Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, poiuyt napisał(-a):

To na te kolorowanki też się czeka? :)

 

Kolega był wczoraj i jak pytał, to na większe już ponoć nie przyjmują zamówień, a na 36mm kolorowanki jeszcze można...


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to wygląda jak Swatch na komunię dla dziecka albo jak dobieranie zegarka do torebki i butów w przypadku kobiety.
Każdy lubi co innego. Dla mnie Batman jest ideałem pomimo tego, że mocno się błyszczy. Sub to dla odmiany taki prawdziwy samiec alfa. Gdybym był młodszy lub miał więcej pierwiastków żeńskich, szedłbym jak w dym w kolorowe OP.

5cccc5cf7265176c4a49afbc8a3b429b.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Każdy lubi co innego. Dla mnie Batman jest ideałem pomimo tego, że mocno się błyszczy. Sub to dla odmiany taki prawdziwy samiec alfa. Gdybym był młodszy lub miał więcej pierwiastków żeńskich, szedłbym jak w dym w kolorowe OP.
 

I pewnie właśnie dla młodszej klienteli te bobry zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

I pewnie właśnie dla młodszej klienteli te bobry zrobili.

Ja chyba należę do tej młodszej klienteli i nigdy bym tego nie kupił 🤢 .

 

Chyba wolałbym każdy model, włącznie z Cellinim niż ta dyskoteke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby niebieski, a jednak czasem nie :D

90B0FD17-3A3C-413B-8538-3FD7AC3F39D0.jpeg

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Ja chyba należę do tej młodszej klienteli i nigdy bym tego nie kupił 🤢 .

 

Chyba wolałbym każdy model, włącznie z Cellinim niż ta dyskoteke

Masz na myśli konkretnie tego żółtka?

 

Błękitek wygląda całkiem całkiem...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Federer żywa tablica reklamowa: Rolex , Uniqlo. Pewnie chciał założyć Exa czy GMT, ale kazali żółtka. ;) Mnie się te nowe OP podobają, nie są zegarki dla mnie, ale fajny pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Masz na myśli konkretnie tego żółtka?

 

Błękitek wygląda całkiem całkiem...

Fakt, kolor fajny. Ale niestety jakoś psuje to odbiór tych zegarkow. Kojarzą się z jakimiś zabawkowymi zegarkami. Podobnie mam z RM, choć wiem że tam jest nieco inna bajka, ale chyba musieli by mnie skrzywdzić abym samemu sobie kupił takie coś. 

 

Dla kobietki pod niebieskie outfity, jak najbardziej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. One tak zabawkowo/odpustowo dla mnie wyglądają. Porównując błękitnego bobra do niebieskiego DJ mam wrażenie że jeden to Swatch a drugi poważny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe 28 lat i z OP to tylko granat i srebrny do mnie gadają. Moooooże ciemny zielony. Koral/zolty czy turkus niestety, ale nie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to w Katowicach w Silesii jest do kupienia złoty SkyDweller na Oysterflexie. Kawał zegarka i troche waży. Ale jakość Oysterflexa powalająca. 6e9d6d42f95db81a4ce949fdd314cff2.jpg&key=83676212630beb7e261c88c4d1fb1d9fb0f2d943464e02959e0d4d81122b3528

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Dokładnie. One tak zabawkowo/odpustowo dla mnie wyglądają. Porównując błękitnego bobra do niebieskiego DJ mam wrażenie że jeden to Swatch a drugi poważny zegarek.

Serio? A czym one tak się różnią od DJ? Że indeksy są podwójne i nie ma lupki + daty? Chyba więcej tam podobieństw niż różnic😆No chyba że porównujesz najbardziej elegancką wersję DJ z OP, tu się zgodzę.

Bardzo fajne są te nowe opeki, zwłaszcza niebieski. Dla mnie ogólnie są dużo fajniejsze niż EX1, w którym nie pasują mi wskazówki z "mercedesem" i arabskie cyferki. No ale bez tego EX1 byłby prawie że OP😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

...Ale jakość Oysterflexa powalająca.

Moze cos poprawili, ale ja tej "jakosci" nigdy nie widzialem 🤨

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze cos poprawili, ale ja tej "jakosci" nigdy nie widzialem
Może ja się nie znam, bo gum nie używam, ale była super miękka i wygodna. Nie spodziewałem się, że mi tak podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.06.2021 o 00:46, nicon napisał(-a):

Gdyby wszystkie Rolexy były dostępne na półkach, to Daytona biła by rekordy sprzedaży z lat 70. Zaskakuje mnie, że nikt nie narzeka, że to w sumie mały zegarek, ale chyba splendor tak przyćmiewa możliwość trzeźwej oceny. 
 

spacer.png

50% satysfakcji z Daytony to fejm i premium przy odsprzedaży ale poza tym to świetny, kompaktowy chronograf. A jak dla kogoś za mały, albo ktoś niecierpliwy, to zawsze może szukać Zenitha Chronomastera a jak dodatkowo za drogi to Heuera Autavię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
43 minuty temu, facecik napisał(-a):

Serio? A czym one tak się różnią od DJ? Że indeksy są podwójne i nie ma lupki + daty? Chyba więcej tam podobieństw niż różnic😆No chyba że porównujesz najbardziej elegancką wersję DJ z OP, tu się zgodzę.

Bardzo fajne są te nowe opeki, zwłaszcza niebieski. Dla mnie ogólnie są dużo fajniejsze niż EX1, w którym nie pasują mi wskazówki z "mercedesem" i arabskie cyferki. No ale bez tego EX1 byłby prawie że OP😉

Kurcze.. no ciężko się nie zgodzić - niby podobny ale ogólny odbiór całkowicie inny. Ciężko mi sobie wyobrazić 50 letniego Pana, w eleganckim ubiorze z takim Tiffanym na ręce. Z niebieskim DJ, jak najbardziej. 

 

Odpowie ktoś jaki rzeczywiście jest ten faktyczny rozmiar Daytony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Kurcze.. no ciężko się nie zgodzić - niby podobny ale ogólny odbiór całkowicie inny. Ciężko mi sobie wyobrazić 50 letniego Pana, w eleganckim ubiorze z takim Tiffanym na ręce. Z niebieskim DJ, jak najbardziej. 

 

Odpowie ktoś jaki rzeczywiście jest ten faktyczny rozmiar Daytony?

40 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, desmo napisał(-a):

50% satysfakcji z Daytony to fejm i premium przy odsprzedaży ale poza tym to świetny, kompaktowy chronograf. A jak dla kogoś za mały, albo ktoś niecierpliwy, to zawsze może szukać Zenitha Chronomastera a jak dodatkowo za drogi to Heuera Autavię .

Zapomniales o najblizszym bracie jakim jest nowy Tudor panda 😁

A co do fejmu, to obecnie jest on przypisany praktycznie do calej linii professional 😉 Ze stalowa Daytona mam najmniejszy problem, bo od kiedy pamietam zawsze byla nie do dostania i trzeba bylo na nia czekac, wiec az tak wiele sie nie zmienilo procz abstrakcyjnego wzrostu cen na rynku wtornym. Poza tym jak piszesz - to swietny kompaktowy chronograf bez wodotryskow etc., i hejtowac powinno sie nie sam zegarek a tych, co kupuja go wylacznie dla zysku a nie dla samej przyjemnosci noszenia 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, facecik napisał(-a):

Bardzo fajne są te nowe opeki, zwłaszcza niebieski.

Dla mnie srebrny ze złotymi indeksami , rewelacyjny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo - do wyboru, do koloru 😉

 

 

4a.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę koloru i bling z bransolety - w starszych profesionalach też można wesołe kombinacje znaleźć 😜

45D9A74C-48B7-438E-9937-ECAD3BBD70F6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest sportowy bling, w dobrym guście. Nie to co te two tonę czy złote. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, tbn napisał(-a):

Ale to jest sportowy bling, w dobrym guście. Nie to co te two tonę czy złote. ;)

Coś z gatunku bezguścia😄, tym razem na damskim nadgarstku (znajoma wczoraj ode mnie pożyczyła).

 

 

0BD98447-E179-4288-AD0B-82257F88A864.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na damskim się nie liczy, wygląda ok. Poważnie to akurat złoty DD na pasku wygląda całkiem ładnie, nie przytłacza tak. Złoty zegarek na pasku to przecież taka klasyka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.