Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, pisar napisał(-a):

Oby tylko Explorera 1 nie spaskudzili ;) 

Idealnie byłoby gdyby tylko werk podmienili i zrobili regulowana bransoletę...ale chyba tak kosmetyczna zmiana nie jest możliwa.

 

Zgadzam się z Toba w 100%. Od dłuższego czasu explorer mi siedzi w głowie i muszę w końcu go mieć a jakby wprowadzili wymienione przez Ciebie poprawki to już w ogóle kosmos.

Edytowane przez Fitvalf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fitvalf napisał(-a):

 

Zgadzam się z Toba w 100%. Od dłuższego czasu explorer mi siedzi w głowie i muszę w końcu go mieć a jakby wprowadzili wymienione przez Ciebie poprawki to już w ogóle kosmos.

Mi też ex1 siedział w głowie i od czasu jak go kupiłem, to jakoś spasowałem z zakupem innych "droższych" zegarków, bo stały się dla mnie...niepotrzebne. To po prostu świetny i uniwersalny zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, mój już ze mną ponad dwa lata. Ostatnią próbą dla Exa był Submariner, ale właściwie nie miałem dylematu, którego Rolka zostawić. Dobrze mieć króliczki dobrze zdefiniowane i jeszcze w zasięgu finansowym. ;)

 

1D7D4F2A-D1E2-4EFC-AAAE-32C09AAAE434.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Mi też ex1 siedział w głowie i od czasu jak go kupiłem, to jakoś spasowałem z zakupem innych "droższych" zegarków, bo stały się dla mnie...niepotrzebne. To po prostu świetny i uniwersalny zegarek. 

 

Pokusiłbym się o stwierdzenie iż jest to najbardziej uniwersalny zegarek ze stajni Rolexa. Jest kilka modeli, które chciałbym mieć ale ten jest po prostu zegarkiem kompletnym.

1 godzinę temu, tbn napisał(-a):

Miałem to samo, mój już ze mną ponad dwa lata. Ostatnią próbą dla Exa był Submariner, ale właściwie nie miałem dylematu, którego Rolka zostawić. Dobrze mieć króliczki dobrze zdefiniowane i jeszcze w zasięgu finansowym. ;)

 

1D7D4F2A-D1E2-4EFC-AAAE-32C09AAAE434.jpeg

Genialny , gratuluję posiadania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy mechanizm w ExII to jedyne co by mnie skłaniało do upgrade, wizualnie nowy podoba mi się mniej niż aktualna wersja.
Wzrost rozmiarów w stosunku do 16570 był trochę wadą ale zdecydowanie poprawił czytelność która była taka sobie, dzisiaj jest doskonała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iga Świątek została ambasadorką Rolexa


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Rolex, jest lud, więc muszą też być kontrowersje 😄

 

https://www.sport.pl/tenis/7,64987,26797621,iga-swiatek-zaatakowana-przez-prawicowego-dziennikarza-ekspert.html#s=BoxOpImg1

 

Jej słowa są "niezręczne" i brzmią sztucznie, ale swoją drogą Rolex bardzo często jest nagrodą dla samego siebie za sukcesy lub karierę zawodową, nawet wśród świadomych miłośników zegarków.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzie tak samo sztucznością jak całą strategia marketingowa Roleksa od dekad. Pewnie niektórzy nie pokochają Igi od Roleksa jak Kubicy co może jeździł kiepsko, ale tankował na Orlenie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Przeciętny Polak nie wiedział nawet, że istnieje marka Rolex. A jak się gdzieś z nią zetknął, niewiele na jej temat może powiedzieć.”

Takie ciekawostki z tekstu o Idze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę jaka jest pozycja Rolexa wśród sponsorów tenisowych i siła marki jako takiej jest to wyjątkowy kontrakt. ( Co ma powiedzieć Linda ze swoim kontraktem z Eposem ) .Docenia on też mocno naszą tenisistkę i jej potencjał.  O wymiarze finansowym i tym że toruje drogę do kolejnych kontraktów nie wspomnę. Czyli przepustka do elity, może trochę awansem ,ale jest.  W tym kontekście rodzina  Rolexa jakkolwiek pretensjonalnie by to nie brzmiało pasuje także - to rodzina najlepszych tenisistów świata. Zatem Iga ma prawo być podekscytowana. Czy zwracała uwagę na Rolexa Federera czy raczej na jego forehand to odrębna historia i pewnie płytszy marketingowo  moment tej komunikacji. 
Mnie bardziej razi,  że na tym etapie kariery, zwłaszcza tuż po odpadnięciu z turnieju mowa jest o drodze którą przebyła - to jest najsłabszy wątek nie tyle dla Rolexa ile dla Igi. No ale prawicowi moraliści wiedzą lepiej... Nie mogą przeboleć, że staje się obywatelką świata a nie kukiełką Orlenu...i opium dla mas. Czyżby  zapomnieli, że miłośnik tenisa  to raczej nie ich target wyborczy ?

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex sponsoring Iga Federer Epos Linda Orlen miłośnik tenisa target wyborczy prawicowi moraliści obywatel świata opium dla mas...

 

Jak felieton z Trybuny Ludu 🤣 ... nieźle


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maserati napisał(-a):

Rolex sponsoring Iga Federer Epos Linda Orlen miłośnik tenisa target wyborczy prawicowi moraliści obywatel świata opium dla mas...

 

Jak felieton z Trybuny Ludu 🤣 ... nieźle

Aż tyle  haseł musiałeś sprawdzić w Wikipedii? Nieźle...

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że głównym sponsorem Igi jest PZU.

Promocja podpisania kontraktu sponsorskiego  jest tak beznadziejna, że gdyby nie logo na stroju, to nikt by tego nie zauważył 😀

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

Warto zauważyć, że głównym sponsorem Igi jest PZU.

Nie jestem pewien czy głównym, ale jednym z wielu, oprócz takich tuzów jak Rolex, Lexus, Asics czy Tecnifibre. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sanik napisał(-a):

Warto wspomnieć, że głównym sponsorem Igi jest PZU.

Promocja podpisania kontraktu sponsorskiego  jest tak beznadziejna, że gdyby nie logo na stroju, to nikt by tego nie zauważył 😀

O to chodzi , nie da się zawłaszczyć Świątek jak to zrobiono z Kubicą bo PZU sam będąc graczem lokalnym ma współsponsorów globalnych. Rolex i Lexus nakryją PZU czapką, już to robią.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, aby się rozwijała i jako nieliczna z sukcesami reprezentowała Kraj, czego jej życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Na forum zegarkowym i poprzez sponsoring tenisistki wylewać swoje polityczne frustracje to mega słabe jest 😞


  1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Idze od  dobrych trzech lat i powiem szczerze, że lotto mi to, który sponsor nakrywa kogo czapką. Dla mnie liczy się jej rozwój (ten sportowy i osobowy), na który będą pracowały/łożyły po części wszystkie klocki (sponsorzy) tej układanki. A że wśród nich jest miedzy innymi Rolex wespół z największym polski gigantem ubezpieczeniowy to i lepiej - w kupie/grupie siła! :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiekt naszych westchnień w komentarzach pod tym artykułem został nieźle "zjechany". Dla przeciętnego Kowalskiego to obciach na poziomie dresów w BMW a my rozpuszczamy się w zachwytach :) i po co przepłacać w Turcji za 10$ taki sam można kupić. Zazdroszczę tej ignorancji i niewiedzy i ile mniej nerwów związanych z kolejkami i niedostępnością. Nie trzeba się płaszczyć w AD a pan Turek sprzeda od ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno mają zrobić m.in. w rozmiarze 41mm...IMO trochę zaburzą proporcje.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.