Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, mario1971 napisał:

@Markiza, charakterna jesteś - popraw babola :)

Dzięki stróżu mój. 😌
Wysylam Ci za to serce Rolexa. 😁

97A2F0C7-3CA5-411F-9369-CB59CED7B43B.jpeg

Edytowane przez Markiza

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, artme napisał:

Prosze - zrobione na szybko dla niedowiarkow...

Tu nie tylko nie ma przepasci, ale i samego ARa sie dopatrzec nie moge - no.... moze jak sie poprzygladam dokladniej, ale to nie tak chyba mialo dzialac i spelniac swoja role 😉

 

 

Bo AR od wewnątrz to jednak mało. Dwustronny dopiero robi robotę, co doskonale widać np w IWC, Omedze, a już mistrzem świata od AR jest bezdyskusyjnie Breitling.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Lum-Tec jest tylko wewnętrzny i robi robotę. Tylko tam jest chyba 7 warstw nałożonych.  

W mojej byłej PO był obustronny. I z perspektywy czasu wolałbym tylko wewnętrzny. Niestety z czasem na zewnętrznym pojawiają się rysy.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, memento mori napisał:

 

Jak zobaczyłem nowego Suba u znajomego jak go odebrał, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to AR, który ISTOTNIE zmienia odbiór tej tarczy (głębsza smolista czerń bez żółtawej "blendy" pod wieloma kątami w porównaniu to starszego modelu). Nie uszy, osłona koronki, zapięcie i szerokość bransolety a właśnie AR to była pierwsza różnica po wzięciu go do ręki. Byłem mocno zaskoczony, że do tej pory nikt ze znanych portali tego nie zauważył i nie opisał, a było to w połowie września, kiedy pierwszych krótkich opinii dziennikarskich już trochę było w sieci. Po kilku miesiącach ponownie miałem możliwość porównania, tym razem dwóch identycznych wersji obok siebie, w różnym oświetleniu i pod różnymi kątami i porobiłem trochę zdjęć z tych oględzin. Uważam, że AR nawet jednostronny jest jak najbardziej widoczny i istotny w odbiorze. Żeby nie było nie chodzi o hype nowej referencji, ponieważ wybór pomiędzy nimi jest baaardzo trudny. Każda ma swoje plusy i minusy i bardzo trudno byłoby się zdecydować na jedną. Nie zdziwię się jak część Subowych freaków będzie miała oba modele obok siebie 😉 Natomiast jednoznacznie przychylam się do opinii Krystiana i Bartka, że AR robi różnicę, a inna sprawa czy komuś się to podoba w tym modelu czy nie.

 

Na Twoich fotkach widać kolosalną różnicę.

 

Na zdjęciach przedstawionych przez @artme dostrzegam przede wszystkim różnice w budowie koperty - grubość uch i ich kształt. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoja 300m juz prawie 2 lata. Zero rysek na szkle. A chodze w nim codziennie.
Przed 300m mialem Kontiki FH. Tam po 2 latatch sporo rysek bylo na szkle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, PiotrekL napisał:

Panowie a czy orientuje się ktoś czy można przenieść zamówienie do konkretnego salonu? Do tej pory nie zwracałem uwagi gdzie zamawiam, były to raczej zakupy impulsywne. A może lepiej byłoby mieć historię w jednym salonie. 

Z tego co rozmawiałem to wszystkie zamówienia Rolexa i tak idą przez centralę, nie w obiegu lokalnym klient-salon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał:

W moim Lum-Tec jest tylko wewnętrzny i robi robotę. Tylko tam jest chyba 7 warstw nałożonych.  

W mojej byłej PO był obustronny. I z perspektywy czasu wolałbym tylko wewnętrzny. Niestety z czasem na zewnętrznym pojawiają się rysy.  :(

Zgadzam się, że wewnętrzny to najlepsze rozwiązanie w toolwatch’ach, ale trzeba też przyznać, że AR nie jest AR równy.

Pamiętam jak wkurzało mnie w PO 2500 (chociaż jak tylko szkło było czyste efekt był piorunujący) jak jeszcze miałem ten bardziej efektowny AR, czyli z niebieskim odcieniem (dość szybko Omega go zastąpiła), ale zegarek non stop był wypalcowany i przybrudzony. Pewnie dlatego nastąpiła zmiana. Jedno jest pewne, mi mikrorysek nie udało się na nim złapać, ale widziałem mocno porysowany AR w PO i wyglądało to fatalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, PiotrekL napisał:

Panowie a czy orientuje się ktoś czy można przenieść zamówienie do konkretnego salonu? Do tej pory nie zwracałem uwagi gdzie zamawiam, były to raczej zakupy impulsywne. A może lepiej byłoby mieć historię w jednym salonie. 

Nie chcą tego robić. Nie, że nie mogą ale nie jest  im to na rękę i prawda, że lepiej mieć historię w jednym salonie. Centrala podejmuje ostateczną decyzję ale salon rekomenduje nawet z listy i  wpływ ma.

 

Plus taki, że zniknęły zaliczki. Oczywiście, jeżeli  jest otwarta lista 😁

 

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Andrzej1 napisał:

 

Plus taki, że zniknęły zaliczki. Oczywiście, jeżeli  jest otwarta lista 😁

 

a od kiedy to niby zniknęły zaliczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Krystian napisał:

a od kiedy to niby zniknęły zaliczki?

Usłyszałem wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Andrzej1 napisał:

Usłyszałem wczoraj

Idzie nowe? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bartek79 napisał:

Zaliczek nie ma już od miesiąca. 

Czyli prawda, trochę spóźniona 😁ale jednak 

Teraz, Krystian napisał:

Bo nie ma co kupować 😁

Zobaczymy jak długo to się utrzyma.

Decyzja Rolexa, nie Kruka a więc chyba zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zmiany w nowym roku 😉 ale dobrze wiedzieć że teraz tak to wygląda.


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Andrzej1 napisał:

 

Decyzja Rolexa, nie Kruka a więc chyba zostanie


Nareszcie się zabrali za ten bajzel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krystian napisał:


Nareszcie się zabrali za ten bajzel.

Zobaczymy czy ten efekt będzie taki jakiego oczekujemy. Z pewnością idzie ku lepszemu :).

Zmiany na listach też podobno nastąpiły. Zobaczymy czy w nasze ręce trafi więcej gorących modeli  i sam jestem ciekaw czy na  forum pojawi się więcej fotek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka parka wieczorowa pora... pepsi z "bidonem" 🤪

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, który z nich się późni? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artme napisał:

Taka parka wieczorowa pora... pepsi z "bidonem" 🤪

0.jpg

to po lewej to raczej nie bidon.

Bidon ma 41mm a ty masz 36mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robol1 napisał:

to po lewej to raczej nie bidon.

Bidon ma 41mm a ty masz 36mm

To byl oczywiscie zart, ale diagnoza niestety nie najlepsza, bo zony ma 31mm a nie 36mm 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zaliczek to ogromny uklon w strone hamdlarzy. Nie musza mrozic kapitalu. Moze rozwiazaniem bylo by branie calej sumu przy zapisaniu sie z gwarancja ze strony AD, że zegarek dostaniemu maks w 12 miesiecy. Handlarz nie zamrozi tak duzej sumy a przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.