Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie rozmiar jest optymalny. Te modele 40 mm są dla mnie trochę za małe. A ten leży nad wyraz dobrze.
Ps. Nie jest na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem kiedyś bicolora, ale on jest "trochę" podobny do Batmana, jednak budowa samej koperty, szerokość bezela i jego kąt osadzenia względem tarczy bardziej podoba mi się w serii GMT II.

c60ac091bd5674078dad684d1d7eda9c.jpg&key=59ada4055280cadf740efdb7d213b5554cd0ae5a75b4233aeede5e81d69e1eac
 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bicolor jest świetny bo nie ma kolorowej wskazówki, w stalowych trochę to tandetnie wygląda zwłaszcza niebieska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bartek79 napisał(-a):

A z konkurencyjnej marki😉

Nautilus jest nie do dostania 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mat_44 napisał(-a):

4 lata. 4 długie lata odkąd chciałem Polara w swojej kolekcji.

W końcu się doczekałem 😎

 

Uprzejmie proszę o przyjęcie do Klubu 🤘

IMG_0552.JPG

4 lata Twój Polar , 4 lata Daytona kolegi Artme …kto by pomyślał że tak długo produkuje się białe tarcze 😉 Gratulacje, bardziej zgrabny niż współczesny.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, desmo napisał(-a):

4 lata Twój Polar , 4 lata Daytona kolegi Artme …kto by pomyślał że tak długo produkuje się białe tarcze 😉 Grtaulacje, bardziej zgrabny niż współczesny.

Z tą drobną różnicą, że ja za swój brak zdecydowania musiałem zapłacić sowitą premię 😆

Dzięki 👌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mat_44 napisał(-a):

4 lata. 4 długie lata odkąd chciałem Polara w swojej kolekcji.

W końcu się doczekałem 😎

 

Uprzejmie proszę o przyjęcie do Klubu 🤘

 

Kolejna szabla w Klubie 👑, i to z tak fajnym zegarkiem. Gratulacje! 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Jak dla mnie rozmiar jest optymalny. Te modele 40 mm są dla mnie trochę za małe. A ten leży nad wyraz dobrze.
Ps. Nie jest na sprzedaż.

 

A jak ma się do tego chęć zapisania się na Daytonę 😂 która to ma w rzeczywistości 38.6 mm, zaokrąglony/obły profil i nosi się jak zegarek mniejszy niż Sub czy GMT? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, memento mori napisał(-a):

 

A jak ma się do tego chęć zapisania się na Daytonę 😂 która to ma w rzeczywistości 38.6 mm, zaokrąglony/obły profil i nosi się jak zegarek mniejszy niż Sub czy GMT? 

Daytona jest dla miłośników marki niczym sen o Ameryce w czasach PRL-u. Robert, co więcej trzeba tłumaczyć? :lol:  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, mat_44 napisał(-a):

Z tą drobną różnicą, że ja za swój brak zdecydowania musiałem zapłacić sowitą premię 😆

Dzięki 👌

Nie jesteś osamotniony. Swojego kupiłem na wiosnę, chodziłem koło niego ze dwa lata.  Na szczęście trzyma cenę, wiec w razie co straty nie będzie. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A jak ma się do tego chęć zapisania się na Daytonę  która to ma w rzeczywistości 38.6 mm, zaokrąglony/obły profil i nosi się jak zegarek mniejszy niż Sub czy GMT? 
A nijak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przez parę lat przymierzałem się do Datejusta. Sam nie wiem, dlaczego trwało to tak długo. Bo medialny cug był na GMT, Suby i wszystkie inne?! A ten najwygodniejszy z nich leżał przez te wszystkie lata w witrynie i wołał - odkurz mnie! ;)6f9ecc826d336537a1f7d51875be9866.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A ja przez parę lat przymierzałem się do Datejusta. Sam nie wiem, dlaczego trwało to tak długo. Bo medialny cug był na GMT, Suby i wszystkie inne?! A ten najwygodniejszy z nich leżał przez te wszystkie lata w witrynie i wołał - odkurz mnie! 

No to został ci tylko Day-Date do skolekcjonowania - też megawygodny 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

No to został ci tylko Day-Date do skolekcjonowania - też megawygodny 😀.

No na bransolecie to tak sobie z wygodą. Mario lubi lekkie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

No to został ci tylko Day-Date do skolekcjonowania - też megawygodny 😀.

Mam już opracowany i wcielany w życie gotowy plan - trochę innych niż ten, zaproponowany przez Ciebie. 

6 minut temu, memento mori napisał(-a):

Z tym leżeniem w witrynie to się rozpędziłeś trochę 😉 

Trochę tak. Wspominałem sobie lata 2018/2019. :lol:

6 minut temu, desmo napisał(-a):

No na bransolecie to tak sobie z wygodą. Mario lubi lekkie 😉

W punkt. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Daytona jest dla miłośników marki niczym sen o Ameryce w czasach PRL-u. Robert, co więcej trzeba tłumaczyć? :lol:  

Chyba się trochę rozpędziłeś. Nie dla wszystkich miłośników marki ten zegarek to marzenie. Dla mnie jest słaby i wolałbym nawet Ex I zamiast tego "przedmiotu pożądania".

Edytowane przez facecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, facecik napisał(-a):

Chyba się trochę rozpędziłeś. Nie dla wszystkich miłośników marki ten zegarek to marzenie. Dla mnie jest słaby i wolałbym chyba nawet Ex I zamiast tego "przedmiotu pożądania".

Hubert, w PRL-u nie liczyły się jednostki... ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkąd zobaczyłem na żywo nową Daytone zmieniłem zdanie i uważam ze jest świetna. Ale przy obecnych cenach na rynku wtórnym, to nawet jakbym miał to chyba psychicznie nie dałbym rade nosić na co dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, liczyły się, i to nawet bardzo. Zresztą, chyba nie jestem osamotniony w swojej opinii. Graty gratami, ale Daytona to mocno przeszacowany produkt, który jeszcze na dodatek mi nie podchodzi. I dobrze, bo przynajmniej jeden powód do frustracji mniej.

1 minutę temu, tbn napisał(-a):

Ja odkąd zobaczyłem na żywo nową Daytone zmieniłem zdanie i uważam ze jest świetna. Ale przy obecnych cenach na rynku wtórnym, to nawet jakbym miał to chyba psychicznie nie dałbym rade nosić na co dzień. 

Też widziałem na żywo i pupci mi nie urwało. Przeciętny chronograf bez daty. Oba nowe Zenithy biją go na głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.