Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczy zegarek w litym złocie na karbowanej bransolecie z napisem Rolex na tarczy, to nic nie trzeba będzie mówić :P

 

Za długo ją edukowałem w tych kwestiach, by przegapiła taki "niuans" na nadgarstku. Sam na siebie bicz ukręciłem. Ale spoko - jeszcze odległy problem, bo fundusze "skonsolidować", by cokolwiek zacząć kombinować.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Jak zobaczy zegarek w litym złocie na karbowanej bransolecie z napisem Rolex na tarczy, to nic nie trzeba będzie mówić :P

 

Za długo ją edukowałem w tych kwestiach, by przegapiła taki "niuans" na nadgarstku. Sam na siebie bicz ukręciłem. Ale spoko - jeszcze odległy problem, bo fundusze "skonsolidować", by cokolwiek zacząć kombinować.

Mów że bańka pękła i ceny poleciały a AD szukają klientów na Daytony i Pepsiaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film ukazał w końcu całe piękno tego zegarka - wygląda Zdecydowanie lepiej (przez duże Z :)) vs fotki wrzucane przez @beniowski.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek nie jest potomkiem Helmuta Newtona za to ciekawie opowiada 😁


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ten film ukazał w końcu całe piękno tego zegarka - wygląda Zdecydowanie lepiej (przez duże Z :)) vs fotki wrzucane przez @beniowski.

Bo ja wolę fotografować ludzi 😄.

 

 

 

 

A spotkania z Filipem polecam każdemu - tak przyjemnie o zegarkach to mi się chyba z nikim nie rozmawia, a przy okazji człowiek popija piwa kraftowe.

655A5EC3-052E-4CC6-9BCB-F435A8D408BE.jpeg

FE26ECFE-80FC-4A20-BE3A-C3A9C955F71E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Bo ja wolę fotografować ludzi 😄.

 

 

 

 

A spotkania z Filipem polecam każdemu - tak przyjemnie o zegarkach to mi się chyba z nikim nie rozmawia, a przy okazji człowiek popija piwa kraftowe.

655A5EC3-052E-4CC6-9BCB-F435A8D408BE.jpeg

FE26ECFE-80FC-4A20-BE3A-C3A9C955F71E.jpeg

Fajne dzieciaczki, twoje? :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, MasterMind napisał(-a):

Jak zobaczy zegarek w litym złocie na karbowanej bransolecie z napisem Rolex na tarczy, to nic nie trzeba będzie mówić :P

 

Za długo ją edukowałem w tych kwestiach, by przegapiła taki "niuans" na nadgarstku. Sam na siebie bicz ukręciłem. Ale spoko - jeszcze odległy problem, bo fundusze "skonsolidować", by cokolwiek zacząć kombinować.

To jak odbierzesz to szybko leć do Egiptu - choćby na weekend - i wracając: „Zobacz Kochanie jaka udana podróba! Nie odróżnisz od oryginału 🙂 Nie mogłem się powstrzymać.”

😁

 

Edytowane przez Christo
Usunięcie dubla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczy zegarek w litym złocie na karbowanej bransolecie z napisem Rolex na tarczy, to nic nie trzeba będzie mówić
 
Za długo ją edukowałem w tych kwestiach, by przegapiła taki "niuans" na nadgarstku. Sam na siebie bicz ukręciłem. Ale spoko - jeszcze odległy problem, bo fundusze "skonsolidować", by cokolwiek zacząć kombinować.
Jestem w Turcji , na bazarku były po 14 euro. Najpierw ponosisz podróbke, a później podmienisz ;)

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie pożegnanie poszedł w świat 1e1cea554140df0094ae187fbebab032.jpg&key=ff8fc52c5cd2a45fae52dc3a00a0a6cd76746690f5d471fcca8018f4654eedca


Sent from my iPhone using Tapatalk

Widziałem, dobra cena była, tylko chwilę leżał :)
Coś nowego będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, dobra cena była, tylko chwilę leżał default_smile.png
Coś nowego będzie?

Prawdę mówiąc to się prawie bili o niego. Poszedł troszkę wyżej jak był wystawiony dziwne to. YM ll tez wystawiłem i czekam na przelew. I takim brzydkim zegarkiem zainteresowanie spore. Jak nie dojdzie do transakcji , kilku czeka .
Nie , nie myśle o nowych zegarkach. Czekam cierpliwie na to co mam zamówione. A tymczasem myśle kupić dom lub mieszkanie , w okolicach uczelni syna. Wynajem to dość duże pieniądze , wole kupić. Tylko rynek mnie zaskoczył. Kasa , która miała być przeznaczona okazała się być niewystarczająca. Chore ceny nieruchomości


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to się prawie bili o niego. Poszedł troszkę wyżej jak był wystawiony dziwne to. YM ll tez wystawiłem i czekam na przelew. I takim brzydkim zegarkiem zainteresowanie spore. Jak nie dojdzie do transakcji , kilku czeka .
Nie , nie myśle o nowych zegarkach. Czekam cierpliwie na to co mam zamówione. A tymczasem myśle kupić dom lub mieszkanie , w okolicach uczelni syna. Wynajem to dość duże pieniądze , wole kupić. Tylko rynek mnie zaskoczył. Kasa , która miała być przeznaczona okazała się być niewystarczająca. Chore ceny nieruchomości


Sent from my iPhone using Tapatalk

Teraz jest jakieś szaleństwo, ludzie wystawiają co tylko mają nawet od wielu lat bo wszystko co Rolex schodzi niemal od ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest jakieś szaleństwo, ludzie wystawiają co tylko mają nawet od wielu lat bo wszystko co Rolex schodzi niemal od ręki

Trochę mi tego YM szkoda sprzedawać. Ale wrócę do niego jeszcze. To super zegarek jest
A szaleństwo to nie tylko Rolex. Nieruchomość tak samo , nie tylko tutaj. W Polsce jest podobnie. Wszystko schodzi od ręki. Ciężko znaleść coś fajnego w dobrej cenie. Ciekawe , czy to kiedyś walnie na ryj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi tego YM szkoda sprzedawać. Ale wrócę do niego jeszcze. To super zegarek jest
A szaleństwo to nie tylko Rolex. Nieruchomość tak samo , nie tylko tutaj. W Polsce jest podobnie. Wszystko schodzi od ręki. Ciężko znaleść coś fajnego w dobrej cenie. Ciekawe , czy to kiedyś walnie na ryj


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie walnie, nigdy nic takiego nie walnęło, co najwyżej ceny się ustabilizują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mo i poszedł w świat to był jeden z ciekawszych zegarków u mnie fajnie było go mieć 9998a1b865e1d7cd8c624b289d6964c3.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bugs napisał(-a):


Nie walnie, nigdy nic takiego nie walnęło, co najwyżej ceny się ustabilizują

Na tym poziomie czy raczej jeszcze wyżej? Stoję przed decyzją o kupnie nieruchomości ale ponad 800 000 za 4 pokoje to dość przerażajace..zwłaszcza ze stopy zapewne wzrosną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Tom87 napisał(-a):

Na tym poziomie czy raczej jeszcze wyżej? Stoję przed decyzją o kupnie nieruchomości ale ponad 800 000 za 4 pokoje to dość przerażajace..zwłaszcza ze stopy zapewne wzrosną 

Nigdy nie ma dobrego momentu na kupno - zawsze jest jakieś ryzyko.

 

Niemcy wolą wynajmować niż kupować w przeważającej większości, ryzyko kredytu na 30 lat uważają za zdecydowanie większe niż zmiana w życiu w przyszłości.

 

jak 800k na Warszawę to nie jest zły deal:) chyba, że mówisz o mieście rzędu Radomia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Tom87 napisał(-a):

Na tym poziomie czy raczej jeszcze wyżej? Stoję przed decyzją o kupnie nieruchomości ale ponad 800 000 za 4 pokoje to dość przerażajace..zwłaszcza ze stopy zapewne wzrosną 

Sam chciałbym wiedzieć.

Cena jak cena, zależy gdzie, jaka powierzchnia, czy to pierwotne/wtórne z wykończeniem czy bez

We Wro ciężko poniżej 7500m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz małego mieszkania we Wrocławiu w dobrej lokalizacji i poniżej 10k za metr nie ma co marzyć, a 12-13k jest normą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.