Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KapoPi

Trochę nudy w codziennym wydaniu. Coś swieci nawet dzisiaj mimo tych ciemnych chmur🌝


 

to specjalnie edit dla @mario1971 , tez na rece :)

FB5C2308-BA26-4AE8-BE12-CB6B5F1F958B.jpeg

D0FDA308-9086-4CDD-83A7-4421F5AF088E.jpeg

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej wygląda na dłoni... :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś, jeszcze na przełomie lat 70/80-tych nosiłem ciuchy po starszym bracie, także wiem, jak to jest ;) 

charlie-chaplin-551733-GALLERY_600.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz
Ostatnio na pewnej polskiej grupie ktoś pytał o to jak DJ 36 wyglada na nadgarstku. Dodam , że nadgarstek był na moje oko 18+cm. Zegarek wyglądał bardzo słabo na tej wicie. Zdecydowana większość odpowiedziała ( super , perfekt , za***iscie ).
Kilka dni wcześniej ktoś pokazał ten dam zegarek ( DJ 36 ) na nadgarstku 16-16,5cm. I zmów odpowiedzi ( świetnie leży , idealny ) zresztą w/m tak było. Leżał super.
Pytanie , kogo okłamywali i jaki wpływ na ocenę ma firma zegarka ? Ciekaw jestem. Bo znam inne przykłady , nadgarstek 19+cm , zegarek 38mm , musi to dość śmiesznie wyglądać na żywo , ale oceny to , ah eh
Śmieszne to jest.
Bo można powiedzieć , że zegarek 38 mm to po młodszym bracie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy tu, by oprócz klepania się po dupskach, wymieniać się także swoimi wrażeniami na temat zegarkowej estetyki.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy tu, by oprócz klepania się po dupskach, wymieniać się także swoimi wrażeniami na temat zegarkowej estetyki.  

Ja rozumiem , 40mm na nadgarstku 16 cm tak samo śmiesznie wyglada , jak DJ 36 na witce 18+.
Pytanie było jaki wpływ na wybory i ocenę ma firma


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bartek79 napisał(-a):

5 digit rulez😉

 

 

Czy ja go widziałem na sprzedaż na FB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem , 40mm na nadgarstku 16 cm tak samo śmiesznie wyglada , jak DJ 36 na witce 18+.
Pytanie było jaki wpływ na wybory i ocenę ma firma


Sent from my iPhone using Tapatalk
Osobiście posiadałem Omegę vintage w rozmiarze 34mm. Po dłuższym zastanowieniu (wyglądała na zdecydowanie za małą na mój nadgarstek) poszła do ludzi.
 
Kiedyś ludzie chodzili w dzwonach, teraz za tak ubranym ludzie się oglądają. Moda się zmienia, nasze jej postrzeganie także. 
 
Co do DJ36, mierzyłem takiego i wg mnie źle nie wyglądał na moim 18,5cm nadgarstku. Ale osądźcie sami...

179a153351933c746225399f7ea39e7c.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub dobrze wygląda na większym nadgarstku. U mnie jest w miarę ale wolałbym mieć trochę więcej łapy do niego. Mierzyłem kiedyś yachmastera w 37mm i ten znów za mały :) ciężko dogodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście posiadałem Omegę vintage w rozmiarze 34mm. Po dłuższym zastanowieniu (wyglądała na zdecydowanie za małą na mój nadgarstek) poszła do ludzi.
 
Kiedyś ludzie chodzili w dzwonach, teraz za tak ubranym ludzie się oglądają. Moda się zmienia, nasze jej postrzeganie także. 
 
Co do DJ36, mierzyłem takiego i wg mnie źle nie wyglądał na moim 18,5cm nadgarstku. Ale osądźcie sami...

179a153351933c746225399f7ea39e7c.jpg&key=0991b9a4a0d28d9e645158ea5d558ebb9509b185bbd12ab9efa070a4b2604588


Mam takiej samej wielkości nadgarstek , 36mm nie do zaakceptowania. Mierzyłem żony zegarek. Teraz nie założę po skróceniu bransy. Nawet po otwarciu. Na zdjęciu wyglada ok , ale na żywo , plus moje odczucie , słabo. Zresztą żona tak samo uważa. Jest zegarkiem na mniejsza łapę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotrek39 napisał(-a):

 


Mam takiej samej wielkości nadgarstek , 36mm nie do zaakceptowania. Mierzyłem żony zegarek. Teraz nie założę po skróceniu bransy. Nawet po otwarciu. Na zdjęciu wyglada ok , ale na żywo , plus moje odczucie , słabo. Zresztą żona tak samo uważa. Jest zegarkiem na mniejsza łapę.
 

 

Tak wiem, że DJ36 jest nie dla mnie. Ale fajny był, super proporcje, no i ta ruletka. Jak nie jestem czegoś pewien, to staram się odpuszczać zakup. 

 

Ostatnio zdalnie - bez przymiarki kupowałem Sinna U50. Paru kolegów z naszego Forum lekko się po mnie przejechało, i w sumie to mieli rację. Sprzedałem go w końcu...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Osobiście posiadałem Omegę vintage w rozmiarze 34mm. Po dłuższym zastanowieniu (wyglądała na zdecydowanie za małą na mój nadgarstek) poszła do ludzi.
 
Kiedyś ludzie chodzili w dzwonach, teraz za tak ubranym ludzie się oglądają. Moda się zmienia, nasze jej postrzeganie także. 
 
Co do DJ36, mierzyłem takiego i wg mnie źle nie wyglądał na moim 18,5cm nadgarstku. Ale osądźcie sami...

 

 

Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze na ręce i do tego jest bardzo urokliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała ta Omega...

d133a0e92ee39c0d67ab4b7eecf669ae.jpgb6429ebd858e99e1d64b4910c0f755ea.jpgaff46ee6e1622aa88e02d5586d8573c5.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Moim zdaniem wygląda bardzo dobrze na ręce i do tego jest bardzo urokliwy.

Jednak lepiej na żywo zobaczyć i ocenić. Zdjęcia to zdjęcia.
Również uważam , że te DJ z fluted bezel są śliczne. Ilekroć jestem w AD i mają jakiegoś ciekawego na stanie , przymierzam i próbuje się przekonać. Niestety bezskutecznie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, takie miałem odczucia. Stąd rozumiem, że każdy ma swoje - inne spojrzenie i nosi to, co uważa, niezależnie od opinii otoczenia. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo ładna ta omega. Śliczna, classssico !
To były czasy... teraz takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodar

Również przymierzałem 36mm. Były dostępne od ręki.. ale podziękowałem. Zobaczcie sami, nie pasował do mnie ten zegarek, mam mała dłoń, nadgarstek również. Żle się w nim czułem, jakoś mi tak ginął na ręku, Zdecydowałem się na DJ 41. 

 

 

0.jpeg

Edytowane przez Wlodar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

...   Co do DJ36, mierzyłem takiego i wg mnie źle nie wyglądał na moim 18,5cm nadgarstku. Ale osądźcie sami...

Na tej fotce wygląda ok. 

Jednak do Twojej sylwetki jest zbyt mały. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):
Na tej fotce wygląda ok. 
Jednak do Twojej sylwetki jest zbyt mały. 

Uhmmmm.

eaa31f87cdc5aebdcd6d8165ba8b70fc.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego - truizm, ale tak jest.

Ja mam jakieś 18 - 18,5 cm nadgarstek i 36mm DJ z lat 70- tych nosiłem z przyjemnością i bez poczucia, że jest za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
6 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

@Wlodar jaki masz obwód nadgarstka ? na fotce wygląda bardzo dobrze 🙂 

Obwód to nie wszystko. Ważna tez grubość i dlugosc na płasko. A widać ze włodar jest trochę potężniejszej sylwetki po samym nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodar
27 minut temu, gszydlowsky napisał(-a):

@Wlodar jaki masz obwód nadgarstka ? na fotce wygląda bardzo dobrze 🙂 

Dziękuje za komentarz. Obwód mam 17,5. Jestem szczupłej budowy ciała, źle uchwyciłem fotkę. Nie mówię że te 36mm jest złe. ale dla mnie za małe, poszedłem do Europejskiego, zobaczyłem mówię za mały .. i dziękuje (trzy minutowa wizyta), nie urzekł mnie w ogóle. Przymierzałem wcześniej DJ 41 i wygląda wspaniale, i na niego się zdecydowałem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.