Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Nie jestem na bieżąco w tych sprawach więc zapytam Was - jak myślicie, jaki jest realny czas oczekiwania na Batmana w Polsce? W Kruku można w ogóle zamówić, czy nie da rady?

Zamówić go można było tylko w dniu 7 kwietnia tego roku. Pierwsze sztuki już trafiły w ręce szczęśliwych odbiorców. 

10 minut temu, KapoPi napisał(-a):

Czas oczekiwania podobno do lat 4 ;)

Po co propagować takie bzdury? Przecież nasz forumowy kolega @lukebor odebrał swojego Batmana już w czerwcu, czyli 2 miesiące po premierze.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wiem o 4 sztukach odebranych w Wawie już od czasu premiery, wszystko na Oyster. Ja sam czekam na Batmana, także kiedy będzie to zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wspaniały pomysł by raz w życiu stać się posiadaczem nowego Rolexa szybko zderzył się z rzeczywistością ;) 

 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

Mój wspaniały pomysł by raz w życiu stać się posiadaczem nowego Rolexa szybko zderzył się z rzeczywistością ;) 

 

Weź Air Kinga - kiedyś to będzie rarytas 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Mój wspaniały pomysł by raz w życiu stać się posiadaczem nowego Rolexa szybko zderzył się z rzeczywistością ;) 

 

To sie obudziles... 😂😜

No niestety - zapisanie sie na jakiegos Rolka z linni professional jest juz od kilku lat abstrakcja... takie lajf 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman (czy raczej Batgirl, bo chciałbym na jubilee) to chyba jedyny z nowych Rolexów, którego mógłbym mieć w kolekcji (pomijając super-nieosiągalne Pepsi). Wszystko inne to już nie mój klimat i przyszłe "rarytasy" mnie nie interesują :D

 

@artme żyłem w błędnym przekonaniu, że się czeka pół roku, czeka rok i czeka może nawet półtorej roku, ale można się doczekać - a nie że w ogóle już nie można nawet złożyć zamówienia, bo nie ma sensu :P 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MasterMind napisał(-a):

 

@artme żyłem w błędnym przekonaniu, że się czeka pół roku, czeka rok i czeka może nawet półtorej roku, ale można się doczekać - a nie że w ogóle już nie można nawet złożyć zamówienia, bo nie ma sensu :P 

 

No niestety - tak juz od dluzszego czasu a i pandemia w tym nie pomaga... 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak pisze Mariusz - ja odebrałem 2 miesiące po zapisie.

Ale problemem obecnie nie jest czas oczekiwania, tylko brak możliwości zapisu na ten model. 


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Pepsiaki i Batmany są dostarczane w podobnej ilości. Jak widziałem listę w Kruku przy zapisie, to wyglądało na 50/50 popularność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Mój wspaniały pomysł by raz w życiu stać się posiadaczem nowego Rolexa szybko zderzył się z rzeczywistością ;) 

 

Najlepiej się zapisać w pierwszym dniu wystawy nowych modeli. 
Poczekaj do następnej wystawy. I bądź przygotowany. 

 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Markiza napisał(-a):

Najlepiej się zapisać w pierwszym dniu wystawy nowych modeli. 
Poczekaj do następnej wystawy. I bądź przygotowany. 

Tak jest; śledź otwarcia nowych sklepów i np. jeśli otwiera się za chwilę nowy salon Rolexa na Tajwanie lub w Chinach lub nawet bliziutko w Europie, kupuj bilet lotniczy (minimum na dzień wcześniej, bo od rana musisz już stać w kolejce), bierz kawę w termosie (lub zimne napoje), kanapki, wygodne buty i dawaj! Może ktoś apkę do śledzenia otwierania nowych salonów na świecie napisze?

Bilet lotniczy: 100-1000 euro, hotel 100-200 euro, transport do salonu Rolexa 20-100 euro. Radość i duma z zapisania się na Rolexa: bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard. 

 

P.S. Pamiętaj, po odbiór też zgłaszasz się osobiście, więc koszty x2 pomnóż.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Tak jest; śledź otwarcia nowych sklepów i np. jeśli otwiera się za chwilę nowy salon Rolexa na Tajwanie lub w Chinach lub nawet bliziutko w Europie, kupuj bilet lotniczy (minimum na dzień wcześniej, bo od rana musisz już stać w kolejce), bierz kawę w termosie (lub zimne napoje), kanapki, wygodne buty i dawaj! Może ktoś apkę do śledzenia otwierania nowych salonów na świecie napisze?

Bilet lotniczy: 100-1000 euro, hotel 100-200 euro, transport do salonu Rolexa 20-100 euro. Radość i duma z zapisania się na Rolexa: bezcenne. Za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard. 

 

P.S. Pamiętaj, po odbiór też zgłaszasz się osobiście, więc koszty x2 pomnóż.

Ze Ci się chce to wszystko pisać. 
Bo ja leżę na plazy i mi się nie chce czytać 😚

Cos Ci nie tak poszło. Przecież nie napisałam, żeby gdzieś jeździć. Tylko zapisać się gdzie możesz w pierwszym dniu wystawy nowych modeli. 😁


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Markiza napisał(-a):

Ze Ci się chce to wszystko pisać. 
Bo ja leżę na plazy i mi się nie chce czytać 😚

Cos Ci nie tak poszło. Przecież nie napisałam, żeby gdzieś jeździć. Tylko zapisać się gdzie możesz w pierwszym dniu wystawy nowych modeli. 😁

Przykładowo mieszkam w Przemyślu. Dokąd mam się udać w najbliższym czasie? Ci z kolejki ze zdjęcia też się telefonicznie zapisywali czy jednak przyjechali?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Przykładowo mieszkam w Przemyślu. Dokąd mam się udać w najbliższym czasie? Ci z kolejki ze zdjęcia też się telefonicznie zapisywali czy jednak przyjechali?

To chyba najbliżej masz do Krakowa. I wtedy kiedy Rolex wystawi nowe modele. Tzn, jeszcze daty nie znamy. 
A z tą kolejką, to chyba pomyliłeś wątki. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Cermit nie jest jakimś siódmym cudem świata - to fakt. Ot, po prostu wesoły Sub. :)

Zwłaszcza w takim połączeniu😆

Dzisiaj się przemogłem i wziąłem go na basen. Na razie nie przeciekł.

IMG_20210728_1710251.thumb.jpg.6edca96643923901f07322b75f63d245.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Batman (czy raczej Batgirl, bo chciałbym na jubilee) to chyba jedyny z nowych Rolexów, którego mógłbym mieć w kolekcji (pomijając super-nieosiągalne Pepsi). Wszystko inne to już nie mój klimat i przyszłe "rarytasy" mnie nie interesują
 
[mention=25547]artme[/mention] żyłem w błędnym przekonaniu, że się czeka pół roku, czeka rok i czeka może nawet półtorej roku, ale można się doczekać - a nie że w ogóle już nie można nawet złożyć zamówienia, bo nie ma sensu  

Czytam ten wątek przy Szanownej Małżonce (możliwość zapisu tylko w jednej dacie).
Reakcja: „o, to jak do kardiologa na NFZ. Tylko tam jeszcze zapisują ołówkiem”.

Swoją drogą, sam ostatnio (ze trzy miesiące temu) pomyślałem sobie, że też może kupię sobie Rolexa. Bez szaleństw, zwykły OP. Pamiętam jak toto chodziło poniżej 20k i kupowałeś jak snickersa - wchodzisz do Kruka, bierzesz z gabloty, płacisz i cześć. Moja reakcja wtedy - jak zacząłem czytać o sytuacji - mogła być podobna do Twojej dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykładowo mieszkam w Przemyślu. Dokąd mam się udać w najbliższym czasie? Ci z kolejki ze zdjęcia też się telefonicznie zapisywali czy jednak przyjechali?
Oni przyjechali, bo zegarki były do kupienia na miejscu. Tak przynajmniej ja zrozumiałem Markizę. Zapisać można się telefonicznie, a deklarację podpisać osobiście przy okazji, ostatnio dawali na to 8 tygodni czasu.

A ten palmowy DJ36 - interesujący. 25fe33af7ab13d3324a8c1803b343653.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Oni przyjechali, bo zegarki były do kupienia na miejscu. Tak przynajmniej ja zrozumiałem Markizę. Zapisać można się telefonicznie, a deklarację podpisać osobiście przy okazji, ostatnio dawali na to 8 tygodni czasu.

A ten palmowy DJ36 - interesujący. 25fe33af7ab13d3324a8c1803b343653.jpg

Okropny.

2D1C350E-B89B-40D8-AE12-A1E8DC1E0D64.jpeg

95CF143C-E78C-4958-AA6C-FD54107A44C3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Okropny.

 

No, ten prezentowany przez Ciebie jest w najgorszej konfiguracji; brak karbowanej ramki i jasna tarcza, która wygląda bardzo mdło.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mario1971 napisał(-a):

 

A ten palmowy DJ36 - interesujący. 

 

 

Pamiętam, jak kiedyś jeden specjalista od gatunków whiskey tłumaczył mi (kiedy skrytykowałem jeden z droższych gatunków), że w eleganckim towarzystwie, jeżeli uważamy coś za niesmaczne, mówimy "interesujący smak". I chyba tak jest z tym modelem Rolexa 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten zielony się tak kojarzy:

 

Jak rok temu wstawiłem coś takiego (choć to chyba oryginalnie od Rolexa nie wyszło) to reakcja była że okropny.

 

 

2F842057-0CD3-41BA-8B29-7B376D8DCAC3.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rmak napisał(-a):

 

 

Pamiętam, jak kiedyś jeden specjalista od gatunków whiskey tłumaczył mi (kiedy skrytykowałem jeden z droższych gatunków), że w eleganckim towarzystwie, jeżeli uważamy coś za niesmaczne, mówimy "interesujący smak". I chyba tak jest z tym modelem Rolexa 😉

Coś w tym jest. :) Przyciągnął mój wzrok na witrynie sklepowej. Czy ja osobiście bym go kupił? Raczej nie! Ale ma coś w sobie..., jak dobrze malowana lala. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie OP czy DJ nie są od tego aby zachwycać czy nakręcać koniunkturę. To zwykłe proste zegarki i nie ma się co doszukiwać nic więcej.

To że pojawiły się kolory czy nowe tarcze to raczej skuteczna próba producenta aby stworzyć produkt typu fashion dla współczesnego odbiorcy który tego właśnie szuka. 
 

Zresztą jedyną na poważnie liczącą się wersją OP/DJ  jest DJ z karbowanym i jubilee . Pozostałe wersje to taki sam poziom jak Milgauss , exp , exp2, AK - Rolexy bez większego znaczenia w biznesie zegarkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.