Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaglądam na forum rolexa. Wiem co jest z zapisami ale nie wiedziałem że aż tak. Stąd pytanie. Nagle pomyślałem o daytonie. Ot wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Michał, a co przeszkadza zamówić drugiego do pary?

Pytasz serio?

Będąc w tym wątku powinieneś wiedzieć,że zapisy są zamknięte. Zatem można uznać, że przeszkadza rzeczywistość... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Pytasz serio?

Będąc w tym wątku powinieneś wiedzieć,że zapisy są zamknięte. Zatem można uznać, że przeszkadza rzeczywistość... 

Rootbeera można cały czas zamawiać, a okres oczekiwania jest jak na roleksowe realia, całkiem akceptowalny. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, sanik napisał(-a):

Jako klient masz prawo się tak czuć, ale co ma zrobić dany sklep, jak nie ma towaru? 🤷

I co ma powiedzieć "Paniusia", która pracuje w takiej sytuacji od kilku lat. Oni właściwie już nie sprzedają zegarków, tylko je wydają szczęśliwcom 😀

Na stronie Kruka, ani na stronie Rolexa, nie ma żadnych informacji, że ten zegarek jest na jakieś specjalne zapisy. Nie mówiąc już o tym, że w ogóle nie można go kupić 🤣

Widnieje piękna cena w eurosach i możliwość konfiguracji. 

Człek się napatrzy w internetach, idzie do butiku, a tam szyderczy śmiech sprzedawcy.

Jak ma się klient czuć? 🙂

 

4 godziny temu, artme napisał(-a):

A jesli chodzi i ta pania, to moze ona nie smiala sie z Ciebie ani Tobie w twarz, tylko muszac odpowiadac na to samo pytanie od kilku lat po kilka razy dziennie smiala sie zwyczajnie z calej sytuacji - choc oczywiscie moze nie powinna 

Pewnie że nie powinna. To jej praca, żeby grzecznie informować każdego klienta o obecnej sytuacji. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Teraz się zastanawiam nad dokupieniem braciszka do kompletu. Foto net.

 

 

Rolex-GMT-Master-II-Root-Beer-Rootbeer-Rolesor-126711CHNR-BaselWorld-2018-aBlogtoWatch-13.jpg

Braciszek zacny ale Batman ładniejszy. To oczywiście subiektywny osąd, bo mój ulubiony kolor to niebieski :) 

Godzinę temu, evilym napisał(-a):

 

Pewnie że nie powinna. To jej praca, żeby grzecznie informować każdego klienta o obecnej sytuacji. 

Może się Pani po prostu uśmiechała do klienta przez grzeczność a klient nie odwzajemnił uśmiechu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, evilym napisał(-a):

Na stronie Kruka, ani na stronie Rolexa, nie ma żadnych informacji, że ten zegarek jest na jakieś specjalne zapisy. Nie mówiąc już o tym, że w ogóle nie można go kupić 🤣

Widnieje piękna cena w eurosach i możliwość konfiguracji. 

Człek się napatrzy w internetach, idzie do butiku, a tam szyderczy śmiech sprzedawcy.

Jak ma się klient czuć? 🙂

Tu racja 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Rootbeera można cały czas zamawiać, a okres oczekiwania jest jak na roleksowe realia, całkiem akceptowalny. :)

Sorry. Ja zrozumiałem,że "komplet" w tym przypadku stanowił Batman z Batgirl... Ale teraz takie czasy, że już nie wiadomo,co to znaczy "związek"🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Michał, a co przeszkadza zamówić drugiego do pary?

Drugi GMT w zamówieniu chyba się wyklucza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Michal93 napisał(-a):

Drugi GMT w zamówieniu chyba się wyklucza :)

A właśnie że nie. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, desmo napisał(-a):

 Koncepcja chrono na gumie średnio do mnie trafia, poza tym ujawnia ( podobnie jak i na pasku) odwieczny problem Rolexa spasowania z kopertą czegokolwiek innego niż bransoleta. Obojętne czy to DD czy Daytona, te endlinki imo to  porażka.

Dla mnie w Daytonie guma wygląda świetnie, dobrze się komponuje.

Nie do przyjęcia, jak mierzyłem, była w nowym  Sky Dwellerze ( na pasku trochę lepiej ). Odstawała, ni jak była spasowana - aż oczy bolały :) Nie wiem czy to przez grubość, czy tylko kształt ucha, nie zastanawiałem się ale w Sky D., oczywiście dla mnie, guma to porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

A właśnie że nie. ;)

To wez mi zamow suba.😁Bo ja to widze puste polki a obsluga smieje sie w twarz.Ha ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KOPA76 napisał(-a):

To wez mi zamow suba.😁Bo ja to widze puste polki a obsluga smieje sie w twarz.Ha ha

Suba w stali się nie da, chyba że TT lub te oczko wyżej. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Suba w stali się nie da, chyba że TT lub te oczko wyżej. 

Jesli  TT blue mozliwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KOPA76 napisał(-a):

Jesli  TT blue mozliwy ?

Wg mnie można go jeszcze zamówić.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się filmików o kradzieżach zegarków w europie zachodniej, zwłaszcza UK ale nie tylko. Głównie chodzi o Rolexy. Jak to wygląda w Polsce? Czy myślicie o tym idąc ulicą? Jeździcie komunikacją miejską? Gdańsk, Warszawa, Łódź i Kraków. Czy to ma znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką znajomość marek mają złodzieje ale mieszkańcy RP wcale w markach się nie orientują lub słabiutko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wisniap napisał(-a):

Nie wiem jaką znajomość marek mają złodzieje ale mieszkańcy RP wcale w markach się nie orientują lub słabiutko. 

W Rolexie na pewno się orientują, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę autobusem (kilka razy w roku) i mam exa na ręce, to raczej na wszelki wypadek trzymam się poręczy prawą, a lewy nadgarstek zasłania rękaw lub mankiet. Po co kusić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datejust nie rzuca się tak mocno w oczy. ;)
7ca381625018ef516d0c841ad537b2cf.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Datejust nie rzuca się tak mocno w oczy. ;)

d0b203768ec1925edac4bc18efbd627b.jpg

Niewidomy zapyta ile czekałeś... 😉

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gerwazy154 napisał(-a):

Naoglądałem się filmików o kradzieżach zegarków w europie zachodniej, zwłaszcza UK ale nie tylko. Głównie chodzi o Rolexy. Jak to wygląda w Polsce? Czy myślicie o tym idąc ulicą? Jeździcie komunikacją miejską? Gdańsk, Warszawa, Łódź i Kraków. Czy to ma znaczenie?

A ile takich filmików widziałeś o Polsce? No właśnie, odpowiedź nasuwa się sama. Wałkowaliśmy już to tu wielokrotnie: w Polsce, jak masz Rolexa to nawet jak ktoś go rozpozna, to i tak ci powie że to podróbka. Wg Polaków, właściciel oryginalnego Rolexa jeździ Lamborghini Aventadorem , więc w komunikacji miejskiej takowego nie spotkasz 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.