Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Ta wersja 42 ma niestety długie ucha.

I to widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

W pewnym wieku bardziej liczy się wygoda - tu Daytona rządzi i dzieli. Wizualnie zdecydowanie Zenith.

A to nie ma wygodniejszych chronografów? Dobry argument😆

1 minutę temu, Kurzy napisał(-a):

Trochę przesadziłeś☺

Kolego, rzeczywiście przesadziłem tylko trochę, a tak naprawdę to troszeczkę😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, facecik napisał(-a):

A to nie ma wygodniejszych chronografów? Dobry argument😆

 

Wymień te wygodniejsze! 

Tylko mi nie pisz o IWC...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I żeby było wyjaśnione, zanim ktoś w tym wątku wytknie mi niespójność opinii - czarno-złoto-stalowy sub jest OK, Daytona w takim wykonaniu wygląda słabo. Moje i tylko moje zdanie, parafrazując pewien znany niedzielny tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukebor - przyjmij gratulacje 😎 - dla mnie najladniejsza wersja 😊 na ktora ze zdjec dlugo polowalem az do momentu (z 3 miesiace temu) jak w Kruku podczas wizyty ktos odbieral i dal przymierzyc - no u mnie jakos na za maly wygladal i czar prysl... 😔, ale mam nadzieje, ze u Ciebie zagosci juz na dlugo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, bez wahania - Zenith. Z całym szacunkiem dla tematu i fanbojów. Ta Daytona jest okropna

Zbyt surowy jesteś w ocenie , ta Daytona nie jest zła , na żywo bardzo ładny zegarek i super wygodny.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje.
Piękny jest.
Długo czekałeś?
 
 

Dzięki, mgnienie oka - ok. 4-5 miesięcy.
[mention=13089]lukebor[/mention] - przyjmij gratulacje  - dla mnie najladniejsza wersja  na ktora ze zdjec dlugo polowalem az do momentu (z 3 miesiace temu) jak w Kruku podczas wizyty ktos odbieral i dal przymierzyc - no u mnie jakos na za maly wygladal i czar prysl... , ale mam nadzieje, ze u Ciebie zagosci juz na dlugo

Dzięki! Ja mam mały nadgarstek, więc leży idealnie

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Wymień te wygodniejsze! 

Tylko mi nie pisz o IWC...

Mariusz, do KN (k**wy nędzy), a o czym ja mam pisać, skoro chronografy to nie moja droga? Daytona jest najwygodniejszym chronografem? Nie sądzę, przez lata miałem Tissota V8 chrono i był najwygodniejszy ze wszystkich chronografów które miałem😉 Mnie nie przekonasz.

Pisałem o wyglądzie. W zestawieniu z tym drugim zegarkiem - nie dotrzymuje kroku jeśli chodzi o moje standardy c/d estetyki. No i nie ma daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W pewnym wieku bardziej liczy się wygoda - tu Daytona rządzi i dzieli. Wizualnie zdecydowanie Zenith.

Mariusz, piszesz jak siedemdziesięciolatek czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szyszkops napisał(-a):


Mariusz, piszesz jak siedemdziesięciolatek czasem emoji6.png

Napisał, że lubi frykasy☺ młody, jurny i gotowy, podobnie, jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Zastanawiam się, który z nich jest fajniejszy i dlaczego właśnie Batmam? ;) Bo w środku cyka niezawodny i ultraprecyzyjny mechanizm (rezerwa chodu to raptem 48h - dla mnie wystarczająca), posiada drugą strefę czasową, cieńszą i wygodniejszą bransoletę z mniejszym zapięciem, bezel z lepiej wyciętymi ząbkami. Nawet środkowe polerowane ogniwa idealnie pasują do tego modelu. Cieszę się, że oba modele znajdują się w swojej mikro kolekcji.
 

 

Chciałbym także poznać Wasze zdanie...


Dla mnie Batman jest sztosem, a cermit to porażka, jeśli chodzi o stal to Imo najgorszy sub w historii. Ale ja się nie znam, bo najlepszy współczesny Rolek to dla mnie ten ;)

 

19203638-208F-41FD-90C1-88BEA1FE9C2B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Napisał, że lubi frykasy☺ młody, jurny i gotowy, podobnie, jak ja.

:lol:

19 minut temu, tbn napisał(-a):


Dla mnie Batman jest sztosem, a cermit to porażka, jeśli chodzi o stal to Imo najgorszy sub w historii. Ale ja się nie znam, bo najlepszy współczesny Rolek to dla mnie ten ;)

 

Czyli co uważasz, sprzedać to dziadostwo?

53 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Mariusz, piszesz jak siedemdziesięciolatek czasem emoji6.png

Kuba, młody jesteś, to i nie zrozumiesz... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy nosi co chce, pytałeś o opinie forumowiczów. :) Dwukolorowy bezel to dna GMT, ten Batman po prostu się udał i świetnie uzupełnia linie. Nie byłem fanem czarnego GMT bo to taki sub z bonusowa wskazówka był. A Sub był prostym toolwatchem, ja nawet daty w nim nie lubię zbytnio, wole czysta formę. Tutaj odkleili średnio udany zielony bezel bo taka moda… . Wiadomo, to nie pierwszy raz, bo byl kermit, tt, złoty, okropny bluesy etc. Wszystko znajdzie swojego amatora. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tbn napisał(-a):

Niech każdy nosi co chce, pytałeś o opinie forumowiczów. :) Dwukolorowy bezel to dna GMT, ten Batman po prostu się udał i świetnie uzupełnia linie. Nie byłem fanem czarnego GMT bo to taki sub z bonusowa wskazówka był. A Sub był prostym toolwatchem, ja nawet daty w nim nie lubię zbytnio, wole czysta formę. Tutaj odkleili średnio udany zielony bezel bo taka moda… . Wiadomo, to nie pierwszy raz, bo byl kermit, tt, złoty, okropny bluesy etc. Wszystko znajdzie swojego amatora. ;) 

Gusta i szczodrość kolekcji. Dla mnie połączenie zielonego z  czernią jest super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie jest OK. Będę trzymał gnoja, bo za długo czekałem żeby go mieć. @mario1971, mój ostatni papieros w najbliższym czasie. Rzucam od jutra😆

IMG_20210724_2233433.thumb.jpg.4661b6910e44c44de761890c708e0e2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię kolory w Roleksie. Miałem 6- cyfrowego Suba bez daty,- sprzedałem. Miałem także EXa II z czarną tarczą, i sprzedałem. Batman jest cudowny pod każdym względem, dla mnie to zegarek bez wad. Cermit to taki wesoły Sub. Kolejny Rolex także będzie grał w kolory. :) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Ja też lubię kolory w Roleksie. Miałem 6- cyfrowego Suba bez daty,- sprzedałem. Miałem także EXa II z czarną tarczą, i sprzedałem. Batman jest cudowny pod każdym względem, dla mnie to zegarek bez wad. Cermit to taki wesoły Sub. Kolejny Rolex także będzie grał w kolory. :) 

Hmm, najpierw, hipotetycznie, będzie monochrome😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, facecik napisał(-a):

Połączenie jest OK. Będę trzymał gnoja, bo za długo czekałem żeby go mieć. @mario1971, mój ostatni papieros w najbliższym czasie. Rzucam od jutra😆

 

Ja nic nie rzucam. Teraz pracuję ze szwagrem na tarasie z Glendronachem 21Y, wcześniej po parę piw już padło. Palę - bo jestem jeszcze zdrowy.20210724_224400.thumb.jpg.234874c1c57d7b419ab78cde85780edd.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sztuką jest przestać gdy nóż na gardle. Kiepsko mi się pływa, nie ma postępów, ot i cały powód.

Na zdrowie, Kolego Mariuszu i przekaż szwagrowi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja po 16 latach jarania przestałem palić z dnia na dzień. Nie chciało mi się iść po fajki do sklepu bo padało. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę tych Subów TT przyjechało. W Poznaniu widziałem aż 3 sztuki. Jednego takiego samego, i dwa blue dial.
Jeden bluesy mój, ale nie mam kiedy odebrać
Guys, to jest Sea Dweller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, facecik napisał(-a):

Nie sztuką jest przestać gdy nóż na gardle. Kiepsko mi się pływa, nie ma postępów, ot i cały powód.

Na zdrowie, Kolego Mariuszu i przekaż szwagrowi!

Szwagier jak zawsze wymiękł, już po drugim telefonie. :lol:

8 minut temu, zielony.m napisał(-a):

Ogólnie ja po 16 latach jarania przestałem palić z dnia na dzień. Nie chciało mi się iść po fajki do sklepu bo padało. 

Cały czas się zastanawiam, może kiedyś przestanę. Taka moda teraz. Wasze zdrowie! 

2 minuty temu, Tanatos70 napisał(-a):

Sub

 

Ten niebieski jest fajny - ja lubię grać w kolory. Był moment, że mocno o nim myślałem. Stanęlo ostatecznie na niebieskim DJ41.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski DJ fajniejszy, zdecydowanie bardziej uniwersalny. No, ale ja już go mam, więc czas na coś bardziej krzykliwego. Jak ten sub, walący po oczach 😂. W poniedziałek będzie mój.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.