Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do gratulacji ! Kapitalne Daytony, ale moim zdaniem Explorer Kolegi Hylu też nie gorszy !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Dayton. 

 

 

5 godzin temu, gustaw6666 napisał(-a):

 

 

2 godziny temu, memento mori napisał(-a):

Jeszcze jedna i mamy negatyw Oreo 😂  ...

Długo czekaliście

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło zobaczyć, że wysypało na forum Daytonami. :)

 

Ja wrzuciłem Exa na gumę, przy tych upałach idealnie.

 

28310866-AF2A-4D77-A742-CDCFAE5E38B1.jpeg

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki. Dostawa spora

bo i mój sky przyszedł . Jak przed świetami. Z kolei turystyczne kierunki bieda. Dwie sztuki w salonie. Takiego stanu nie widziałem jeszcze nigdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zauważyłem chyba nowy trend: po strasznej biedzie wystawowej ostatnio u kilku dilerów u mnie można od niedawna zobaczyć popularne modele (ale też bez przesady, Dayton to nie mają😃), ale napisane jest przy nich "for exhibition only". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz... Rolex idzie swoimi drogami i jemu "niestety" wiele wypada i sie przebacza, wiec coz... ci, ktorym udalo sie zapisac musza "tylko"... cierpliwie czekac 😇

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tbn napisał(-a):

Wydaje mi się, że Piotrek się nie chwalił. Jak wpadać na forum to z takim zdjęciem. Świetny model. Jak kiedyś Daytona nie wywoływała u mnie emocji, to po zobaczeniu na żywo muszę przyznać, że to bardzo ładny zegarek. Zarówno w stali jak i ceramice. 

Nie, nie pokazywałem jej jeszcze. Pracy tyle,  że na forum od wielu miesięcy nie byłem. Daytona to niedawny nabytek, sprzed miesiąca. Czekałem 4 lata i 3 miesiące. 

 

Fajny zegarek, choć nr 1 pozostaje Pepsi. Ciekawszy koncept, bardziej wyróżniający się z tłumu.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna i mamy negatyw Oreo  Moje pierwsze wrażenie: ależ ta koperta jest obła (czego nie widać na zdjęciach), dopiero później się zauważa, że ucha po prawej są cieńsze od tych po lewej 
 
IMG_1149.thumb.jpeg.928f50a4e0006bb085f70749cc737ff6.jpegIMG_1148.thumb.jpeg.9b514419c5a7f1aae5bc138fed32b05a.jpeg

Gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

 

Długo czekaliście

 

 

Ja od złożenia "zamówienia" na przymiarkę czekałem jakieś 5-6 dni dzięki uprzejmości jednego z kolegów. 

"Tradycyjnie" to nie moja sztuka. 🤪

 

Co do modelu to fajna jako jedna z kolejnych w kolekcji, ale według mnie warta jedynie ceny na metce. O ile mógłbym przepłacić w granicy rozsądku czyli +20% za Suba, Pepsi, Cermita. O tyle za Daytonę już nie. Natomiast to co się na żywo rzuciło mi w oczy jako pierwsze to obłość koperty. Jej bok jest jeszcze bardziej zaokrąglony niż w OP. Asymetria uch nie rzuca się za bardzo w oczy. Świetny zegarek, ale bez opadu szczęki. Ponadto ten model IMO najlepiej wypada na gumie.  😉

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, memento mori napisał(-a):

 

 

Ja od złożenia "zamówienia" na przymiarkę czekałem jakieś 5-6 dni dzięki uprzejmości jednego z kolegów. 

"Tradycyjnie" to nie moja sztuka. 🤪

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi

Macie zwierzątka jakieś? Z moim nowym lokatorem😻

Screenshot_20210628-111348_Instagram.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne Daytony. 
Gratulaki dla MIŁOŚNIKÓW. 

SSZWAJCARZY nie tylko w zegarki umią. 
Dzisiaj nawet w piłkę wygrali. 👏👏👏


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Macie zwierzątka jakieś? Z moim nowym lokatorem
Screenshot_20210628-111348_Instagram.thumb.jpg.93d329a8cc2e8e1cf17dfd2ac1cef645.jpg
No jasne... d4d108ae2e52f51b37f095b04224ff58.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nicon napisał(-a):

Gdyby wszystkie Rolexy były dostępne na półkach, to Daytona biła by rekordy sprzedaży z lat 70. Zaskakuje mnie, że nikt nie narzeka, że to w sumie mały zegarek, ale chyba splendor tak przyćmiewa możliwość trzeźwej oceny. 
 

 

Tak, to mały zegarek, byłem zaskoczony, o ile mniejszy jest od GMT Mastera. Ja jednak nie mam parcia na wielkie zegary, lubię i takie i takie, zależnie od nastroju i ubrania. Jakby co, to mogę założyć choćby PO45, Zenith Pilot 45 albo Luminora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nicon napisał(-a):

Gdyby wszystkie Rolexy były dostępne na półkach, to Daytona biła by rekordy sprzedaży z lat 70. Zaskakuje mnie, że nikt nie narzeka, że to w sumie mały zegarek, ale chyba splendor tak przyćmiewa możliwość trzeźwej oceny. 
 

 

 

Ten rozmiar akurat, np. dla mnie to właśnie zaleta.

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nicon napisał(-a):

Gdyby wszystkie Rolexy były dostępne na półkach, to Daytona biła by rekordy sprzedaży z lat 70. Zaskakuje mnie, że nikt nie narzeka, że to w sumie mały zegarek, ale chyba splendor tak przyćmiewa możliwość trzeźwej oceny. 
 

 

27 minut temu, Mateo napisał(-a):

 

Tak, to mały zegarek, byłem zaskoczony, o ile mniejszy jest od GMT Mastera. Ja jednak nie mam parcia na wielkie zegary, lubię i takie i takie, zależnie od nastroju i ubrania. Jakby co, to mogę założyć choćby PO45, Zenith Pilot 45 albo Luminora.

 

13 minut temu, Smycel napisał(-a):

 

Ten rozmiar akurat, np. dla mnie to właśnie zaleta.

Ja bym powiedział, że taki bardzo "kompaktowy" - praktycznie na każdą rękę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar duzy, to narzekania, ze trend i moda na wielkie zegary. Zegar idealny rozmiarowo (nie za duzy nie za maly), to tez zle... jak dobrze, ze nie kazdy musi kupowac i sie meczyc 😋 Ja osobiscie jak kiedys przyjdzie z checia sie pomecze nawet narazajac sie na smiechy, ze za maly jak dla mnie 🤓

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, nicon napisał(-a):

Dla mnie ten rozmiar to oczywiście zaleta, szkoda że Speedy Pro nie ma takich wymiarów. Ale tutaj każdy ma łapę jak Tyson i wszystko co mniejsze od rozdętego cermicznego Suba uznawane jest za damskie, dlatego dziwi mnie, że Daytony nikt w ten sposób nie ocenia.

Bo większość nie ma szansy jej przymierzyć🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, beniowski napisał(-a):

Bo większość nie ma szansy jej przymierzyć🤣?

 

Trzeba znać chłopaków "z miasta". Ja tak wszystkie niedostępne zegarki przymierzam sobie. 😄 Najłatwiej ze złotymi Daytonami, które mają dziewczyny tych chłopaków, ale tu już trzeba być ostrożnym... 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

Trzeba znać chłopaków "z miasta". Ja tak wszystkie niedostępne zegarki przymierzam sobie. 😄 Najłatwiej ze złotymi Daytonami, które mają dziewczyny tych chłopaków, ale tu już trzeba być ostrożnym... 😜

To ja jednak wolę znaleźć niezależnego dilera handlującego zegarkami i sobie w sklepie przymierzyć niż zawierać takie przyjaźnie do celów przymiarki, bądź co bądź, dość zwykłego stalowego zegarka🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten rozmiar to oczywiście zaleta, szkoda że Speedy Pro nie ma takich wymiarów. Ale tutaj każdy ma łapę jak Tyson i wszystko co mniejsze od rozdętego cermicznego Suba uznawane jest za damskie, dlatego dziwi mnie, że Daytony nikt w ten sposób nie ocenia.

Daytona przez to , że ma pushes od chrono , plus gardę wydaje się i leży na ręce jak zegarek nieco większy. Może przez to nikt się nie czepia rozmiaru. A tak poza tym , próbowałem ją zmierzyć jaki ma rozmiar rzeczywisty , bezskutecznie


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

To ja jednak wolę znaleźć niezależnego dilera handlującego zegarkami i sobie w sklepie przymierzyć niż zawierać takie przyjaźnie do celów przymiarki, bądź co bądź, dość zwykłego stalowego zegarka🤣.

Ty to w ogóle do ostrożnych ludzi należysz - czytaj wątek z bronią ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.