Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, robert_gda1 napisał(-a):

Już wprowadzili te atrapy czy jakiś wysyp? Jaki salon ?

Świeża dostawa. Większość wystawiona do czasu odbioru bez możliwości pomacania.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Świeża dostawa. Większość wystawiona do czasu odbioru bez możliwości pomacania.

Za to mozna lizac przez szybe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, KOPA76 napisał(-a):

Za to mozna lizac przez szybe.

Jak ktoś lubi lody...

2 godziny temu, mroova napisał(-a):

Śmiech przez łzy - i tak popatrzeć pozwalają ?? za darmo ??

Nic nie jest za darmo.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Konstytucji jest Pepsi jubilee, TT Sub, czarny exp2, niebieski sub i dj41 w najlepszym konfigu (moim i Mariusza :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin91

fajnie! Nawet GMT II Pepsi jest🥰🥰🥰 Ostatnio byłem na placu Konstytucji w Warszawie i też mieli spory zbiór zegarków zarezerwowanych np. Sub w złocie i Yacht Master.

 

Spokojnego Piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek piję whisky z moim ulubieńcem - musi być dobry. :)6e728c9ba5033871c4c9d86ad01b744a.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

W piątek piję whisky

 

rozumiem ze kolejne zdjecie bedzie w odpowiednim temacie? :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jan napisał(-a):

 

rozumiem ze kolejne zdjecie bedzie w odpowiednim temacie? :)

Chivas 12Y - nie ma czym się chwalić. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej się nie chwalić;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać o czas oczekiwania na OP36 silver. Zapisałem się do kolejki i dostałem informację że trzeba czekać 12-18 miesięcy. Faktycznie tyle się czeka, czy da się jakoś przyspieszyć? Z góry dzięki za informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2021 o 07:00, I_love_britney napisał(-a):

Dssd 44mm 126660

bezel ma luz 0.7 podzialki sekundowej

trojkat na bezlu nie jest idealnie wycentrowany

W tym modelu nie zauważyłem nic takiego - brak luzu i trójkąt centruje

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie miałem okazję przymierzyć nowe Pepsi. Na takim zbliżeniu wygląda na duży, natomiast na żywo wypada o wiele korzystniej jeżeli chodzi o rozmiar (nadgarstek 17.5cm). Przy rzeczywistym rozstawie (uwzględniając end linki jubilee) ok. 50mm to jest max na mój nadgarstek jak na sportowy zegarek - pewnie na oysterze leżałby ciut mniej wygodnie. Mierzyłem też najnowszego Suba 41mm i starszego 40mm i ja na nadgarstku między nimi nie widzę różnicy - poza wizualnym odchudzeniem uszu w 41mm - leżą dokładnie tak samo.

ezgif.com-gif-maker.gif


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Nareszcie miałem okazję przymierzyć nowe Pepsi. Na takim zbliżeniu wygląda na duży, natomiast na żywo wypada o wiele korzystniej jeżeli chodzi o rozmiar (nadgarstek 17.5cm). Przy rzeczywistym rozstawie (uwzględniając end linki jubilee) ok. 50mm to jest max na mój nadgarstek jak na sportowy zegarek - pewnie na oysterze leżałby ciut mniej wygodnie. Mierzyłem też najnowszego Suba 41mm i starszego 40mm i ja na nadgarstku między nimi nie widzę różnicy - poza wizualnym odchudzeniem uszu w 41mm - leżą dokładnie tak samo.

ezgif.com-gif-maker.gif

A po której jesteś stronie mocy w przypadku bransolet do gmt: oyster czy jubilee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kupować dla siebie, to jubilee. Mniejsze ogniwa, lepiej podąża za krzywizną nadgarstka, ma mniej odstające end-linki (przez co rzeczywiste lug to lug jest mniejsze). Poza tym nadaje temu sportowemu zegarkowi biżuteryjnego charakteru, przez co tworzy się taka hybryda na prawie każdą okazję. Inna sprawa, że na jubilee nie widać tak rys jak na dużych, płaskich ogniwach oystera, które w dodatku w GMT są pośrodku polerowane. Na oysterze jak dla mnie klasycznie bardziej pasuje Submariner, z satyną na całości i glidelockiem.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Gdybym miał kupować dla siebie, to jubilee. Mniejsze ogniwa, lepiej podąża za krzywizną nadgarstka, ma mniej odstające end-linki (przez co rzeczywiste lug to lug jest mniejsze). Poza tym nadaje temu sportowemu zegarkowi biżuteryjnego charakteru, przez co tworzy się taka hybryda na prawie każdą okazję. Inna sprawa, że na jubilee nie widać tak rys jak na dużych, płaskich ogniwach oystera, które w dodatku w GMT są pośrodku polerowane. Na oysterze jak dla mnie klasycznie bardziej pasuje Submariner, z satyną na całości i glidelockiem.

U mnie jednak na oysterze lepiej całościowo gra, choć Twoje argumenty praktyczne są przemawiające 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sanik napisał(-a):

A po której jesteś stronie mocy w przypadku bransolet do gmt: oyster czy jubilee?

Odpowiem również. 

Batman dużo fajniejszy od Batgirl.

W przypadku pepsi to jestem rozdarty. Jubilee robi z niego bizuteryjny zegar a oyster sportowy. W tym przypadku fajnie mieć dwie bransolety. Roli wychodzi na przeciw klientom i obecnie można dokupić jubilee. Duży plus dla Rolka za to posunięcie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wypowiadałem, ale się powtórzę. Batman na Oyster, natomiast Pepsi bardziej mi się podoba na Jubilee, tak jak i DJ. Sub tylko i wyłącznie na Oyter szczotkowanym.

d6c0c58d27446bc3271fa746d37f404a.jpg18a56b861c0e64262cd8d6b9f56ecf95.jpg241a5354f88b12990c7365ebd52a787c.jpg63e7fec2153410ca2fcc5c81e3a7ab4b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Roli wychodzi na przeciw klientom i obecnie można dokupić jubilee. Duży plus dla Rolka za to posunięcie. 

Dobrze, że jest możliwość dokupienia, tylko to nie są tanie rzeczy 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Dobrze, że jest możliwość dokupienia, tylko to nie są tanie rzeczy 😜

Tanio to już było.  ;)

Najważniejsze, że jest taka możliwość. Jeszcze do nie dawna chyba nie było jej. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie samymi zegarkami człowiek się pasjonuje. :)701d5082ca2b9944114086e4c044123c.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Gdybym miał kupować dla siebie, to jubilee. Mniejsze ogniwa, lepiej podąża za krzywizną nadgarstka, ma mniej odstające end-linki (przez co rzeczywiste lug to lug jest mniejsze). Poza tym nadaje temu sportowemu zegarkowi biżuteryjnego charakteru, przez co tworzy się taka hybryda na prawie każdą okazję. Inna sprawa, że na jubilee nie widać tak rys jak na dużych, płaskich ogniwach oystera, które w dodatku w GMT są pośrodku polerowane. Na oysterze jak dla mnie klasycznie bardziej pasuje Submariner, z satyną na całości i glidelockiem.

Ty tu pitu pitu a brak konkretów. 5 czy 6 digit?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pytanie retoryczne. Więcej = lepiej, ilości cyfr też to oczywiście dotyczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.