Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Można różne rzeczy mówić na temat samej marki Rolex, że polityka sprzedażowa jest be, że kolejki zabijają nasze umysły, że są mało innowacyjni. Ale ich zegarki są kultowe i niezniszczalne - długowieczne, z jakością wykonania na przyzwoitym poziomie, a werki niezwykle precyzyjne :) Za to ją cholernie cenię.

Screenshot_20210305-092633_WatchCheck.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, deviles napisał(-a):

Nowsze mają większą rezerwę czasu. Jak ktoś nie nosi non stop lub nie korzysta z rotomatu to warto się zastanowić nad zapisem na nowy.

Dodatkowe godziny są miłym dodatkiem ale nie rekompensują „nie podobania się”.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wygląda jak jakiś żart
Tym bardziej jak jesteś zainteresowany tym modelem i masz jakiegoś innego R to pisz.
Przyznaje ze dark rhodium w tym rozmiarze to świetny zegarek. U mnie natomiast wychodzi ze mam same zegarki z szarymi tarczami i może rozważę zamianę.
Co innego że to piekny model i nie można tego mu odebrać
7c481431d1dc64932050ef03c4229668.jpg44191b3c315b7dcf4367a877a0dc9642.jpg710cbe9b874942cb15afcdd06979a733.jpg

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się kupić DJ 36 białe złoto niemal od ręki, z nimi tak zawsze czy są jakieś kolejki na nowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

Mi udało się kupić DJ 36 białe złoto niemal od ręki, z nimi tak zawsze czy są jakieś kolejki na nowe?

Koperta i bransoleta w białym złocie czy tylko sama karbowana ramka?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Koperta i bransoleta w białym złocie czy tylko sama karbowana ramka?

Koperta i cyferblat, no generalnie cały środek w białym złocie. Bransoleta stalowa. Taka jak na fotkach wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lynx27 napisał(-a):

Koperta i cyferblat, no generalnie cały środek w białym złocie. Bransoleta stalowa. Taka jak na fotkach wcześniej.

A mnie się zdaje, że koperta jest stalowa :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, masz racje, ja z tego podniecenia nowym zegarkiem nie wiem co pisze :))) Środek z cyferblatem złoto białe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Lynx27 napisał(-a):

Sorry, masz racje, ja z tego podniecenia nowym zegarkiem nie wiem co pisze :))) Środek z cyferblatem złoto białe :)

Usystematyzujmy :)

W środku (w sensie, że pod szkłem) z białego złota masz indeksy i wskazówki.

Na zewnątrz z białego złota masz karbowany bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Usystematyzujmy :)

W środku (w sensie, że pod szkłem) z białego złota masz indeksy i wskazówki.

Na zewnątrz z białego złota masz karbowany bezel.

One są "pełne" złote czy rodowane?

Mowa o wskazówkach...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

Usystematyzujmy :)

W środku (w sensie, że pod szkłem) z białego złota masz indeksy i wskazówki.

Na zewnątrz z białego złota masz karbowany bezel.

 

Tak, ale jak poświecę mocnym światłem na cyferblat to też jest żółty, więc też złoty. Na zewnątrz z białego złota karbowany bezel.


Ponawiając moje pytanie, na takie DJ36 są jakieś zapisy czy praktycznie kupuje się je od ręki?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

One są "pełne" złote czy rodowane?

Mowa o wskazówkach...

Według mojej wiedzy pełne złoto. Weź nie mów, że jest inaczej, bo się okaże, że te Roleksy to jeszcze większa wydmuszka 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

One są "pełne" złote czy rodowane?

Mowa o wskazówkach...

Są ze złota. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Są ze złota. 

W GMT II - Master, takim jak mój też są ze złota?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi Kruk odpisał ze na op 41 silver czas oczekiwania 18 miesięcy. Oprócz silvera można zamówić tez czarny i żółty pozostałe wcale nie są już dostępne. Co znaczy ze niedostępne w ogóle ? Czyżby rolex chciał wycofać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że mają tak długą listę chętnych, znacznie przekraczającą ich plany/moce produkcyjne.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak krzykliwe kolory się podobają.. na rhodium 3-6 miesięcy był czas oczekiwania jak pytałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę mojego poczciwego Batmana o stonowanych kolorach na bezelu.9d0f57013f0343ec6a456138dc275598.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej go masz😀. Czekałbyś 2 lata (bez gwarancji) dostania czasomierza, albo gdyby ci Kruk odpisał: "Sorry, zmieniliśmy model, pan tu nie stał" i wypad z kolejki? Jak ja kupowałem swojego GMT Master II LN to miałem wrażenie że kupowałem normalny zegarek. Teraz mam wrażenie jakbym kupił obiekt pożądania i wehikuł inwestycyjny.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej go masz. Czekałbyś 2 lata (bez gwarancji) dostania czasomierza, albo gdyby ci Kruk odpisał: "Sorry, zmieniliśmy model, pan tu nie stał" i wypad z kolejki? Jak ja kupowałem swojego GMT Master II LN to miałewm wrażenie że kupowałem normalny zegarek. Teraz mam wrażenie jakbym kupił obiekt pożądania i wehikuł inwestycyjny.

Eh, jak ja kiedyś byłem w butiku na 3+ to czarny GMT leżał od ręki a na Batmana było bodaj 4 tygodnie, widać wtedy nie były takie super jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w 2017 w Kruku na lotnisku Chopina, a wydaje się jakby to było w innej epoce. Ba, jeszcze w 2019 oglądałem i przymierzałem Suba w tym samym butiku, normalnie sobie leżał w gablocie. Że mi wtedy do głowy nie przyszło pobawić się w inwestora trochę 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, beniowski napisał(-a):

Kupowałem w 2017 w Kruku na lotnisku Chopina, a wydaje się jakby to było w innej epoce. Ba, jeszcze w 2019 oglądałem i przymierzałem Suba w tym samym butiku, normalnie sobie leżał w gablocie. Że mi wtedy do głowy nie przyszło pobawić się w inwestora trochę 🤣.

 

Dzisiaj główne dyskusje na forach za granicą to jakie kolejki co i teraz przestaną produkować i pójdzie do góry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.