Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze warto przymierzyć i jak można, to parę chwil ponosić na łapce. Daj znać, jak już będziesz po, i opisz koniecznie swoje wrażenia i przemyślenia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

 

Przez moment myślałem o najnowszym DJ 36mm, niebieska tarcza, karbowany bezel + jubilee (czyli chyba najbardziej pożądany wariant), ale nie mogę jakoś przełknąć wykończenia koperty na połysk na całości - wolę satynę na uszach w starszych referencjach. Nowy Explorer 36mm odpada, bo stary się od niego nie różni wielce i nie widzę sensu na upgrade. Zostają więc nowy-stary Submariner ceramiczny (40mm) albo jakieś nowe GMT. Za dwa tygodnie będę mierzył obie opcje i będę wiedział, czy warto się w ogóle interesować tym tematem, czy jednak postawić na starsze modele.

Ja już teraz Ci odpowiem. 

Jak Cię trochę znam to odpowiedź jest prosta-strata czasu🙂

Tak czy siak podziel się wrażeniami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

 

Przez moment myślałem o najnowszym DJ 36mm, niebieska tarcza, karbowany bezel + jubilee (czyli chyba najbardziej pożądany wariant), ale nie mogę jakoś przełknąć wykończenia koperty na połysk na całości - wolę satynę na uszach w starszych referencjach. Nowy Explorer 36mm odpada, bo stary się od niego nie różni wielce i nie widzę sensu na upgrade. Zostają więc nowy-stary Submariner ceramiczny (40mm) albo jakieś nowe GMT. Za dwa tygodnie będę mierzył obie opcje i będę wiedział, czy warto się w ogóle interesować tym tematem, czy jednak postawić na starsze modele.

Czyli jednak nie Day-Date?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

Ja już teraz Ci odpowiem. 

Jak Cię trochę znam to odpowiedź jest prosta-strata czasu🙂

Tak czy siak podziel się wrażeniami. 

Jak nic nowe GMT. :) Stary/nowy ceramiczny Sub 40mm nie ma z nim żadnych szans.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Jak nic nowe GMT. :) Stary/nowy ceramiczny Sub 40mm nie ma z nim żadnych szans.

🥴

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bartek79 napisał(-a):

🥴

Wiem wiem, nie jestem oryginalny i powieliłem Twoją odpowiedź. ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Czyli jednak nie Day-Date?

 

Day-Date jak najbardziej zostaje w grze, tylko pandemicznie odjechał cenowo, a ja jestem bardzo wybredny jeżeli chodzi o stan i oprócz akceptowalnej ceny trudno mi znaleźć sztukę, która by mi odpowiadała.

 

Pełna lista celów to: D-D 18038, 18238, (ew. 1803 ale musiałby być w wyjątkowym stanie), Submariner 5513, 1680, 16800, może nawet 16610, oraz GMT 1675, 16700, 16710 i potencjalnie nowe Suby i GMT, ale to muszę jeszcze na żywo sprawdzić. Rozrzut jest duży, zarówno rocznikowo i cenowo, a ja jak zwykle chciałbym kupić sobie coś na dłużej, jeżeli nie na stałe. Rozglądam się już od pewnego czasu i widzę, że przy obecnej sytuacji na rynku używanego Rolexa, trudno będzie znaleźć coś sensownego, żeby miało jednocześnie b.dobry stan, a cenę nie z kosmosu. Znów będę potrzebował trochę szczęścia.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

Rozrzut jest duży, zarówno rocznikowo i cenowo, a ja jak zwykle chciałbym kupić sobie coś na dłużej, jeżeli nie na stałe. 

Dobry jesteś! Sorry - bez urazy. :)

tumblr_mlooq5aq7q1s20gm1o1_400.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapałeś już tyle jednorożców. Ale to właśnie jest fajne, bo ciągle coś się dzieje, odkrywasz coraz to nowe wyzwania i płyniesz po bezkresnych oceanach.

 

Nie to co u mnie - plaża...

 

*płyniesz czy dryfujesz? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chciałbym upolować jakiegoś 1675 ale też jestem wybredny a to niestety generuje koszty😅 teraz to już 80+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mi sprzedał tego GMT którego już masz, to już porządny zastrzyk na poszukiwania 1675... tak sobie myślę :P


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Gdybyś mi sprzedał tego GMT którego już masz, to już porządny zastrzyk na poszukiwania 1675... tak sobie myślę :P

Od 0:16. ;)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.09.2021 o 15:18, MasterMind napisał(-a):

No jak zwykle chciałbym, a jak wyjdzie to wiadomo 😂

 

A może po prostu rolex nie jest dla Ciebie?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zielony.m napisał(-a):

 

A może po prostu rolex nie jest dla Ciebie?

 

Jeżeli rzeczywiście Rolex nie jest dla mnie, to w sumie żadna inna marka nie jest - najbliżej jest tylko Omega z niektórymi vintage'owymi Seamasterami, może jakimś wyjątkowym Moonwatchem i pojedyncze modele od innych marek, jak jakieś stare Heuery Carrera, czy Patek Calatrava. Istnieje szansa, że po prostu przetestuję na sobie wszystko co mogę z Rolexa i dojdę do wniosku, że to czego szukam w zegarkach nie istnieje. I dam sobie spokój. Sprzedam wszystko i pojadę w Bieszczady.

 

W dniu 13.09.2021 o 23:59, Just1MoreWatch napisał(-a):

Offtopic - wybiera się ktoś na festiwal do Łodzi za 2 tygodnie?

 

 

Tak, ja będę w sobotę.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z Bydgoszczy. (Wyjątkowo tym razem nikogo ze sobą nie zabieram, bo mam kilka spotkań umówionych w różnych miejscach i nie wiadomo kiedy będę musiał się zbierać z powrotem - więc nie chciałbym odpowiadać za czyjś transport).

 

Spokojnie, mnie pewnie rozpoznasz - jestem wysoki, chudy i wyglądam jak na awatarze, tylko przeważnie jestem w kolorze, a na sali kolekcjonerów i sprzedawców ludzie będą krzyczeć, "heeeeej Wadim!" albo "weź pokaż tego Vulcaina, czy taki ładny na żywo jak na zdjęciach".


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Tak, z Bydgoszczy. (Wyjątkowo tym razem nikogo ze sobą nie zabieram, bo mam kilka spotkań umówionych w różnych miejscach i nie wiadomo kiedy będę musiał się zbierać z powrotem - więc nie chciałbym odpowiadać za czyjś transport).

 

Spokojnie, mnie pewnie rozpoznasz - jestem wysoki, chudy i wyglądam jak na awatarze, tylko przeważnie jestem w kolorze, a na sali kolekcjonerów i sprzedawców ludzie będą krzyczeć, "heeeeej Wadim!" albo "weź pokaż tego Vulcaina, czy taki ładny na żywo jak na zdjęciach".

 

Vulcaina tam nie zabieraj i nie pokazuj! jest zarezerwowany! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Markiza napisał(-a):

Najpiękniejszy, to nie wiem. 

O, kurwka! To bicolor???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lort napisał(-a):

 

Vulcaina tam nie zabieraj i nie pokazuj! jest zarezerwowany! :)

Ej no... Pan tu nie stał! Ja jestem pierwszy w kolejce!

10 minut temu, lort napisał(-a):

 

Vulcaina tam nie zabieraj i nie pokazuj! jest zarezerwowany! :)

Ej no... Pan tu nie stał! Ja jestem pierwszy w kolejce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.