Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak spekulują z tą górą. Jako, że Exa mam to jak to powiedział klasyk "róbta co chceta". ;) Imo będzie ceramika w Ex II. Od jakiegoś czasu pięciocyfrowy Polar za mną chodzi, może trzeba brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, nicon napisał(-a):

Ta góra w 6sek. to chyba Everest, co wskazywałoby być może na update Explorera. Fajnie jakby zrezygnowali z 39mm i tak jak z OP czy DJ zrobili wersje 41 i 36. Jak ten nowy ExII będzie miał ceramiczny bezel, co byłoby stylistyczną i funkcjonalną porażką, to aktualny leci to the moon.

Też liczę na to, że z Explorerem zrobią to co z OP. Wtedy obecna referencja zrobi thirty seconds to Mars 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka
W dniu 1.04.2021 o 16:22, eye_lip napisał(-a):

To nie kwestia wolności wypowiedzi tylko jej formy, choć jak chcesz znać moje zdanie to z czasem doszedłem do tego że jak mi się coś nie podoba (w kwestii czyjegoś wyboru, gustu) to nie komentuję że mi się nie podoba albo nie pasuje (chyba że ktoś pyta o zdanie). 

 

Nikt Kolegi nie pytał o zdanie:

cyt.

"Nie trzeba nic oglądać na żywo, aby ocenić że to nie jest zegarek ze zintegrowaną bransoletą, a klasyczną koperta lange z bransoletą wychodzącą poza ucha, która wygląda koszmarnie i wizualnie nie jest zintegrowana, o tym jak się łamie co widać na powyższym foto, nie wspominając ( i o tym że kąt skosu uch koperty zewnętrznych nie jest prawidłowo kontynuowany na bransolecie). Bransoleta przez to poszerzenie jest za masywna do średnicy koperty.  "

To o Odyseuszu.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda Panie, daj coś ciekawszego. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.04.2021 o 16:22, eye_lip napisał(-a):

To nie kwestia wolności wypowiedzi tylko jej formy, choć jak chcesz znać moje zdanie to z czasem doszedłem do tego że jak mi się coś nie podoba (w kwestii czyjegoś wyboru, gustu) to nie komentuję że mi się nie podoba albo nie pasuje (chyba że ktoś pyta o zdanie). 

 

58 minut temu, mkuka napisał(-a):

 

Nikt Kolegi nie pytał o zdanie:

cyt.

"Nie trzeba nic oglądać na żywo, aby ocenić że to nie jest zegarek ze zintegrowaną bransoletą, a klasyczną koperta lange z bransoletą wychodzącą poza ucha, która wygląda koszmarnie i wizualnie nie jest zintegrowana, o tym jak się łamie co widać na powyższym foto, nie wspominając ( i o tym że kąt skosu uch koperty zewnętrznych nie jest prawidłowo kontynuowany na bransolecie). Bransoleta przez to poszerzenie jest za masywna do średnicy koperty.  "

To o Odyseuszu.

pozdr.

Prawda, tak jak kij, ma dwa końce. Co nie?  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Markiza napisał(-a):

To stawiam na NOWEGO GMT. 

 

76F70B97-4A9E-48CD-81BE-1FBDABF7C0AB.jpeg

I tak „stawiasz” z powyższego zwiastunu 🤦🏻‍♂️

Ps. Też jestem w mniejszości, która niekoniecznie wybiera bransoletę 😁

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Krystian napisał(-a):

I tak „stawiasz” z powyższego zwiastunu 🤦🏻‍♂️

Ps. Też jestem w mniejszości, która niekoniecznie wybiera bransoletę 😁

Nie. Akurat ten zwiastun nic nie wskazuje na Gmt. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mkuka
13 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Nuda Panie, daj coś ciekawszego. 

Masz Panie całkowitą rację. Ale nic ciekawszego nie znalazłem.

Ocena na podstawie fotki i przez pryzmat bransoletki czy paska to nic ciekawego i nudne jest,

Dziękuję za zrozumienie i samokrytykę.

pozdr.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim milosnikom eRki - wesolych i zdrowych swiat zycze 😎

wielkanoc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ile lat następowała w przeszłości wymiana modeli OP? Nie jestem fanem bobrów i chociaż niemal zdecydowałem się na 41 silver to ciagle chodzi mi po głowie to, czy warto się wstrzymać i poczekać na kolejna premierę licząc, ze bobry znikną.. pozdrawiam i Wesołych Świat wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bobry będę panować przez co najmniej 10 lat :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym się zapisał na boberka, ale po co mi to? Czas na spanko. Wesołych i zdrowych!

 

IMG_20210403_2356326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubi, fajna fotka Tobie wyszła. Spokojnych i Zdrowych, reszta na ten moment się nie liczy ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Hubi, fajna fotka Tobie wyszła. Spokojnych i Zdrowych, reszta na ten moment się nie liczy ;)

Dzięki. To kwiaty wszystko ratują. Od znajomych z forum dostaliśmy 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, nicon napisał(-a):

Przyznanie się do błędu w sprawie koperty Submerynera zajęło 10 lat, wiec można nie dożyć 😬


No i poprawiając ucha popsuli bransoletę. ;)

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, tbn napisał(-a):


No i poprawiając ucha popsuli bransoletę. ;)

 

Nie popsuli tylko stworzyli sobie opcję by za kolejne 10 lat coś ulepszyć ;) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ucha i bransoleta to ewidentne wpadki ostatnich dwóch referencji, to przyznam, że nie wiem co mogliby zamiast błyszczącej ceramiki. Z jednej strony gryzie mi się to z korzeniami Suba jako toolwatcha, a z drugiej nie mam pojęcia jakie inne materiały mogliby zastosować we współczesny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam sie bardzo powaznie nad zakupem Rolexa Explorer II Polar (216570). Szukalem nieco online i zakup w cenie ponizej sklepowej jest trudny (lub niemozliwy jak szuka sie na chrono24 :) lub wiaze sie z importem z US.

W zwiazku z tym mysle o nowym. Pisalem do W.Kruka, dostalem informacje, ze czas oczekiwania 12-15 mcy, cena ustalana przy odbiorze, nie wspomnieli o zaliczce.

 

Abstachujac od kuriozum zapisow na zegarek w ogolnosci, czy to normalna procedura? Jaka mam gwarancje, ze kiedykolwiek sie doczekam, czy mam cisnac na zaliczke i jakas umowe? Macie jakies doswiadczenia w takim zakupie po zapisie w Kruku?

 

Gdzie ewntualnie moge zakupic w PL legalnego i autentycznego Rolexa?

 

Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.