Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ależ mnie się te Yacht-Mastery podobają :wub:

Nie jesteś sam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, facecik napisał(-a):

Jeśli chodzi o mój nadgarstek, to nowe nie jest lepsze. Mam stare i nowe. Porównałem. Jedyna zaleta, z dobrodziejstwa której do tej pory nie skorzystałem - 70h rezerwy chodu. Stary kanciak lepiej leży, w AR różnicy nie ma, bransoleta i zapięcie lepsze w starym.

Nie jest ważne Hubercie, czy nowy jest lepszy czy gorszy, ważne, że do nas wróciłeś :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Czy któryś ze znawców marki wytłumaczy mi, co to za model? :) Fotka z netu.

 

https://pbs.twimg.com/media/EvPioUnXcAUGCN7?format=jpg&name=medium

Tak mniej więcej z 50 lat. 
Z koperta coś z 6XXX

 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Nie ważne Hubercie, czy nowy jest lepszy czy gorszy, ważne, że do nas wróciłeś :)

Krótko mnie nie było. Ogarnąłem się trochę i chyba znów mogę tu pozagladać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, facecik napisał(-a):

Krótko mnie nie było. Ogarnąłem się trochę i chyba znów mogę tu pozagladać.

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pstrykne foto. Przez Wadima musiałam wywietrać Daytone. 

902880AF-EA7C-41E7-B5D0-8925F57E3DF2.jpeg

C0A705D7-E33E-46C9-B147-8CFCF5D8CE79.jpeg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2021 o 11:16, piotrek39 napisał(-a):

Niektórzy myślą , że w stanach ludzie bogaci i Rolex to jak Seiko. Tak wiec nie jest to prawdą. Amerykanie to z reguły nieroby żyjący z czeka na czek , a najczęściej na kredyt. Mowa oczywiście o zwykłej klasie roboczej , bogaci takich pytań nie zadają. Gwarantuje Wam , że w Polsce częściej spotkasz gościa z Rolex na łapie jak tutaj. Ale z bronią przy pasku widok normalny. Częściej spotkasz kogoś kto ma arsenał za grube pieniążki jak drogi zegarek. Tak wiec takie pytanie mnie nie dziwi wcale , czy to zegarek EDC emoji2369.png2310cf7c4c7fbc6a1eaba1808503aa88.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

A my polanscy to najmadrzejsi jestesmy na swiecie a wszyscy inni to glupi panie jak buty - kalosze znaczy sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A my polanscy to najmadrzejsi jestesmy na swiecie a wszyscy inni to glupi panie jak buty - kalosze znaczy sie.

Tego nie wiem , może masz racje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Markiza napisał(-a):

No to pstrykne foto. Przez Wadima musiałam wywietrać Daytone. 

902880AF-EA7C-41E7-B5D0-8925F57E3DF2.jpeg

 

tak szczerze mówiąc to nadal nie wiem dlaczego ludzie tak sie podniecają na Daytone.Szczególnie na wersje jak wyżej.IMO tandeta do potęgi.Właściele-proszę sie nie obrażać ale ten porysowany bezel plus nieczytelna tarcza powoduje u mnie brak zrozumienia dla fenomenu tego modelu.

Edytowane przez robol1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, robol1 napisał(-a):

tak szczerze mówiąc to nadal nie wiem dlaczego ludzie tak sie podniecają na Daytone.Szczególnie na wersje jak wyżej.IMO tandeta do potęgi.Właściele-proszę sie nie obrażać ale ten porysowany bezel plus nieczytelna tarcza powoduje u mnie brak zrozumienia dla fenomenu tego modelu.

Całkowicie się z Tobą zgadzam - to jest właśnie mistrzostwo marketingu Rolexa : wykreowanie Graala. Mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło żeby przestała być dostępna.
To samo było z Hulkiem - zielone dziwadło a dzisiaj 100% przebitki.
To samo z czarnym GMT.
Zastanawia mnie tylko co oni tak naprawdę sprzedają skoro niczego nie można kupić a do salonów przychodzą pojedyncze sztuki z których większość za chwilę trafia na bazar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bugs napisał(-a):

Wystarczyło żeby przestała być dostępna.
To samo było z Hulkiem - zielone dziwadło a dzisiaj 100% przebitki.
To samo z czarnym GMT.
Zastanawia mnie tylko co oni tak naprawdę sprzedają skoro niczego nie można kupić a do salonów przychodzą pojedyncze sztuki z których większość za chwilę trafia na bazar.

To jest wielka tajemnica ekonomii, z czego te wypasione butiki żyją😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ma, ale na OLX zielony hulk wisi za 60k nie pamiętam od kiedy i nie ma brania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing Rolexa jest niczym w porównaniu z darmowym markietingiem klientów. 
Przecież  ten popyt to nie Rolex wywołuje. 
Tylko klienci, czekacze którzy sami się nakręcają. 
Wystarczy  spojżeć na nasz klub. 😉

To nie Rolex ustawia kolejkę. Sami ludzie tam stoją. Nawet są zdolni zapłacić podwójne, po to żeby ją skrócić. 
 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bartek79 napisał(-a):

👋

 

Dobrze dopasowany gabarytowo do łapki oraz kolorystycznie do bluzy :)

 

Kiedyś to robili fajne zegarki.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bartek79 napisał(-a):

👋

 

Ten stary polar z filigranowymi elementami na tarczy wygląda o niebo lepiej niż aktualny model, jak już pisałem w poprzednim wcieleniu. Fajny jest👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Zastanawiam się nad zakupem nowego op36 w kolorze różowym dla żony. Ponieważ mieszkam na wsi na Dolnym Śląsku, czy ktoś z wielkiego miasta może mnie oświecić, czy taki zegarek jest do kupienia? Interesuje mnie termin do czerwca (urodziny)...,czy po prostu te wszystkie modele ze strony mozna nabyć tylko od  handlarzy z marżą 50%?

Zastanawiam się też, czy 36mm przy dość dużej tarczy nie będzie zbyt duże dla dosyć szczuplej kobietki, ale patrzę na te wszystkie aktorki z subami, daytonami itp, to chyba tak źle nie będzie... 

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanko. Zastanawiam się nad zakupem nowego op36 w kolorze różowym dla żony. Ponieważ mieszkam na wsi na Dolnym Śląsku, czy ktoś z wielkiego miasta może mnie oświecić, czy taki zegarek jest do kupienia? Interesuje mnie termin do czerwca (urodziny)...,czy po prostu te wszystkie modele ze strony mozna nabyć tylko od  handlarzy z marżą 50%?
Zastanawiam się też, czy 36mm przy dość dużej tarczy nie będzie zbyt duże dla dosyć szczuplej kobietki, ale patrzę na te wszystkie aktorki z subami, daytonami itp, to chyba tak źle nie będzie... 

Tutaj masz 36mm DJ na nadgarstku dość szczupłej kobiety. Ma rozmiar nadgarstka około 15cm. f914541ee703e95d4ea5c865a9f2f7c9.jpg&key=a812123d561f7cb05042f396c19195dea5c38dbc73964014c0420552970660f7
6e4ccc5ec96b41eecf5637ced2f180ea.jpg&key=47cd700bebf63f134e20ea04ff0867f98965142bf9b91e18b300c1baeaf367d1

Ostatnio przymierzyła gmt i namawia mnie do skrócenia bransolety i 40mm całkiem dobrze się prezentuje na rączce kobiecej.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął mniejszy rozmiar. Będzie wygodniejszy dla kobiety a i do małej czarnej przypasuje. Wąska luneta i duża tarcza powiększają zegar optycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to moja luba zbyt eleganckich zegarków nie lubi.... Myślałem o cartierze tanku, ale blee. Wszelkie odmiany constellation Omegi obejetnie od koloru, też nie... 

Do małej czarnej ma orisa dość małego w bicolorze, a na co dzień  taga aquaracera w stali (32mm) i cartiera pashe divera w  czarną gumowana bransoleta. 

Dlatego właśnie myślę, że OP będzie tutaj lepszym wyborem niż DJ, a ten różowy kolor jest wg mnie bardzo kobiecy i doskonale kontrastuje jednak z dość męska bransa typu oyster w macie...  Starszy OP 34 mm o którym myślałem ma różowy cyferblat tylko ze szlifem słonecznym, jednak po zdjęciach jakoś gruby się wydaje. Nowy 36mm ma lepsze proporcje koperty i uszy. 

Żeby to można było na żywo zobaczyć jeszcze... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Wystarczyło żeby przestała być dostępna.
To samo było z Hulkiem - zielone dziwadło a dzisiaj 100% przebitki.
To samo z czarnym GMT.
Zastanawia mnie tylko co oni tak naprawdę sprzedają skoro niczego nie można kupić a do salonów przychodzą pojedyncze sztuki z których większość za chwilę trafia na bazar.

Obecnie na świecie jest bodaj prawie 8 mld ludzi więc jak nawet sprzedają ponad 1mln to i tak jest niezle

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Wystarczyło żeby przestała być dostępna.
To samo było z Hulkiem - zielone dziwadło a dzisiaj 100% przebitki.
To samo z czarnym GMT.
...

Dwa pierwsze pełna zgoda.

GMT czarny jest kozak, co za tym się nie dziwię. A drugie, że w stali już nie ma. I to zapewne również powoduje chęć zakupu. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.