Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Popatrz na podwójne indeksy w nowym OP na godzinie 6, a następnie na roześmianego bobra... ;)

Mi ten boberek się podoba. 

 

2 godziny temu, MocnyFull napisał(-a):

...
No przecież :) lepsze to niż w speedmasterze penis na 12 ;)

Dokładnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MocnyFull napisał(-a):


A nie wolałbyś kupując na kilka dobrych lat zegarek mieć szczotkowana bransoletę której nie musiał byś polerować tak często jak tej drugiej?

Szczotkowana niestety tez lapie rysy. Jak chcesz miec taka, ktora po latach wyglada jak wyjeta z salonu, to tylko jubilee. 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, artme napisał(-a):

Szczotkowana niestety tez lapie rysy. Jak chcesz miec taka, ktora po latach wyglada jak wyjeta z salonu, to tylko jubilee. 😎

 

...o ile będzie się ją regularnie myło (kilka razy częściej niż Oysterowate) 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem - ale tez w kopalni nie pracujemy z zona 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę by dorzucić , to tylko DJ OP to taka opcja tańsza , ale w 100% nie jest lepszym wyjściem. AR ? Tylko mi przeszkadza jego brak , jak zdjęcie chce zrobić 9c5d88f36ffe4dfcf57f5b1175134d79.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, artme napisał(-a):

Nie zauwazylem - ale tez w kopalni nie pracujemy z zona 😉

 

Gdybym był złośliwy to napisałbym, że efektu AR w nowym Subie też za bardzo nie zauważyłeś (w odróżnieniu od innych oglądających), no ale przecież taki nie jestem 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nicon napisał(-a):

Najlepiej nie wyjmować z pudełka, wtedy każda będzie wyglądała jak z salonu. No i zegarek nie straci na wartości co jest przecież najważniejsze w przypadku użytkowników Rolexów.

Można w foliach nosić, opisywano tu takie patenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Gdybym był złośliwy to napisałbym, że efektu AR w nowym Subie też za bardzo nie zauważyłeś (w odróżnieniu od innych oglądających), no ale przecież taki nie jestem 😜

Nie musisz byc zlosliwy, bo Kolega z forum odebral kilka dni temu kermita i majac starszego suba powiedzial dokladnie to, co ja - roznicy praktycznie nie ma - ale zapewne sa tacy, dla ktorych jest znaczaca 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, nicon napisał(-a):

Najlepiej nie wyjmować z pudełka, wtedy każda będzie wyglądała jak z salonu. No i zegarek nie straci na wartości co jest przecież najważniejsze w przypadku użytkowników Rolexów.

 

13 minut temu, beniowski napisał(-a):

Można w foliach nosić, opisywano tu takie patenty.

A można też cieszyć się zegarkiem każego dnia. Zdejmuję go tylko do ciężkich prac fizycznych na ogrodzie. Jest ze mną od nowości trochę ponad dwa lata.

20210222_135446-01.jpeg

20210222_141022-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

A można też cieszyć się zegarkiem każego dnia. Zdejmuję go tylko do ciężkich prac fizycznych na ogrodzie. Jest ze mną od nowości trochę ponad dwa lata.

20210222_135446-01.jpeg

20210222_141022-01.jpeg

Rys na niej Panie, jak much w upał na krowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, artme napisał(-a):

Nie musisz byc zlosliwy, bo Kolega z forum odebral kilka dni temu kermita i majac starszego suba powiedzial dokladnie to, co ja - roznicy praktycznie nie ma - ale zapewne sa tacy, dla ktorych jest znaczaca 😊

 

Tu poprę Mariusza  - dość długo oglądałem nowego Cermita w różnym oświetleniu, porównując go z moim Subem i różnica jest IMO minimalna i widoczna tylko pod szczególnymi kątami. 

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicy nie widziałem porównując GMT Master II 116710LN z Cermitem. Porównywałem w salonie, tylko przy sztucznym świetle. Może minimalnie coś było widać pod jakimś kątem.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Rys na niej Panie, jak much w upał na krowie.

Drapię się często po brodzie - takie głupie przyzwyczajenie . Ot cała tajemnica :lol:

 

A tak na poważnie, to tych rys za bardzo nie widać. Jak byłem na piwie z @Dorian06, to Michał stwierdził, że zegarek jest bardzo zadbany i wygląda jak nowy ;)

 

 

Pokaż swoje zapięcie!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po którym piwie kol. Dorian stwierdził, że ładna ta Twoja daytona ? 🤪🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

Nie musisz byc zlosliwy, bo Kolega z forum odebral kilka dni temu kermita i majac starszego suba powiedzial dokladnie to, co ja - roznicy praktycznie nie ma - ale zapewne sa tacy, dla ktorych jest znaczaca 😊

 

48 minut temu, Tommaso napisał(-a):

 

Tu poprę Mariusza  - dość długo oglądałem nowego Cermita w różnym oświetleniu, porównując go z moim Subem i różnica jest IMO minimalna i widoczna tylko pod szczególnymi kątami. 

 

No dobra, miałem na myśli tych grubo przed 40-tką 😛 A tak na serio to w salonie ok,  zgodzę się, że nie wielka różnica, ale w normalnych warunkach, tak jak kiedyś wspomniałem to było pierwsze co rzuciło mi się w oczy jak miałem w ręku stary i nowy model: różnica w odbiorze tarczy ze względu na AR.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, mroova napisał(-a):

a po którym piwie kol. Dorian stwierdził, że ładna ta Twoja daytona ? 🤪🤣

Nie posiadam Daytony, nie jestem nawet zapisany na ten model :) Gdyby był dostępny od ręki w metkowej cenie u AD, pewnie także bym jej nie kupił. Jest wiele innych modeli w portfolio Rolexa, które są wg mnie ciekawsze i zdecydowanie bardzie praktyczne.   

 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chodziło mi tylko o komizm sytuacyjny, jak może zmienić się optyka w zależności od spożycia. Nie dokonywałem też oceny rys na zapięciu Twojego GMT - który zresztą nadal bardzo mi się podoba.

BTW: jeden kolega ze studiów przed imprezą wybierał sobie, która z dziewczyn jest najbrzydsza, i gdy stwierdzał, że w sumie nie jest taka zła, to przestawał pić.

Ale trwam w poprzedniej, humorystycznej konwencji: "do ciężkich prac fizycznych na ogrodzie" co zakładasz ? Lange ? 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Hej, chodziło mi tylko o komizm sytuacyjny, jak może zmienić się optyka w zależności od spożycia. Nie dokonywałem też oceny rys na zapięciu Twojego GMT - który zresztą nadal bardzo mi się podoba.

BTW: jeden kolega ze studiów przed imprezą wybierał sobie, która z dziewczyn jest najbrzydsza, i gdy stwierdzał, że w sumie nie jest taka zła, to przestawał pić.

Ale trwam w poprzedniej, humorystycznej konwencji: "do ciężkich prac fizycznych na ogrodzie" co zakładasz ? Lange ? 😄

 

2 godziny temu, inomarek napisał(-a):

Mariusz zakłada Casio, pisał już o tym😀😀😀

G-shock - najlepszy i nie do za*ebania w pracach ogrodowych i jazdy na rowerze :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

...

A tak na poważnie, to tych rys za bardzo nie widać. Jak byłem na piwie z @Dorian06, to Michał stwierdził, że zegarek jest bardzo zadbany i wygląda jak nowy ;)

Właśnie miałem pisać, że to fotomontaż. Bo ich nie było. 

6 godzin temu, mroova napisał(-a):

a po którym piwie kol. Dorian stwierdził, że ładna ta Twoja daytona ? 🤪🤣

Po pierwszym jak i po czwartym. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Ja różnicy nie widziałem porównując GMT Master II 116710LN z Cermitem. Porównywałem w salonie, tylko przy sztucznym świetle. Może minimalnie coś było widać pod jakimś kątem.

 

Różnicę w AR widać dopiero przy nałożeniu jej z obu stron szkła. Jak jest tylko od wewnątrz to rzeczywiście trzeba się mocno napatrzyć o dobrze uwierzyć w to że jest :)

 

Najlepszym przykładem są moim zdaniem IWC i Breitlingi, gdzie dwustronne AR jest tak nałożone, że czasem trzeba pod odpowiednim kątem ustawić zegarek, żeby zobaczyć szkło.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.