Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Mi pod pasował bardzo. Lubię komplikacje GMT a kalendarz roczny to bardzo fajny dodatek emoji41.png jest świetny emoji2369.pngemoji3.png

Fajny model, z ekstra rozwiązanym kalendarzem, ale straszny klocek, przynajmniej dla mnie. 
Ciekawe ile u ciebie wytrzyma - o YMII też pisałeś w zachwytach i …. już szybko go nie było. Niemniej, gratulacje, niech się nosi.

 

 

8CD483FF-DA27-4324-9E00-F9E285D6FA22.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% z[mention=6729]beniowski[/mention]. Technicznie swietny, tylko rozmiarowo juz konkretny (ale ja mam mikry nadgarstek ). Gratulacje! Niech sie nosi! d359b4f4071b06fbeb4d40590e77fced.jpg&key=a79ddee3e17ad418ee57b74dc2d9af45d407af2a36ddc7e2084ce24ddac4538d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky najlepiej utrzymuje balans na bransolecie, ale jest za to najcięższy. Na pasku, tak jak u @beniowski, będzie latał w każdą stronę po całym nadgarstku.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Sky najlepiej utrzymuje balans na bransolecie, ale jest za to najcięższy. Na pasku, tak jak u @beniowski, będzie latał w każdą stronę po całym nadgarstku.

Na bransolecie dla mnie wciąż klocek 😄.

 

IMG_0309.thumb.jpeg.7899a0cf5dd8483a509bd1a8776c1592.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bransolecie (nieważne której) tworzy jednak pewną kompletną całość. Do tego proporcje i prostota formy oyster case (niezależnie od bezela, choć gładki lepiej do mnie trafia) to IMO mistrzostwo świata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie

Ciężko na chwile obecną napisać coś więcej o wrażeniach. Jedno jest pewne , 42mm (o ile tak naprawdę ma ) to na nadgarstek 18,5-19cm to jest w sam raz. Najlepiej i tak się czuje z rozmiarem 44mm. Do 40mn musiałem się przyzwyczajać .
Sky to taki wypasiony DJ na ten moment na nadgarstku mam bardzo podobne odczucia , może trochę wyższy.
Jedno jest pewne , gdyby był na oyster bransolecie , nie kupił bym go. Po prostu nie podoba mi się. Nie stałem za nim w kolejce , pojawił się z zaskoczenia i postanowiłem złapać okazje.
Zegarek jest śliczny , komplikacje robią dla mnie. Co tu więcej pisać , jak poużywam coś więcej skrobnę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest cały w w złocie, więc na pewno leżejszy od wersji full gold - na bransolecie zdecydowanie najlepszy👍. Teraz musisz czekać do północy na zmianę godziny i daty, najlepiej pod koniec miesiąca, co by zdać relację na forum także z szybkości zmiany wskaźnika na kolejny miesiąc😆.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest cały w w złocie, więc na pewno leżejszy od wersji full gold - na bransolecie zdecydowanie najlepszy. Teraz musisz czekać do północy na zmianę godziny i daty, najlepiej pod koniec miesiąca, co by zdać relację na forum także z szybkości zmiany wskaźnika na kolejny miesiąc.

Weekend będzie sprawdzane , testowane nie ukrywam , że samo ustawianie to frajda ciekawie to rozwiązane.
Tak sobie teraz przypomniałem , ten sky to gabarytowo praktycznie to samo co DJ 41 ll którego chwile miałem


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Tak sobie teraz przypomniałem , ten sky to gabarytowo praktycznie to samo co DJ 41 ll emoji848.png którego chwile miałem emoji848.png

Mam DJ41 i mierzyłem także Sky. To zdecydowanie nie są te same gabaryty, nawet nie są podobne: wielkość, wysokość i waga.

 

 

 

Niebieski Sky na oyster to jeden z najładniejszych Roleksów w klasie open.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


Weekend będzie sprawdzane , testowane emoji3.png nie ukrywam , że samo ustawianie to frajda emoji6.png ciekawie to rozwiązane.
Tak sobie teraz przypomniałem , ten sky to gabarytowo praktycznie to samo co DJ 41 ll emoji848.png którego chwile miałem emoji848.png
 

Sky to gigant przy DJ41. Fajnej zabawy przy ustawieniach zegarka za pomocą bezela życzę - oprócz YMII to właściwie jedyny Rolex gdzie można się bawić ustawieniami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam DJ41 i mierzyłem także Sky. To zdecydowanie nie są te same gabaryty, nawet nie są podobne: wielkość, wysokość i waga.
 
 
 
Niebieski Sky na oyster to jeden z najładniejszych Roleksów w klasie open.

A miałeś 41 ll ?
DJ 41 t zupełnie inna , lżejsza , mniej masywna odmiana.
W tym Sky , mimo 42mm ucha wyglądają 100% lepiej , lepiej wyprofilowane.
33e950e47e28d1de53adc5a250e06010.jpg

Jeśli chodzi o blue , cóż , kolor trzeba lubić. Nie jestem wielkim fanem. A rynek uformował tą opinie. Ciekaw jestem ilu kupuje bo się im podoba a ilu bo można dużo zarobić.

Indywidualne podejście


Sent from my iPhone using Tapatalk5949bea9bd1bbafecd317356515bb92b.jpg
7d94b0fd12caae643cff9f18c5937bc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku chciałem kupić coś innego niż DJ 41 blue. Długo chodziła za mną tarcza rhodium, a później srebrna. Juz prawie kupiłem TT RG sundust dial. Teraz, po ponad dwóch miesiącach użytkowania, na podstawie własnych doznań organoleptycznych mogę z całą stanowczością stwierdzić, że niebieskie tarcze w Datejust oraz Sky są po prostu fenomenalne, a rynek wtórny i ogólny hajp na roleksowe blu tylko potwierdzają moje słowa.  


b43c8151584397f6f8ea05ae14a4b781.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wierze Mariusz. Każdy ma swoje upodobania i kolory , które lubi.
Nie byłem na Sky zapisany , nawet nie brałem go pod uwagę przed ostatnimi zmianami ( oysrer bracelet )
Po nowościach chciałem się zapisać na stalowego , ale na białą tarcze lub czarną , niebieskiej nie brałem pod uwagę. Jak mi pani powiedziała dwa lata to zmieniłem zdanie. Niebieski 4 lata.
DJ niebieski mam mieć zaraz po nowym roku , zresztą również czarny. Jeden zostanie , który ? Nie mam na dzień dzisiejszy pojęcia. Mam Breitlinga DD z niebieską tarczą i myśle , że jest ciekawsza od Rolex zobaczymy.

Sky jest zajefajnym zegarkiem. I uważam , że ta konfiguracja jest świetna. Choć jasna tarcza podoba mi się chyba najbardziej.
Tak czy siak klasa zegarek


Sent from my iPhone using Tapatalk
d1181e442492046fb6d99d10040f04fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


A miałeś 41 ll ?
DJ 41 t zupełnie inna , lżejsza , mniej masywna odmiana.
.

Patrząc na te zdjęcia DJII to teraz rozumiem czemu się Rolex szybko wycofał z produkcji tego nieproporcjonalnego czegoś.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na te zdjęcia DJII to teraz rozumem czemu się Rolex szybko wycofał z produkcji tego nieproporcjonalnego czegoś.

Nie miałem wcześniej pojęcia jaka to jest różnica. Czytałem , że jest. Jak go kupiłem , następnie porównałem z 41 to naprawdę przepaść. Choć najbardziej przeszkadzała mi masywność bezel ( nie proporcjonalny do całości ) i indeksy. Reszta mogła by być.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, beniowski napisał(-a):

Patrząc na te zdjęcia DJII to teraz rozumiem czemu się Rolex szybko wycofał z produkcji tego nieproporcjonalnego czegoś.

Ja też dopiero teraz to zauważyłem. Dramat, np. wskazówki vs indeksy, gdzie tu proporcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chwile rozmawiałem z panią z AD. Mówiła , że na Europę Rolex o wiele więcej zegarków wysyła niż na stany. Chodzi głównie o podatki , w Europie dwa podatki są nakładane. Pewnie Rolex w jakimś stopniu lepiej na tym wychodzi. Nie wiem , powtarzam jej słowa.
Odnośnie popularności niebieskich DJ to przez właśnie niebieskiego Sky , ponoć w dużej mierze przez jego popularność.
Rootbeer , można się zapisać z historia zakupową. Ale czas oczekiwania nie krótki , ponad rok.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał możliwości  zapisania się na Pepsi, pewnie miałbym już Rootbeera w swoim pudełku. Na szczęście udało mi się na niego zapisać. Widziałem oba na żywo, i wg mnie w bezpośrednim starciu Pepsi zdecydowanie wygrywa.

 

A posiadanie trzech ceramicznych GMT uważam za lekkie zboczenie. ;)

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Ja na początku chciałem kupić coś innego niż DJ 41 blue. Długo chodziła za mną tarcza rhodium, a później srebrna. Juz prawie kupiłem TT RG sundust dial. Teraz, po ponad dwóch miesiącach użytkowania, na podstawie własnych doznań organoleptycznych mogę z całą stanowczością stwierdzić, że niebieskie tarcze w Datejust oraz Sky są po prostu fenomenalne, a rynek wtórny i ogólny hajp na roleksowe blu tylko potwierdzają moje słowa.  emoji4.png


b43c8151584397f6f8ea05ae14a4b781.jpg

 

hmmm... może dlatego że on taki dosyć ładny jest....   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, niebieski ma tyle różnych odcieni zależnych od intensywności i rodzaju światła, że nigdy się nie nudzi. 

Dzisiaj rano w drodze do pracy:

7ee9fc11-173b-4cda-81c0-653a63dbce87.thumb.jpg.2f77b379a1bd27e69ef97730a3ff96be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.