Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Rolex obstawia powrót do mniejszych średnic, wszystkie mowinki dla DJ są tylko w 36mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest zaskakujące, w pozytywny sposób. Nie rozumiem tylko, czemu nie zostawili 39mm Exa, dla mnie i dla wielu 36mm jest zwyczajnie za mały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej obstawia dogodzenie wszystkim kobietom. Obecnie 36 mm wybierają niemal wyłącznie zegarkomaniacy pewnie z 1-5% klientów lub właśnie kobiety 95-99%.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak zawsze w około 6-36 miesięcy, a zamówić można już dziś.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na fali pomniejszania nie zmniejszyli Exa II do 40mm. Może dojdą do tego z 10 lat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni ten nowy EXII ? domalowali w końcu wskazówki ?  Kruk przyjmuje zamówienia telefonicznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic nowego - ciekawego dla męskiej części nie pokazali. Można wracać do pracy.

2 minuty temu, Muzzy napisał(-a):

Czym się różni ten nowy EXII ? domalowali w końcu wskazówki ?  Kruk przyjmuje zamówienia telefonicznie ?

Dostał nowy werk 3285 z 70h rezerwą chodu.

 

A rynek już windował ceny ref. 216570 w kosmos. Teraz będę musieli szybko je przecenić i wyprzedać  :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to akurat bardzo pasuje, zamówiłem 216570, dostane 226570 z lepszym werkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

...

A rynek już windował ceny ref. 216570 w kosmos. Teraz będę musieli szybko je przecenić i wyprzedać  :lol:

:lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Ex II mają:

1. Nowe mechanizmy.

2. Czarna wersja nie ma wskazówek czarno-srebrnych tylko całe srebrne (w sensie kolor bo są z białego złota).

4. Biała wersja ma teraz też czarne, ale już nie błyszczące tylko matowe obwódki wskazówek i indeksów. IMHO wygląda to super!

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to akurat bardzo pasuje, zamówiłem 216570, dostane 226570 z lepszym werkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się, ale z 2 str subtelność w zmianach to najbardziej rolexowa rzecz. Dobrze ze zagrali na nosie podbijajajacym ceny expa II (na plotce ze polar będzie discontinued w obecnej wersji). Anyway nowy Polar super.

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Nowe Ex II mają:

1. Nowe mechanizmy

2. Czarna wersja nie ma wskazówek czarno-srebrnych tylko całe srebrne (w sensie kolor bo są z białęgo złota i tak_

4. Białą wersja ma teraz matowe obwódki wskazówek i indeksów zamiast czarnych. IMHO wygląda to super!

W czarnej wersji wskazówka GMT jest cała pomarańczowa - naprawili błąd, który był w poprzedniej wersji - poszarpana czarna farba na odcięciu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jan napisał(-a):

Zawiodłem się, ale z 2 ste subtelność w zmianach to najbardziej rolexowa rzecz. Dobrze ze zagrali na nosie podbija jajacym ceny expa na plotce ze polar bedzie discontinued w obecnej wersji

 

A ja wręcz przeciwnie, miło zaskoczony jestem. Takie mikrozmiany i to był przecież kiedyś wyróżnik Roleksa w porównaniu do innych marek. 

2 minuty temu, RysiekOchodzki napisał(-a):

A tymczasem 214270 zaczynają znikać z Chrono...

 

Zaczyna się spekulacja. Na logikę nie wiadomo dlaczego prosty jak cep zegarek w stali miałby iść mocno do góry, ale logiki tutaj już nie ma. Obstawiam, że Rolex wróci do większego Explorera ale już 40/41mm, więc 39mm może za 50 lat będzie miał jakiś potencjał kolekcjonerski. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel

Edytowane przez Boogie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nicon napisał(-a):

Ceny na chrono już pompowane od tygodnia, i co teraz, jak zareklamować tego starego jako ten lepszy niedostępny 😭, niech giną.

 

Mnie się te nowości bardzo podobają, powstał idealny Explorer, 36mm z nowym mechanizmem 3230. Jedyny Rolex z linii professional który bym kupił gdyby nie to że 5-cyfrowe Suby, Ex II i GMT nadal są lepsze :D. Bardzo fajny też ten "palmowy" DJ 36mm i ten niebieski w cegiełki.

 

Spodziewałem się że zrobią 36mm, ale 39mm zostawią. Ale powinieneś się cieszyć, bo jakbyś jednak kupił kiedyś tego 5-cyfrowca, to teraz Twój staje się lepszą walutą :).

 

Płakał nad wzrostem ceny nie będę. ;) Ale literalnie ja miałem wrażenie, że trochę przepłacam kupując go po cenie z metki - mały rabat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Generalnie ten rok dedykowany Paniom w Rolexie. ( ex 1 i tarcze w DJach 36 )  A 36 mm Explorer to fajny jest ale z trytem choć nadal za mały. Za pożegnanie 39 mm w Ex i OP ktoś jeszcze kiedyś zapłaci stanowiskiem  😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, memento mori napisał(-a):

Nowe Ex II mają:

4. Biała wersja ma teraz matowe obwódki wskazówek i indeksów zamiast czarnych. IMHO wygląda to super!

Wskazy i indeksy nadal są czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@sanik Tak, ale teraz są matowe, a nie błyszczące. Myślę, że na żywo kontrast będzie jeszcze większy niż w obecnym modelu.

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nicon napisał(-a):

Ale przecież jest OP41, nawet lepszy, bo 39mm już za rok będzie za mały, ludzie tak teraz puchną, szczególnie w USA.

Ci co puchną, nie dożyją pierwszego serwisu, niezależnie od szerokości geograficznej. A mniejszy zegarek, sportowy samochód,  ulubione spodnie :-)))  to zawsze miły motywator do dbania o siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie wszystkie nowości dostaną po cichu wewnętrzne AR. Wtedy trochę na siłę te zachwyty nad Ex I 36 mm. Co to za Explorer z AR (nawet w środku). Nadal niekoszerny 😛 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.