Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, artme napisał(-a):

Ale przyznac trzeba, ze wreszcie sie nie zrobilo nudno w naszym "spokojnym" watku 😂 Z braku mozliwosci zapisow zaczely sie pojawiac kastomowe i robione na zamowienie modele dla szejkow - ze chociaz poogladac i popodziwiac mozna... 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, lukebor napisał(-a):

emoji851.png
 

Mario będzie zazdrosny.  :lol:

 

Niech się nasi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, niech się dobrze nosi :)

Edytowane przez Pireus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, lukebor napisał(-a):

emoji851.png

No i super - gratki - wreszcie cos "nudnego" w tym watku 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukebor napisał(-a):

emoji851.png
 

Gratuluję 👍

W końcu jakiś niekastomizowany R 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie / Panie - dlaczego  większość z Was postrzega zegarek jako dobro najwyższe które należy pielęgnować jak zdrowie? ;) 

czy na Q&Q też tak uważacie? 
 

Czy moja historia jest aż tak nieprawdopodobna że większość z Was ją podważa ?

Dla wielu z Was zegarek za średnią krajową to szczyt marzeń, dla innych to uwieńczenie jakiegoś etapu ( często wzlotu finansowego) jednak są na tej ziemi ludzie którzy mają obojętny  stosunek do rzeczy materialnych w postaci np. zegarka, pióra bo tak jak Wy kupiliście sobie Q&Q ( marka zegarków dla każdego) tak oni mogą sobie kupić zegarek Rolex czy Cartier bez napinania się i myślenia a co się stanie gdy go zniszczą lub porysują. 
 

Nie mierzcie innych swoją miarą bo z mojej perspektywy Wasz świat przez takie zachowanie jawi się jako ślepy i ograniczony. Nie tak wyobrażałem sobie rozmowę tutaj. Nie takich ludzi oczekiwałem spotkać. 
Wstyd mi za was ale to nic nie zmieni.

To Was nie zmieni ale zmieniło moje spojrzenie na tych którzy tu się wypowiedzieli. 
za to Wam dziękuję i pozdrawiam  mimo wszystko serdecznie - Robert.
 

 

 

Edytowane przez Pireus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nam też jest przykro że musisz się tu męczyć z posiadaczami Q&Q w przeciwieństwie do towarzystwa z Rolexami i Cartierami w którym się obracasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Pireus napisał(-a):

Panowie / Panie - dlaczego  większość z Was postrzega zegarek jako dobro najwyższe które należy pielęgnować jak zdrowie? ;) 

czy na Q&Q też tak uważacie? 
 

Czy moja historia jest aż tak nieprawdopodobna że większość z Was ją podważa ?

Dla wielu z Was zegarek za średnią krajową to szczyt marzeń, dla innych to uwieńczenie jakiegoś etapu ( często wzlotu finansowego) jednak są na tej ziemi ludzie którzy mają obojętny  stosunek do rzeczy materialnych w postaci np. zegarka, pióra bo tak jak Wy kupiliście sobie Q&Q ( marka zegarków dla każdego) tak oni mogą sobie kupić zegarek Rolex czy Cartier bez napinania się i myślenia a co się stanie gdy go zniszczą lub porysują. 
 

Nie mierzcie innych swoją miarą bo z mojej perspektywy Wasz świat przez takie zachowanie jawi się jako ślepy i ograniczony. Nie tak wyobrażałem sobie rozmowę tutaj. Nie takich ludzi oczekiwałem spotkać. 
Wstyd mi za was ale to nic nie zmieni.

To Was nie zmieni ale zmieniło moje spojrzenie na tych którzy tu się wypowiedzieli. 
za to Wam dziękuję i pozdrawiam  mimo wszystko serdecznie - Robert.
 

 

 

I Ciebie też. 

Mi wolno bo ja zmieniam bezel w rolku śrubokrętem. 

A jak już będziesz miał zdjęcie otwartego zegarka z widokiem na mechanizm to pewnie wszyscy chętnie zobaczą 🙂

A póki co poobracasz się pewnie wśród szejków i zapomnisz o tym forum :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
31 minut temu, Pireus napisał(-a):

Panowie / Panie - dlaczego  większość z Was postrzega zegarek jako dobro najwyższe które należy pielęgnować jak zdrowie? ;) 

czy na Q&Q też tak uważacie? 
 

Czy moja historia jest aż tak nieprawdopodobna że większość z Was ją podważa ?

Dla wielu z Was zegarek za średnią krajową to szczyt marzeń, dla innych to uwieńczenie jakiegoś etapu ( często wzlotu finansowego) jednak są na tej ziemi ludzie którzy mają obojętny  stosunek do rzeczy materialnych w postaci np. zegarka, pióra bo tak jak Wy kupiliście sobie Q&Q ( marka zegarków dla każdego) tak oni mogą sobie kupić zegarek Rolex czy Cartier bez napinania się i myślenia a co się stanie gdy go zniszczą lub porysują. 
 

Nie mierzcie innych swoją miarą bo z mojej perspektywy Wasz świat przez takie zachowanie jawi się jako ślepy i ograniczony. Nie tak wyobrażałem sobie rozmowę tutaj. Nie takich ludzi oczekiwałem spotkać. 
Wstyd mi za was ale to nic nie zmieni.

To Was nie zmieni ale zmieniło moje spojrzenie na tych którzy tu się wypowiedzieli. 
za to Wam dziękuję i pozdrawiam  mimo wszystko serdecznie - Robert.
 

 

 

Ale Ty nierozumiesz ze rolexa poprostu nie da się doprowadzić do takiego stanu czy Ci to narysować? 60 letni egzemplarz dj który nie miał serwisu ponad 10 lat wygląda przy tym jak jakiś ideal😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie / Panie - dlaczego  większość z Was postrzega zegarek jako dobro najwyższe które należy pielęgnować jak zdrowie?  
czy na Q&Q też tak uważacie? 
 
Czy moja historia jest aż tak nieprawdopodobna że większość z Was ją podważa ?
Dla wielu z Was zegarek za średnią krajową to szczyt marzeń, dla innych to uwieńczenie jakiegoś etapu ( często wzlotu finansowego) jednak są na tej ziemi ludzie którzy mają obojętny  stosunek do rzeczy materialnych w postaci np. zegarka, pióra bo tak jak Wy kupiliście sobie Q&Q ( marka zegarków dla każdego) tak oni mogą sobie kupić zegarek Rolex czy Cartier bez napinania się i myślenia a co się stanie gdy go zniszczą lub porysują. 
 
Nie mierzcie innych swoją miarą bo z mojej perspektywy Wasz świat przez takie zachowanie jawi się jako ślepy i ograniczony. Nie tak wyobrażałem sobie rozmowę tutaj. Nie takich ludzi oczekiwałem spotkać. 
Wstyd mi za was ale to nic nie zmieni.
To Was nie zmieni ale zmieniło moje spojrzenie na tych którzy tu się wypowiedzieli. 
za to Wam dziękuję i pozdrawiam  mimo wszystko serdecznie - Robert.
 
 
 

Pytanie
Czy Ty naprawdę myślisz , że wchodząc z tym kiepsko wyglądającym zegarkiem do tego wątku , wciskając jakąś ciemnotę , będziesz wychwalany ? Czy Twój „kolega , książę , szejk „ ( nie został przedstawiony ) liczył na poklask ? Próbując zrobić ludzi , którzy się na tym znają ( nie ja , ja się nie znam ) w bambuko ? W jakim świecie żyjesz , i jaki masz cel w tym nie rozumiem. Poczułeś się lepszym ?
Bardzo to dziwne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Koledzy :-)
Nie powiem, wczorajszy telefon z Kruka nieco mnie...zaskoczył, bo przecież od zapisu minęło jakieś 1,5 miesiąca. No ale nie narzekałem, tylko udałem się grzecznie po odbiór. Podobno pierwszy egz. na Placu 3+.
To znak, że jednak zasady w Kruku się zmieniły.
Choć na Suba czekam od września

Sam zegarek w tej wersji łaził za mną już jakiś czas, miałem chwilę wersję z jubilee, ale na oyster to było moje marzenie. No a podobno marzenia warto spełniać, to i jest :-)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Pytanie
Czy Ty naprawdę myślisz , że wchodząc z tym kiepsko wyglądającym zegarkiem do tego wątku , wciskając jakąś ciemnotę , będziesz wychwalany ? Czy Twój „kolega , książę , szejk „ ( nie został przedstawiony ) liczył na poklask ? Próbując zrobić ludzi , którzy się na tym znają ( nie ja , ja się nie znam ) w bambuko ? W jakim świecie żyjesz , i jaki masz cel w tym emoji57.png nie rozumiem. Poczułeś się lepszym ?
Bardzo to dziwne emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jesteś gburowaty więc udam ze cię nie ma ...

35 minut temu, foti napisał(-a):

I Ciebie też. 

Mi wolno bo ja zmieniam bezel w rolku śrubokrętem. 

A jak już będziesz miał zdjęcie otwartego zegarka z widokiem na mechanizm to pewnie wszyscy chętnie zobaczą 🙂

A póki co poobracasz się pewnie wśród szejków i zapomnisz o tym forum :)

 

Z tej samej salaterki  już dwa pokazałem i co ? :) 
Mam wyciągnąć coś z wazy ? ;) 

nawet jak wyciągnę krolika z kapelusza to i tak się znajdą tacy co powiedzą że to chomik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pireus napisał(-a):

Jesteś gburowaty więc udam ze cię nie ma ...

To zacznij udawac, ze nikogo tutaj nie ma, bo sa tylko jak to nazwales gburowaci, slepi i ograniczeni (ot - takie skromne podziekowanie za pomoc 😊)

Po co sie z takimi zadawac?? Tylko zabrac zabawki i bawic sie z szejkami w Dubaju.

A tak na powaznie - prosiles o odpowiedzi - dostales. Nie lezaly Ci - wielka obraza... To chyba faktycznie nie forum dla Ciebie.

Amen.

4 minuty temu, marcinw7982 napisał(-a):

@lukebor Na jakiego Suba się zapisałeś?

Bez roznicy - i tak dostanie nowego 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Łuki graty!!!

Mniejszy, biedniejszy brat pozdrawia😁

 

23DC821C-E818-45FD-AE57-A685BA2CD94B.jpeg

Nowy Ex widzę, leży świetnie u ciebie. 
 

Batman tez daje radę. Sypnęło nowościami szybko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=13089]lukebor[/mention] Na jakiego Suba się zapisałeś?

124060

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

To zacznij udawac, ze nikogo tutaj nie ma, bo sa tylko jak to nazwales gburowaci, slepi i ograniczeni (ot - takie skromne podziekowanie za pomoc 😊)

Po co sie z takimi zadawac?? Tylko zabrac zabawki i bawic sie z szejkami w Dubaju.

A tak na powaznie - prosiles o odpowiedzi - dostales. Nie lezaly Ci - wielka obraza... To chyba faktycznie nie forum dla Ciebie.

Amen.

Bez roznicy - i tak dostanie nowego 😉

Artme - poczytaj siebie. Zadaje się z ludźmi z którymi chcę. To ze tu jestem nie oznacza że chce być taki jak oni. 
Uczepiłem się tego szejka chociaż nic o nim nie wspominałem. Sami sobie dorobiliście historie niczym Ojciec Rydzyk :)

 

29 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Pytanie
Czy Ty naprawdę myślisz , że wchodząc z tym kiepsko wyglądającym zegarkiem do tego wątku , wciskając jakąś ciemnotę , będziesz wychwalany ? Czy Twój „kolega , książę , szejk „ ( nie został przedstawiony ) liczył na poklask ? Próbując zrobić ludzi , którzy się na tym znają ( nie ja , ja się nie znam ) w bambuko ? W jakim świecie żyjesz , i jaki masz cel w tym emoji57.png nie rozumiem. Poczułeś się lepszym ?
Bardzo to dziwne emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Przy wypowiedziach jakie serwujesz większość by się poczuła lepsza. Żyję  właśnie w takim świecie - ale ty o nim możesz poczytać tylko w książkach których zapewne i tak nie rozumiesz skoro odpowiadasz sobie kolejne rozdziały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukebor przyłączam się do gratulacji, świetnie siadł Ci na nadgarstku. Dokładnie na takiego się zapisałem, czy w trakcie zakupu poruszony był temat okresu weryfikacji ? Tzn. czy osoby, do których do tej pory nie dzwoniono, mogą "spokojnie" czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy wypowiedziach jakie serwujesz większość by się poczuła lepsza. Żyję  właśnie w takim świecie - ale ty o nim możesz poczytać tylko w książkach których zapewne i tak nie rozumiesz skoro odpowiadasz sobie kolejne rozdziały

Dziwny typ z Ciebie
Napisałeś „ udam , że Cię niema „ a dalej do mnie uderzasz
Jak pisałem , dziwny jesteś


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nicon napisał(-a):

To pokażesz wreszcie to zdjęcie mechanizmu i certyfikat od serwisu czy będziesz się dalej tylko napinał?

Ale po co - przecież już zostałem oskarżony, osadzony i skazany :)

Widzisz różnica między nami jest taka że ty musisz być kolejny który neguje to co napisałem . A ja nic nie muszę ale za to mogę wszystko ;)

2 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Dziwny typ z Ciebie emoji57.png
Napisałeś „ udam , że Cię niema „ a dalej do mnie uderzasz emoji2369.png
Jak pisałem , dziwny jesteś emoji57.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziwny jest ten świat - jak to śpiewał nasz narodowy wieszcz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.