotus miał znowu racje, nie pierwszy raz. Nie ma za co.


P.S Uwaga natury porządkowej:

Możesz mnie w dalszym ciągu obrażać, dyskredytować, wywoływać do tablicy (jak i kliku tutaj kolegów) tylko że oprócz tego bicia piany i robienia z forum bazaru pyskówek to nic dobrego z tego chyba nie wynika? Poprzez takie zachowanie jakość tego wątku napewno nie zyskuje...

Na regumalmin się tu nie ma co powoływać bo połowa z orędowników jego egzekwowania dostałaby bana i to czasami z kilku paragrafów.

Wole być recydywistą który przyznał się do używania dwóch nicków niż np zacietrzewionym gburem bez umiejętności napisania kilku zdań w sposób kulturalny i na poziomie. 

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ?? 😆🤣😂

 

Rzadko tu zaglądam ale trzeba przyznać że temat Rolexa trzyma poziom !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Muzzy napisał:

WTF ?? 😆🤣😂

 

Rzadko tu zaglądam ale trzeba przyznać że temat Rolexa trzyma poziom !

 

No baaa.

Ja nie mam TV od ponad 15 lat.

Wiadomości nie oglądam/czytam od ponad 3 lat.

Ten watek rekompensuje częściowo rozrywkę związaną z brakiem TV i znajomości newsów ze świata ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Muzzy napisał:

WTF ?? 😆🤣😂

 

Rzadko tu zaglądam ale trzeba przyznać że temat Rolexa trzyma poziom !

Michał poczekaj, aż nasz uśmiechnięty kolega zapała gorącą miłością do marki Panerai ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Maserati napisał:


[...]

Wole być recydywistą który przyznał się do używania dwóch nicków [...]

 

Takie bajki to możesz opowiadać komuś, kto się tu wczoraj zarejestrował. Miałeś około (szacuję) 6-10 nicków (jak nie więcej), łatwo stracić rachubę, ale admini/modowie i starsi klubowicze pamiętają to bardzo dobrze. Tak, te z których pisałeś po kilka tygodni czy 3-4 miesiące do kolejnego z rzędu bana (ile to ich już było?) też się liczą. Coś wybiórcza ta Twoja pamięć jak na "legendę" 😂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, memento mori napisał:

 

Takie bajki to możesz opowiadać komu, kto się tu wczoraj zarejestrował. Miałeś tu (szacuję) 6-10 nicków (jak nie więcej). Tak, te z których pisałeś po kilka tygodniu do kolejnego bana (ile to ich już było?) też się liczą.


Do historii banów i nicków nie wracam bo to mętna woda była strasznie ale teraz mam jeden i nie muszę zmieniać👍.

Edytowane przez Maserati

  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał poczekaj, aż nasz uśmiechnięty kolega zapała gorącą miłością do marki Panerai  

Mariusz - wypluj te słowa
I uważaj żeby się na Twoje forum ALS nie zasadził.
Ma chłop gadane tzn pisane jak nikt inny na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brzydko się zrobiło na ulicach. Pada śnieg z deszczem.20210105_153043-01.thumb.jpeg.1e26d53749dbe321559fc40d6d1aa156.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxi case

7D2B631E-30A3-4561-8DF2-5882D57A18CA.jpeg


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za grupa. Cały czas awantury o Rolex? Przecież każdy może mieć swoje zdanie. 
Dlaczego cały czas trzeba kogoś wyrzucać, albo zmieniać nick. Po co robić zamieszanie, ze ktoś myśli albo działa inaczej. 
Bądźmy wszyscy trochę bardziej wyrozumiali i tolerancyjni. W NOWYM ROKU!!!!!

I tak wszyscy ludzie z tej grupy są tu po to, żeby dowiadywać się o najnowszych plotkach 

ROLEXOWYCH. 

Dajcie już spokój, bo jak ja się wkurzę to posiekam na miazgę to całe towarzystwo. 
image.png.3563a9aa13491a0148fa8c7d78c28eae.png

Dzisiejszy seans foto. 
Odkrylam, ze mój 

nowy Rolex ma koror TOBLERONE. 
 

DC3B0D6A-3274-478C-B975-39D1B3548BB5.jpeg

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że kiedykolwiek była? Może za jakichś prehistorycznych czasów ale generalnie odzwierciedla przekrój społeczeństwa. Niestety kultura zeszła do podziemia.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał:

Ale brzydko się zrobiło na ulicach. Pada śnieg z deszczem.

Dobra fota. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.