Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, artme napisał:

Piątek czas zacząć...😊

 

0.jpg

Super zdjęcie. 
I nie zapominam wspomnieć o tym pięknym modelu zegara. 
GRATULACJE. Przepiękny. 
I przepraszam, ze się wtrącam, ale jest jeden szczegół, który mnie dzaźni. 
To jest tylko reflex zegarmistrza. 
Nigdy nie kładzie się zegar w tej pozycji. Tzn na koronę. To nie ma wpływu  na zegar jako taki. Natomiast to zniekształca i rozciąga bransoletę. 
 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz się zacznie...

 

A tak naprawdę to w tym wypadku siły zginające są znikome, a bransoleta nie papier.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial kupic zegarek za takie pieniadze w ktorym po odlozeniu na koronke bransoleta sie wodksztalca, to chyba wolalbym g-shocka za 2 stufki 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Soda66 napisał:

 

Teraz się zacznie...

 

A tak naprawdę to w tym wypadku siły zginające są znikome, a bransoleta nie papier.

:) :) :)  i się zaczęło

a zegerek w rotomat i niech leży, żeby się nie niszczył bo przecież nie jest to przedmiot użytkowy tylko zabytkowy :)

 

Jeszcze raz "Artme" gratuluję 👍 w tym świetle świetnie się prezentuję w piątkowy wieczór i niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą noc nie mogłem zasnąć. Czy na bransoletę oyster też działają te destrukcyjne siły?
6bce23d07819e447a6a1bcf1f5546ce0.jpg&key=ad0c43c2600642154457a0104ca9db8ee2d38a5faf8abb7e96acab9c728d3baa


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykowal... 😬

 

18 minut temu, Andrzej1 napisał:

Jeszcze raz "Artme" gratuluję 👍 w tym świetle świetnie się prezentuję w piątkowy wieczór i niech się nosi

Dzieki wielkie - nosi sie swietnie i jest mega wygodny 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, artme napisał:

Ja bym nie ryzykowal... 😬

Dzieki wielkie - nosi sie swietnie i jest megawygodny 😎

I oto chodzi - ma cieszyć !!!! 🙂  i sprawiać przyjemność a do tego wygląda 😃

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Andrzej1 napisał:

:) :) :)  i się zaczęło

a zegerek w rotomat i niech leży, żeby się nie niszczył bo przecież nie jest to przedmiot użytkowy tylko zabytkowy :)

 

Jeszcze raz "Artme" gratuluję 👍 w tym świetle świetnie się prezentuję w piątkowy wieczór i niech się nosi

Zapomniałeś o foliach, w foliach się nie rysuje😃.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to juz sie zatroszczyl sam Rolex kazac zdejmowac przy odbiorze 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojojjjjjjjjjjj!!!!

wrażliwe dusze spać nie mogły. 
Facety!!!!!

Uspokójcie się!!!!

Pzeciez to nie pisze złośliwie. 
Niech sobie każdy robi co chce.  
Jak napisałam wyżej. Są pewne reflexy zegarmistrzowskie. 
Przeciez wiem, ze bransoleta nie jest z papieru. I był tak położony do zdjęcia na chwile. I nawet gdyby tak leżał całą noc, co mi po tym. 
Nigdy nie napisałam, ze ma leżeć w rotomacie i na dodatek w naklejkach. 
Przecież zegar rzecz użytkowa. 
Jest tylko taka reguła. I na pewno każdy z was ją zna. 
NIE SIKAJĄ POD WIATR JAK NIE MUSISZ. 🤣😂🤣

GADU GADU GADU. LUZ PANY LUZ. 😂😂😂

 

image.jpg

Edytowane przez Markiza
Poprawka

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, beniowski napisał:

Zapomniałeś o foliach, w foliach się nie rysuje😃.

Teraz już wiem dlaczego tyle ich na e-bay'u 🤪

19 minut temu, artme napisał:

O to juz sie zatroszczyl sam Rolex kazac zdejmowac przy odbiorze 🤨

Jak odbierałem w grudniu Root Beer'a to porosiłem żeby je zostawili - lubię je zdejmować, po zakupie są emocje i jest to dodatkowy zastrzyk :)jak rozpakowywanie prezentu 😁a najlepiej jak po miesiącu znajdzie się jeszcze jakaś ukryta.

Niestety zdjęli wszystkie, w dwójkę szukali i szukali żeby nic nie zostawić.  

Kumpel chciał zobaczyć GMT, wziąłem go następnego dnia, trochę go poprzekładaliśmy z miejsca na miejsce i....już nie jest "igła" :) dekiel porysował się od bransolety  i zastanawiam się czy nie dokupić teraz folii, ponaklejałbym, byłby jak nówka 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Andrzej1 napisał:

Teraz już wiem dlaczego tyle ich na e-bay'u 🤪

Jak odbierałem w grudniu Root Beer'a to porosiłem żeby je zostawili - lubię je zdejmować, po zakupie są emocje i jest to dodatkowy zastrzyk :)jak rozpakowywanie prezentu 😁a najlepiej jak po miesiącu znajdzie się jeszcze jakaś ukryta.

Niestety zdjęli wszystkie, w dwójkę szukali i szukali żeby nic nie zostawić.  

Kumpel chciał zobaczyć GMT, wziąłem go następnego dnia, trochę go poprzekładaliśmy z miejsca na miejsce i....już nie jest "igła" :) dekiel porysował się od bransolety  i zastanawiam się czy nie dokupić teraz folii, ponaklejałbym, byłby jak nówka 😆

 

Rolexy się rysują tylko od oglądania oczami.

A co dopiero jak się ma kurz na paluszkach. To w zupełności wystarczy.  
 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był tu taki kolega co postanowił nosić w foliach jak kupił; ponosi trochę, pokaże się na mieście i sprzeda potem nówkę igłę. I wszyscy będą zadowoleni: pierwszy nabywca pokaże się z Rolkiem, kolejny kupi egzemplarz jak ze sklepu. 
 

Mariza: a jak odłożę drugą stroną (tą bez koronki) to mi się rozciągnięcie bransolety skompensuje?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał:

Mariza: a jak odłożę drugą stroną (tę bez koronki) to mi się rozciągnięcie bransolety skompensuje?

Kąt wygięcia bransolety z koronką na dole jest większy. 
Czy się skopensuje? Nie wiem. Tak daleko nie robiłam dochodzenia. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to cyk, sobota przecież.image.thumb.jpeg.a2817ca6e8a1a0e2c6992656de054229.jpeg


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek :) nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Majk2 napisał:

Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek :) nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście. 

Coś chyba wybiórczo czytasz albo ironii nie łapiesz - większość postów tutaj nabija się z takich foliowaczy zegarków itp. Ja już nie wiem jak pisać żeby było ironię widać. Nawet emotikonki nie pomagają jak widać.

 

Ja swoje Rolexy noszę jak każde inne zegarki; po to je kupiłem żeby je normalnie użytkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Majk2 napisał:

Jak przeglądam nasze forum i norweskie to jestem w szoku co oni wyprawiaja ze swoimi zegarkami. Ludzie nurkują ze złotymi Submami, vintagowe Suby używane są w pracach w ogrodzie, widziałem elektryka w pracy z Explorerze II. Właściciel AD, którego odwiedzam używał swojego Chronomata podczas burzenia muru. Na „moją” siłownie przychodzi człowiek z RO i dźwiga w nim ciężary. Widziałem zdjęcie gdzie Nautilus, RO, Suby, GMT, Pamy i wiele innych leżą jeden na drugim w małym koszyczku a u nas dylemat jak układać zegarek :) nie wiem kto przesadza oni czy my bo ja należę do tej gruby co przesadnie dbają i zazdroszczę Norwegom tak beztroskiego podejście. 


Ja tez widzę, ze się nie rozumiemy. 
Każdy robi co chce. 

Można tez trzymać w gablocie. 
Ale wszystkim jest wiadomo, ze Rolexy są do wszystkich terenów. 
Ja nie używam młotów pneumatycznych, bo jestem tylko zegarmistrzem. I pisze wyłącznie o podejściu z tej strony. 
Moje zegary żyją ze mną w każdej sytuacji. 
 

 

 

 

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Markiza napisał:


Ja tez widzę, ze się nie rozumiemy. 
Każdy robi co chce. 

Można tez trzymać w gablocie. 
Ale wszystkim jest wiadomo, ze Rolexy są do wszystkich terenów. 
Ja nie używam młotów pneumatycznych, bo jestem tylko zegarmistrzem. I pisze wyłącznie o podejściu z tej strony. 
Moje zegary żyją ze mną w każdej sytuacji. 
 

Najbardziej kororowy Rolex w klubie. 

 

Zegarmistrzynią :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mario1971 napisał:

Zegarmistrzynią :)

Mario, z Tobą chyba się rozumie. 😃


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Markiza napisał:

 

Przecież zegar rzecz urzydkowa. 

 

 

 

I wszystko jasne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar mistrzynią ortografii. Markiza wyedytuj tego babola proszę.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam - jeszcze branzoleta przeciez nie jest z papieru... 😂

Ale powaznie trzeba sie mocno zastanowic, czemu ta marke upodobali sobie tacy ludzie i musza tutaj przychodzic i raczyc nas takimi "babolami" czy idiotyzmami, jak "sikanie pod wiatr" etc... Czemu nie kupuja sabie innej marki i nie goszcza w tamtych watkach - az czasem mialoby sie ochote sprzedac swoje R i przestac sie nimi interesowac, aby nie upodabniac sie do nich w zaden sposob... 😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, wybaczcie mi tą czasami nie sprawną pisownię. Często mnie poprawia mój telefon. I to na całe szczęście. Byłoby gorzej. Poważnie. 🤣

To jeszcze raz napisze. 
30 lat nie miałam dużo okazji, żeby pisać po polsku. Od kiedy jestem na tym forum, musicie przyznać, ze się dużo poprawiłam. 
Nigdy mi nie przeszkadza, ze ktoś mi zwraca uwagę z tego powodu. 
Co tez wcale nie przeszkadza żebym była 

MIŁOŚNICZKĄ ROLEXA. 😉
 

Już poprawiłam. 😜


 

Godzinę temu, artme napisał:

Oj tam - jeszcze branzoleta przeciez nie jest z papieru... 😂

Ale powaznie trzeba sie mocno zastanowic, czemu ta marke upodobali sobie tacy ludzie i musza tutaj przychodzic i raczyc nas takimi "babolami" czy idiotyzmami, jak "sikanie pod wiatr" etc... Czemu nie kupuja sabie innej marki i nie goszcza w tamtych watkach - az czasem mialoby sie ochote sprzedac swoje R i przestac sie nimi interesowac, aby nie upodabniac sie do nich w zaden sposob... 😒


Artme, 
Rolex nie robi zegarów dla ludzi z jakimś specyficznym profilem. 
Kazdy jest jakiś, a Ty nie jesteś jak inni. 
Nie musisz mnie ocenić . Bo jeszcze mnie nie znasz. 😉

Edytowane przez Markiza
Poprawka

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.