Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KapoPi
Teraz, mario1971 napisał(-a):

 

JPRDL, ale jazda! :lol:

No niezla. Napisałem że znalazłem zegar na sprzedaż i pokazałem że ma normalny datownik a Ty na podstawie tego twierdzisz że ktoś tu chce go sprzedać. Wow. Niesamowite. !! 

 

Chciałem pomocy, I tego tu szukalem a zostałem wyszydzony i wyśmiany. Klub poważnych miłośników zegarkow. Udajecie ekspertów a prawda taka że gdybym sam nie zasugerował że coś z nim nie tak, to nikt by nawet nie wiedział. Żegnam was serdecznie, będę sobie jedynie czytał a konto usuwam bo rozmowy z wami to jakbym rozmawiał z kims do kogo się nie da przemówić.  Wiem, tęsknić nie będziecie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KapoPi napisał(-a):

No niezla. Napisałem że znalazłem zegar na sprzedaż i pokazałem że ma normalny datownik a Ty na podstawie tego twierdzisz że ktoś tu chce go sprzedać. Wow. Niesamowite. !! 

 

Chciałem pomocy, I tego tu szukalem a zostałem wyszydzony i wyśmiany. Klub poważnych miłośników zegarkow. Udajecie ekspertów a prawda taka że gdybym sam nie zasugerował że coś z nim nie tak, to nikt by nawet nie wiedział. Żegnam was serdecznie, będę sobie jedynie czytał a konto usuwam bo rozmowy z wami to jakbym rozmawiał z kims do kogo się nie da przemówić.  Wiem, tęsknić nie będziecie  ;)

Poczekaj, dam pięć stówek!  :)

 

Żartowałem! Piszę to, zanim przyklepiesz moją ofertę.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Poczekaj, dam pięć stówek!  :)

Jak jesteś naprawdę prawie w wieku mojego Taty to współczuję snobizmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złóżmy do kupy całą tę historię. Najpierw (jakiś czas temu) pokazujesz pierwszego DJ-a, którego rzekomo kupiłeś. Dzisiaj drugiego, niby innego, takiego na sprzedaż. Ale to nie Twój, tylko taki sam jak Twój, także bez ruletki. No faktycznie, można się zakręcić...

Czy któraś z dzisiejszych fotek prezentuje Twój zegarek?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodał bym , że kupiony 200$ powyżej ceny z metki , bo czekać nie lubię. Co z tego , że bez papierów
O cenie z wątku innego


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
14 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Złóżmy do kupy całą tę historię. Najpierw (jakiś czas temu) pokazujesz pierwszego DJ-a, którego rzekomo kupiłeś. Dzisiaj drugiego, niby innego, takiego na sprzedaż. Ale to nie Twój, tylko taki sam jak Twój, także bez ruletki. No faktycznie, można się zakręcić...

Czy któraś z dzisiejszych fotek prezentuje Twój zegarek?

Nie. Mój był na oyster przecież. Zaraz zaraz ale co Ty chcesz do kupy składać? Najpierw sugerujesz że z Turcji przywieziony, a teraz że to nie moje fotki były? Oj Mario Mario. W czym się można zakręcić bo nie rozumiem? Mój był bez dokumentów, więc pokazałem takiego samego z kompletem dokumentów i bez ruletki. Czy to serio dziwne i nie logiczne? Bo niewiem, co w tym dziwnego. No zakręcony to Ty jesteś skoro takich prostych rzeczy nie rozumiesz. 

 

 

Sorry wy to bogacze jesteście macie tyle rolexow, wszystkie od AD, z kompletami, jam nie godzien z wami rozmawiać. Ty to Piotrek niewiem skąd się urwałeś, probojesz być śmieszny jak na swój wiek i przyklaskiwac koledze ale póki co żałośnie wychodzi. Trzymajcie się konto już czeka na usunięcie :)

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Ma ktoś DJ 41 niebieska tarcza , bezel białe złoto ( fluted ) na oyster ? Myśle zamówić ( od Mariusza się od gapiłem ) tyle , że mój AD ma kurde listę dość długą na niego , na oyster był by prędzej. Chętnie bym takie zestawienie zobaczył.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie. Mój był na oyster przecież. Zaraz zaraz ale co Ty chcesz do kupy składać? Najpierw sugerujesz że z Turcji przywieziony, a teraz że to nie moje fotki były? Oj Mario Mario. W czym się można zakręcić bo nie rozumiem? Mój był bez dokumentów, więc pokazałem takiego samego z kompletem dokumentów i bez ruletki. Czy to serio dziwne i nie logiczne? Bo niewiem, co w tym dziwnego. No zakręcony to Ty jesteś skoro takich prostych rzeczy nie rozumiesz. 
 
 
Sorry wy to bogacze jesteście macie tyle rolexow, wszystkie od AD, z kompletami, jam nie godzien z wami rozmawiać. Ty to Piotrek niewiem skąd się urwałeś, probojesz być śmieszny jak na swój wiek i przyklaskiwac koledze ale póki co żałośnie wychodzi. Trzymajcie się konto już czeka na usunięcie

Nikomu nie przyklaskuje. Od samego początku kręcisz i każdy to widzi. Na koniec płaczesz , że na Ciebie wsiadają.
Bywaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
Rolex-Datejust-41-ref-126334-Steel-1.jpg&key=67c878e9d1fddded264b61726c1565f7e497d5ba15278902f765dba89d836a72

Całkiem spoko ciężko się zdecydować
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):

Pytanie
Ma ktoś DJ 41 niebieska tarcza , bezel białe złoto ( fluted ) na oyster ? Myśle zamówić ( od Mariusza się od gapiłem ) emoji3.png tyle , że mój AD ma kurde listę dość długą na niego , na oyster był by prędzej. Chętnie bym takie zestawienie zobaczył. emoji57.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bardzo dobry zestaw. 

96B30219-F642-4708-844B-88EA8F6FB203.jpeg

F1E461C3-CAA6-4126-9194-63942A463EA7.jpeg

1CAFAA48-50A3-4317-BD90-3CD57BCF9F75.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko ciężko się zdecydować
Dzięki


Sent from my iPhone using Tapatalk

Oj tam ciężko… łatwo super zestawienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy oraz Markizo, a jakie jest Wasze zdanie na temat "białego bobera" ? Jest OK, czy podwójne indeksy "3-6-9" eliminują z tablicy "cool" ?

IMG_20191218_144649.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło zamówienie , dzięki. Będzie dobrze. Może jeszcze spróbuje z tarczą czarna i jubille.

Taka ciekawostka , ciekawe jak to w innych AD wyglada. Pani odnośnie mojego starego zamówienia , powiedziała , że Pepsi , Kermit , Batman dostali większy przydział roczny , może troszkę odbiór się przyspieszy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mroova napisał(-a):

Koledzy oraz Markizo, a jakie jest Wasze zdanie na temat "białego bobera" ? Jest OK, czy podwójne indeksy "3-6-9" eliminują z tablicy "cool" ?

IMG_20191218_144649.jpg

Z białych to raczej ten był cool

 

 

 

1BB01C1C-27B0-4D81-85BC-9C0465318B6A.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2021 o 18:26, mario1971 napisał(-a):

Kolejny dołączył do rodziny R. :)

d3cbab75847f200f7a7b2ec620e30439.jpg

mario1971,

taki piekny zegar!!!

🎉


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Markiza napisał(-a):

mario1971,

taki piekny zegar!!!

🎉

Ślicznie dziękuję! 

buziak misia.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@desmo też tak uważam, ale szanse na reaktywację 114300 (czyli ew. 124300) są raczej znikome, a biały OP41 prędzej czy później zawita do AD. Płacić 35-37 KPLN (chrono24 etc.) za tak prosty zegarek raczej nie ma sensu.

 

Edytowane przez mroova
usunięcie zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mroova napisał(-a):

@desmo też tak uważam, ale szanse na reaktywację 114300 (czyli ew. 124300) są raczej znikome, a biały OP41 prędzej czy później zawita do AD. Płacić 35-37 KPLN (chrono24 etc.) za tak prosty zegarek raczej nie ma sensu.

 

Prawda ale patrzeć na te siekacze to może bez bólu tylko ortodonta albo ...bobrista

 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, KapoPi napisał(-a):

Nie. Mój był na oyster przecież. Zaraz zaraz ale co Ty chcesz do kupy składać? Najpierw sugerujesz że z Turcji przywieziony, a teraz że to nie moje fotki były? Oj Mario Mario. W czym się można zakręcić bo nie rozumiem? Mój był bez dokumentów, więc pokazałem takiego samego z kompletem dokumentów i bez ruletki. Czy to serio dziwne i nie logiczne? Bo niewiem, co w tym dziwnego. No zakręcony to Ty jesteś skoro takich prostych rzeczy nie rozumiesz. 

 

Najpierw pokazałeś datę 3-go, a tę fotkę tak na szybko to skąd wziąłeś? 

 

2 godziny temu, KapoPi napisał(-a):

Ale ja mam kalendarz przecież 😅 liczby specjalnie wrzuciłem nie parzyste bo takie były w ruletce przecież czerwone...

received_387958726292414.jpeg

 

Nie chcę drążyć, ale nie daje mi to spokoju...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Andrzej1 napisał(-a):

Kilka dni bez zaglądania a tu tyle nowych nabytków - gratuluję wszystkim i niech cieszą !!!

 

U mnie też pojawił się nowy a raczej u mojej żony :) wybrała na pełnoletnią rocznicę ślubu a najlepsze jest to, że podczas wakacyjnego wypadu zajęło jej to aż  pół minuty :) nawet nie zdążyłem się dobrze rozejrzeć 

rol.JPG

roll.JPG

Piękna perła. 
Gratulacje za piekny wybór żony. 👏👏👏


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mroova napisał(-a):

Koledzy oraz Markizo, a jakie jest Wasze zdanie na temat "białego bobera" ? Jest OK, czy podwójne indeksy "3-6-9" eliminują z tablicy "cool" ?

IMG_20191218_144649.jpg

Ja uwielbiam białe tarcze. Są przede wszystkim bardzo eleganckie, nie rzucające się w oczy. Do wszystkiego pasują. Męsko damskie. 

35 minut temu, desmo napisał(-a):

Z białych to raczej ten był cool

 

 

 

1BB01C1C-27B0-4D81-85BC-9C0465318B6A.jpeg

Tak. Ta tarcza jest wyjątkowa. Biało perłowa. 
Ta struktura jest także SKY Dweller. 


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Markiza a biały "bober" ? na forum podwójne indeksy zostały przyjęte nader chłodno. Masz jakieś sygnały nt. białego OP41 ?

 

Edytowane przez mroova
znowu to samo zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mroova napisał(-a):

@Markiza a biały "bober" ? na forum podwójne indeksy zostały przyjęte nader chłodno. Masz jakieś sygnały nt. białego OP41 ?

IMG_20191218_144649.jpg

Mój czerwony bober jest 36 mm

bardzo go lubie, chociaż tez na początku miałam wątpliwość. 
124300 nie ma teraz białej tarczy. 

image.jpg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
52 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Najpierw pokazałeś datę 3-go, a tę fotkę tak na szybko to skąd wziąłeś? 

 

 

Nie chcę drążyć, ale nie daje mi to spokoju...

Tak żebyś mógł spac spokojnie - dostałem cały pakiet fotek od kogoś kto chciał go sprzedać BO JAK JUZ WCZEŚNIEJ PISALEM ZACIEKAWIL MNIE BRAK RULETKI w tej konfiguracji. Stąd:-)

 

 

Edytowane przez KapoPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk z rouletką był do 2016 roku. 
pozniej był biały z czarnymi szyframi. 
Od tego roku były zmienione wszystkie dyski na biało czarne. Wycofane zostały szampańskie, rozowe i kolorowe. 
A ponieważ w 2017 i nawet dalej, 1162xx

byl bardzo banalnym zegarem, czasami leżał na pułkach. 

Czasy się mienią. 
Biale tarcze są mało docenione. 

image.jpg

image.jpg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.