Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Taka ciekawostka:

A 1968 Rolex Daytona With a Rare “John Player Special” Dial is Headed to Auction…


https://robbreport.com/style/watch-collector/1968-rolex-daytona-john-player-special-dial-auction-1234641242/

AE3BC0FC-F664-4B46-B77A-9D892EF3AFFF.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mroova napisał(-a):

@Just1MoreWatch Do tego fajny i dyskretny. Mam tylko jedno pytanie - jak jest z czytelnością ? Czy nie jest za mało kontrastowy ?

A propos dyskrecji - to fakt.

Gdy noszę suba TT lub DJ z karbowanym bezelem to o dyskrecji mowy nie ma. Nawet osoby nie w temacie pytają co to i skąd pieniążki wziął :)

OP jest totalnie "zwyczajny" dlatego lubię nosić go w pracy.

Czytelność - hmmm nigdy się nad tym nie zastanawiałem ani nie wpatrywałem usilnie w tarczę w celu odczytania godziny, więc chyba jest całkiem nieźle.

Mało czytelny to jest DJ Azzurro Blue - choć piękny.

Edytowane przez Just1MoreWatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos dyskrecji - to fakt.
Gdy noszę suba TT lub DJ z karbowanym bezelem to o dyskrecji mowy nie ma. Nawet osoby nie w temacie pytają co to i skąd pieniążki wziął
OP jest totalnie "zwyczajny" dlatego lubię nosić go w pracy.
Czytelność - hmmm nigdy się nad tym nie zastanawiałem ani nie wpatrywałem usilnie w tarczę w celu odczytania godziny, więc chyba jest całkiem nieźle.
Mało czytelny to jest DJ Azzurro Blue - choć piękny.

A ja mam wrażenie, że mojego karbowańca to nikt nigdy nie zauważył - może kluczem jest rozmiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał(-a):


A ja mam wrażenie, że mojego karbowańca to nikt nigdy nie zauważył - może kluczem jest rozmiar emoji6.png

Nigdy nie byłeś latem w Chałupach? :rolleyes:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mario1971 Za "młodego" to w marzeniach 😉 chociaż bliżej było mi do Rowów. Całe letnie dzieciństwo w nich spędziłem. Było super

Ale skoro   

Godzinę temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

jest całkiem nieźle

to OK, chociaż Ty po odbiorze DJ "czytelność" oceniłeś jako dość przeciętną. Dalej tak oceniasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 Za "młodego" to w marzeniach 😉 chociaż bliżej było mi do Rowów. Całe letnie dzieciństwo w nich spędziłem. Było super

Ale skoro   

to OK, chociaż Ty po odbiorze DJ "czytelność" oceniłeś jako dość przeciętną. Dalej tak oceniasz ?

Ja mam DJ od 2014 roku, więc to raczej nie ja 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mroova napisał(-a):

@mario1971 Za "młodego" to w marzeniach 😉 chociaż bliżej było mi do Rowów. Całe letnie dzieciństwo w nich spędziłem. Było super

Ale skoro   

to OK, chociaż Ty po odbiorze DJ "czytelność" oceniłeś jako dość przeciętną. Dalej tak oceniasz ?

Jeżeli to pytanie było do mnie, to odpowiem tak. Nie mam problemu z odczytaniem godziny w DJ41 z tarczą blue, ale porównując do GMT II czy też Suba, czytelność ta jest raczej przeciętna.

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten piątek jest wyjątkowo pracowitym dniem.

6307513f7d2149b44467f6fe0d39fc8d.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jimmibaton napisał(-a):

Potwierdzam... d61fe5568de93721752e42fb82fcaad9.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Młody Fish?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2021 o 21:15, Markiza napisał(-a):

Bardzo Cię przepraszam, ale dopiero teraz widzę Twoje pytanie. 
Tak z głowy odpowiem. A jutro postaram się potwierdzić. 
126xxx i 124300 baza koperty jest taka sama. 
Mają inne wykończenie. 
126 polerowane a 124 matowe. 
Różnią się szkłem i bezelem. 
Rozstaw między uszami jest ten sam. 
profil koperty między uszami jest taki sam. 
 

Bardzo dziękuje

Jak odbiorę DJ to zapiszę się na OP i będę mógł potem wachlować bransoletami pomiędzy zegarkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu pytac ale gdzie jak nie tu. Zaczęła mi chodzić po głowie, w sumie zawsze chodziła, Daytona. Nowa. Chciałem się zapisać- głupi ja. Dostalem maila, że nawet nie ma zapisów. No i pytanie, wszędzie tak jest ? Jakbym napisał np do jakiegoś dealera w Wiedniu albo gdzieś indziej ? Gdzie ją kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zapisy to jakieś jaja. Oni je co jakiś czas uruchamiają czy jak ? Zadzwoniłem do kruka to prawie mnie wyśmiali. Jakbym chciał nowego ze sklepu to się nie da ? Przrciez ktoś kupuje chyba nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Te zapisy to jakieś jaja. Oni je co jakiś czas uruchamiają czy jak ? Zadzwoniłem do kruka to prawie mnie wyśmiali. Jakbym chciał nowego ze sklepu to się nie da ? Przrciez ktoś kupuje chyba nie ?

A o jaki model pytałeś? Dobra, już doczytałem. Nie, na Daytonę w stali listy są od dawna pozamykane. Bardzo powoli schodzą odbiory, dlatego marne widoki, że kiedyś listy zostaną otwarte. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono leży pewnie z 1000 sztuk. Można przebierać jak w ulęgałkach...

Czarną czy białą bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przrciez ktoś kupuje chyba nie ?


Oczywiście. Przeważnie ci, co je później na Chrono puszczają.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Nie wiem czy tu pytac ale gdzie jak nie tu. Zaczęła mi chodzić po głowie, w sumie zawsze chodziła, Daytona. Nowa. Chciałem się zapisać- głupi ja. Dostalem maila, że nawet nie ma zapisów. No i pytanie, wszędzie tak jest ? Jakbym napisał np do jakiegoś dealera w Wiedniu albo gdzieś indziej ? Gdzie ją kupić?

Wszędzie tak jest, tj. nigdzie jej nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup bikolora i problem z głowy


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.