Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, robert_gda1 napisał(-a):

https://allegro.pl/oferta/rolex-oyster-perpetual-submariner-41-date-10859093185 na Allegro pojawił się tegoroczny sub, bezpłatny zwrot 

No to łatwo będzie dojść Krukowi kto odebrał nowego Suba 14 kwietnia tego roku i będzie to jego ostatni Rolex ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, lombard zrobił komuś niezłą przysługę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bugs napisał(-a):

Faktycznie, lombard zrobił komuś niezłą przysługę

Dziwne, że ktoś pobiegł z takim zegarkiem do lombardu. Chyba, że to właściciel tego lombardu 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po parunastu dniach mam takie oto przemyślenia. Wizualnie w każdym naturalnym oświetleniu jest super. W sztucznym, gdzie jest wiele źródeł światła, czasami aż oczy bolą od odbijających się refleksów od karbowanego bezela. Jakość i komfort Jubilee przekroczyła moje oczekiwania. Werk cały czas się stabilizuje - na ten moment średnia dobowa to +0,6s i tu nie ma do czego się przyczepić. Czasami tylko zastanawiam się nad tym, czy gładki bezel nie byłby bardziej uniwersalny do tego zegarka, który powoli staje się moim ulubionym Roleksem.8d89e18e232daed6674f3b5ef53ab1e4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po parunastu dniach mam takie oto przemyślenia. Wizualnie w każdym naturalnym oświetleniu jest super. W sztucznym, gdzie jest wiele źródeł światła, czasami aż oczy bolą od odbijających się refleksów od karbowanego bezela. Jakość i komfort Jubilee przekroczyła moje oczekiwania. Werk cały czas się stabilizuje - na ten moment średnia dobowa to +0,6s i tu nie ma do czego się przyczepić. Czasami tylko zastanawiam się nad tym, czy gładki bezel nie byłby bardziej uniwersalny do tego zegarka, który powoli staje się moim ulubionym Roleksem.8d89e18e232daed6674f3b5ef53ab1e4.jpg&key=b4f7098855ea93d261f17831514a126c03c5a8c2b12af9b5284602c954808732

Mogę Ci powiedzieć z mojego doświadczenia i obserwacji użytkowania DJ przez żonę , że po pewnym czasie miał byś dość wycierania odcisków palców , jakichś drobnych rysek od mankietów ale zauważalnych , tak samo jak z bransolety oyster. Zresztą o tym wiesz doskonale.
Na jubile i fluted bezel , na to tak nie zwraca się uwagi. Nie rzuca się w oczy. To jest jeden z powodów które zadecydowały o sprzedaży mojego. Bardzo mnie to denerwowało.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 gładki bezel i biała tarcza, jeśli batman mi nie podpasuje (zapis w ciemno, bez przymiarki) nie będę miał dylematów 😊 no może jednak niebieski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 gładki bezel i biała tarcza, jeśli batman mi nie podpasuje (zapis w ciemno, bez przymiarki) nie będę miał dylematów 😊 no może jednak niebieski ?

A która bransoleta?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JubileeW19W6183_5.thumb.JPG.8a55536a28ab4632de9a6b0bbb16a567.JPG

Edytowane przez mroova
O taka właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oyster jest niesamowicie wygodna, a Jubilee wręcz genialna. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego samego oystera męczę 18 lat, czas na zmianę, mimo perfekcyjnego chodu. Dziś był wygrzewany w 37 C w cieniu i poddawany ciśnieniu tak na oko 7-8 m "słupa wody".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Po parunastu dniach mam takie oto przemyślenia. Wizualnie w każdym naturalnym oświetleniu jest super. W sztucznym, gdzie jest wiele źródeł światła, czasami aż oczy bolą od odbijających się refleksów od karbowanego bezela. Jakość i komfort Jubilee przekroczyła moje oczekiwania. Werk cały czas się stabilizuje - na ten moment średnia dobowa to +0,6s i tu nie ma do czego się przyczepić. Czasami tylko zastanawiam się nad tym, czy gładki bezel nie byłby bardziej uniwersalny do tego zegarka, który powoli staje się moim ulubionym Roleksem.

Byłby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, desmo napisał(-a):

Byłby

Dodam tylko, ze sam bezel nie zalatwi sprawy "uniwersalnosci" - jubilee jednak rowniez mieni sie na wszelkie sposoby, dlatego jak chcielibysmy DJ'a w stu procentach uniwersalnego, to tylko gladki bezel i oyster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, artme napisał(-a):

Dodam tylko, ze sam bezel nie zalatwi sprawy "uniwersalnosci" - jubilee jednak rowniez mieni sie na wszelkie sposoby, dlatego jak chcielibysmy DJ'a w stu procentach uniwersalnego, to tylko gladki bezel i oyster.

Ile tu już zostało powiedziane o tym, że prawdziwy didżej to tylko żubili i karbowany bezel, a cała reszta to protezy, aż nagle, proszę bardzo - jednak jest życie po życiu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, artme napisał(-a):

Dodam tylko, ze sam bezel nie zalatwi sprawy "uniwersalnosci" - jubilee jednak rowniez mieni sie na wszelkie sposoby, dlatego jak chcielibysmy DJ'a w stu procentach uniwersalnego, to tylko gladki bezel i oyster.

Wbrew pozorom bransoleta oyster w DJu dzięki polerowanym centralnym ogniwom świeci dużo mocniej niż jubilee. Ale naturalnie na szczycie „oczojebności „ jest „cięty by błyszczeć” bezel z białego złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

Wbrew pozorom bransoleta oyster w DJu dzięki polerowanym centralnym ogniwom świeci dużo mocniej niż jubilee. Ale naturalnie na szczycie „oczojebności „ jest „cięty by błyszczeć” bezel z białego złota.

A taki to świeci czy nie?

 

 

IMG_5793.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):

Ile tu już zostało powiedziane o tym, że prawdziwy didżej to tylko żubili i karbowany bezel, a cała reszta to protezy, aż nagle, proszę bardzo - jednak jest życie po życiu ;)

Wśród zwolenników tego „pełnego przepychu” zestawu było sporo teoretyków z tego co pamiętam...ja opowiadam się za umiarem i zdania nie zmieniam.  Chyba że szampańska tarcza w żółtym złocie ....wtedy to faktycznie zestaw obowiązkowy a reszta to protezy 😉

69B96970-6E81-4695-AC96-E470B7EEF74C.jpeg

1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

A taki to świeci czy nie?

 

 

IMG_5793.jpeg

Ten jest oczko wyżej ale widzę, że gustownie zgaszony paskiem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, desmo napisał(-a):

Ten jest oczko wyżej ale widzę, że gustownie zgaszony paskiem 😉

Bieda ediszyn bo podobno bez bransolety DD się nie liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naturalnie punkt widzenia AD...w masowej wyobraźni i tak jesteś bohaterem 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię moją bieda edition ;)
Ale jak patrze na ten od Mario to dokupiłbym takiego ale 36mm tylko wtedy istnieje ryzyko podbierania ;)
9eda80804ce7bc11ed5680c2d972faad.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full wersja w moim DJu bardzo mi pasuje, a że czasami pomyślę na głos świadczy tylko o tym, że jeszcze nie umarłem. 250f5db2e3c982db8f177716ea33b62a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, vvv napisał(-a):

Ja tam lubię moją bieda edition ;)
Ale jak patrze na ten od Mario to dokupiłbym takiego ale 36mm tylko wtedy istnieje ryzyko podbierania ;)
9eda80804ce7bc11ed5680c2d972faad.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ale ten model który pokazałeś to jest 41mm, nie 36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.