Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, madomin napisał(-a):

zegarek jest po to by go używać.

Zegarek tak, ale .... 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochodem, ale wcześniej podmieniłem tablice i jechałem okrężną drogą 

Przez Berlin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś się boi nosić rolexa w publicznym miejscu to niech go trzyma w sejfie. Bez przesady , zegarek jest po to by go używać.

Jeszcze zapomniałeś że jak się boisz uszkodzić/stracić to znaczy że Cię nie stać.
Ja się tak martwię o każdy zegarek, te tańsze też.
Tak, powinienem sobie godzinę na telefonie sprawdzać - ale telefonu też wolałbym tak beztrosko nie stracić. Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

Odpuszczę sobie komentarz tej wypowiedzi

 

Czemu? Ja pierwszego Rolexa kupiłem zarabiając mniej niż 5000 zł i wszyscy mówili że podróbka więc wiem jak to działa. Nawet kolega Karol K. się śmiał, że jak potencjalny złodziej idzie za mną do samochodu to jak zobaczy czym jeżdżę to odpuści bo pomyśli, że z Turcji ;) 

Mój komentarz jest jak najbardziej ok, tylko kasa w biedronce może być synonimem jakiegoś innego miejsca pracy za średnia krajową.

 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgoda, ale jak wsiadasz w tramwaj przy centralnym o 21, to przydaje się odrobina rozsądku. 

Zawsze się przecież przydaje, czy przy centralnym i czy się ma rola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Zgoda, ale jak wsiadasz w tramwaj przy centralnym o 21, to przydaje się odrobina rozsądku. 

Jak stać Cię na rolexa, to i na taksówkę z centralnego.

Nie demonizujmy magii tej marki, bo zaraz się okaże, że skorzystanie z miejskiej toalety jest wyzwaniem na miarę trekingu w Afganistanie.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy posiadacze, świadomie tworzą, sztuczną dramę, aby podbić sobie kolejne punkty w ego.

Za niedługo pojawią się instrukcje, jak korzystać z przestrzeni publicznej, aby posiadacz rolka mógł normalnie funkcjonować.

Pracowałem w centrum inżynierskim w Frankurcie, Rolex to taki sam zegarek jak inne, ani lepszy, ani gorszy. 

Mnie osobiście od tej marki odstrasza ilość podróbek. A tłumaczenie każdemu, że to nie fejk i chodzenie z oryginalnym pudełkiem, dla mnie nie ma sensu.

Edytowane przez Maciej72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież Ty zegarek kupujesz dla siebie nie innych, więc jakie tłumaczenie i komu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie potrafią załapać żartobliwego tonu podszytego sarkazmem, odbierają wszystko literalnie, a następnie przekazują dalej na zasadzie głuchego telefonu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Maciej72 napisał(-a):

Jak stać Cię na rolexa, to i na taksówkę z centralnego.

Nie demonizujmy magii tej marki, bo zaraz się okaże, że skorzystanie z miejskiej toalety jest wyzwaniem na miarę trekingu w Afganistanie.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy posiadacze, świadomie tworzą, sztuczną dramę, aby podbić sobie kolejne punkty w ego.

Za niedługo pojawią się instrukcje, jak korzystać z przestrzeni publicznej, aby posiadacz rolka mógł normalnie funkcjonować.

Pracowałem w centrum inżynierskim w Frankurcie, Rolex to taki sam zegarek jak inne, ani lepszy, ani gorszy. 

Mnie osobiście od tej marki odstrasza ilość podróbek. A tłumaczenie każdemu, że to nie fejk i chodzenie z oryginalnym pudełkiem, dla mnie nie ma sensu.

Sam sobie przeczysz, bo skoro Rolex to normalna marka to dlaczego jej posiadacz nie powinien jeździć komunikacją miejską? Jak wrzucałem węgiel z ojcem do piwnicy to Rolex pasował do sytuacji czy nie? Zegarek kupuje się dla siebie, nie po to żeby pokazywać innym że kogoś stać lub nie (chyba że ja nienormalny jestem). Mam też wrażenie że bez tony emotikonek obecnie ludzie już ironii w necie nie łapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Halo, kto mówi emoji6.png?

Kuba?

A kto mówi?

Ale czy Kuba?! :lol:

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Kuba?

A kto mówi?

Ale czy Kuba?! :lol:

a jeżeli Kuba, to kto mówi ;)??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

a jeżeli Kuba, to kto mówi ;)??

Sęk w tym, że mamy tu typową analogię do desek klozetowych z miejskiej toalety. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maciej72 napisał(-a):

Jak stać Cię na rolexa, to i na taksówkę z centralnego. ...

A może ktoś lubi jeździć miejską komunikacją i przy okazji ma Rolka. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

A może ktoś lubi jeździć miejską komunikacją i przy okazji ma Rolka. 

To po co pisać na forum, że ma się jakieś obawy? 

Przecież to, za przeproszeniem jest infantylne. 

Jak wiesz, że może być słabo, ściągasz zegarek, wrzucasz do kieszeni/plecaka, a nie kreujemy sytuacje, wcześniej nieznane ludzkości :) 

Ale już kończę, niech każdy robi, co uważa za stosowne, nic mi do tego. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jash napisał(-a):

Przecież Ty zegarek kupujesz dla siebie nie innych, więc jakie tłumaczenie i komu?

 

2 godziny temu, Maciej72 napisał(-a):

Wybacz, ale nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi.

 

 

Ja rozumiem - po co masz tłumaczyć komuś że to oryginał i co ma ilość podróbek do tego jaki zegarek nosisz? Chcesz nosić zegarek czy chcesz żeby ludzie wiedzieli że masz oryginał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

A może ktoś lubi jeździć miejską komunikacją i przy okazji ma Rolka. 

Ja lubię, jak np. dzisiaj, choć rzadko mam okazję 🙂

 

IMG_3120.thumb.JPG.0f7e9f6bb26e4c6616805490dd5ba144.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Maciej72 napisał(-a):

Jak stać Cię na rolexa, to i na taksówkę z centralnego.

Nie demonizujmy magii tej marki, bo zaraz się okaże, że skorzystanie z miejskiej toalety jest wyzwaniem na miarę trekingu w Afganistanie.

Czasem mam wrażenie, że niektórzy posiadacze, świadomie tworzą, sztuczną dramę, aby podbić sobie kolejne punkty w ego.

Za niedługo pojawią się instrukcje, jak korzystać z przestrzeni publicznej, aby posiadacz rolka mógł normalnie funkcjonować.

Pracowałem w centrum inżynierskim w Frankurcie, Rolex to taki sam zegarek jak inne, ani lepszy, ani gorszy. 

 

Jak kogoś stać i ma R, to w ogóle powinien lewitować... W tych podartych spodnach.

A co do "ani lepszy ani gorszy" - poczytaj forum i zrozumiesz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

Jak kogoś stać i ma R, to w ogóle powinien lewitować... W tych podartych spodnach.

A co do "ani lepszy ani gorszy" - poczytaj forum i zrozumiesz 😉

Proszę, nie zrozum mnie źle.

pracowałem na zgniłym zachodzie, gdzie naoglądałem się masę zegarków. 
Nikt z tego nie robił większego teatrzyku. Jedni mieli rolexy inni omegi, jeszcze inni tagi.

Nie spotkałem, ani jednego pracownika, który by na forum zegarkowym wrzucał ze 200 fotek, tego samego zegarka, w różnych ekwilibrystycznych pozach. Mimo, że byli pasjonaci, ale dla nich zegarek to było narzędzie pracy, ewentualnie robili zawody na dokładność pracy, jak to inżynierska brać. Przy zarobkach 8 tys. euro/m-c, to był niewielki wydatek.

w naszym grajdołku, zaczyna urastać to do miary, jakiegoś dziwnego fetyszyzmu. 
mówisz, że cię rolex nie rajcuje, a już się zjawia paru napiętych Kolegów, gotowych wymierzyć sprawiedliwość.

Marka jest ciekawa i z genialnym marketingiem i dla mnie tyle.

Forum jest do wymiany opinii, a nie udowadniania, że moja prawda jest najprawdziwsza. 
Ale już kończę, jest to wątek pasjonatów rolexa, a nie chcę, aby ktoś się poczuł urażony.

Edytowane przez Maciej72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czasami wrażenie, że o marketing Rolexa bardziej dbają jego użytkownicy/potencjalni użytkownicy niż sam Rolex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzucę po raz 201 zdjęcie Rolka, taki jestem zajarany 😀 
 

A tak na serio, to raczej nic dziwnego w tym, że ktoś dla kogo zegarek to zwykły przedmiot nie wrzuca jego zdjęć na forum. Ja np. mam samochód i dla mnie do dupowóz i tyle. Nie wrzucam jego fotek na forach fanów samochodów bo i po co?

 

Co do noszenia Rolexów na codzień - z grubsza u mnie to tak działa. Rzadko jeżdżę komunikacją miejską, ale gdy wsiadam do autobusu czy tramwaju to nie chowam szczególnie ręki, czy nie zakrywam na siłę nadgarstka. Nie mówię, że sie na siłę afiszuję, czy coś - na luzie i tyle. Podobnie jak idę na piwo z kumplami czy na jakieś wyjście z dziewczyną - jak mam ochotę to zakładam np. Suba (może wrzucę go czasem wtedy na NATO, żeby w razie czego powierzchnia, której szkoda pocharatac była mniejsza).

7CCB68DD-DD53-4D26-BCE7-37A64318BEE8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.