Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, AdiU napisał(-a):

Rynek wtórny oszaleje , 2ka z przodu jak nic 😂 

swoja droga ex polar już drożeje 

 

 

No może nie aż tak ostro, czarne w DE od ok 10kE, polary od ok 12,5kE - ceny z dziś. Pytanie czy są chętni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska Daytona? Nowe Ex II? Biały Ex I? Ceramiczny Milgauss? Sub Smerf? GMT Coke? Myślę, że większości fanów marki kompletnie nie ruszają te potencjalne nowości. No chyba, że mówimy o handlarzach i newbie 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich tylko GMT Coke mógłby przyspieszyć moje tętno, nic poza tym.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje , ze do tego czasy odbiorę Daytony ten rozmiar i wygląd mi odpowiada. A i nie fajnie było by się załapać na podwyżkę


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Undziak napisał(-a):

 

No może nie aż tak ostro, czarne w DE od ok 10kE, polary od ok 12,5kE - ceny z dziś. Pytanie czy są chętni?

Biorąc pod uwagę skale i ilość tych zegarków chętni zapewne się znajda . 
To nie SuB, którego jest pełno na Chrono24 EXII  jest zdecydowanie mniej . 
Mnie osobiście szybko znudził się polar i po kilku miesiącach sprzedałem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo są Rolexy i jest Batman. Zachwycam się nim już ponad dwa lata, i ciągle mi mało :lol:

 

20210314_140946-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, AdiU napisał(-a):

Biorąc pod uwagę skale i ilość tych zegarków chętni zapewne się znajda . 
To nie SuB, którego jest pełno na Chrono24 EXII  jest zdecydowanie mniej . 
Mnie osobiście szybko znudził się polar i po kilku miesiącach sprzedałem . 

A ja EXII nie odebrałem, miał być czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Co się nie spodobało? Kształt naleśnik?

Mierzyłem tylko polara, zamówiłem czarnego ale tak z dozą niepewności bo EXII to tylko 42mm. Chciałem coś większego. No i trafił się GS 44mm a po 2 miesiącach dzwonią, że EXII do odbioru. Już nie pamiętam ale chyba byłem na urlopie więc nawet nie byłbym w stanie szybko odebrać. Po prostu podczas rozmowy telefonicznej podziękowałem i poprosiłem, żeby zegarek przekazali kolejnemu w kolejce. 

A to, że EXII taki płaski to dla mnie bardzo duża zaleta.

Edytowane przez Undziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Bo są Rolexy i jest Batman. Zachwycam się nim już ponad dwa lata, i ciągle mi mało :lol:

 

20210314_140946-01.jpeg

 

To zdjęcie wywaliło mi dekiel...i nie, nie chodzi o włosy.

Zastanawiam się jak ludzie mogą zachwycać się bezelami pepsi, gdy można mieć ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, D@wid napisał(-a):

 

To zdjęcie wywaliło mi dekiel...i nie, nie chodzi o włosy.

Zastanawiam się jak ludzie mogą zachwycać się bezelami pepsi, gdy można mieć ten?

 

Ludzie kochają modele kultowe z ciekawą historią. A Batman ma historię taką nie za fajną ("no dobra, damy im jakieś kolorki w stali w końcu") i nie za długą (8 lat) 😛 Ale przede wszystkim, zegarek ma się podobać. Szanuje zatem wybór ich właścicieli. Dla mnie ten wariant kolorystyczny mógłby nie istnieć, podobnie jak Coke. Wiem, że to Wami " WCZĄŚNIE", ale już (mario nie czytaj tego!) Air King bardziej mi się podoba. Natomiast chciałbym, aby pokazali w końcu następcę koncepcji 16710LN/116710LN 🥰

 

spacer.png

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, memento mori napisał(-a):

...

co innego, gdyby pokazali w końcu następce 116710LN).

A to nie tak, że nastepcy nie będzie.

Znaczy się w stali. Bo złoty to chyba jest. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, D@wid napisał(-a):

 

To zdjęcie wywaliło mi dekiel...i nie, nie chodzi o włosy.

Zastanawiam się jak ludzie mogą zachwycać się bezelami pepsi, gdy można mieć ten?

Jak trzy lata temu zamawiałem swojego GMT, miałem do wyboru Batmana lub Pepsi. Wybrałem niebiesko - czarnego. I tak sobie po tych już ponad dwóch latach użytkowania myślę, że odpowiednio wybrałem. Wiem, że na Pepsi jest większy hajp, prawdziwe szaleństwo odzwierciedlone cenami na wtórnym. Gdybym mógł się na pepsiaka zapisać, pewnie bym to zrobił, bo koperta GMT jest skrojona jakby na moją rękę, sam zegarek jest dobrze wykonany, a krótsze zapięcie easylink dużo wygodniejsze od gidelocka. Że o werku nie wspomnę... 

 

Ale w 2018 roku pojawił się inny, równie piękny GMT-Master II, który od dłuższego czasu wierci mi dziurę w głowie :)

watch-club-rolex-gmt-master-ii-brand-new-root-beer-ref-126711chnr-year-2018-2.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to są fajne kolory w GMT! 🙂

6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

A to nie tak, że nastepcy nie będzie.

Znaczy się w stali. Bo złoty to chyba jest. 

 

Nie wiem. Być może GMT już zawsze będzie kolorowe. Z drugiej strony ta wszechobecna poprawność sugeruje, że czarny też musi przecież być 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boskie Buenos :wub:, tylko czemu takie drogie :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, memento mori napisał(-a):

No i to są fajne kolory w GMT! 🙂

 

Nie wiem. Być może GMT już zawsze będzie kolorowe. Z drugiej strony ta wszechobecna poprawność sugeruje, że czarny też musi przecież być 😄 

A to nie tak, że GMT stalowe = jubilee a GMT złote = oyster  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

A to nie tak, że GMT stalowe = jubilee a GMT złote = oyster  

Od niedawna właśnie tak. 

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Jak trzy lata temu zamawiałem swojego GMT, miałem do wyboru Batmana lub Pepsi. Wybrałem niebiesko - czarnego. I tak sobie po tych już ponad dwóch latach użytkowania myślę, że odpowiednio wybrałem. Wiem, że na Pepsi jest większy hajp, prawdziwe szaleństwo odzwierciedlone cenami na wtórnym. Gdybym mógł się na pepsiaka zapisać, pewnie bym to zrobił, bo koperta GMT jest skrojona jakby na moją rękę, sam zegarek jest dobrze wykonany, a krótsze zapięcie easylink dużo wygodniejsze od gidelocka. Że o werku nie wspomnę... 

 

Ale w 2018 roku pojawił się inny, równie piękny GMT-Master II, który od dłuższego czasu wierci mi dziurę w głowie :)

watch-club-rolex-gmt-master-ii-brand-new-root-beer-ref-126711chnr-year-2018-2.jpg

Zapięcie w GMT jubilee to jest to samo  rozwiązanie co w Batmanie ( easylink i safety clasp) . Glidelock mógłby Cię przytłoczyć rozmiarem ;-). Poza tym Twój GMT ( jak i wersja LN ) to ostatni mohikanie z ceramicznych stalowych pro z idealną proporcją koperty i bransolety. Ciesz się tym 😉 

1 godzinę temu, D@wid napisał(-a):

 

To zdjęcie wywaliło mi dekiel...i nie, nie chodzi o włosy.

Zastanawiam się jak ludzie mogą zachwycać się bezelami pepsi, gdy można mieć ten?

Też kiedyś patrząc na Rolexy zastanawiałem się po co komu tyle podobnych zegarków ;-). Pełna zgoda - Batman na oyster to najbardziej stonowane połączenie dwukolorowych GMT. Smurf i GMT LN w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

Ludzie kochają modele kultowe z ciekawą historią. A Batman ma historię taką nie za fajną ("no dobra, damy im jakieś kolorki w stali w końcu") i nie za długą (8 lat) 😛 Ale przede wszystkim, zegarek ma się podobać. Szanuje zatem wybór ich właścicieli. Dla mnie ten wariant kolorystyczny mógłby nie istnieć, podobnie jak Coke. Wiem, że to Wami " WCZĄŚNIE", ale już (mario nie czytaj tego!) Air King bardziej mi się podoba. Natomiast chciałbym, aby pokazali w końcu następcę koncepcji 16710LN/116710LN 🥰

 

spacer.png


 

Ooo, mam takiego 😁😁

A8E31C74-A951-4351-9169-4CF2680266AB.jpeg

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, desmo napisał(-a):

Od niedawna właśnie tak. 

Zapięcie w GMT jubilee to jest to samo  rozwiązanie co w Batmanie ( easylink i safety clasp) . Glidelock mógłby Cię przytłoczyć rozmiarem ;-). Poza tym Twój GMT ( jak i wersja LN ) to ostatni mohikanie z ceramicznych stalowych pro z idealną proporcją koperty i bransolety. Ciesz się tym 😉 

 

Pisząc o gidelocku miałem na myśli Suba, którego nosiłem krótki czas, a który to właśnie przez większe zapięcie przegrał starcie z Batmanem w kwestii komfortu użytkowania.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Bo są Rolexy i jest Batman. Zachwycam się nim już ponad dwa lata, i ciągle mi mało :lol:

 

 

Jest fajny. Małem go w nowej wersji na jubilee i to jednak nie to. Jubilee imo jest za delikatna do 6 cyfrowych kopert. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem zdania innych użytkowników nowych GMT na Jubilee.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zadnych dysproporcji nie widze 😎

0-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie uważam, że jest za delikatna.

A dodatkowo jest wygodniejsza od oyster i o wiele mniej widać na niej rysy.

 

 

B7C977CC-0FDF-488E-99E1-47AD166B863E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.