Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Nadgarstek 18,5 - bardziej okrągły jak płaski. Źle wygląda?

20190823_164326-01.jpeg

To przymiarka z czasów, jak było co przymierzać?  

Dobrze jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Trza było brać, jak jeszcze dawali rabaty, bo zegarki leżały i się kurzyły. Dodatkowy smaczek to ruletka w datowniku.

A tak troszkę poważniej, jest ociupinkę na mały ;)

 

Za chwilę przyjdzie @desmo i walnie obszerny wkład w tej sprawie.

Pokaż zdjęcie całej sylwetki z tą bransoletką  i wtedy pytaj 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

Pokaż zdjęcie całej sylwetki z tą bransoletką  i wtedy pytaj 😉 

Robert, na Ciebie zawsze można liczyć :)

 

Wiesz, że nie mam takiego zdjęcia, bo gdybym je miał, z pewnością bym je opublikował.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, desmo napisał(-a):

Pokaż zdjęcie całej sylwetki z tą bransoletką  i wtedy pytaj 😉 

 

Takie zdjęcia akurat przekłamują w drugą stronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, tbn napisał(-a):

 

Takie zdjęcia akurat przekłamują w drugą stronę. 

Dlaczego tak kolega uważa? Zegarek nie jest oderwany od noszącego i jakoś powinien łapać proporcje w stosunku do reszty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawostki zrobiłem porównanie z cyklu „oczekiwania vs rzeczywistość”
Lewe z oficjalnej strony producenta, prawe prawdziwy zegarek.3832c3b676687ca2b39eca4e6248fb6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi się robi, jak oglądam @Bugs zdjęcia Twojego zegarka. Sam jakiś czas temu wybierałem między Polarem a czarną tarczą, oglądałem je oba pod lupą i jedyne, co znalałem w czarnym, to lekko poszarpane odcięcie czarnej farby na wskazówce GMT. Polar wyglądał zupełnie inaczej jak ten twój.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś „odrzuty z eksportu” dostałeś ...a jakby to reklamować to może Pan na placu Konstytucji od ręki ( po wcześniejszym zamówieniu ) wymieni na dokładnie pomalowany set.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Dla ciekawostki zrobiłem porównanie z cyklu „oczekiwania vs rzeczywistość”
Lewe z oficjalnej strony producenta, prawe prawdziwy zegarek.3832c3b676687ca2b39eca4e6248fb6d.jpg

Kiedy go odbierałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś „odrzuty z eksportu” dostałeś ...a jakby to reklamować to może Pan na placu Konstytucji od ręki ( po wcześniejszym zamówieniu ) wymieni na dokładnie pomalowany set.

Odbierałem właśnie tam, w styczniu.
Zastanawiam się cały czas co zrobić bo naprawić raczej nie naprawią, wymienić na nowy pewnie nie zdążą bo zaraz ten model zostanie wycofany a jego wartość cały czas rośnie i szkoda się go pozbywać.
Musiałbym odesłać do serwisu na ekspertyzę. Jak odeślę to w najlepszym razie zaproponują mi nowy model który i tak chciałem zamówić jak się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia reklamowe, filmiki rolexa ze stronki, to są mocno oderwane od rzeczywistości. Np. przeciwwaga na wskazówce sekundowej suba jest pięknie zaokrąglona w przekroju, jest prawie "kulką". W rzeczywistości to płaski, okrągły kawałek blaszki (to widać też na Twoich zdjęciach powyżej). Trzeba brać lekką poprawkę na te rendery. Nie zmienia to faktu, że Twój zegarek ma TRAGICZNIE wykończone wskazówki i to naprawdę należałoby reklamować.

Jaką jednak obierzesz drogę, to już Twoja sprawa i przemyślność. Masz parę możliwości z tym zegarkiem, a najprostszą byłoby go po prostu sprzedać.

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Bugs napisał(-a):


Odbierałem właśnie tam, w styczniu.
Zastanawiam się cały czas co zrobić bo naprawić raczej nie naprawią, wymienić na nowy pewnie nie zdążą bo zaraz ten model zostanie wycofany a jego wartość cały czas rośnie i szkoda się go pozbywać.
Musiałbym odesłać do serwisu na ekspertyzę. Jak odeślę to w najlepszym razie zaproponują mi nowy model który i tak chciałem zamówić jak się pojawi.

Wymiana wskazówek to nie wymiana zegarka. A pytałeś czy nie można załatwić tego za pośrednictwem serwisu naszego lokalnego AD? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana wskazówek to nie wymiana zegarka. A pytałeś czy nie można załatwić tego za pośrednictwem serwisu naszego lokalnego AD? 

Pytałem, jestem z Wrocławia więc muszę wysłać zegar przez salon Kruka do Warszawy albo zawieźć go tam samemu a potem czekać co z tym zrobią.
Myślę że m.in. strona producenta w tym zdjęcia na niej umieszczone jest czymś co zachęca do kupna. W tym wypadku to czym się chwalą nie odpowiada rzeczywistości.
Sprzedaż też rozważę chociaż wygląda że one już schodzą w ok. 60k i cały czas drożeją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bugs napisał(-a):


Pytałem, jestem z Wrocławia więc muszę wysłać zegar przez salon Kruka do Warszawy albo zawieźć go tam samemu a potem czekać co z tym zrobią.
Myślę że m.in. strona producenta w tym zdjęcia na niej umieszczone jest czymś co zachęca do kupna. W tym wypadku to czym się chwalą nie odpowiada rzeczywistości.
Sprzedaż też rozważę chociaż wygląda że one już schodzą w ok. 60k i cały czas drożeją.

Popatrz na zdjecia hamburgerow np. w maku a pozniej w reku... - to jest dopiero rzeczywistosc 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, machlo napisał(-a):

Nowy nabytek
 

Graty! Chyba najbardziej dostępny z 41mm. Mnie się podoba z tymi indeksami bobrowymi. A małżonka zapisała się na srebrny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na zdjecia hamburgerow np. w maku a pozniej w reku... - to jest dopiero rzeczywistosc

Przy cenie maka jestem w stanie to przeboleć, tam zresztą ważniejszy jest smak.
Tutaj czuję się jednak trochę zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, facecik napisał(-a):

Graty! Chyba najbardziej dostępny z 41mm. Mnie się podoba z tymi indeksami bobrowymi. A małżonka zapisała się na srebrny.

 

To jest 36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, facecik napisał(-a):

Wybacz😃

 

Nie czuję urazy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, machlo napisał(-a):

Nowy nabytek
 

Gratuluję zakupu czarnego bobera!:)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, machlo napisał(-a):

Nowy nabytek

2662bb08df7b896366f9d606bd524a49.jpg

Gratuluję! Zdradzisz rozmiar nadgarstka?

Czekałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2021 o 18:09, mario1971 napisał(-a):

Trza było brać, jak jeszcze dawali rabaty, bo zegarki leżały i się kurzyły. Dodatkowy smaczek to ruletka w datowniku.

...

Świetna wersja. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.