Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KapoPi
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ruletka czy standard czcionka?

Niestety standard. Czy to normalne? 

 

Dopiero dziś ide na przegląd bo wczoraj wieczorem odebrałem. Ale sprzedawca zapewniał mnie ze niektóre miały, a niektóre nie. Przyznam że nie jest to dla mnie super ważne,  trochę udziwnienie ;) I właśnie też poniekad chciałem się wspomóc wasza spec opinia dla oszczędzenia nerwów.

 

A sam zegar piękny 36mm robi robotę super, na oyster również. Niebieska tarcza mega gra kolorami zrobię potem zdjęcia na słońcu.

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety standard. Czy to normalne? 
 
Dopiero dziś ide na przegląd bo wczoraj wieczorem odebrałem. Ale sprzedawca zapewniał mnie ze niektóre miały, a niektóre nie. Przyznam że nie jest to dla mnie super ważne,  trochę udziwnienie  I właśnie też poniekad chciałem się wspomóc wasza spec opinia dla oszczędzenia nerwów.
 
A sam zegar piękny 36mm robi robotę super, na oyster również. Niebieska tarcza mega gra kolorami zrobię potem zdjęcia na słońcu.
Wychodziły wersje z ruletką i bez. Co do szczegółów, pewnie ktoś bardziej obeznany odpowie na Twoje pytanie. Tu fotka sprzed dwóch lat - z czerwonymi nieparzystymi. d86af048810b9811ccf06e83fe2bd964.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Wychodziły wersje z ruletką i bez. Co do szczegółów, pewnie ktoś bardziej obeznany odpowie na Twoje pytanie. Tu fotka sprzed dwóch lat - z czerwonymi nieparzystymi. d86af048810b9811ccf06e83fe2bd964.jpg

Piękny. Zakochałem się. A swojego potworka puściłem w świat. Chyba dorastam powoli ;) oyster i stal, sam siebie nie poznaje. Dzięki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
27 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Ruletka była przy czarnej i niebieskiej tarczy w poprzednim DJ36. 

Tak. Ale były wersję i z Ruletka i bez. I po zrobieniu researchu wychodzi na to że o wiele częściej były te wersje bez, te z Ruletka to jak hazard trochę, bywały ale ponoć rzadko. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi. W tym artykule wiecej info NT temat. 

https://www.keepthetime.com/blog/rolex-roulette-date/

 

A ten zegar.. co tu dużo mówić..  poczułem się jak za młodzieńczych lat, tak zwana miłość od pierwszego wejrzenia ;) fotki na szybko w porannym słońcu. 

 

20210803_115001.jpg

20210803_115013.jpg

20210803_115016.jpg

Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Ruletka czy standard czcionka?

 

Bransoleta jeszcze niedopasowana?

Tak. Dopiero byłem skrócić. Tu już zdjęcia po :)

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KapoPi napisał(-a):

Tak. Ale były wersję i z Ruletka i bez. I po zrobieniu researchu wychodzi na to że o wiele częściej były te wersje bez, te z Ruletka to jak hazard trochę, bywały ale ponoć rzadko. Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi. W tym artykule wiecej info NT temat. 

https://www.keepthetime.com/blog/rolex-roulette-date/

 

A ten zegar.. co tu dużo mówić..  poczułem się jak za młodzieńczych lat, tak zwana miłość od pierwszego wejrzenia ;) fotki na szybko w porannym słońcu. 

 

Tak. Dopiero byłem skrócić. Tu już zdjęcia po :)

No, w końcu dobrałeś odpowiedni rozmiar do Twojego nadgarstka. Gratuluję, bo to bardzo ciekawa wersja, a na Jubilee to już byłaby prawdziwa bomba! :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
23 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

No, w końcu dobrałeś odpowiedni rozmiar do Twojego nadgarstka. Gratuluję, bo to bardzo ciekawa wersja, a na Jubilee to już byłaby prawdziwa bomba! :)

Też tak myślę, dziekuje bardzo. 

 

Natomiast tych jubilee przerobiłem już sporo, wiem z czym to się je, jak są wygodne itp, na oyster miałem tylko starego Tudorka i wspominam również super pozatym że łatwiej zarysować. Więc chciałem spróbować dla odmiany. A na jubilee pewnie kiedyś jaki two tone wpadnie bo taki jest plan ale to bardzo przyszłościowy, narazie się cieszę tym bo w mojej skromnej opinii mam w końcu czym. 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

KapoPi rownież gratuluje zegarka! 
 

Just piękny Sub. To nowy nabytek ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Marcin91 napisał(-a):

KapoPi rownież gratuluje zegarka! 
 

Just piękny Sub. To nowy nabytek ? 
 

Jeśli o mojego chodzi, to nie. Kupiony 1,5 roku temu. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
Godzinę temu, Marcin91 napisał(-a):

KapoPi rownież gratuluje zegarka! 
 

Just piękny Sub. To nowy nabytek ? 
 

Dziękuję! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy ostatnie dni na łapce "królował" Lange. Ten wieczór należy jednak do zielonego brzydala. 7b687ed4fc5ff2bf2618e546929fb0ed.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
11 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Wychodziły wersje z ruletką i bez. Co do szczegółów, pewnie ktoś bardziej obeznany odpowie na Twoje pytanie. Tu fotka sprzed dwóch lat - z czerwonymi nieparzystymi. d86af048810b9811ccf06e83fe2bd964.jpg

A powiesz proszę skąd to info ze wychodziły wersję z ruletka i bez? Dopiero wyszedłem z pracy, idę jutro do Pieskiewicza, a z tego co w wolnym czasie patrzyłem większość wersji ma ta ruletke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, KapoPi napisał(-a):

A powiesz proszę skąd to info ze wychodziły wersję z ruletka i bez? Dopiero wyszedłem z pracy, idę jutro do Pieskiewicza, a z tego co w wolnym czasie patrzyłem większość wersji ma ta ruletke. 

Przejrzałem na szybko Ch24, net i YT i faktycznie wszystkie 116234 z niebieską tarczą z prostymi indeksami które znalazłem mają ruletkę.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Przejrzałem na szybko Ch24, net i YT i faktycznie wszystkie 116234 z niebieską tarczą z prostymi indeksami które znalazłem mają ruletkę.  

Ja tak samo. Ale pytałem też innych osób i pewien osobnik na zagranicznym forum twierdzi że serwisował rolexa na gwarancji którego nigdy nikt nie otwierał, z taką tarcza I czarnym datownikiem. Jutro się okaże. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

Ja tak samo. Ale pytałem też innych osób i pewien osobnik na zagranicznym forum twierdzi że serwisował rolexa na gwarancji którego nigdy nikt nie otwierał, z taką tarcza I czarnym datownikiem. Jutro się okaże. 

Takiego?

Rolex Datejust 36MM 116234 V2 Replica Watch AR Factory Blue Dial Wysoka jakość Wysokiej jakości - Replika klasyczna (classicalreplica.com)

Kupowałeś z pewnego źródła? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie. Z chrono. Pieniądze na powierniczym. Ale zaufany sprzedawca według chrono. A czy takiego ( chyba nie rozumiem aluzji ) to chyba nie. Napisał że ten rolex miał ważna gwarancję fabryczna co jest jednoznaczne z tym że nigdy nie był rozkręcany.(ten ktoś kto twierdzi że serwisował takiego z czarnym datownikiem) . Pomijajac że w tym czymś co wyslales może by było wszystko ok gdyby nie ten uposledzony datownik. 

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KapoPi napisał(-a):

Nie. Z chrono. Pieniądze na powierniczym. Ale zaufany sprzedawca według chrono. A czy takiego ( chyba nie rozumiem aluzji ) to chyba nie. Napisał że ten rolex miał ważna gwarancję fabryczna co jest jednoznaczne z tym że nigdy nie był rozkręcany.(ten ktoś kto twierdzi że serwisował takiego z czarnym datownikiem) . Pomijajac że w tym czymś co wyslales może by było wszystko ok gdyby nie ten uposledzony datownik. 

Daj znać jutro, co powie Pieśkiewicz. Trzymam kciuki. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Trzy ostatnie dni na łapce "królował" Lange. Ten wieczór należy jednak do zielonego brzydala. 7b687ed4fc5ff2bf2618e546929fb0ed.jpg

Dobry strzał.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi

 

4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Daj znać jutro, co powie Pieśkiewicz. Trzymam kciuki. 

Dzieki. Choć juz się przygotowuje mentalnie na odsyłanie i czekanie na pieniądze spowrotem. Niewiem co mną kierowało że jakoś zaufałem na słowo że były dwie wersje. Ja to mam jakiegoś pecha do tych rolkow... 

 

Z tych emocji to nie mogę spać, trochę zacząłem szperać i @mario1971 zobacz, znalazłem conajmniej parę o ile nie paręnaście sztuk w sensie zdjęć z tymi idenksami ref i normalnym datownikiem. Wrzucam parę podglądowo,  w dodatku dopisze ze wszystkie te profile raczej nie wyglądają na jakieś które.maja fake zegarki. Dużo innych i wszystko oryginalne, bynajmniej tak się wydaje,  nazwy są więc.mozna wejść zobaczyć. Napisałem do nich też zapytać z ciekawości, może będę chociaż dzis spokojnie spał i nie będzie tak źle. 🤣 i tak wszystkie biała tarcza nie mniej wychodzi na to ze te z biała i tymi markerami też powinny mieć ruletke. Ciekaw jestem co to będzie. 

 

 

 

 

Screenshot_20210804-030150_Instagram.jpg

 

Screenshot_20210804-030339_Instagram.jpg

Screenshot_20210804-030458_Instagram.jpg

Screenshot_20210804-031958_Gallery.jpg

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Date Just z rouletką był do któregoś roku. 
Wszystkie 116234 nie miały dysku czerwono czarnego. 
To trzeba sprawdzić z jakiego roku jest ten zegar. 
A faktem jest, ze często pewni specjaliści podmieniali dysk. 

11 godzin temu, KapoPi napisał(-a):

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
4 godziny temu, Markiza napisał(-a):

Date Just z rouletką był do któregoś roku. 
Wszystkie 116234 nie miały dysku czerwono czarnego. 
To trzeba sprawdzić z jakiego roku jest ten zegar. 
A faktem jest, ze często pewni specjaliści podmieniali dysk. 

A po co wymieniać ten dysk tak z ciekawości? W sensie oryginalny na podrabiany czy jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.