Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz modne są hulajnogi, chociaż przykład @Wodolej, który próbował walnąć fotkę (prawdopodobnie selfie) w trakcie jazdy, ostudziło zapędy wielu użytkowników tego Forum. ;)

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Teraz modne są hulajnogi, chociaż przykład @Wodolej, który próbował walnąć fotkę (prawdopodobnie selfie) w trakcie jazdy, ostudziło zapędy wielu użytkowników tego Forum. ;)

 

 

No ale on miał Panerai, więc mógł czuć się bezpiecznie 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale już na przykład w kolejce w aptece…ja ostatnio usłyszałem fajny Hulk, jak go dorwałeś?….ale spoglądając na autora kwestii zamiast ucieszyć się, że właśnie poznałem jakiegoś zegarkomaniaka,  może kolegę z forum, załatwiłem co miałem załatwić i odjechałem w siną dal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, desmo napisał(-a):

Ale już na przykład w kolejce w aptece…ja ostatnio usłyszałem fajny Hulk, jak go dorwałeś?….ale spoglądając na autora kwestii zamiast ucieszyć się, że właśnie poznałem jakiegoś zegarkomaniaka,  może kolegę z forum, załatwiłem co miałem załatwić i odjechałem w siną dal. 

Ale odjechałeś komunikacją czy samochodem😂?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że ten obrazek jest nie tylko prawdziwy ale też pouczający

5a757747faff39e8a83b934b86abba1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sanik napisał(-a):

No ale on miał Panerai, więc mógł czuć się bezpiecznie 😜

Pewnie miał Pama na łapie, ale jechał jak natchniony - myślał jak kierowca F1.

 

Każdy podróżujący komunikacją miejską musi być szybki i jednocześnie uważny niczym Vettel. :)

media.media.96f60652-6838-421c-b1db-7fae0ef6e206.original1024.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Jak jadę autobusem (kilka razy w roku) i mam exa na ręce, to raczej na wszelki wypadek trzymam się poręczy prawą, a lewy nadgarstek zasłania rękaw lub mankiet. Po co kusić? 

Taktyka uliczna to nie jest zła rzecz ale zastanawianie się cały czas co zrobić z ręką na której mam Rolexa żeby przypadkiem ktoś nie zauważył …zostawiam to miłośnikom „squid game”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, desmo napisał(-a):

Taktyka uliczna to nie jest zła rzecz ale zastanawianie się cały czas co zrobić z ręką na której mam Rolexa żeby przypadkiem ktoś nie zauważył …zostawiam to miłośnikom „squid game”

Trzymać w niej ciężką teczkę, zeby reka była caly czas opuszczona. Jak laptop w teczce za lekki, to dorzucić kilka cegieł... No i w ogóle: prosta (nieskalana intelektem) twarz, niechlujna fryzura, podarte spodnie - podstawa kamuflażu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, szuwi napisał(-a):

Trzymać w niej ciężką teczkę, zeby reka była caly czas opuszczona. Jak laptop w teczce za lekki, to dorzucić kilka cegieł... No i w ogóle: prosta (nieskalana intelektem) twarz, niechlujna fryzura, podarte spodnie - podstawa kamuflażu...

Nieźle się musisz natrudzić z doborem stroju dla zwykłej przejażdżki autobusem z Rolkiem na nadgarstku - warto chociaż🤣?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Grzesiek1977 napisał(-a):


W Polsce to nie ma większego znaczenia bo jak na 40 milionowy kraj nie jesteśmy potęgą zegarkową. Ponadto większość społeczeństwa ma na zegarki „wywalone”.

Podejrzewam więc że użytkownicy R w Polsce za bardzo o tym nie myślą na codzień.
Ci bardziej zakręceni na punkcie zegarków lub szukający uznania to raczej forumowicze. Na forum starają się informować świat o posiadaniu czasomierza tej świetnej marki co jest bezpieczne a dla niektórych istotne.

A mógłbyś usystematyzować? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Ale odjechałeś komunikacją czy samochodem😂?

Samochodem, ale wcześniej podmieniłem tablice i jechałem okrężną drogą 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to nie ma większego znaczenia bo jak na 40 milionowy kraj nie jesteśmy potęgą zegarkową. Ponadto większość społeczeństwa ma na zegarki „wywalone”.
Podejrzewam więc że użytkownicy R w Polsce za bardzo o tym nie myślą na codzień.
Ci bardziej zakręceni na punkcie zegarków lub szukający uznania to raczej forumowicze. Na forum starają się informować świat o posiadaniu czasomierza tej świetnej marki co jest bezpieczne a dla niektórych istotne.

Ja mam np. Mówiłem już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

podarte spodnie

To dzisiaj szczyt elegancji. Po tym drobnym szczególe mogą bezbłędnie poznać właściciela  R 👑


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj szczyt elegancji. Po tym drobnym szczególe mogą bezbłędnie poznać właściciela  R

Ja nie mam np. Mówiłem już?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szyszkops napisał(-a):

Ja nie mam np. Mówiłem już?

Powtarzasz się. :rolleyes:
Ale skoro tak uparcie twierdzisz to nie ma podstaw aby Ci nie wierzyć :)

 

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powtarzasz się. :rolleyes:
Ale skoro tak uparcie twierdzisz to nie ma podstaw aby Ci nie wierzyć
 
 

Jak powtarzam, jak nie powtarzam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):
To dzisiaj szczyt elegancji. Po tym drobnym szczególe mogą bezbłędnie poznać właściciela  R

Teraz to żeś mi zaimponował! ;)

be41717eb773931c5908b153d384d659.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, beniowski napisał(-a):

A ile takich filmików widziałeś o Polsce? No właśnie, odpowiedź nasuwa się sama. Wałkowaliśmy już to tu wielokrotnie: w Polsce, jak masz Rolexa to nawet jak ktoś go rozpozna, to i tak ci powie że to podróbka. Wg Polaków, właściciel oryginalnego Rolexa jeździ Lamborghini Aventadorem , więc w komunikacji miejskiej takowego nie spotkasz 🤣.

W weekend znajomy zrobił sobie zdjęcie z moim zegarkiem na ręce i wysłał kumplom.

Wszystkie komentarze związane były z "faktem", że to podróbka.

Cos w tym zatem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zostałem bezrobotnym to jeździłem codziennie kolejką/tramwajem/metrem do roboty z różnymi zegarkami i żadnego nie straciłem. Tak ogólnie to ludzie mają gdzieś co masz na nadgarstku. Za to kilka lat temu 2 chłopców chciało pożyczyć ode mnie telefon więc raczej coś innego wzbudza zainteresowanie, a nie zegarki. 

 

.

2 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

W weekend znajomy zrobił sobie zdjęcie z moim zegarkiem na ręce i wysłał kumplom.

Wszystkie komentarze związane były z "faktem", że to podróbka.

Cos w tym zatem jest.

Jak znajomy siedzi na kasie w biedrze to nie dziwne;)

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zielony.m napisał(-a):

Zanim zostałem bezrobotnym to jeździłem codziennie kolejką/tramwajem/metrem do roboty z różnymi zegarkami i żadnego nie straciłem. Tak ogólnie to ludzie mają gdzieś co masz na nadgarstku. Za to kilka lat temu 2 chłopców chciało pożyczyć ode mnie telefon więc raczej coś innego wzbudza zainteresowanie, a nie zegarki. 

 

.

Jak znajomy siedzi na kasie w biedrze to nie dziwne;)

Odpuszczę sobie komentarz tej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zielony.m napisał(-a):

 

Jak znajomy siedzi na kasie w biedrze to nie dziwne;)

Znaczy się dyrektor finansowy sieci z robalem w logo?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

W weekend znajomy zrobił sobie zdjęcie z moim zegarkiem na ręce i wysłał kumplom.

Wszystkie komentarze związane były z "faktem", że to podróbka.

Cos w tym zatem jest.

Załóż wielki, złoty łańcuch na szyję warty więcej niż przeciętny Rolex + sygnet, będziesz, powiedzmy, lekko zamożnym człowiekiem. Załóż podstawowego Rolexa na nadgarstek, będziesz milionerem. Wniosek: chcesz być postrzegany jako o wiele zamożniejszy niż jesteś? Noś Rolka 😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Nieźle się musisz natrudzić z doborem stroju dla zwykłej przejażdżki autobusem z Rolkiem na nadgarstku - warto chociaż🤣?

Nie - na szczęście wszystkie spodnie mam podarte lub przetarte. No i laptop waży z 6 kg, wiec problem cegieł odpada przy moim braku siły. Ale jasne, ze warto, wysiadam na przystanku i mogę na niego dyskretnie looknąć (zasłaniając teczką) 😉

3 godziny temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

To dzisiaj szczyt elegancji. Po tym drobnym szczególe mogą bezbłędnie poznać właściciela  R 👑

Nie wiedziałem, że wszyscy w podartych, to fani rolmopsa... od dzisiaj będę patrzyć z większym szacunkiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się boi nosić rolexa w publicznym miejscu to niech go trzyma w sejfie. Bez przesady , zegarek jest po to by go używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, madomin napisał(-a):

Jak ktoś się boi nosić rolexa w publicznym miejscu to niech go trzyma w sejfie. Bez przesady , zegarek jest po to by go używać.

Zgoda, ale jak wsiadasz w tramwaj przy centralnym o 21, to przydaje się odrobina rozsądku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.