Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny jest - jedna z najlepszych konfiguracji. Szczerze gratuluję! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

 

 

Nooo, prawie jak mój SKX 007 :)

A na poważnie, to gratuluję nabytku, jest świetny :wub:

 

BTW w Aparcie w Arkadii sprzedają Rolexy ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić
F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.thumb.jpeg.870215e3be924cba6813dad1b3db1a08.jpeg
3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.thumb.jpeg.363b7f4940bf1d0ab79cb2e55e264377.jpeg
5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.thumb.jpeg.1cd0c3d850e6298b7f45c10f7cbe9dfb.jpeg

Najlepszy, żebym miał taki gdzie nosić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, robert_gda1 napisał(-a):

Jaki rozmiar ?

41, mam reke 19,5 cm :)

 

Dziękuję!
 

Kupowany w Rafflesie, Breitling w Aparcie w Arkadii :) 

 

Bugs, ja nie mam. Ale uznałem, ze lepiej mieć w te stronę problem niż mieć gdzie nosić, ale nie mieć DJa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zestaw - Datejust i Audi S, jeśli 93 to rok urodzenia to zazdroszczę pracy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

 

 

 

 

To mówisz, że po dwóch latach zerkania, można już taki kupić 😁 No to zaczynam spoglądać.

 

A serio to gratuluję, też mi od jakiegoś czasu chodzi po głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Tom87 napisał(-a):

Piękny zestaw - Datejust i Audi S, jeśli 93 to rok urodzenia to zazdroszczę pracy ;)

Tak, Audi starsze od Breitlinga, nie ma co ;) 
 

Ja niepotrzebnie zająłem się vintage, bo trochę mnie rozproszyło. W 18/19 było się po suba czy pepsi ustawiac :D Ale coś tam nadrobimy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

Ja niepotrzebnie zająłem się vintage, bo trochę mnie rozproszyło. W 18/19 było się po suba czy pepsi ustawiac :D Ale coś tam nadrobimy 

Gratuluję!!! Nie wiem ile czekałeś, ale to czekanie chyba trochę przywiązuje do zegarka. Ja byłem telefonem w sprawie odbioru mocno zaskoczony i niestety trafił się on w najmniej korzystnym finansowo momencie.

Nie mam pewności czy w 2018 zapisałbyś się na pepsi, na suba na pewno dałoby radę. Dalszego spełniania marzeń życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.jpeg

3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.jpeg

5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.jpeg

Piękna referencja, gratuluje. Ile czekałeś na to cudo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Ten niebieski miażdży w DJach, no i wiadomo najbardziej prawilna konfiguracja.

 

Otóż to! Chyba jedyny z nowych Rolexów, na którego sam bym się skusił, to właśnie DJ w takiej konfiguracji, tylko że...

24 minuty temu, Tommaso napisał(-a):

Gratuluję nowych nabytków, Ex świetny, a DJ wiadomo, w najładniejszym kolorze. :)

A w słońcu to aż chce się na niego patrzeć:

 

 

... w 36mm jak u @Tommaso ;)

 

Tymczasem ja zaczynam sobie przypominać jak wielki problem sprawia robienie "czystych" fot zegarkom z szafirem i czarną lakierowaną tarczą :P

 

4-1.jpg


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MasterMind Nie miałem w ręku tej referencji, tarcza jest lakierowana jest w pięciocyfrowych subach? W moim 214270 jest bardziej mat/półmat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to typowe "glossy black", głęboka połyskliwa czerń z delikatnie wzniesioną białą czcionką napisów i ledwo zauważalnym wklęśnięciem w centrum tarczy przy osadzeniu wskazówek.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Piękna referencja, gratuluje. Ile czekałeś na to cudo?

Miałem czekać 6-9 miesięcy. Wyszło tak szybko, że nie zdążyłem puścić Omegi (bazarek) i musiałem wspomóc się „Bocianem” :D

facecik, dokładnie w takim momencie teraz jestem, ale stwierdziłem, że Krukowi się nie odmawia :)

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Michal93 napisał(-a):

Zegarek, który spodobał mi się 2 lata temu i ciagle siedział w głowie. Popularny konfig, ale co zrobić :D

F4E87972-2975-4006-9FD7-378A3F833773.jpeg

3AE558AE-35D4-4222-9C1C-49C9DAF7B4CC.jpeg

5E31410B-3DBC-413E-857B-89EA8C32F574.jpeg

 

Gratuluję! Piękny. Czekam na taka sama konfigurację tylko w 36 mm. Chyba, ze 7 kwietnia oglosza ze wraca Ex 36 mm to wtedy bede miał powazny dylemat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twojej 41mm wygląda jak 36mm :D Musiałem się dobrze przyjrzeć by stwierdzić która to wersja :D


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, nicon napisał(-a):

To samo miałem :D. Ale tutaj ładnie widać że DJ 41 to jest rozmiar dla nadgarstków 19cm+ bo wygląda proporcjonalnie, czyli jak 36mm u przeciętniaka.

Jako posiadacz nadgarstka 18 plus nie potwierdzam - 36 wygląda jak bransoletka, zaś niecałe 40 mm DJa41 wygląda jak współczesny, uniwersalny Rolex na każdą ( poza pływaniem) okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Jako posiadacz nadgarstka 18 plus nie potwierdzam - 36 wygląda jak bransoletka, zaś niecałe 40 mm DJa41 wygląda jak współczesny, uniwersalny Rolex na każdą ( poza pływaniem) okazję.

Bez foty brzmi to jak półprawda ;) 

 

A to niby dlaczego DJ powinien unikać wody?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.