Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą, z osób które były zapisane na Pepsi i udało się im dostać - ile czekaliście?

 

A z osób które są zapisane - ile już czekacie? :P

 

 

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pepsi na Oyster wszyscy czekają z tego co pamiętam od 7 kwietnia. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Blue to prawdziwy kameleon. default_smile.png
 

 

Dla mnie wszystkie takie same, odcień może trochę inny. 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MasterMind napisał(-a):

Swoją drogą, z osób które były zapisane na Pepsi i udało się im dostać - ile czekaliście?

3 lata 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu... 

 

Chociaż jest uczucie że było warto czekać?

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, MasterMind napisał(-a):

Ja pierdziu... 

 

Chociaż jest uczucie że było warto czekać?

Zarowno na Pepsi jak i na Daytone bylo warto. Troche juz mnie meczy odpowiadanie na pytanie czemu tyle czekalem i po co... Odpowiem tak - wiekszosc na tym forum ma swoje swiete grale i zbiera na nie latami a w tym przypadku dziwia sie, ze ktos tyle czeka - to bez roznicy czy zbieramy latami i kupujemy czy mamy pieniadze i czekamy na "dostawe" - w jednym i drugim przypadku czekac warto 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MasterMind napisał(-a):

Swoją drogą, z osób które były zapisane na Pepsi i udało się im dostać - ile czekaliście?

 

A z osób które są zapisane - ile już czekacie? :P

 

 

Znam przypadek czekania 5 mcy, wersja oysterowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka książka - Droga ważniejsza niż cel - Lachowskiego.

 

Myślę, że zawartość odpowiada - czy warto czekać, czy nie warto. W tym czy innym hobby samo gonienie króliczka jest bardziej kręcące niż złapanie króliczka.

Pewnie wielu z nas miało sytuacje, że kombinowało co może, czego nie może.

Jak coś przybudżetować, jak uzasadnić w domu, że kupujesz zegarek za 10 średnich krajowych etc.:)

 

To dygresyjnie odnośnie pepsi czy innych grali.

Na marginesie, jest wiele modeli, które mimo mniejszego „hype’u” mogą być jeszcze bardziej sexi.

 

Dla mnie osobiście polar czyli ref. 216570 lub ta ostatnia, która defacto różni się wnętrzem - jest super niedocenianą, być może już powoli się stającą gralem referencją.

 

Tak krótko z mojej strony:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tbn napisał(-a):

 

Dla mnie wszystkie takie same, odcień może trochę inny. 😆

 

nope giphy.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Sky.
Z racji, iż na niebieksiego SkyD nie można się już nawet zapisać, to wersja TT z czarną tarcza takze byłaby moim wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Jestem pod wrażeniem tego zegara emoji3526.png wszystkie dotychczas rolki jakie miałem i mam , rozkłada na łopatki emoji3.png zdjęcie nie oddaje piękna tego zegarka. Szczególnie światło sztuczne emoji2369.pngemoji3.png3a19fbe53a1e2aa7fd95085c9c69aaac.jpg

e6fc95d26dd51dba565a3f8ab9744437.jpg
6a777d6ceba77439ee1362b28009d77e.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Całkiem skomplikowana bestia. 
Gratulacje. 👏👏👏


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny model, z ekstra rozwiązanym kalendarzem, ale straszny klocek, przynajmniej dla mnie. 
Ciekawe ile u ciebie wytrzyma - o YMII też pisałeś w zachwytach i …. już szybko go nie było. Niemniej, gratulacje, niech się nosi.
 
 
8CD483FF-DA27-4324-9E00-F9E285D6FA22.thumb.jpeg.ed9fc03681536451f20b6b79a260ed9b.jpeg

Dzięki
YM ll bardzo miło wspominam , wciąż uważam , że to świetny , nietuzinkowy zegarek. Miałem go chyba 13 miesięcy , i w tym czasie bardzo mało okazji by go nosić zegarek był drogi i szkoda mi było zamrożonych pieniędzy. To tylko było powodem sprzedaży. Nie sam zegarek.
Jak wcześniej pisałem , jest duża szansa na to , że ten Sky zajmie miejsce Daytony Ale to muszę jeszcze sprawdzić i dobrze się zastanowić. Bo jak sprzedam raczej powrotu nie będzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Całkiem skomplikowana bestia. 
Gratulacje.

Dzięki
Śliczna bestia swoją drogą


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, piotrek39 napisał(-a):

... jest duża szansa na to , że ten Sky zajmie miejsce Daytony emoji57.png Ale to muszę jeszcze sprawdzić i dobrze się zastanowić. Bo jak sprzedam raczej powrotu nie będzie. ...

Jakbym miał wybierać to bez wahania Daytonę pogoniłbym z pudełka.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Dzięki
YM ll bardzo miło wspominam , wciąż uważam , że to świetny , nietuzinkowy zegarek. Miałem go chyba 13 miesięcy , i w tym czasie bardzo mało okazji by go nosić emoji57.png zegarek był drogi i szkoda mi było zamrożonych pieniędzy. To tylko było powodem sprzedaży. Nie sam zegarek.
Jak wcześniej pisałem , jest duża szansa na to , że ten Sky zajmie miejsce Daytony emoji57.png Ale to muszę jeszcze sprawdzić i dobrze się zastanowić. Bo jak sprzedam raczej powrotu nie będzie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzięki emoji106.png
Śliczna bestia swoją drogą emoji3.pngemoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Sky i Daytona raczej się uzupełniają bo akurat w ofercie Rolexa należą do tych odróżniających się zegarków. Nie to co wszelkie oysteropodobne z ciemną tarczą i plackowatymi indeksami 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zostawił bym wszystkie gdybym nie sprzedał YM ll plus DD miałbym całą praktycznie najwyższą półkę Rolex
Jedno jest pewne , i tak fajnie sprawdzić i przekonać się samemu. Już jakieś zdanie mam wyrobione.
Rolex to fajne zegarki są


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

... fajnie sprawdzić i przekonać się samemu. Już jakieś zdanie mam wyrobione. ...

Między innymi o to w tym naszym hobby chodzi.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chyba jestem na etapie, gdzie króliczki zostały dogonione i jakoś nie mam parcia na kolejne. Co prawda sporo się tego przewinęło, ale warto było. Czasami pojawia się chęć na coś nowego, ale już nie kosztem "króliczków", a dodatkowo. Chyba się zestarzałem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krystian napisał(-a):

Ja już chyba jestem na etapie, gdzie króliczki zostały dogonione i jakoś nie mam parcia na kolejne. Co prawda sporo się tego przewinęło, ale warto było. Czasami pojawia się chęć na coś nowego, ale już nie kosztem "króliczków", a dodatkowo. Chyba się zestarzałem :unsure:

Niedobrze, ja zacząłem od tego etapu…czyli teraz czeka mnie redukcja do 1 Omegi?

6 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):

Chętnie zostawił bym wszystkie emoji57.png gdybym nie sprzedał YM ll plus DD miałbym całą praktycznie najwyższą półkę Rolex emoji6.pngemoji3.png
Jedno jest pewne , i tak fajnie sprawdzić i przekonać się samemu. Już jakieś zdanie mam wyrobione.
Rolex to fajne zegarki są emoji3.pngemoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lud twierdzi że „Najwyższa półka Rolex” to stalowe profesjonały😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lud twierdzi że „Najwyższa półka Rolex” to stalowe profesjonały

No tak , nie pomyślałem o tym


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja już chyba jestem na etapie, gdzie króliczki zostały dogonione i jakoś nie mam parcia na kolejne. Co prawda sporo się tego przewinęło, ale warto było. Czasami pojawia się chęć na coś nowego, ale już nie kosztem "króliczków", a dodatkowo. Chyba się zestarzałem :unsure:

Króliczek będzie dogoniony , jak będzie DD i koniec pogoni


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agremi napisał(-a):

No i stało się! Nie mogłem się powstrzymać, tak zachwalacie i zachwalacie i nabyłem sobie „na spróbowanie” takiego oto DJ 16233, ćwierćwiecznego zawodnika (dokładnie, rocznik 1996). Taki co to mi będzie do roboczych strojów (garnitur itp.) w ostateczności podchodził. Stąd i pasek jest na miejscu. 
Kto wie, może złapię bakcyla na coś nowszego konkretnego z czasem i się zapiszę, jak się listy kiedyś odblokują. 
Tymczasem będę sobie spokojnie sprawdzał jak to się użytkuje. 😉

Najlepszego!

 

 

Gratulacje! Bardzo ładny!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, agremi napisał(-a):

No i stało się! Nie mogłem się powstrzymać, tak zachwalacie i zachwalacie i nabyłem sobie „na spróbowanie” takiego oto DJ 16233, ćwierćwiecznego zawodnika (dokładnie, rocznik 1996). Taki co to mi będzie do roboczych strojów (garnitur itp.) w ostateczności podchodził. Stąd i pasek jest na miejscu. 
Kto wie, może złapię bakcyla na coś nowszego konkretnego z czasem i się zapiszę, jak się listy kiedyś odblokują. 
Tymczasem będę sobie spokojnie sprawdzał jak to się użytkuje. 😉

Najlepszego!

49E7D80C-B539-4315-96D7-B9433A01C9D4.jpeg

Brawo Ty! Fajny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, desmo napisał(-a):

Niedobrze, ja zacząłem od tego etapu…czyli teraz czeka mnie redukcja do 1 Omegi?

Lud twierdzi że „Najwyższa półka Rolex” to stalowe profesjonały😉

Ale mnie rozbawiles, 🤣brawo!

7 godzin temu, desmo napisał(-a):

 

Lud twierdzi że „Najwyższa półka Rolex” to stalowe profesjonały😉

I to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.