Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

 
Deejm, piekna sprawa. Gratulacje! napiszesz coś o nabyciu? Jubilee nie korciła?


No rano pomyślałem, że fajnie by było nabyć, to poszedłem zmierzyć do salonu, pokazali mi w obu rozmiarach i z różnymi kombinacjami, pomierzyłem, ale nie byłem przekonany. Za dwie godziny telefon, że może bym się jednak zdecydował, że rabat dadzą, upominek dla żony jakiś fajny też… No to pojechałem i jakoś tak przy kawie i ciastku mnie namówili… a i cenę dobra wytargowałem, to żal było nie brać

No, a tak serio, to przynajmniej czekałem krótko

Żubili nie brałem pod uwagę - za dużo cukru w cukrze, ale nie twierdzę, że nie zmienię zdania. Po niecałym dniu mogę już powiedzieć, że na pewno by się mniej ciaprała… także ten, rada z salonu, żeby brać z karbowanym, bo gładki się palcuje, była mega trafiona.


Już się pewnie porysował od tego amelinium, co nie? 


Już dramat, szkło poryszone całe, fleki na bransie… No jak żyć?? 🥲

Gdzie można tę ochronną folię kupić? Kto poratuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Szyszkops said:

Już dramat, szkło poryszone całe, fleki na bransie… No jak żyć?? 🥲

 

No jak to jak? Poczekać na kolejną promocję w Biedrze i kupić następnego. ;) 

Btw, fajny! Graty!

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

 


No rano pomyślałem, że fajnie by było nabyć, to poszedłem zmierzyć do salonu, pokazali mi w obu rozmiarach i z różnymi kombinacjami, pomierzyłem, ale nie byłem przekonany. Za dwie godziny telefon, że może bym się jednak zdecydował, że rabat dadzą, upominek dla żony jakiś fajny też… No to pojechałem i jakoś tak przy kawie i ciastku mnie namówili… a i cenę dobra wytargowałem, to żal było nie brać emoji41.png

No, a tak serio, to przynajmniej czekałem krótko emoji3.png

Żubili nie brałem pod uwagę - za dużo cukru w cukrze, ale nie twierdzę, że nie zmienię zdania. Po niecałym dniu mogę już powiedzieć, że na pewno by się mniej ciaprała… także ten, rada z salonu, żeby brać z karbowanym, bo gładki się palcuje, była mega trafiona.




Już dramat, szkło poryszone całe, fleki na bransie… No jak żyć?? 🥲

Gdzie można tę ochronną folię kupić? Kto poratuje?

 

Jubilee paradoksalnie mniej się rysuje, a przynajmniej mniej rysy widać. No i z perspektywy posiadacza zarówno Jubilee jak i Oyster uważam, że ta pierwsza jest o wiele wygodniejsza.

 

Odnośnie karbowanego bezela to ci dobrze doradzili w salonie: mniej na nim rys widać niż na gładkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Jubilee paradoksalnie mniej się rysuje, a przynajmniej mniej rysy widać. No i z perspektywy posiadacza zarówno Jubilee jak i Oyster uważam, że ta pierwsza jest o wiele wygodniejsza.

 

Odnośnie karbowanego bezela to ci dobrze doradzili w salonie: mniej na nim rys widać niż na gładkim.

Większość opinii dotyczącej gładkiej lunety jest jak widać podobna. Karbowana ramka łapie za to wszystkie paprochy. Nie widać ich gołym okiem, ale można zauważyć na wrzucanych fotkach. No chyba, że komuś ketchup z brody skapnie.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Większość opinii dotyczącej gładkiej lunety jest jak widać podobna. Karbowana ramka łapie za to wszystkie paprochy. Nie widać ich gołym okiem, ale można zauważyć na wrzucanych fotkach. No chyba, że komuś ketchup z brody skapnie.

jedz przy stole a nie na ulicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Większość opinii dotyczącej gładkiej lunety jest jak widać podobna. Karbowana ramka łapie za to wszystkie paprochy. Nie widać ich gołym okiem, ale można zauważyć na wrzucanych fotkach. No chyba, że komuś ketchup z brody skapnie.

nosz nie dogodzisz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał(-a):

nosz nie dogodzisz!

Nosz kurna - nie krzywdź go i wrzuć tu w końcu jakąś ładną fotkę, bez użycia denka od słoika. :)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Najlepiej przy Aventadorze a nie w Biedronce. Nie psuj renomy marce i jej postrzeganiu 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim kursie odbieraliscie Rolki? Kurs euro to 4,62, Kruk nie podnosi jeszcze przelicznika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy tygodnie temu odbierałem po kursie 4,70. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ich kurs prawie zrównał się z rynkowym, czyli jeden powód do psioczenia mniej 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

 


To jabłko kupiłem wiecie gdzie emoji6.pngIMG_5591.jpg

 

Gratki. Przy choince będzie ładnie błyszczał. A i w sylwestra.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratki. Przy choince będzie ładnie błyszczał. A i w sylwestra.

Dzięki oby częściej i jak najdłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

Gratuluje, Rodzina R👑 się powiększa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.