Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Temu , że padło moje imię. Nie interesuje mnie co nosisz i jaki masz gust. Twoja sprawa


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, bez urazy - YM II jest mocno specyficzny, nic złego w tym że Tobie się podoba ale że jesteś w mniejszości to sam na pewno wiesz.

Ja też jestem w mniejszości bo nie podoba mi się Hulk ( poza tarczą ) i zupełnie mi się nie podoba Cermit - uważam że ich cenę winduje wyłącznie brak dostępności, normalnie do niczego by nie pasowały, zresztą widać to było w czasie gdy Hulk był w sprzedaży. Tak samo byłoby z Air Kingiem - póki jest to tylko dla koneserów, jak zniknie bez śladu to się rzucą a cena wystrzeli w kosmos. Miałem nadzieję że tak się stanie z dotychczasowym ExII ale mnie wydymali :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cermit nie jest jakimś siódmym cudem świata - to fakt. Ot, po prostu wesoły Sub. :)a533a8fa86a2186565fb8ef239783ce8.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, nicon napisał(-a):

Jeżeli mowa o urodzie to tylko smukłe 5-cyfrówki, ciałopozytywne 6tki to nowa moda która przeminie szybciej niż przyszła 😎

 

 

Dobrze prawisz Piter

 

B8F521D0-5F1A-4E1F-B2F5-EA7A2F65F041.jpeg

 

17 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Cermit nie jest jakimś siódmym cudem świata - to fakt. Ot, po prostu wesoły Sub. 

Mario a jak Lange? Po miesiącu miodowym często nosisz?

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Dobrze prawisz Piter

 

B8F521D0-5F1A-4E1F-B2F5-EA7A2F65F041.jpeg

 

Mario a jak Lange? Po miesiącu miodowym często nosisz?

Właśnie w dniu dzisiejszym dostałem info, że zegarek wrócił z serwisu do Polski i za parę dni będę wzywany do odbioru. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Właśnie w dniu dzisiejszym dostałem info, że zegarek wrócił z serwisu do Polski i za parę dni będę wzywany do odbioru. 

Co było nie tak, bo nie jestem w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek, bez urazy - YM II jest mocno specyficzny, nic złego w tym że Tobie się podoba ale że jesteś w mniejszości to sam na pewno wiesz.
Ja też jestem w mniejszości bo nie podoba mi się Hulk ( poza tarczą ) i zupełnie mi się nie podoba Cermit - uważam że ich cenę winduje wyłącznie brak dostępności, normalnie do niczego by nie pasowały, zresztą widać to było w czasie gdy Hulk był w sprzedaży. Tak samo byłoby z Air Kingiem - póki jest to tylko dla koneserów, jak zniknie bez śladu to się rzucą a cena wystrzeli w kosmos. Miałem nadzieję że tak się stanie z dotychczasowym ExII ale mnie wydymali  

Ja kompletnie nie czuje się urażony każdy powinien wiedzieć , że YM ll nie jest zegarkiem EDC. To nie tool Watch , zegarek na specjalne okazje / okoliczności. Uzupełnienie kolekcji , tak ja go narazie traktuje. Ex ll nie jest zły , szczególnie polar , ale jak widzę ten bezel to zachwyt mija. Suby w zasadzie wszystkie są fajne , nie zależnie od koloru tarczy czy bezel , TT niebieska tarcza , śliczny zegarek , obok którego nie sposób przejść nie zwracając na niego uwagi ( nie raz przeszła mi myśl by YM TT zamienić na niego ) , Gmt ll mógłby być EDC bo ma wszystko mi potrzebne i tez bez różnicy jaki bezel. DJ nie ważne czy 36 czy 41 to zegarek cudowny , szczególnie ze złotym bezel jak i TT , prezentuje się świetnie , jest wygodny , nie spotkałem zegarka który robi takie wrażenie , zawsze dobry wybór. Daytony wygoda jest nie podważalna. Wygląd , to tylko gust indywidualny. Moje opinie nie trzeba się z nimi zgadzać.
Można by było dużo jeszcze pisać , tylko po co ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Co było nie tak, bo nie jestem w temacie?

Na początku robił średnio +0,7s/dobę niczym Rolex. Po paru miesiącach coś mu się przestawiło i zaczął spieszyć stabilnie 8~9s/dobę, a ja mam bzika na tym punkcie. ;) 

 

Przy okazji mieli zrobić coś jeszcze, ale o tym napiszę innym razem, jak już dostanę go w swoje ręce.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Wygląd , to tylko gust indywidualny. Moje opinie nie trzeba się z nimi zgadzać.
Można by było dużo jeszcze pisać , tylko po co ?

 

W zasadzie po co w ogóle logować się na forum dyskusyjne o zegarkach? Jaki ktoś ma cel, gdy tu zagląda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W zasadzie po co w ogóle logować się na forum dyskusyjne o zegarkach? Jaki ktoś ma cel, gdy tu zagląda? 

Trochę masz racji , ale z reguły narażasz się na hejt lub zaczynają Cię oceniać. Nie wszyscy lubią być krytykowani przez pryzmat zegarkowych wyborów


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Trochę masz racji , ale z reguły narażasz się na hejt lub zaczynają Cię oceniać. Nie wszyscy lubią być krytykowani przez pryzmat zegarkowych wyborów emoji2369.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Piciu, nie przejmuj się. Jest takie powiedzenie, że psy często upodobniają się do swoich właścicieli, chociaż nie ma reguły. Z zegarkami może być podobnie. ;)

Zobacz obraz źródłowy

Jedni powiedzą, że te piegi są paskudne, inny, że dodają jej uroku. 

 

Piotr, lej na to wszystko z góry. Przecież to Ty go nosisz a nie My. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piciu, nie przejmuj się. Jest takie powiedzenie, że psy często upodobniają się do swoich właścicieli, chociaż nie ma reguły. Z zegarkami może być podobnie. 
te-psy-wygladaja-identycznie-jak-ich-wlasciciele-cos-niesamowitego-2342102.jpg&key=75b68d54a132d040c5f7ffa8fc7200630af795d40bf81f37e0bf0acfafdbff4f
Jedni powiedzą, że te piegi są paskudne, inny, że dodają jej uroku. 
 
Piotr, lej na to wszystko z góry. Przecież to Ty go nosisz a nie My. :lol:

E tam , wszystko gra. Yachta rzadko nosze , ostatnio najczęściej na nadgarstku Breitling Navi 46mm , który po dwóch tygodniach noszenia , w weekend rotomat , nie stracił ani jednej minuty , sekund nie liczyłem. Dość długi czas zapomniany a teraz jaram się nim na nowo. Tak już z nami jest


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to pierwszy raz dziś go w naturalnym świetle słonecznym oglądałem. Zdjęcia nie są w stanie oddać, jaki jest fajny. Miłego dnia Panowie

Gratulacje! Bardzo fajnie się prezentuje. Niech się dobrze nosi.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach






Również bardzo gratuluje. Na renderach mi nie przypadl do gustu, ale po Twoich zdjeciach stwierdzam zdecydowanie ze jednak mógłbym go nosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Tanatos70 napisał(-a):

Bardzo dziękuję Mariusz 🙂. To są IMO dwa różne zegarki, choć niby oba z jednej rodziny. Twój jest fajny w każdych warunkach, mój jest chimeryczny i trzeba go oswajać. Nie każdy udźwignie ten blichtr. Dosłownie i w przenośni. Twój jest wyraźnie lżejszy 😉.

 

To piękny zegar na słoneczne dni. Wtedy pokazuje pazur. Jak „przyciśnie”  Cię złoto bransolety ,polecam granatowe, niebieskie  ZULU/ NATO. Jest dyskretnie, zachowując to co w tym zegarku najlepsze.

83402501-8146-47FE-836F-9BB1425D2235.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, tylko nie na szmatce. Nie ten Sub. :(

Każdy ceramiczny Sub na nato będzie wyglądał pokracznie, a już TT w szczególności.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Nie no, tylko nie na szmatce. Nie ten Sub. :(

Każdy ceramiczny Sub na nato będzie wyglądał pokracznie, a już TT w szczególności.

. He, he. Taki z Ciebie arbiter elegancji odkąd Lange nabyłeś ? Wiem, że byś spróbował ale boisz się uszy porysować 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziękuję chłopaki. Ten sub nie jest łatwym zawodnikiem. Faktycznie, naturalne światło/pełne słońce to jego żywioł. Bardzo rozczarował mnie w salonie, przy beznadziejnym sztucznym oświetleniu. Jakoś tak tandetnie się prezentował. Dlatego dałem sobie ponad tydzień na decyzję, czy nie zrezygnować. Jeszcze wczoraj miałem wątpliwości, jak odbierałem.  Dzisiaj, po wyjściu na słońce... no pokochałem ten zegar 🙂 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

. He, he. Taki z Ciebie arbiter elegancji odkąd Lange nabyłeś ? Wiem, że byś spróbował ale boisz się uszy porysować 😉

Raz zmieniałem samodzielnie bransoletę na gumę. I wystarczy. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku robił średnio +0,7s/dobę niczym Rolex. Po paru miesiącach coś mu się przestawiło i zaczął spieszyć stabilnie 8~9s/dobę, a ja mam bzika na tym punkcie.  
 
Przy okazji mieli zrobić coś jeszcze, ale o tym napiszę innym razem, jak już dostanę go w swoje ręce.
[mention=105984]mario1971[/mention]
sorry, źle zrozumiałem że chodzi o Suba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bugs napisał(-a):

@mario1971, dobrze rozumiem że chodzi o Cermita i tą opisywaną przypadłość mechanizmu 3235 że po jakimś czasie traci punktualność?

Nie, ten wpis: "Na początku robił średnio +0,7s/dobę niczym Rolex. Po paru miesiącach coś mu się przestawiło i zaczął spieszyć stabilnie 8~9s/dobę, a ja mam bzika na tym punkcie." dotyczył mojego ALS.

 

Cermit po dwóch miesiącach zrobił w totalu -1,5s. Na początku chodził lekko na plus (0,1~0,2s/d bez względu na sposób odkładania na noc), w ostatnich dwóch tygodniach na łapie chodził na zero, a odkładany do pudełka w każdej pozycji tracił ok. 0,5s/d.  Wrzuciłem go teraz do rotomatu i sprawdzam, jaki wynik osiągnie w maszynce.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco w tych sprawach więc zapytam Was - jak myślicie, jaki jest realny czas oczekiwania na Batmana w Polsce? W Kruku można w ogóle zamówić, czy nie da rady?


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
2 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

Nie jestem na bieżąco w tych sprawach więc zapytam Was - jak myślicie, jaki jest realny czas oczekiwania na Batmana w Polsce? W Kruku można w ogóle zamówić, czy nie da rady?

Nie da rady raczej. Czas oczekiwania podobno do lat 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.