Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, poiuyt napisał(-a):

 

A na jakie modele już nie ma zapisów?

GMT Master II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejek już nie ma, więc pewnie część osób ze starej listy zwyczajni nigdy swojego zegarka nie zobaczy. Podobnie jak jest z Daytoną. 

@KapoPi Ta wskazówka godzinowa to tak krzywo wycięta, czy tylko ma zdjęciu tak wyszło. lume pip tez jakiś grubą obwódkę ma. nie żeby się czepiał.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na explorera 36 zapisalem sie dzisiaj bez problemu...dziwne kupowanie, zegarka nie ma, obejrzec nie mozna...ale drzwi otwiera butler..zobaczymy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
27 minut temu, tbn napisał(-a):

Kolejek już nie ma, więc pewnie część osób ze starej listy zwyczajni nigdy swojego zegarka nie zobaczy. Podobnie jak jest z Daytoną. 

@KapoPi Ta wskazówka godzinowa to tak krzywo wycięta, czy tylko ma zdjęciu tak wyszło. lume pip tez jakiś grubą obwódkę ma. nie żeby się czepiał.

chyba się czepiasz😝

D9CAC9C8-16D0-4768-BE9C-50BE544FBC66.jpeg

A76A9C7D-ED4C-4D6C-AD45-579657468AE7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, molar napisał(-a):

a na explorera 36 zapisalem sie dzisiaj bez problemu...dziwne kupowanie, zegarka nie ma, obejrzec nie mozna...ale drzwi otwiera butler..zobaczymy

 

 

Ile chcą za niego w Polsce?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, nicon napisał(-a):

  

Mam jedno pytanie, Kruk zapisał cię na listę na nowe Pepsi z oysterem. Masz Pepsi z jubilee odebrane zakładam gdzieś w ciągu ostatniego roku. Zakładam że oczywiście nie interesuje cię jedynie chęć szybkiego zysku, bo sam pisałeś że dobrze gdyby AD wyeliminował takie osoby z kolejek. Czy ten model tak Ci przypasował, że chcesz go mieć we wszystkich smakach i z pewnością zostawisz obydwa przez długie lata? Od razu mówię że nie mam tutaj interesu w skracaniu kolejki, bo sam nie stoję po żaden zegarek.

 

14 minut temu, nicon napisał(-a):

Z ciekawszych rzeczy, są już zdjęcia w realu tarcz w tych nowych DJ36, ten zielony "trawka" i plaster miodu niebieski są miodzio. Szczególnie niebieski 🥰. Czekam aż będą na wtórnym powyżej metki i z lojalności do marki Kruk zamówię obydwa 🙃.

Chleb z czosnkiem dzisiaj jadłeś czy jak? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, nicon napisał(-a):

  

Mam jedno pytanie, Kruk zapisał cię na listę na nowe Pepsi z oysterem. Masz Pepsi z jubilee odebrane zakładam gdzieś w ciągu ostatniego roku. Zakładam że oczywiście nie interesuje cię jedynie chęć szybkiego zysku, bo sam pisałeś że dobrze gdyby AD wyeliminował takie osoby z kolejek. Czy ten model tak Ci przypasował, że chcesz go mieć we wszystkich smakach i z pewnością zostawisz obydwa przez długie lata? Od razu mówię że nie mam tutaj interesu w skracaniu kolejki, bo sam nie stoję po żaden zegarek.

Nie zapisalem sie na nowe Pepsi - nie wiem skad to sobie ubzdurales - i co? Teraz jestem godzien traktowania mnie jak forumowego kolege a nie hiene czy handlarza? A nawet gdybym sie zapisal bez zadnych znajomosci i by mnie przyjeli pomimo, ze mam juz na jubilee, to bys mi uwierzyl, czy dalej budowal w swojej glowie swoje uprzedzenia?

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, nicon napisał(-a):

Z ciekawszych rzeczy, są już zdjęcia w realu tarcz w tych nowych DJ36, ten zielony "trawka" i plaster miodu niebieski są miodzio. Szczególnie niebieski 🥰. Czekam aż będą na wtórnym powyżej metki i z lojalności do marki Kruk zamówię obydwa 🙃.

 

 

To są prawdziwe zdjęcia? Wyglądają jak rendery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artme ja także dziękuję za cynk! Gdyby nie Twój wpis, pewnie bym nie zdążył :)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.04.2021 o 16:32, artme napisał(-a):

Sub na jubilee nie wyglada zle, jednak traci swoj "surowy" charakter i zaczyna byc bizuteryjny - ot i cala filozofia 😊

Z jednej strony tak. Jednak inna ikona jaką jest SKX, od lat jest na jubilee i wygląda 👍 I na pewno nie można powiedzieć, że nie ma surowego charakteru. 

 

 

20 godzin temu, memento mori napisał(-a):

...a ktoś może sobie z kolei w internetach napisać, że świecenie Steinharta jest na poziomie Casio Duro za 50 EUR i mają co poprawiać. Zatem skupmy się na faktach. Rozumiem, że masz SubC i obok Ocean 1 i wrzucisz nam jakieś fotki z testów na potwierdzenie?

Nic tak dobrze nie świeci jak Lum-Tec. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artme również dziękuję.
Dzięki Tobie zapisałem się na mój wymarzony zegarek 😉 Mam nadzieję, że doczekam 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sebak napisał(-a):

@artme również dziękuję.
Dzięki Tobie zapisałem się na mój wymarzony zegarek 😉 Mam nadzieję, że doczekam 😅

A już wiesz, że Ciebie przyjęto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

A już wiesz, że Ciebie przyjęto?

Nikt mi nie mówił w sklepie, że mam jeszcze czekać na potwierdzenie. Zapisywałem się osobiście. Przez telefon nie można było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sebak napisał(-a):

Nikt mi nie mówił w sklepie, że mam jeszcze czekać na potwierdzenie. Zapisywałem się osobiście. Przez telefon nie można było. 

No to jeszcze nie ma pewności, że jesteś na liście zakupowej. Zgłoszenie jest akceptowane przez centralę kruka.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawet jak cię nie skreśla za tydzień czy dwa, to możesz czekać i czekać. ;)

7 minut temu, machlo napisał(-a):

Jeszcze jedno zdjęcie porównawcze exp39 vs exp36 vs op36:
 

image.thumb.png.a7cc34b288f6b1f0c0fbd895d1c0e43a.png


Oprócz rozmiaru to jednak 39mm ma lepiej moim zdaniem rozłożoną tarcze. W 36mm wszystko się wydaje ściśnięte. Za to przejście bransoleta-koperta podoba mi się bardziej w mniejszym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzę na gmt rzucili a możliwość sky’a  się pojawiła i to w jubilee i przeszła bez echa. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, machlo napisał(-a):

Jeszcze jedno zdjęcie porównawcze exp39 vs exp36 vs op36:
 

W OP sa dłuższe ogniwa bransolety?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tbn napisał(-a):

A nawet jak cię nie skreśla za tydzień czy dwa, to możesz czekać i czekać. ;)


Oprócz rozmiaru to jednak 39mm ma lepiej moim zdaniem rozłożoną tarcze. W 36mm wszystko się wydaje ściśnięte. Za to przejście bransoleta-koperta podoba mi się bardziej w mniejszym. 

 

39mm zawsze wydawało mi się nieproporcjonalnie rozjechane i do tego napis Explorer na dole tarczy, zamiast klasycznie na górze. Natomiast nowa wersja ma większą i tłustszą czcionkę od starszych, napis Oyster Perpetual jest szerzej rozstawiony (na starym prawie zmieściłby się między indeksami 11 i 1, a na nowym jest szerzej) i rzeczywiście wygląda na bardziej stłoczoną niż stare 36mm.

 

7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

W OP sa dłuższe ogniwa bransolety?

 

Obstawiam raczej że to wina rendera - bransoleta przedstawiona jest bardziej na leżąco niż w dół.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nicon napisał(-a):

...  Jeżeli faktycznie robiłbym uczciwy algorytm do zapisów, który miałby odsiać ludzi którzy potencjalnie pozbędą się zegarka w ciągu roku, to tych dzwoniących w dniu premiery odrzucił bym od ręki, bo to 90% flipperzy, handlarze i miłośnicy niestali w uczuciach ;).

Ale dzień później kolejki są już zamknięte. Czyli tylko 10% by dostało szanse kupić nowość.   :(

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Z ciekawszych rzeczy, są już zdjęcia w realu tarcz w tych nowych DJ36, ten zielony "trawka" i plaster miodu niebieski są miodzio. Szczególnie niebieski 🥰. Czekam aż będą na wtórnym powyżej metki i z lojalności do marki Kruk zamówię obydwa 🙃.

 

3293924D-AF39-4BA5-BF71-4CA1C16123B4.jpeg.86fb4ef9a8c0e3ecf0b562af747876df.jpegE4D823E8-2BD6-4220-8DA3-5D05BC7C297D.jpeg.db384d67f796434050c8fc067719fc43.jpeg420E8662-4F3F-4784-A40D-56CFEDCB9608.jpeg.5686711272fe19c5ce6614836d44d180.jpeg1C14DB79-6D69-44C8-8EF6-3A134E56C7C7.jpeg.4624eba51517d0636c45283a12d79638.jpeg1BC2E8B8-D1C2-46FF-A934-E7EDD9089153.jpeg.8a6174642c51f0d844788dfef34ed5bb.jpeg3502B29F-F89C-4E3E-9DA9-759CBCB0978B.jpeg.d1bad6e0ab6bde41c9de8bb58381a9a0.jpeg

Ten niebieski tez mi się podoba . Kurcze dlaczego one nie maja 38-39 średnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.