Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Fitvalf napisał(-a):

Swego czasu poświęciłem DJ-a Dark Rhodium na rzecz Explorera. Zamówiłem lecz się nie doczekałem, ponieważ go wycofano. 

Według mnie najgłupsza decyzja jaką Rolex mógł podjąć.

 

Trzeba było jakoś załatać dziurę w serduszku i w ten oto sposób do kolekcji dołączył ten niebieski przyjaciel 🙂

 

 

Gratuluję! Ja długo i namiętnie wybierałem DJ-a dla siebie i muszę stwierdzić (mój stan umysłu na dzień dzisiejszy :)), że zakupiona przez Ciebie wersja jest dla mnie jedną z dwóch najlepszych, jakie Rolex obecnie produkuje.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Gratuluję! Ja długo i namiętnie wybierałem DJ-a dla siebie i muszę stwierdzić (mój stan umysłu na dzień dzisiejszy :)), że zakupiona przez Ciebie wersja jest dla mnie jedną z dwóch najlepszych, jakie Rolex obecnie produkuje.

Też tak uważam, rozważałem również powrót do Dark Rhodium ale trzeba było coś urozmaicić i decyzja padła na tą wersję. W głowie również urodził się pomysł na TT ale jednak wolę różnicę kasy przeznaczyć na kolejny zakup 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Fitvalf napisał(-a):

Też tak uważam, rozważałem również powrót do Dark Rhodium ale trzeba było coś urozmaicić i decyzja padła na tą wersję. W głowie również urodził się pomysł na TT ale jednak wolę różnicę kasy przeznaczyć na kolejny zakup 🙂

W mojej też był pomysł względem TT, nawet przez chwilę bardzo realny. Opamiętałem się jednak na czas.

 

Może jeszcze - kiedyś do niego wrócę...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Jak adoptowana to nie wypada tak wyzywać, miałeś wybór.

Wysłane z mojego IN2023 przy użyciu Tapatalka


Każdy zrozumie jak chce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Swego czasu poświęciłem DJ-a Dark Rhodium na rzecz Explorera. Zamówiłem lecz się nie doczekałem, ponieważ go wycofano. 
Według mnie najgłupsza decyzja jaką Rolex mógł podjąć.
 
Trzeba było jakoś załatać dziurę w serduszku i w ten oto sposób do kolekcji dołączył ten niebieski przyjaciel 
 
hcZrnBG.jpg&key=4cb767a1e597f3c3f722a77ff3acf1e1ab3ff22617a068d164afc3a8359674a6

To jest bardzo ładny DJ , gratulacje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, piotrek39 napisał(-a):





Sent from my iPhone using Tapatalk
To jest bardzo ładny DJ , gratulacje emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fitvalf napisał(-a):

Swego czasu poświęciłem DJ-a Dark Rhodium na rzecz Explorera. Zamówiłem lecz się nie doczekałem, ponieważ go wycofano. 

Według mnie najgłupsza decyzja jaką Rolex mógł podjąć.

 

Trzeba było jakoś załatać dziurę w serduszku i w ten oto sposób do kolekcji dołączył ten niebieski przyjaciel 🙂

 

 

Ładny, gratuluję i niech cieszy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Andrzej1 napisał(-a):

Ładny, gratuluję i niech cieszy !!!

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.
 
a80acf9a1835d6de.jpg&key=afc8dc652f678f24bc0cd0e486d58a628defc7eba2c52297c6263792dda06d34

Gratulacje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Genovese_ napisał(-a):

Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.

 

Fajny i wygodny zegarek - miałem, także wiem co mówię. Jedynym jego grzechem jest fatalnie odcięta czarna farba na wskazówce GMT, co zresztą widać na załączonym obrazku. Odpowiedni dla nadgarstków +18cm. Noś go w szczęściu i miłości, bo na to zasługuje.

 

Gratuluję nowego nabytku!

 

Ps. w najnowszej wersji skorygowali tego babola - zlikwidowali czarną farbę ze wszystkich wskazówek. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za magiczna farba była, ale z moich obserwacji wynika, że z 1/3 egzemplarzy ma babola z tą linia odcięcia, w 1/3 jest akceptowalnie, a dopiero reszta jest ok. 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.

 

 

Świetny !!! Niech cieszy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2021 o 14:04, Fitvalf napisał(-a):

... na rzecz Explorera. Zamówiłem lecz się nie doczekałem, ponieważ go wycofano. 

Według mnie najgłupsza decyzja jaką Rolex mógł podjąć. ...

Jakie szczęście, że przestali produkować EX. Dzięki temu masz super zegar. Gratuluję. Niech się nosi. 

 

 

1 godzinę temu, Genovese_ napisał(-a):

Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.

 

a80acf9a1835d6de.jpg

Gratuluję.  Niech się nosi. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.08.2021 o 16:03, piotrek39 napisał(-a):

Czekoladka w parze z czekoladką emoji3.png to mój największy przyjaciel emoji41.png

 

Kolejne już zdjęcie że psinę potraktowałeś "z piąchy" 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):


Gratulacje emoji106.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

2 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

 

 

 

Gratuluję.  Niech się nosi. 

Dzięki chłopaki !

 

 

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Fajny i wygodny zegarek - miałem, także wiem co mówię. Jedynym jego grzechem jest fatalnie odcięta czarna farba na wskazówce GMT, co zresztą widać na załączonym obrazku. Odpowiedni dla nadgarstków +18cm. Noś go w szczęściu i miłości, bo na to zasługuje.

 

Gratuluję nowego nabytku!

 

Ps. w najnowszej wersji skorygowali tego babola - zlikwidowali czarną farbę ze wszystkich wskazówek. 

Dzięki.

 

W moim przypadku takie "niedoróbki " choćby były nawet nieakceptowane  według jakiś norm manufaktury zegarkowej nie są czymś co mnie od firmy odrzuca.Tego i tak mając nawet najlepszy wzrok lub najlepsze okulary  na łapie nie widać , dlatego lupę używam przy zakupie wyłącznie w celu sprawdzenia numeru zegarka.

2 godziny temu, Andrzej1 napisał(-a):

Świetny !!! Niech cieszy !!!

PS dzięki kolego !

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.
 
a80acf9a1835d6de.jpg&key=afc8dc652f678f24bc0cd0e486d58a628defc7eba2c52297c6263792dda06d34

To poprzednia wersja znaczy kupowałeś z drugiej ręki?
Czarny to klasyka, zwłaszcza z floating hands chociaż mnie się akurat bardziej podobają normalne jak w nowym.
Z jakiegoś powodu Polar ma większe branie, może dlatego że taki trochę nietypowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na wtórnym kupiłem zupełną nówkę.Polar robił na mnie ogromne wrażenie na fotkach szczególnie na pomarańczowym kauczuku...W kwestii nowego modelu to po prostu olałem pół roczne czekanie,  bo tyle mi prognozowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki - niech sie nosi, bo fajny sportowy i nieoklepany model w dodatku z przydatna funkcja gmt 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Genovese_ napisał(-a):

Tak na wtórnym kupiłem zupełną nówkę.Polar robił na mnie ogromne wrażenie na fotkach szczególnie na pomarańczowym kauczuku...W kwestii nowego modelu to po prostu olałem pół roczne czekanie,  bo tyle mi prognozowali.

Był chyba u nas na bazarku dopiero co. Fajnie że ktoś kupił, to świetny zegar, lekko duży ale komfortowy i ciągle trochę jak nie Rolex.

Faktycznie na tej pomarańczowej gumie Polar super wygląda, nie wiem niestety co to za guma była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, artme napisał(-a):

Gratki - niech sie nosi, bo fajny sportowy i nieoklepany model w dodatku z przydatna funkcja gmt 😎

Dzięki.Masz rację jest nieoklepany , poza tym fajnie mi się teraz moje dwa rolki uzupełniają.😀

 

35 minut temu, Bugs napisał(-a):

Był chyba u nas na bazarku dopiero co. Fajnie że ktoś kupił, to świetny zegar, lekko duży ale komfortowy i ciągle trochę jak nie Rolex.

 

Tak oczywiście to jest ten z forum od kolegi AdiU.😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie cena 1655 lub gdyby zrobili reedycję 1:1 to byłby dla mnie najfajniejszy Rolex. Explorer II jest już kompletnie innym zegarkiem (proporcje, bezel, tarcza), ale ta pomarańczowa wskazówka i na szczęście brak ceramiki dodaje mu trochę nostalgicznych nut. To ostatni z toolwatchy w ofercie marki. Niech się nosi. 🙂

 

https://www.ablogtowatch.com/which-rolex-buy-submariner-explorer-ii-watch-comparison-review/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2021 o 14:04, Fitvalf napisał(-a):

Swego czasu poświęciłem DJ-a Dark Rhodium na rzecz Explorera. Zamówiłem lecz się nie doczekałem, ponieważ go wycofano. 

Według mnie najgłupsza decyzja jaką Rolex mógł podjąć.

 

Trzeba było jakoś załatać dziurę w serduszku i w ten oto sposób do kolekcji dołączył ten niebieski przyjaciel 🙂

 

23 godziny temu, Genovese_ napisał(-a):

Wcześniej kilka razy mierzony tylko Polar( czarnego nigdy nie było w salonie) , który nie robił na mnie żadnego wrażenia natomiast ,że czarny jest słaby w odbiorze czytałem głównie na forum..Wreszcie spontaniczny zakup okazał się być strzałem w dziesiątkę.Moim zdaniem ten zegar jest świetny i bardzo wygodny.

 

 

Gratulację Panowie - niech się noszą. Oba śliczne ale serce na widok DJ'a jednak zabiło szybciej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, nicon napisał(-a):

Przedostatni, Explorer nadal mocno się trzyma, i nie spuchnął a nawet schudł to starych dobrych rozmiarów :).

 

Tak, ale dostał też siostrę Kardashiankę 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceramika nie przeszkadza zegarkowi w byciu toolwatchem. Ex może wygląda jak tool, ale Rolex ma lepsze "narzędzia", o lepszych parametrach, i są to również nowe modele z ceramiczną wkładką na bezelu. A że to się błyszczy, no cóż, zegar może wyglądać jak toolwatch lub nie. To jest tylko kwestia estetyki i opinii o wyglądzie, bo w rzeczywistości użytkowość i wytrzymałość nie ma z tym nic wspólnego😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceramika nie przeszkadza zegarkowi w byciu toolwatchem. Ex może wygląda jak tool, ale Rolex ma lepsze "narzędzia", o lepszych parametrach, i są to również nowe modele z ceramiczną wkładką na bezelu. A że to się błyszczy, no cóż, zegar może wyglądać jak toolwatch lub nie. To jest tylko kwestia estetyki i opinii o wyglądzie, bo w rzeczywistości użytkowość i wytrzymałość nie ma z tym nic wspólnego 
Hubert, dobrze to podsumowałeś! Błyszczące też może być wytrzymałe i użytkowo nie do zaj***nia. :)e10e7bc26e6264c2f1bf40c7cc925821.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.