Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, szumi napisał(-a):

Tylko tylko on miał granatowa tarcze a nie czarna.

 

Jestes pewien?

https://www.chrono24.pl/rolex/rolex-gmt-master-ii-blro-white-gold-pepsi-bp-032016--id18988756.htm

 

1 minutę temu, Boogie napisał(-a):

nie bedzie możliwości zapisu na Pepsi, ta sama ref, tylko ewentualnie możliwość korekty zamówienia pod inną bransolete

Wiesz czy tak myslisz?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, desmo napisał(-a):

Historycznie Pepsi „musi” być na jubilee

 

Przytoczysz tę historię? Przeglądam jej karty, ale jakoś nie widzę tam jubilee na pierwszych stronach. 😛 

 

A jeśli chodzi o gusta to 5-cyfrowe są fajniejsze dla mnie na jubilee, ale nowe ceramiczne chyba jednak na Oyster. Nowe jubilee jakoś mniej mi pasuje do nowej koperty. Oczywiście nie jest to deal breaker, ale fajnie że teraz jest "wybór". Można sobie wybrać, którego nie da się kupić 😄 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Przytoczysz te historie? Przeglądam jej karty, ale jakoś nie widzę tam jubilee na pierwszych stronach. 😛 A jeśli chodzi o gusta to 5-cyfrowe są fajniejsze dla mnie na jubilee, ale nowe ceramiczne chyba jednak na Oyster. Nowe jubilee jakoś mniej mi pasuje do nowej koperty. Oczywiście nie jest to deal breaker, ale fajnie że teraz jest "wybór".

Mówię naturalnie o najnowszej, ceramicznej historii. Zostaliśmy w niej pozbawieni wyboru by Rolex mógł skosić premium za złoto. Choć mnie też najbliżej jest do takiego podziału Pepsi/jubilee, Batman - oyster. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, artme napisał(-a):

https://www.rolex.com/watches/gmt-master-ii/all-models.html#p=1
tak

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, memento mori napisał(-a):

...Nowe jubilee jakoś mniej mi pasuje do nowej koperty.

No dla mnie kiepsko nie wyglada 😉

 

sss.jpg

 

 

13 minut temu, szumi napisał(-a):

To jeszcze raz - wg mnie starszy model pepsi w bialym zlocie nie mial granatowej tarczy, tylko dopiero nowy model a Ty jak rozumiem sadzisz inaczej?

 

14 minut temu, nicon napisał(-a):

Czyli wyruchają tych co stali od 2 lat, może się ogarną i kupią jakiś normalny, dostępny zegarek, a nie aktywa spekulacyjne xD

Nie rozumiem.

Na jubilee ludziska sie zapisali w takiej ilosci, ze musieli pozamykac listy a teraz wypuszczaja nowa wersje na ktora mozna sie zapisac, wiec kogo wyruchali??

Mysle, ze strasznie duzo u Ciebie uprzedzenia do tej sutuacji na rynku i podejscia, ze R kogos "rucha" a jakby nie bylo nagle tylu chetnych, to byloby jak dawniej, wiec to nie Rolex a "my" (kupujacy) sami sobie zgotowalismy taka sytuacje a Rolex zwyczajnie nie zwiekszyl produkcji 🙂

A co do "ruchania", to bardziej trafnym przykladem jest PP - firma, ktora w moich oczach nigdy przez swoje traktowanie klienta nie odzyska utraconego blasku.

 

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nicon napisał(-a):

No ale można się zapisać na obydwie wersje czy tylko na tę z oysterem? Bo jeżeli na obydwie, to jakim sposobem sprawiedliwe byłoby zaoranie kolejki i ponowne zapisy skoro to ten sam model?

 

A jaki jest problem z Nautilusem? Tutaj chyba lepiej to rozwiązali, że kontrolują jakoś dystrybucję dla najlepszych klientów, a nie rozdają handlarzom na lewo i prawo jak Kruk.

 

Nie pytalem o jubilee, bo taki mam, wiec nie wiem, jednak dla nich jest to inna referencja, wiec kolejki mysle, ze sa otwarte tylko na oystera.

 

PP lepiej rozwiazal??? No tak - przeciez nie mozna kupic nowego na chrono za pol miliona, nie? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, artme napisał(-a):

No dla mnie kiepsko nie wyglada 😉

 

 

Rendery i zdjęcia, które się robi i obrabia po kilkanaście minut to jedno, a rzeczywistość to drugie. Poza tym napisałem "mniej mi pasuje" a nie "kiepsko" jak sugerujesz 😉 Nie twierdzę, że w realu wygląda to źle. Po prostu Oyster bardziej mi leży w ceramicznych GMT.

 

Zwróciliście uwagę, że stare GMT na jubilee będą bez AR, a nowe na Oyster prawdopodobnie będą z AR? O ile mi wiadomo Rolex nie pisał nic oficjalnie o AR na szkle na swojej stronie i w broszurach PDF, więc wszystko się okaże jak pierwsze sztuki trafią do ludzi lub spostrzegawczych dziennikarzy (przy premierze Suba nikt z nich nie napisał, że dostały AR).

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to znaczy że na pepsiaka można się teraz znów zapisać? 

Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bibbi napisał(-a):


Można.

O super, może za parę lat uda się zrealizować marzenie😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na chrono24 najtańszy ex1 od prywatnego sprzedawcy już za ok 35k... Zaczynam wierzyć, że nie zawsze muszę umoczyć na zakupie zegarka 😉

Oczywiście piszę o 39mm P+P

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisać się można chyba tylko na Pl. 3 krzyży?

Punkty w galeriach są chyba pozamykane. Czy otwierają „na telefon”?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

No ale można się zapisać na obydwie wersje czy tylko na tę z oysterem? Bo jeżeli na obydwie, to jakim sposobem sprawiedliwe byłoby zaoranie kolejki i ponowne zapisy skoro to ten sam model?

 

A jaki jest problem z Nautilusem? Tutaj chyba lepiej to rozwiązali, że kontrolują jakoś dystrybucję dla najlepszych klientów, a nie rozdają handlarzom na lewo i prawo jak Kruk.

Można zapisać się tylko na Oyster. Zarówno batmana, jak i pepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, szuwi napisał(-a):

A na chrono24 najtańszy ex1 od prywatnego sprzedawcy już za ok 35k... Zaczynam wierzyć, że nie zawsze muszę umoczyć na zakupie zegarka 😉

Oczywiście piszę o 39mm P+P

Dopóki nie spieniężysz nic nie tracisz ani nie zyskujesz. Liczy się tranzakcja:)

Ależ Rolex strolował fliperów i handlarzy=) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, I_love_britney napisał(-a):

Dopóki nie spieniężysz nic nie tracisz ani nie zyskujesz. Liczy się tranzakcja:)

Ależ Rolex strolował fliperów i handlarzy=) 

Nie planuję sprzedawać, ale mogłem Żonie pokazać, jak ze mnie teoretycznie dobry fliper 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem zapisać się na Pepsi na oyster. Można to zrobić przez telefon (nie wiem do kiedy, bo powiedziano mi, że "dziś zapisy są otwarte"), w ogóle to dodzwoniłem się dopiero po jakichś 30 minutach do salonu. No i zapis wygląda podobnie jak poprzednio przy okazji subów, teraz to jest tylko deklaracja chęci zakupu, potem ma być robiona lista, jakaś weryfikacja klienta i dopiero na koniec będzie można iść podpisać papiery o złożonym zamówieniu.

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu nowości i kolejki, wiec dla odmiany moja „nowość”. Chyba już jestem gotowy do eksploracji terenów wszelakich. ;)

 

8C6E8193-7035-42E6-8C9B-FE65C6F5D79F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzut na taśmę wykonany, weryfikacja za jakiś czas i zobaczymy. Ja tam nie mam problemu z procedurami zapisowo-korygującymi Kruka. Mogę czekać i nie uwłacza mi to. Jak ktoś chce, to niech kupuje inny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do Poznania w sprawie Batmana. Z informacji od miłej Pani wstępna chęć rezerwacji przyjęta i ostateczne zapisy w przyszłym tygodniu. Zapisy tylko osobiście. 


The Ringing of The Division Bell Had Begun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, facecik napisał(-a):

O super, może za parę lat uda się zrealizować marzenie😊

Zanim ci dostarczą, to zdążą zmienić na kolejny model🤪.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Zanim ci dostarczą, to zdążą zmienić na kolejny model🤪.

😉 Jestem przykładem, że źle się na tym nie wychodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez kiedyś bardzo chorowalem na własnie taką konfigurację (wimbledon dial, jubilee + fluted bezel) i nawet mialem zamawiac, ale niestety nie ma go w rozmiarze 36mm co mnie powstrzymalo i zapisalem sie na cos innego. Niemniej jednak piękna konfiguracja.


Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



No i już jest 36 z tarczą wimbledon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już jest 36 z tarczą wimbledon
Juz tez wlasnie obczailem ze zrobili. Bardzo mnie to uradowalo! Bedziemy intensywnie myslec. Na razie czekam na cos innego, ale tego wlasnie dj tez rozwazam.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.