Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, artme napisał(-a):

A myslisz, ze sie nad tym nie zastanawiam? Mialem juz taki przypadek, ze w bialy dzien chodzilem po Lidlu i 2 gosci typu kark kilkukrotnie sie kolo mnie krecilo non stop spogladajac na zegarek (Pepsi). Wreszcie jeden z nich wyszedl a drugi stal przed kasami przed wyjsciem i caly czas rozmawial przez telefon obserwujac kasy - samochod mialem na zewnatrz i musialem do niego troche dojsc. Uwierz - to nie sa ludzie, ktorzy podejda do Ciebie i grzecznie poprosza - oni z tego "zyja" i jak nie dostaniesz metalowa rurka w leb albo kosa pod zebra, to w najlepszym wypadku cie obiją/polamia. Pytasz sie co wtedy myslalem? Moze i absurd, ale nie jest to mile uczucie jak widzisz, ze ktos na ciebie moze "polowac"... 😐

Idę się jutro wypisać z kolejki na Pepsi.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbyniu70 napisał(-a):

Idę się jutro wypisać z kolejki na Pepsi.😉

Napisz gdzie, będziesz miał komitet powitalny. :lol:

AgonizingTatteredCrossbill-max-1mb.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Idę się jutro wypisać z kolejki na Pepsi.😉

Przepisz się na, nie wiem, Sky-Dwellera? Może on jeszcze nieznany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy PEPSi wrzucić na NATO i już złodziej w kropce... do niedawna z dwóch powodów był to pewniak - po pierwsze nie wygląda jak Rolex, po drugie jak ktoś sprawdzi z bliska że Rolex to jednak zdekompletowany. Ekspert dziś wie że bransoletę może dokupić ale jednak to już kosztuje czas i pieniądz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem przypadkowo. Nie oceniam jakości wypowiedzi tego pana, ale przewińcie do 6:12 i zobaczcie rozmowę w lombardzie i potem w kolejnych. Z taką znajomością Rolexów to w Polsce nikt ich nie ukradnie, a jak ukradnie to i tak za 200 zł kupią w lombardzie 😂.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 19.38 mówili w TVP1, że Polska jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych krajów Europy. Wiec nie wiem, o czym ta dyskusja


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.38 mówili w TVP1, że Polska jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych krajów Europy. Wiec nie wiem, o czym ta dyskusja

Żaden gej zegarka nie odważy się podprowadzić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Żaden gej zegarka nie odważy się podprowadzić!

Rozwiniesz, bo ja zmęczony jestem i nie załapałem? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, lukebor napisał(-a):

O 19.38 mówili w TVP1, że Polska jest obecnie jednym z najbezpieczniejszych krajów Europy. Wiec nie wiem, o czym ta dyskusja emoji12.png

Ale tu akurat mają rację. Polska jest super bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, lukebor napisał(-a):

mówili w TVP1, że Polska [...]


Oj ryzykujesz Łukaszu. Żarty polityczne są zakazane na forum 🤪

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ryzykujesz Łukaszu. Żarty polityczne są zakazane na forum

Robercie, jaka polityka? Mówię, co słyszałem
Ale tu akurat mają rację. Polska jest super bezpieczna.

No tak, ale już w niemieckich sklepach bywa podejrzanie

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwiniesz, bo ja zmęczony jestem i nie załapałem? 

Mógłbym, bo i tak pewnie dostanę bana, ale jeśli jesteś zmęczony, to może lepiej się wyspać, a nie zajmować się drążeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Mógłbym, bo i tak pewnie dostanę bana, ale jeśli jesteś zmęczony, to może lepiej się wyspać, a nie zajmować się drążeniem emoji41.png

Tey, nie zaczynaj, jak nie umiesz skończyć. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Żaden gej zegarka nie odważy się podprowadzić!

Uwielbiam to !😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i zegarki będzie się specjalnie obijać i postarzać, tak jak oklejanie drogich aparatów przed wyjazdem do niebezpiecznych krajów.
Tylko po co te drogie luksusowe zegarki jak nie można się nimi polansować? Do pokazywania godziny? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bugs napisał(-a):

Jeszcze trochę i zegarki będzie się specjalnie obijać i postarzać, tak jak oklejanie drogich aparatów przed wyjazdem do niebezpiecznych krajów.
Tylko po co te drogie luksusowe zegarki jak nie można się nimi polansować? Do pokazywania godziny? ;)

I naprawdę oklejanie drogich aparatów cokolwiek daje? Zakleisz nazwę Nikon czy Canon i nikt patrzący na wielką lustrzankę się nie domyśli że to Nikon czy Canon? A co to ma być? Zorka czy Zenit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę oklejanie drogich aparatów cokolwiek daje? Zakleisz nazwę Nikon czy Canon i nikt patrzący na wielką lustrzankę się nie domyśli że to Nikon czy Canon? A co to ma być? Zorka czy Zenit?

Tak, daje - zaklejasz logo, kleisz taśmami po body żeby trochę zatrzeć kształty, zmieniasz pasek z fabrycznego na jakiś noname. Wszystko po to żeby aparat wyglądał nijako i staro i krótko mówiąc mniej kusił a nie błyszczał z daleka napisem „Canon 5D Mark IV”.
Tak samo z obiektywami bo np. eLki Canona są bardzo charakterystyczne i ludzie owijają je szmatami albo malują żeby się tak nie rzucały w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czy zaklejanie to nie jest sygnał dla potencjalnego złodzieja że warto się takim zaklejonym sprzętem zainteresować? Teraz wszyscy mają smartfony, nawet na końcu świata, i takie metody kamuflażu w mig można rozgryźć chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jest wystarczająco zakamuflowany? 

fotografia-przyrody_20.jpg

Zegarka na łapie także nie widać. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, może stracić wszystko przez jeden mały błąd.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, StaryWilk napisał(-a):

ale paska nie zmienił na no-name, wiec sie zorientują. 

zwierzęta na szczęście nie kradną sprzętu foto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów i koleżanek z doświadczeniem serwisowym rolków. Mój exp II zaczął się opóźniać. Gdzie go lepiej zanieść - Pieśkiewicz czy plac Konstytucji?  Oczywiście już dawno po gwarancji, to już 27-letni dziadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @foti ma Explorera II 16570 czyli 25-30 latka, który 6 lat temu miał pełen serwis u Pieśkiewicza. Najlepiej Ci opowie jak się zachowuje po serwisie. Nie obyło się bez drobnej wpadki jak dobrze pamiętam, szybko poprawionej, ale do dziś zegarek trzyma fabryczne parametry. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. 

Kiedyś ktoś pisał o chińskim urządzeniu do zdejmowania bransolet w samych superlatywach. Można prosić jeszcze raz o ten model 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.