Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Dobrze gadasz - świetna jest ta jajecznica. 👍

😊

Nic innego mi nie pozostało tak pcham się w to stare bagno i zapadam się bardziej i bardziej.

Miałem przyjemność mierzyć nowe modele i zaprawdę powiadam Wam nic dla mnie. Nawet jak by były dostępne to nie zamienił był żadnego na nowszego.

 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szwed napisał(-a):

😊

Nic innego mi nie pozostało tak pcham się w to stare bagno i zapadam się bardziej i bardziej.

Miałem przyjemność mierzyć nowe modele i zaprawdę powiadam Wam nic dla mnie. Nawet jak by były dostępne to nie zamienił był żadnego na nowszego.

 

Powiem Ci w tajemnicy, że mnie także zaczyna pchać w starsze referencje. Może nie tak stare jak ja, ale robię postępy. :rolleyes: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Powiem Ci w tajemnicy, że mnie także zaczyna pchać w starsze referencje. Może nie tak stare jak ja, ale robię postępy. :rolleyes: 

Bo już masz ładny komplet i wiele nie pozostało do zdobycia.

A coś ze starszej referencji dobrze mieć i cieszyć się wygodą lat 80/90.  Nie długo będzie żal wydawać na nie dwa razy tyle co dwa lata wcześniej. 😋


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szwed napisał(-a):

Bo już masz ładny komplet i wiele nie pozostało do zdobycia.

A coś ze starszej referencji dobrze mieć i cieszyć się wygodą lat 80/90.  Nie długo będzie żal wydawać na nie dwa razy tyle co dwa lata wcześniej. 😋

Już żałuję tych niekupionych okazji rok i dwa lata temu, a może być już tylko gorzej - drożej. Zastanawiam się, co takiego stało się, że na przełomie 2017/2018 roku ceny zaczęły tak się windować. Ktoś powie, że już jest za późno, ktoś drugi doda, że to ostatni moment,  a trzeci napisze (krzyżując wskazujący z trzecim palcem) - że bańka kiedyś pęknie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Już żałuję tych niekupionych okazji rok i dwa lata temu, a może być już tylko gorzej - drożej. Zastanawiam się, co takiego stało się, że na przełomie 2017/2018 roku ceny zaczęły tak się windować. Ktoś powie, że już jest za późno, ktoś drugi doda, że to ostatni moment,  a trzeci napisze (krzyżując wskazujący z trzecim palcem) - że bańka kiedyś pęknie. ;)

I to wszystko Święta Prawda! 

Trzymam kciuki byś trafił ładny egzemplarz pasujący do kolekcji.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 Sam szuka(łe)m teraz takiego 1680 i jest padaczka. Cenowo odlot, jakościowo słabo, egzemplarze albo mocno niefabryczne, albo mocno zjechane, albo po prostu podejrzane. Niestety postanowiłem sobie odpuścić 1680 i 5513, bo na ten moment musiałbym wypruć sobie flaki finansowo, by kupić coś sensownego. Mam na oku coś innego, a jakby podobnego. Zobaczymy co z tego wyniknie.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, szwed said:

😊

Nic innego mi nie pozostało tak pcham się w to stare bagno i zapadam się bardziej i bardziej.

Miałem przyjemność mierzyć nowe modele i zaprawdę powiadam Wam nic dla mnie. Nawet jak by były dostępne to nie zamienił był żadnego na nowszego.

 

Podziwiam, "zazdraszczam" podejścia i wiedzy. Sam przespałem moment kiedy 14060 był dostępny w akceptowalnych dla mnie pieniądzach więc póki co odpuszczam. Chętnie zawsze poglądam Twoją zacną kolekcję. 

 

Nie wiem czy już było, więc z góry przepraszam za ewentualny dubel: https://www.rolexmagazine.com/2021/09/sir-ben-ainslie-yacht-master-42-in.html

Ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

 

Kurczę, a gdyby tak po prostu dało się przyjść do salonu, uchronić ich przed zawirowaniami kursu i z czystej dobroci po prostu zapłacić za odbierany zegarek w Euro? :P

 

@szwed Cudo zegarek.

Sprzedawanie po wymyślonym kursie jest trochę nie w porządku  moim zdaniem. Jak zaraz rzeczywiście wymyślą odbiory po 5 zł za euro to nie będzie zabawne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tts napisał(-a):

Podziwiam, "zazdraszczam" podejścia i wiedzy. Sam przespałem moment kiedy 14060 był dostępny w akceptowalnych dla mnie pieniądzach więc póki co odpuszczam. Chętnie zawsze poglądam Twoją zacną kolekcję. 

Z tą wiedzą to bym nie przesadzał. 😅

Są tu na forum dużo więksi znawcy.

Ale bardzo dziękuje.

 

Co do 14060 jeśli Ci się marzy to powiem tylko, że nie ma na co czekać bo taniej to raczej nie będzie szczególnie jak mowa o pięcio cyfrowej referencji.

Więc jeśli sen z powiek Ci spędza ten zegarek to sprzedawaj i kupuj bo naprawdę warto.

Najwygodniejsze zegarki na rynku. 


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, szwed said:

Z tą wiedzą to bym nie przesadzał. 😅

Są tu na forum dużo więksi znawcy.

Ale bardzo dziękuje.

 

Co do 14060 jeśli Ci się marzy to powiem tylko, że nie ma na co czekać bo taniej to raczej nie będzie szczególnie jak mowa o pięcio cyfrowej referencji.

Więc jeśli sen z powiek Ci spędza ten zegarek to sprzedawaj i kupuj bo naprawdę warto.

Najwygodniejsze zegarki na rynku. 

Aktualna cena już skutecznie mnie ostudziła. Mowa o NOS. Na razie pas. Nie liczę, że jakaś korekta nastąpi, bańka pęknie, etc. Jak znów wpadnie do głowy, będą wolne środki to pomyślę. Póki co cieszę się innymi zdobyczami od "konkurencji" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tom87 napisał(-a):

Sprzedawanie po wymyślonym kursie jest trochę nie w porządku  moim zdaniem. Jak zaraz rzeczywiście wymyślą odbiory po 5 zł za euro to nie będzie zabawne

Po 5 zł i tak ustawią się kolejki 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tbn napisał(-a):


Tylko tego nie ma bardzo na co zmienić. Kwintesencja sportowej elegancji. :) Myślałem kiedyś o JLC Polaris, ale na żywo przegrał z Exem.

Miałem takie same dylematy i doszedłem do takiego samego wniosku, ze nie ma na co zmienić. U mnie też polaris przegrał... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem dokupić parę koszul pasujących do tego pięknego zegarka. Też tak macie? ;)078777e85d9710aa8c430aed42a024db.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musiałem dokupić parę koszul pasujących do tego pięknego zegarka. Też tak macie?


Nie, mój jest bardziej sportowy, to idzie nosić ze starą skórą IMG_5710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, mario1971 said:

Musiałem dokupić parę koszul pasujących do tego pięknego zegarka. Też tak macie? ;)

To pytanie, by wyjaśniało, właściwie czemu zrezygnowałem z OP. ;)

2 minutes ago, Szyszkops said:

Nie, mój jest bardziej sportowy, to idzie nosić ze starą skórą emoji6.png

Kurde, a na to nie wpadłem... ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Szyszkops said:


Ujdzie, nie emoji6.png?

Pewnie. Z karbowanym bezelem można sobie na więcej pozwolić, ot co! ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie. Z karbowanym bezelem można sobie na więcej pozwolić, ot co!

Ejjjjj, a ja właśnie myślałem, że odwrotnie - że gładki bardziej uniwersalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, Szyszkops said:


Ejjjjj, a ja właśnie myślałem, że odwrotnie - że gładki bardziej uniwersalny emoji18.png

Z kolei ja, że gładki będzie "mniej eksploatowany" podczas noszenia koszuli... ;) No ale ja się nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tts napisał(-a):

Z kolei ja, że gładki będzie "mniej eksploatowany" podczas noszenia koszuli... ;) No ale ja się nie znam...

Achhhhh, wychodzi na to, że jednak bardzo dobrze się znasz ;) Ja ustrzegłem się błędu dzięki fachowemu doradztwu w salonie przy zapisie :) serio, serio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Szyszkops said:

Achhhhh, wychodzi na to, że jednak bardzo dobrze się znasz ;) Ja ustrzegłem się błędu dzięki fachowemu doradztwu w salonie przy zapisie :) serio, serio!

Oj tam! Fuks i tyle. 

Ciekawi mnie jak się ten karbowana luneta będzie w czasie zachowywała. Rozumiem, że na gładkiej więcej widać, ale też łatwiej ew. polerkę zapodać, nawet we własnym zakresie. Natomiast, w przypadku karbowanej jest trochę więcej zachodu.
 

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tts napisał(-a):

Oj tam! Fuks i tyle. 

Ciekawi mnie jak się ten karbowana luneta będzie w czasie zachowywała. Rozumiem, że na gładkiej więcej widać, ale też łatwiej ew. polerkę zapodać, nawet we własnym zakresie. Natomiast, w przypadku karbowanej jest trochę więcej zachodu.
 

Zobaczymy... myślę, że nie będzie widać szczególnie, chyba że pójdzie jakaś mega rysa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj studenci pokazywali swoje Rolki😄.

 

Ten z diamentami to podobnoo jest tarcza aftermarketowa (gość dostał w prezencie po ojcu), ale niech się wypowie ktoś kto się zna na tym co było a co nie w oficjalnej ofercie (@Markiza)?

Generalnie, Hulk mnie urzekł - najpierw myślałem że to Cermit, co zresztą trochę na jednym zdjęciu widać, tarcza wydaje się czarna), ale w pełnym świetle błysnął zielenią. Sea Dweller torchę gruby, ale i tak mniej klockowaty niż się spodziewałem (to, zdaje się, starsza referencja?).

 

 

 

IMG_7213.jpeg

IMG_7214.jpeg

IMG_7216.jpeg

IMG_7217.jpeg

IMG_7218.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):


Ujdzie, nie emoji6.png?

No jasne, że ujdzie.

 

Godzinę temu, gszydlowsky napisał(-a):

Tak , ja dokupuje samochody 🤣

Tylko pogratulować. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.