Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KapoPi napisał(-a):

Mam 14 dni. Już to przerabiałem na chrono, niestety. Znajomemu też się zdarzyło przy kupnie suba za 50k ponad. Od innych nie kupuje. Więc tym się nie martwię na szczęście, ale dziękuję za informację!

Czekaj, to czemu odsyłasz skoro mie przeszkadzają ci brak papierów, pudła i ew. przeróbki? Pytam, bo ja szkołę też dawno kończyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
20 minut temu, beniowski napisał(-a):

Czekaj, to czemu odsyłasz skoro mie przeszkadzają ci brak papierów, pudła i ew. przeróbki? Pytam, bo ja szkołę też dawno kończyłem. 

Bo kij wie co tam się z tą Ruletka podziało. Powinna być według mnie. A niema. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Tanatos70 napisał(-a):

Będę teraz spamował 😉:

 

 

Świetny !!! i sprawia przyjemność - a to najważniejsze, że cieszy !!!

2 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

To ja też się przyłączę do spamu :)

 

no rośnie ilość ładnych  bicolorów !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, licząc się z nadpływającą falą komentarzy że są inne wątki :)

 

Wczoraj oglądałem bardziej "osiągalną" Daytonę marki na literę Z.

W skrócie - rewelacja według mnie. Mechanizm robi piorunujące wrażenie, całokształt również (chociaż spodziewałem się większej wagi).

Niebawem na pewno zamieszczę zdjęcia w innych wątkach.

 

"Osiągalną" ponieważ kolorowo też nie jest. Z tego co wiem to udało zorganizować jedyną sztukę do oględzin w PL. Więcej nie ma, czy będą niewiadomo, wiem natomiast że czekałem 3 miesiące na możliwość obejrzenia i regularnie wierciłem dziurę w brzuchu obsłudze salonu.

Miałem szczęście, natomiast generalnie chcąc obejrzeć zegarek należy zaliczkować 30% i cierpliwie czekać nieokreśloną ilość czasu.

Takie trochę deja vu :)

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zdjęcia się nie liczy. Najlepiej obok Daytony.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji pobytu w Berlinie mialem okazje zobaczyc co na wystawie jest u Bucherer w KaDeWe i oferta wyglada jak u nas w Kruku.

 co mnie zaskoczylo to maja tu dzial z uzywanymi Rolexami a na Friedrichstrasse otwieraja sklep z preiwned

2BECA1DB-C668-43D4-9716-E2D10D96C07E.jpeg


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwierają konkurencje dla fliperów z chrono.Sami bedą doić kase na rolkach a nie tylko mali sprzedawcy.Swoją drogą widać że Rolexowi obecna sytuacja jest mocno na rękę i nic sie na pewno nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

...natomiast generalnie chcąc obejrzeć zegarek należy zaliczkować 30%...

Zeby obejrzec, trzeba jakas kase zostawiac??? Paranoja... 😡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, artme napisał(-a):

Zeby obejrzec, trzeba jakas kase zostawiac??? Paranoja... 😡

No żeby zamówili do salonu, bo go nie ma na miejscu... tak to rozumiem. Przy czym to absurd, bo pewnie i tak się sprzeda w ciągu dwóch dni, jeśli nie weźmie go oglądający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

No żeby zamówili do salonu, bo go nie ma na miejscu... tak to rozumiem. Przy czym to absurd, bo pewnie i tak się sprzeda w ciągu dwóch dni, jeśli nie weźmie go oglądający...

Tak, zegarków nie ma w salonach więc każdorazowo trzeba je sprowadzać. Wiąże to się z wyżej wspomnianą zaliczką - oczywiście zwrotną.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Peterson napisał(-a):

Tak przy okazji pobytu w Berlinie mialem okazje zobaczyc co na wystawie jest u Bucherer w KaDeWe i oferta wyglada jak u nas w Kruku.

 co mnie zaskoczylo to maja tu dzial z uzywanymi Rolexami a na Friedrichstrasse otwieraja sklep z preiwned

2BECA1DB-C668-43D4-9716-E2D10D96C07E.jpeg

 

Czy rozglądałeś się po salonie , czy na miejscu były dostępne OP41 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, mrstatler napisał(-a):

 

Czy rozglądałeś się po salonie , czy na miejscu były dostępne OP41 ? 

Nie wchodzilem do salonu R, na wystawie byly jakies bicolour.

 

Glownie chcialem zobaczyc co maja z Tudora zeby przymierzyc BB58 ale byl 41 na pasku.

Przy okazji mierzenia zapytalem o mozliwosc zapisu na Suba i sprzedawczyni mowila ze chyba mozna… 


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Z innej beczki, licząc się z nadpływającą falą komentarzy że są inne wątki :)

 

Wczoraj oglądałem bardziej "osiągalną" Daytonę marki na literę Z.

W skrócie - rewelacja według mnie. Mechanizm robi piorunujące wrażenie, całokształt również (chociaż spodziewałem się większej wagi).

Niebawem na pewno zamieszczę zdjęcia w innych wątkach.

 

"Osiągalną" ponieważ kolorowo też nie jest. Z tego co wiem to udało zorganizować jedyną sztukę do oględzin w PL. Więcej nie ma, czy będą niewiadomo, wiem natomiast że czekałem 3 miesiące na możliwość obejrzenia i regularnie wierciłem dziurę w brzuchu obsłudze salonu.

Miałem szczęście, natomiast generalnie chcąc obejrzeć zegarek należy zaliczkować 30% i cierpliwie czekać nieokreśloną ilość czasu.

Takie trochę deja vu :)

Fajny zegar dla kogoś o większym nadgarstku ( dla kogo Daytona może być zbyt kompaktowa).

Ambiwalentne odczucia budzi podejrzanie  lekka bransoleta ( puste ogniwa? ) no i jest wyraźnie grubszy od Daytony.

W sumie przy braku stałego zaopatrzenia koncepcja zegarka do przymiarek jest OK - lepiej niż u Rolexa gdzie kupujesz wyobrażenie nt zegarka.

 

 

 

8FC59263-35D0-4E07-AAAE-F5DA0FABBD4E.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie praca na ogrodzie to zawsze wielka przyjemność. :)ac81e5958b25342a976623b789908afd.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Dla mnie praca na ogrodzie to zawsze wielka przyjemność. :)

Romantyk... kto by pomyslal 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

Romantyk... kto by pomyslal 🤪

Ogród to jedna z moich większych pasji, jeśli nie najważniejsza.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, desmo napisał(-a):

Fajny zegar dla kogoś o większym nadgarstku ( dla kogo Daytona może być zbyt kompaktowa).

Ambiwalentne odczucia budzi podejrzanie  lekka bransoleta ( puste ogniwa? ) no i jest wyraźnie grubszy od Daytony.

W sumie przy braku stałego zaopatrzenia koncepcja zegarka do przymiarek jest OK - lepiej niż u Rolexa gdzie kupujesz wyobrażenie nt zegarka.

 

 

grubość ( w porównaniu do Daytony ) 

8FC59263-35D0-4E07-AAAE-F5DA0FABBD4E.jpeg

Pełna zgoda co do bransolety, to było moje pierwsze zdziwienie. Po zdjęciach spodziewałem się czegoś naprawdę ciężkiego.

Takie samo mam przemyślenie - wpłata 30% to jedno, ale przynajmniej jest realna szansa na przymiarkę zegarka.

Z Rolexami jak jest wiemy - większość modeli do oględzien głównie na zdjęciach.

A tak w ogóle to na zdrowie :)

20210805_183705.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.08.2021 o 19:53, robol1 napisał(-a):

bo jak kupisz nowego z salonu suba albo gmt to jesteś szcześciarz i pod szcześliwą gwiazda urodzony.

Dalej nie kumasz?

Ależ macie mózgi zryte przez tego rolka 😂🤣

A tak z ciekawości. Który to AD bierze 30% wartości za zamowienie zegarka? Byłem ostatnio u kruka i zamawiałem bez żadnej zaliczki 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

.

A tak w ogóle to na zdrowie :)

 

W świetnym towarzystwie TT 😃 nie dodałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości. Który to AD bierze 30% wartości za zamowienie zegarka? Byłem ostatnio u kruka i zamawiałem bez żadnej zaliczki 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, swierszczu napisał(-a):

A tak z ciekawości. Który to AD bierze 30% wartości za zamowienie zegarka? Byłem ostatnio u kruka i zamawiałem bez żadnej zaliczki 

Nie Kruk, oni Zenitha nie mają :)

Przy zamawianiu/wyrażaniu zainteresowania OP/Subem, też należało uiścić zadatek w wysokości 10% wartości zegarka - tylko bez gwarancji że zegarek zostanie przyznany czy nastąpi zwrot wpłaty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.