Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Te zapisy to jakieś jaja. Oni je co jakiś czas uruchamiają czy jak ? Zadzwoniłem do kruka to prawie mnie wyśmiali. Jakbym chciał nowego ze sklepu to się nie da ? Przrciez ktoś kupuje chyba nie ?

W Rolexie to prawie niczego nie kupisz, ani na nic sensownego nie ma zapisów, ew. ex, czarny ex II, op 36 i mniejsze, dj, ak, mg.

Na ten temat nawet odrębny wątek jest 😜

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie odstręcza od Rolexa. To olewanie klienta. Zegarki jak zegarki, takie sobie, któryś mi się podoba ale bez szału, mówię kupię sobie, a paniusia w salonie traktuje mnie jak cześka. to nie jest święty Graala czy jakiś króliczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

To mnie właśnie odstręcza od Rolexa. To olewanie klienta. Zegarki jak zegarki, takie sobie, któryś mi się podoba ale bez szału, mówię kupię sobie, a paniusia w salonie traktuje mnie jak cześka. to nie jest święty Graala czy jakiś króliczek.

idź do PP czy AP to samo, nie kupisz i nie zamówisz .. co Wy macie za jakiś kompleks Rolexa ??? spróbuj kupić Birkiina w Hermesie czy Ferrari 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie właśnie odstręcza od Rolexa. To olewanie klienta. Zegarki jak zegarki, takie sobie, któryś mi się podoba ale bez szału, mówię kupię sobie, a paniusia w salonie traktuje mnie jak cześka. to nie jest święty Graala czy jakiś króliczek.

Czyli co? Czujesz się upokorzony przez paniusię? Bo skoro to ani graal, ani króliczek, ani nie ma szału, to nie masz ciśnienia na zakup chyba? Wobec mnie jedna pani w aptece też kiedyś była nieuprzejmą, ale się tym przestałem przejmować szybko.

A w ogóle to serio teraz dopiero odkryłeś, że się nie da kupić dajtony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się w Kruku o Daytonę , powiedziano mi ,że nie ma szans , być może z okazji n nowych premier w Roleksie pojawią się jakieś niespodzianki. Warto poczekać , może to będzie Daytona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

To mnie właśnie odstręcza od Rolexa. To olewanie klienta. Zegarki jak zegarki, takie sobie, któryś mi się podoba ale bez szału, mówię kupię sobie, a paniusia w salonie traktuje mnie jak cześka. to nie jest święty Graala czy jakiś króliczek.

Jako klient masz prawo się tak czuć, ale co ma zrobić dany sklep, jak nie ma towaru? 🤷

I co ma powiedzieć "Paniusia", która pracuje w takiej sytuacji od kilku lat. Oni właściwie już nie sprzedają zegarków, tylko je wydają szczęśliwcom 😀

Zresztą taka sytuacja w dobrach luksusowych rozlewa się na inne produkty, na niektóre torebki damskie też są "obostrzenia" 😀

1 minutę temu, madomin napisał(-a):

Pytałem się w Kruku o Daytonę , powiedziano mi ,że nie ma szans , być może z okazji n nowych premier w Roleksie pojawią się jakieś niespodzianki. Warto poczekać , może to będzie Daytona?

Tylko pamiętaj, że przy ostatnich premierach, możliwość zapusu na gmt mastera trwała 1,5 dnia, a było to w szczycie 3 fali pandemii. Bez pandemii zapisy pewnie by trwały ze 2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, madomin napisał(-a):

Pytałem się w Kruku o Daytonę , powiedziano mi ,że nie ma szans , być może z okazji n nowych premier w Roleksie pojawią się jakieś niespodzianki. Warto poczekać , może to będzie Daytona?

p rok marzec, na pewno nie zmieni się dostępność a raczej niedostępność stalowej Daytony, na całym świecie nigdzie się nie da na nią zapisać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mandaryn44 napisał(-a):

To mnie właśnie odstręcza od Rolexa. To olewanie klienta. Zegarki jak zegarki, takie sobie, któryś mi się podoba ale bez szału, mówię kupię sobie, a paniusia w salonie traktuje mnie jak cześka. to nie jest święty Graala czy jakiś króliczek.

Masz rację, sytuacja powinna wyglądać inaczej, tylko nic w tej kwestii nie zmienimy....niestety.

 

U mnie za to żona się cieszy :) bo jak nie mogę kupić sobie to ona korzysta -  na szczęście damskie jeszcze się zdarzają 😜

roli.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku - sytuacja juz od kliku lat na rynku a w dodatku nie tylko w Rolexie a sa tacy, ktorzy pomimo obcowania na forum o tym nie slyszeli i dziwia sie jakby z ksiezyca spadli - no nie wierze 😬😳😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

...

Ba jest nawet platyna.

Biere 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, artme napisał(-a):

Biere 😂

Wrzuć foto nadgarstkowe i te z kawą oczywiście. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Przeciez mozna kupic 80% modeli daytony?
W czym problem?

jest tt,

jest fg,

jest fg na oysterflexie,

nie rozumiem żalu.

Ba jest nawet platyna.

Tytanu, brązu i DLC nie ma…więc ja się jeszcze wstrzymam, aż się Rolex ogarnie …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziwię się takiej sytuacji. I nigdy nie przestanę. Taki jestem dziwny. Jak mnie paniusia w aptece traktuje jak debila, to więcej tam nie chodzę. Ale ja jestem dziwny. Ona mi nie mówiła , że nie ma czy się nie da. Ona mi się w twarz śmiała. Czy się obraziłem ? Nie. Wiem, Rolex nie będzie ponie płakał, ma chętnych itp. ale ja też nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie chce od razu dać, to wtedy jest prawdziwa paniusia. Dobre. :)7870f547ad7bde9938357637ed8c2cd9.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Czyli jak nie chce od razu dać, to wtedy jest prawdziwa paniusia. Dobre. :)7870f547ad7bde9938357637ed8c2cd9.jpg

Też mi się podoba ( i stwierdzenie i zegarek ) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Też mi się podoba ( i stwierdzenie i zegarek ) :) 

Teraz się zastanawiam nad dokupieniem braciszka do kompletu. Foto net.

 

 

Rolex-GMT-Master-II-Root-Beer-Rootbeer-Rolesor-126711CHNR-BaselWorld-2018-aBlogtoWatch-13.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mandaryn44 napisał(-a):

Tak, dziwię się takiej sytuacji. I nigdy nie przestanę. Taki jestem dziwny. Jak mnie paniusia w aptece traktuje jak debila, to więcej tam nie chodzę. Ale ja jestem dziwny. Ona mi nie mówiła , że nie ma czy się nie da. Ona mi się w twarz śmiała. Czy się obraziłem ? Nie. Wiem, Rolex nie będzie ponie płakał, ma chętnych itp. ale ja też nie będę.

Ale my sie nie dziwimy, ze Ty sie dziwisz tylko, ze sytuacja trwa juz 4 lata a Ty nic o niej nie wiedziales siedzac na takim forum 😉

A jesli chodzi i ta pania, to moze ona nie smiala sie z Ciebie ani Tobie w twarz, tylko muszac odpowiadac na to samo pytanie od kilku lat po kilka razy dziennie smiala sie zwyczajnie z calej sytuacji - choc oczywiscie moze nie powinna 😊

 

4 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Wrzuć foto nadgarstkowe i te z kawą oczywiście. :)

Kawka powiadasz... 😊

 

009_Rolex-Daytona-18K-Rose-Gold-Gents-116515LN.jpg

Screenshot 2021-10-16 at 15.27.05.png

Screenshot 2021-10-16 at 15.27.16.png

 

Choc i biala kawka tez ladna 😉

watch-club-rolex-cosmograph-daytona-oysterflex-complete-set-ref-116515ln-year-2019-13676-8.thumb.jpg.ce32d70ede7dedb3848a0dd257352ebf.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Teraz się zastanawiam nad dokupieniem braciszka do kompletu. Foto net.

 

 

Rolex-GMT-Master-II-Root-Beer-Rootbeer-Rolesor-126711CHNR-BaselWorld-2018-aBlogtoWatch-13.jpg

Mariusz, gdybym nie miał Batmana w zapisie, stałbym po tego, że HO HO HO. Jest prześwietny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, artme napisał(-a):

Ale my sie nie dziwimy, ze Ty sie dziwisz tylko, ze sytuacja trwa juz 4 lata a Ty nic o niej nie wiedziales siedzac na takim forum 😉

A jesli chodzi i ta pania, to moze ona nie smiala sie z Ciebie ani Tobie w twarz, tylko muszac odpowiadac na to samo pytanie od kilku lat po kilka razy dziennie smiala sie zwyczajnie z calej sytuacji - choc oczywiscie moze nie powinna 😊

 

Kawka powiadasz... 😊

 

Choc i biala kawka tez ladna 😉

 

i do tego coraz mniejszy wpływ mają w salonie - rządzi góra.

A co do kawki, świetna - na żywo lepsze wrażenie zrobiła na mnie "biała", w necie "czarna" wygląda lepiej

rolll.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michal93 napisał(-a):

Mariusz, gdybym nie miał Batmana w zapisie, stałbym po tego, że HO HO HO. Jest prześwietny :)

Michał, a co przeszkadza zamówić drugiego do pary?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Koncepcja chrono na gumie średnio do mnie trafia, poza tym ujawnia ( podobnie jak i na pasku) odwieczny problem Rolexa spasowania z kopertą czegokolwiek innego niż bransoleta. Obojętne czy to DD czy Daytona, te endlinki imo to  porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.